TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 7. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


7. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 20 из 45

1

Šodienas sērija bija vēl sarustītāka nekā vakar-ļoti daudzi sīki fragmenti, bet es centīšos visu atcerēties. Varoņu vārdus saīsināšu, ceru, ka sapratīsiet! ;)

Tātad, sērija sākas ar aizkustinošo ainu, kur Gabriels ir noliecies pie Hulijas (viņa izliekas, ka ir iemigusi) un klausās, kas notiek vņas vēderā. Tad viņš paskatās uz viņu un lēnām pieliec savu galvu tuvāk Hul galvai un maigi noskūpsta uz lūpām. Skūpsta laikā Hul ātri paver acis un pakatās uz Gab, kura acis ir ciet, Hul atkal aizver acis. Tad Gab atver acis un izskatās sarūgtināts par to, ka Hul nereaģē. Viņš pieceļas un pagriežas ar muguru pret Hul un kko domā. Hul atver acis un pie sevis domā kaut viņa spētu viņam piedot un aizmirst naidu&aizvainojumu. Atkal aizver acis. Gab atkal pagriežas pret Hul, paskatās uz viņu un aiziet.  Hul atver acis un domā:"Izdari tā, Gab lai es spētu tev piedot, neliec man tevi atkal ienīst." Pār viņas vaigu norit asara.

Klosteris: Soledada un galvenā klost. māsa sarunājas. Māsa iesaka Sol aizbraukt uz mājām un padzīvot tur pāris nedēļas un vēlriz kārtīgi apdomāt savu lēmumu kļūt par mūķeni.

"Temasonas Dimants": Marsials stāsta Čepem par Gab un Grāsiju. Izstasta, ka Gab licis ierīkot viņai darbnīcu un atzīst, ka ir norūpējies, ka Gab nekrīt kārdinājumā. Če tas nemaz nepatīk.

Montanjo rančo: Virtuve. Auklīte Klāra. Kāds viņai pieliek rokas priešā acīm. Tā ir Sole. Kla ļoti priecājas par to, ka Sol ir mājās.

Če dodas runāt ar Gab: pārmet viņa draudzību ar Gra un lūdz nesāpināt viņa Kēvīti. Gab saka, ka netaisās krāpt Hul kut arī Gra acīs viņš redz maigumu, bet turpretī Hul raidījusi tikai naidpilnus skatienus. Gab saka, ka kaut arī bērna ieņemšana bijusi nepatīkama gan Hu, gan viņam, viņš nevarot pievilt sava bērna māti.

Montanjo rančo: Sol izstāsta, ka atgriezusies pēc klost. māsas lūguma. Virtuvē ienāk Hulio. Viņš nodomā, ka Sol izmesta no klostera un dusmojas. Sol izstāsta kāpēc ir mājās, viņš netic un saka, ka zvanīs uz klost. lai pārliecinātos. Sol uzkliedz tēvam lai zvanot ar' ja netic viņas vārdiem. Hulio aiziet. Sole raud un saka, ka tēvs viņu nekad nespēs mīlēt.

Gab leik Mars pēc iespējas ātrāk ierīkot darbnīcu Gra. Mars tas nepatīk un viņš to skaidri pasaka. Viņi strīdas, bet Gab paliek pie sava.

Hulija sēž pie galdiņa uz kura stāv ziedi un šķirsta žurnālu. Garām iet Gab. Hul viņu pasauc un saka, ka nav viņu redzējusi kopš svētkiem. Gab jautā Hul vai viņa tam pārmet, Hul saka, ka nē un aicina brokastīs parunāt par bērnistabu. Gab atsaka, jo esot jānokārto kkādas lietas pirms braucot uz Meridu. Hulija pārsteigta par Gab braucienu, bet neko neprašņā. Tad Gab saka: "Un lūdzu pasaki Irasemai (kalponei) lai aiznes šos ziedus. Man tie nepatīk." Hul saskumst, bet Gab jau ir aizgājis. Hul pēta ziedus un ar roku tiem pieskaras, izskatās bēdiga. Iezvanā telef. Zvana Sol. Hul pārsteigta par zvanu. Abas sarunā satikties Montanjo rančo.

Merida: Gab rotaļlietu veikalā, galīgi apkrāvies ar mantām. Tātad iepērkas gaidāmajam bērniņam

Sol satiekas ar Hul. Abas priecīgas apskaujas, pļāpā. Hul stāsta par Lusero grūtniecību.

Ramons ierodas Lusero mājā. Abi kko runā par Sol atbraukšanu. Ram atkal apsola, ka nevienam neko neteiks par to, ka Lus bijusi stāvoklī pirms kāzām tikai liek viņai apsolīt, ka pateiks ja Alvaro pret viņu slikti izturēsies.

Gab atgriežas no Meridas ar 2iem lieliem rotaļlietu maisiem. Hul par to priecājas. Hul jautā kāpēc Gab neņēma viņu līdzi iepirkties, Gab atbild, ka viņa nedrīkst ceļot. Hul: "Tas nav godīgi." Gab: "Tev jau nevjadzētu spriest kas ir godīgi un kas nav. Mēs abi esam bijuši negodīgi viens pret otru." Hul: "Tev taisnība, negribu strīdēties." Gab: "Es arī nē." Hul grib palīdzēt Gab ar maisiem, bet viņš neļauj. Hul paņem lācīti no viena maisa un ar smaidu sejā noskatās kā Gab aiznes maisus uz bērnistabu.

Tad itkā paiet ilgāks laika sprīdis. Rāda fragmentu, kas šajā laikā noticis: Gra ierīkota darbnīca un viņa veiksmīgi strādā, viņas guļamtīkli tiek labi pirkti. Sol staigā kopā ar Leandro (bija viena aina kad viņi satikās, Leand bija priecīgs par Sol atgriešanos). Aina, kur Hul ir slimnīcā un Sabastians viņu pārbauda. Rāda Fransisko kopā ar strausiem-ķipa bizness iet no rokas.

Tad Hul un Gab strādā bērnistabā. Gab krāso sienas (gaiši dzeltanas), bet Hul līmē tādas mazās tapetītes sienas vidū. Hul paskatās uz Gab, viņš arī. Abi sasmaidās, bet novēršās. Tad Hul atkal skatās uz Gab.

Gra darbnīca: Gab saka, ka Gra guļamtīklus labi pērk utt. Gra priecājas par savu darbu un pasakas Gab. Gab saka, ka nevajag pateikties. Bet Gra saka, ka Grib pateikties un noskupsta Gab uz lūpām. Gab pārsteigts...

"Temasonas Dimants": Hul jautā Mars kur Gab. Viņš saka, ka īsti nezin. Hul leik Mars izsaukt Dr. Ibarollu (Sabastianu). Hul izskatās nevesela.

... Gab&Gra: Gab neļauj vairs sevi skūpstīt un pasaka, ka ja Gra tā vēl darīšot viņi vairs nevarēs tikties, Gab uzsver, ka starp viņiem nekas nevar būt. Gra atvainojas par skūpstu. Gab neņem ļaunā.

Sebastians pārbauda Hul. Ierodas Gab. Jautā vai viss ok. Seb saka, ka ir sarežģījumi un iespēja, ka bērns piedzims pāragri, bet ja Hul pareizi ēdīs un atpūtīsies viss būs labi. Hul saka, ka nemaz nejūtas tik slikti. Ierodas Čepe.

Gra un Lasara: Gra pasaka Las, ka noskūptījusi Gab. Las tas īpaši nepatīk. Viņa saka, ka Gra jābūt pacietīgai un tas dzēriens, ko viņa iedeva Gab (vakardienas sērijā) ir pietiekami spēcīgs un Gab jau iekāro Grā, bet negrib atzīt. Gra nezināja, ka dzērins bijis burvestība un dusmojas uz Las.

Hul un Če pļāpā virtvē. Ienāk Seb un abi ar Hul aiziet uz viņas istabu. Tur viņi runā par Hul veselību un dakteris atkārto, ka Hul jāievēro īpaša diēta un viss pārējais. Seb sāk runāt par Hul attiecībām ar Gab un aplinkus piemin arī savu mīlestību pret Hul. Nadja viņus noklausās.
Vēlāk ienāk Sol, Seb aiziet. Sol brīnās kā Hul tik ļoti spēj uzticēties kādam vīrietim kā tas ir ar Seb. Hul atbild, ka Seb viņu padara neparasti mierīgu un tas liek viņai uzticēties Seb.

Gra un Lasara strīdās. Gra ir dusmīga par to, ka Las ar savu dievu palīdzību nobur Gab, viņa grib lai Gab viņu mīl pa īstam nevis burvestību dēļ. Las saka, ka Gra jādara viss ko saka viņa, bet Gra saka, ka negrib. Lasara iepļaukā Grasiju. Strīda karstumā Grā paziņo, ka vispār netic Lasaras dieviem! Las pavēl Gra tā nejokot ar dievu spēku.

Bārs: Mars stāsta Frans par Gra&Gab. Mars saka, ka baidoties, ka Gab savas muļķības dēļ nepiekrāpj sievu un lūdz Frans parunāt ar Gab. Fras izskatās nobažījies.

Gra aiznes uz Gab veikalu uztaisītos guļamtīklus. Viņa sarunājas ar veikala pārdevēju un stāsta, ka pat nezin kā Gab pateikties par doto darbu. Pārdevējs (Dons Kaeitano) iesaka uztaisīt pašam Gab guļamtīklu vai arī viņa sievai. Gra šokā tikai izdveš: "Sievai?"
Sērijas beigas.

Lūk vēl daži notikumi, kurus atceros, bet diemžēl īsti neatceros to kurā vietā tieši tie bija: Nadja un Alvaro sērijas laikā vairākkārt mīlējas. Nadjai patīk Alvaro, bet viņa nevar no prāta izmest Gab, daudz par viņu domā.
Nadja Gab tieši piedāvajas kļūt par viņa mīļāko, jo redzot, ka Hul nedara Gab laimīgu. Gab ir dusmīgs par šo Nadjas gājienu un piedraud, ka padzīs no savas mājas ja kas tāds atkārtosies.
Sam izrāda Sol savu aptieku. Pie aptiekas Sol&Sam satiek Leandro. Leand un Sam apmainās ar pāris asiem vārdiem.
Čepe lūdz savai dievietei (Ikštela laikam viņu sauca) lai pasargā Hul no nelaimēmu un Gab kļūdām.
Lusero tēvs sūdzas Lusero par viņas vīra (Alv) slinkumu.
Lasara buras sakarā ar Gab&Gra.

Отредактировано missy (07.02.2007 23:32)

0

2

Ak paldies. Milzīgs paldies!!!!! Man ir nelaime. Video maģis salūzis. Šodien aiveda labot, bet būs gatavs ne agrāk kā pēc nedēļas - un tā es arī neredzu "Likmi...". Es jūtos tik nelaimīga!!!! :(  Vienīgais prieks, ka varēju izlasīt tavu atstāstījumu!!!! Vēlreiz milzīgs paldies. Un HuGa aina sākumā bija ļoti jauka - žēl, ka neredzēju.... Lūdzu, vai rīt un parīt arī uzrakstīsi atstāstījumu???? :)

0

3

Hmm...es jau nevareetu nekad tik labi uzrakstiit kaa tu !!!

0

4

albalonga написал(а):

Ak paldies. Milzīgs paldies!!!!! Man ir nelaime. Video maģis salūzis. Šodien aiveda labot, bet būs gatavs ne agrāk kā pēc nedēļas - un tā es arī neredzu "Likmi...". Es jūtos tik nelaimīga!!!!   Vienīgais prieks, ka varēju izlasīt tavu atstāstījumu!!!! Vēlreiz milzīgs paldies. Un HuGa aina sākumā bija ļoti jauka - žēl, ka neredzēju.... Lūdzu, vai rīt un parīt arī uzrakstīsi atstāstījumu????

Lūdzu, lūdzu. ;)
Video maģis salūzis-tas gan nav lāgā... bet domāju, ka varēšu uzrakstīt arī rīt un parīt.
Es vsp Tevi apbrīnoju. :D Kad lasīju Tavus aprakstus likās, ka nekas nav aizmirsts, bet šodiena kad pati rakstīju to atstāstu sapratu cik grūti tas ir, vai arī man atmiņa pieklibo... :D Tik tiešām grūti atcerēties!

Žēl, ka neredzēsi "Likmi", tiešām, bet nu es darīšu ko varēšu ar savu aprkstu. :D ;)

Jā... HuGa ainas šodien bija pat vairākas tādas jaukas... :)

0

5

ES gribeeju sakt rakstiit , kad atbraucu no omes, bet kad apseedos pie datora man baigi saaka saapeet galva, un paceelaas temperatuura, sapratu, ka nevareeshu uzrakstiit :(

0

6

Ilze написал(а):

Hmm...es jau nevareetu nekad tik labi uzrakstiit kaa tu !!!

Ak, paldies! Tici man, viegli man negāja. Nācās kārtīgi pasmadzeņot. :D ;)
Kā ar veselību, Ilze? :)

0

7

missy написал(а):

Jā... HuGa ainas šodien bija pat vairākas tādas jaukas...

Jā, cik mīļi, ka Ga sapirka kuču rotaļlietu un viņi rotāja bērnistabu!!!! Tas ir tik lieliski. Šodien visu dienu lādējos, ka maģis salūzis un piespiedu tēvu jau šodien vest uz remontu, lai ātrāk salabo. Bet tas prasīs vismaz nedēļu... :(  Un vēl nelaime - darba biedrene saslimusi - tas nozīmē, ka piektien visu dienu būšu darbā - 13 stundas - un Likmi neredzēšu... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....... :sorry:  :(

0

8

missy написал(а):

Ak, paldies! Tici man, viegli man negāja. Nācās kārtīgi pasmadzeņot. 
Kā ar veselību, Ilze?

Nju dziezgan smagi , temperatuura 38,1 ! :( Kad braucu  no omes, likaas , ka aizmigshu :D

0

9

Ilze написал(а):

ES gribeeju sakt rakstiit , kad atbraucu no omes, bet kad apseedos pie datora man baigi saaka saapeet galva, un paceelaas temperatuura, sapratu, ka nevareeshu uzrakstiit

Ak, nabags!!!!! Veseļojies. Man ar mājās slimi un darbā daudzi slimi... Un pašai kakls sāp, bet es cīnos, lai nesaslimtu... :(

0

10

albalonga написал(а):

Ak, nabags!!!!! Veseļojies. Man ar mājās slimi un darbā daudzi slimi... Un pašai kakls sāp, bet es cīnos, lai nesaslimtu...

Paldies, albalonga !!! Centiishos ! Baigi zheel, ka tev magis sagaaja griistee :(

0

11

albalonga написал(а):

Jā, cik mīļi, ka Ga sapirka kuču rotaļlietu un viņi rotāja bērnistabu!!!! Tas ir tik lieliski. Šodien visu dienu lādējos, ka maģis salūzis un piespiedu tēvu jau šodien vest uz remontu, lai ātrāk salabo. Bet tas prasīs vismaz nedēļu...   Un vēl nelaime - darba biedrene saslimusi - tas nozīmē, ka piektien visu dienu būšu darbā - 13 stundas - un Likmi neredzēšu... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.......

Jā ar rotaļlietām un protams sērijas sākums bija jauki, bet nu tas pie tā puķu galdiņa mani noškēja! :D Pirmo reizi redzēju, ka Hulija tā grib  runāties ar Gabrielu un vēl brokastot kopā, bet viņš bija tik vēss un tā atšuva, un par tām puķēm... vispār kronis!

Pilnīgi leikas, ka liktenis sazvērējies pret "Likmes" skatītājiem. Vispirms LNT jociņi, tad maģi plīst un darbab biedrenes sasimst...

Ilze написал(а):

Nju dziezgan smagi , temperatuura 38,1 !  Kad braucu  no omes, likaas , ka aizmigshu

Uh, temperatūra nav nekas labs, bet vismaz "Likmi" redzi. :D
Katrā ziņā veseļojies! ;)

0

12

missy написал(а):

Uh, temperatūra nav nekas labs, bet vismaz "Likmi" redzi.
Katrā ziņā veseļojies!

Njaa, tas gan , prieciiga esmu , ka Likmi varu noskatiities !!! Paldies, tev :)

missy написал(а):

Jā ar rotaļlietām un protams sērijas sākums bija jauki, bet nu tas pie tā puķu galdiņa mani noškēja!  Pirmo reizi redzēju, ka Hulija tā grib  runāties ar Gabrielu un vēl brokastot kopā, bet viņš bija tik vēss un tā atšuva, un par tām puķēm... vispār kronis!
Pilnīgi leikas, ka liktenis sazvērējies pret "Likmes" skatītājiem. Vispirms LNT jociņi, tad maģi plīst un darbab biedrenes sasimst...

Man arii baigi patika  taa vieta pie pukju galdinja, es negaidiiju, ka Gabriels, vinju taa atshuus :D

0

13

jā... bija jauki paskatīties uz Hūliju un Gabrielu šodien, bet ja godīgi... nu jau redzams, ka Hūlija grib pamieru, kā Gabriels to neredz??? viņa taču runā ar Gabrielu jau galīgi citā balsī un smaida... nekliedz un nenostāda savus likumus... bet Gabriels kā akls, saka "mana sieva mani neieredz" da labi.... nu bet tas nekas, drīz salabs. ha ha... tā Grācija uzzināja, ka Gabriels ir precējies :D :D :D

0

14

Ilze написал(а):

Man arii baigi patika  taa vieta pie pukju galdinja, es negaidiiju, ka Gabriels, vinju taa atshuus

Es pat nezinu vai man tā aina ar puķu gldu patika. Drīzāk tā skumīgi... un šokējoši. Kaut gan var jau Gabrielu saprast... Visu laiku viņš bija tas labiņais un mēģināja izlīgt, bet Hulija jau tielējās. Droši vien šim viss apnicis un viņš vnk pieradis būt tāds neitrāls pret viņu.

0

15

Manj arii ljoti patika tas moments, kur Lasara iesita Graacijai !!!  :D

0

16

Julia написал(а):

jā... bija jauki paskatīties uz Hūliju un Gabrielu šodien, bet ja godīgi... nu jau redzams, ka Hūlija grib pamieru, kā Gabriels to neredz??? viņa taču runā ar Gabrielu jau galīgi citā balsī un smaida... nekliedz un nenostāda savus likumus... bet Gabriels kā akls, saka "mana sieva mani neieredz" da labi.... nu bet tas nekas, drīz salabs. ha ha... tā Grācija uzzināja, ka Gabriels ir precējies

Jā, Grā abloms!!!! :rofl:  Bet Ga jau vienkārši sevi tā noskaņojis - Hu mani nemīl, Hu mani neieredz, Hu nekad man nepiedos, Hu mani vispār pacieš tikai bērna dēļ.... Viņš viņai galu galā visu laiku skraidīja apkārt un visādi centās - bet šī neko. Tagad, kamēr viņa pa tiešo, bez kaut kādiem aizplīvurotiem mājienien nepateiks, ka grib salabt un būt ar viņu kopā, viņš neko neredzēs un nesapratīs. Nu tā nu viņš vienkārši ir noskaņojies...

0

17

missy написал(а):

Es pat nezinu vai man tā aina ar puķu gldu patika. Drīzāk tā skumīgi... un šokējoši. Kaut gan var jau Gabrielu saprast... Visu laiku viņš bija tas labiņais un mēģināja izlīgt, bet Hulija jau tielējās. Droši vien šim viss apnicis un viņš vnk pieradis būt tāds neitrāls pret viņu.

Nju tas gan, vnk Gabriels tik igi jau centaas izliigt ar Huliju ,un tagad tas (man tas bija negaidiiti) Protams, es arii saprotu Gabrielu !

0

18

Julia написал(а):

jā... bija jauki paskatīties uz Hūliju un Gabrielu šodien, bet ja godīgi... nu jau redzams, ka Hūlija grib pamieru, kā Gabriels to neredz??? viņa taču runā ar Gabrielu jau galīgi citā balsī un smaida... nekliedz un nenostāda savus likumus... bet Gabriels kā akls, saka "mana sieva mani neieredz" da labi.... nu bet tas nekas, drīz salabs. ha ha... tā Grācija uzzināja, ka Gabriels ir precējies

Sveika, Julia! Sen neredzēta! :D ;)

Jap-Hulija tiešām tā mainījusies, bet Gabriels... tagad viņš sāks neaizskaramo tēlot.
Un tā Grāsija mani tracina! Vē kā līda ar Gabrielu bučoties... :D

0

19

Ilze написал(а):

Manj arii ljoti patika tas moments, kur Lasara iesita Graacijai !!!

Ak tu, Kasandra!!!!http://mybb.ru/img/smilies/tongue2.gif :lol:

0

20

Ilze написал(а):

Manj arii ljoti patika tas moments, kur Lasara iesita Graacijai !!!

Es to būtu palaidusi garām?? Toč' tādu momentu neatceros! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 7. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts