TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 7. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


7. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 41 страница 45 из 45

41

albalonga написал(а):

Es ar lielu nepacietību gaidu, kad missy pabeigs atstāstījumu!!!!

Njaa.. varu iedomaaties :D

0

42

Ilze написал(а):

Njaa.. varu iedomaaties

Bet labā ziņa ir tāda, ka mans video maģis ir jau mājās un darbojas - tātad rītdienas sēriju varēšu ierakstīt un noskatīties!!!!!!! :dance:  :dance:  :dance:

0

43

albalonga написал(а):

Bet labā ziņa ir tāda, ka mans video maģis ir jau mājās un darbojas - tātad rītdienas sēriju varēšu ierakstīt un noskatīties!!!!!!!

Tad jau baigi forshi ;)

0

44

ah... a man ziniet kā šodien gadījās??? uzliku maģi lai ieraksta... atnaku mājās.. mamma visu sabojāja, ierakstījās tikai pēdējās 10 minūtes!!!! aaaaaa... ;(  bļāāāāviens!!!!! nu kā tā??!! ;( nu bet labi, ka vismaz tās beigas redzēju, tās bija labās, es ta pārdzīvoju Hūlijas dēļ. pati sēdēju pie TV kā uz adatām....

0

45

Julia написал(а):

ah... a man ziniet kā šodien gadījās??? uzliku maģi lai ieraksta... atnaku mājās.. mamma visu sabojāja, ierakstījās tikai pēdējās 10 minūtes!!!! aaaaaa... ;(  bļāāāāviens!!!!! nu kā tā??!! ;( nu bet labi, ka vismaz tās beigas redzēju, tās bija labās, es ta pārdzīvoju Hūlijas dēļ. pati sēdēju pie TV kā uz adatām....

Beigas tik tieshaam bija  labas ! Nabaga Hulija :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 7. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts