TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Info no LNT mājas lapas


Info no LNT mājas lapas

Сообщений 41 страница 44 из 44

41

Es jau noskatoties ievadu,sapratu,kurš būs Kamilas īstais un vienīgais,es vēl toreiz nobrīnījos kādēļ gan LNT veidotajā ''Kaislību''pieteikumā runā par Kamilas un Santjago ''neiespējamo mīlu'',ja ievadā redzama aina-pie smēdes Kamila skūpsta Santjago,bet tad piepeši viņa pamana,ka abi nav vieni,jo pie Santjago rokas ir pieķērusies Rita,tādēļ Kamila Santjago atstāj un dodās prom,tad viņa pienāk pie Rikardo,kurš viņu ieraugot,ir tik laimīgs,tad abi sāk skūpstīties,tas ir patiesi kaislīgs un kvēls skūpsts,abos ar smaidu nolūkojās kāda garāmgājēja,tad vēl redzams cits skats-uz ielas notiek kaut kāda bruņota sadursme,kuru novēro Rikardo,gatavs kaut tūlīt mesties cīņā,bet aiz muguras viņam stāv Kamila,kura viņam tur rokas uz pleciem,reizē gan atbalstot,gan mierinot,vai tiešām to visu redzot,var vēl rasties jautājums ar ko kopā paliks Kamila?

0

42

Terēze написал(а):

vai tiešām to visu redzot,var vēl rasties jautājums ar ko kopā paliks Kamila?

naw ne jausmas. Es nekad pēc tā principa newadījos. Man arī likās, ka paliks kopā ar Rikardo un man likās, ka tā ir jābūt, jo esmu neiznīkstošs Kolungas fans. :D

0

43

Protams,ka tas būtu stulbi,ja Kamila nespētu iemīlēt vīrišķīgo un drosmīgo Rikardo,kura vārdi saskan ar darbiem,un turpinātu mīlēt svētulīgo un pagļēvo Santjago, kurš padevās pirmo grūtību priekšā un nespēja cīnīties par abu mīlestību,ja vien protams bija īsta mīlestība,kas viņu vienoja ar Kamilu,jo tā nav nekāda mīlestība,ja tik ātri varēja apprecēt citu,Santjago apprecēdams Ritu bez mīlestības izdarīja daudz lielāku grēku nekā Rikardo ar viltotu uzvārdu nelikumīgi apprecot Kamilu,jo Rikardo solījums pie altāra bija īsts un patiess nevis liekulīgs un falšs zvērests,ko viņš pat negrasītos pildīt,bet Santjago meloja Dievam,solot Ritu mīlēt līdz nāve viņus šķirs.

0

44

Ak,sasodoits! :D Es tikko atveeru sho sadalju,kad jau nobijos un sirds kuuleni no shoka paarmeta un prieka arii,bet tad ieraudziiju,ka zinjas ir vecas un nu jaa.:D  :blush:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Info no LNT mājas lapas