TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion sižets


Pasion sižets

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Kamilla Dariena dzīvo ciematā San Fernando,Meksikā.Jauniete ir solījusies precēties ar Santiago Markesu,ciema kalēju,jaunu vīrieti,labu un laipnu pret visiem ar zemāku ekonomisko stāvokli sabiedrībā nekā Kamilla.Vakarā,kad tiek svinēta Kamillas un Santiago saderināšanās.Horhe Mansera Ruizs ir nolēmis pārgulēt ar Kamillu.Pēc Alberto Laftona pavēles,Herhes administrators,kurš ir slepens viņa draugs ir pavēlējis pie viņa atvest Kamillu no Husto Dariena mājām.Santiago,lai nepieļautu Kamillas aizvešanu mēģina viņu izglābt,bet tiek ļoti smagi ievainots.Kamilla,lai pildītu savu pienākumu tiek aizvesta uz Palasio Monseru.Husto un Ofelija Markesa,Santiago māte,ir izlēmuši doties pie Horhes,lai viņu pārliecinātu,ka Santiago par visu ir samaksājis ar savām asinīm.Alberto Lafonts nelaiž viņus runāt ar Horhi un viņu plānki tiek sagrauti.Horhe ir sagūstījis Kamillu,bet viņai izdodas aizbēgt un viņa atgriežas majās,viņa uzzina,ka Santiago ir starp dzīvību un nāvi,Kamilla mēģina visus pārliecināt,ka vēljoprojām ir jaunava,bet neviens viņai netic.Pēc dažām dienām Kamillu sagūsta pirāti un viņa kopā ar pārējiem tiek sagūstītajiem tiek aizvesta uz salu,kuru dēvē par „La Iguanu”. Liktens,kas viņu sagaida,ir  būt par verdzeni ,Las Antillas.Viņa satiek pirātu kapteini,kuru dēvē par Antillo,stipru vīru,respektētu par savu inteliģenci un par viņa spēju apieties ar ieročiem.Bet viņš nāk no bagātas dzimtas,viņa īstais vārds ir Rikardo de Salemanka i Almonte,kurš ir apsūdzēts par noziegumu,kuru nav izdarījis,viņš strādāja pie Džona Foremana,kurš bija atbildīgs par visiem šausmu darbiem un noziegumu,kurā apsūdzēja Rikardo.Redzot Kamillu viņš jūt žēlumu pret viņu un par likteni,kas viņu sagaida.Pirmajā mirklī viņš domā viņu nopirkt pašam sev,bet viņš atmet šo domu,jo nevēlas vēlvienu problēmu blakus tām,kas viņam jau ir.Pēc dažām dienām ceļā viņš nonāk uz salas”Marina”,kurā viņš ir autoritāte.Viņs izmanto iespēju,lai apciemotu savu māti,Mersedesu Alemonti Salemonkas atraitni,viņa ir slima sieviete.Kad Rikardo tika nepatiesi apsūdzēts,viņa manta nonāca  viņa tēvoča Dona Timoteo de Salamankas i Almontes rokās,viņš ir Rikardo māsīcas Lisabetas tēvs,kura ir jauna, akla sieviete,tēva nicināta un atraidīta.Vergu izsolē Dons Timoteo nopērk Kamillu,lai padarītu par savu sievu un atstātu viņai visu savu bagātību,lai manta netiktu viņa radiniekiem,kurus viņš nicina.San Fernando dzīve mainās.Santiago pakāpeniski atvesaļojas un Ursula,Horhes Mankeras meita,kurai patīk pavadīt laiku ar  jauniem un glītiem vīriešiem,viņa uzsāk attiecības ar Vasko,Kamillas pusbrāli.Paiet laiks un Timoteo nomirst un Kamilla kļūst par bagātu sievieti un gatavojas atgriezties San Fernando.Rikardo tajā pašā laikā atgriežas „Marinā”un viņš sastopas ar divām ziņām,viņa māte ir ir uz nāves gultas, bet Kamilla ir kļuvusi par viņa tēvoča Timoteo mantas īpašnieci.Kad Kamilla atgriežas San Fernando,viņas laime beidzas,kad viņa uzzina,ka Santiago-viņas mūža mīlestība,kuru viņa uzskatīja par mirušu ir apprecējies ar viņas māsu Ritu,kura jau sen viņā bija iemīlējusies,bet katrreiz,kad viņa redz Santiago,viņas skatienā ir redzams tas,cik ļoti viņa viņu mīl.Visi jūt līdzi Kamillai turpretī Ritai vai mirst nost no greizsirdības.Kamilla nopērk skaistu māju san Fernando un ir gatava palīdzēt ekonomiski savai ģimenei joīpaši savam tēvam,kurš nav vieglā situācijā un viņa dzirnavas ir izputinātas.Uzzinājis par Kamillas atgriešanos,Horhe Mansera viņu apciemo un atvainojas par visu,kas pagātnē noticis,piedāvā savu atbalstu.Kamilla domā,ka San Fernando kungs,kuram viņa nespēja piederēt,tagad vēlas viņai palīdzēt.Tāpat Rikardo ierodas San Fernando Lisabetas un savas tantes Franciskas de Salamankas pavadīts,gatavojas apciemot Kamillu.Kaut arī Rikardo viņu apciemo kā kungs,kurš nu jāj zirga mugurā,Kamilla vienalga viņā atpazīst „Antillo”.Sarunā ar Rikardo Kamilla mēģina pierādīt savas likumīgās tiesības pēc laulībām uz mantu.Rikardo saka,ka viņas vienīga izglābšanās ir palikt stāvoklī.Kamilla saprot,ka tikai ar citu vīrieti viņai varētu izdoties tas,kas Timoteo nebija iespējams.Rikardo no svas puses stāsta,ka ir atgriezies,jo viņam bija savādas sajūts vēlēšanās viņu sargāt un aizstāvēt un kāpēcne?Kamilla savā istabā sastop Santiago,vīrieti kuram viņa visvairāk uzticas.Pirmo reizi viņi ir satikušies vienatnē un viņš nespēj slēpt savas jūtas.Viņā arī atzīst,ka viņu mīl,bet starp viņiem nekas nevar būt.Rikardo viņus redz apskāvušos un skūpstāmies,viņš sāk just tādu kā greizsirdību.No šī mirkļa viņi kļūs par sāncenšiem uz dzībību un nāvi.no svas puses Horhe piedāvā visu savu atblstu blakus Rikardo piedāvātajam.Rikardo izmanto iespēju,lai atvainotos par incidentu,kurš bija izraisījies starp viņu un Santiago un,ka viņam neesot nekādas interesespret to,ko Kamillai atstāja Timoteo.Un pēc pirmās tikšanās sekoja vēl viena un vēl viena.rikardo sāka iemīlēties Kamillā kāneprātīgs.Kamilla no savas puses tikai gribēja pret Rikardo just atradījumu.Pamazām viņa sāka mainīt domas pret Rikardo un viņa sāka domāt,ka viņi pat varētu apprecēties un viņai būtu vīrs,kurš aizsargātu viņu no DonaHorhes,un tā būtu barjera,kas šķirtu mīlestību,kuru viņa jūt pret Santiago.Bet vispirms viņai ir jāpārliecinās vai Rikardo patiešām ir antillo.Pēc neilga laika Kamilla piekrīt precēties ar Rikardo varbūt šī laulība būs bez mīlestības,bet tā būs ar lielu respektu.Nepārliecināta par Rikardo saistību ar pirātiem,Kamilla pakāpeniski aizmirst Santiago.Rikardo iemīlējies kā vēl nekad izstāsta Kamillai visu savu dzīvi.Divas būtiskas lietas izjauc viņu romanci:Ritas nāve un tas,ka Rikardo ir spiests atgriezties pie pirātiem.Pirms aizet no savas mīlas Rikardo Kamillai apsola,lai notiktu,kas notikdams,viņš atgriezīsies pēc viņas.Bet liktens ar viņiem izspēlē ļaunu joku..Rikardo ir spiests atkal būt pirāts,Santiago,Horhes ārlaulības dēls,ir laimīgs par to un ka nu viņš ir kļuvis par bagātu kungu.Meietnes ģimene viņu mēģina pierunāt,lai precas ar Santiago.Kamilla jūt ļoti lielu mīlestību pret Rikardo,bet tad viņa uzzina,ka viņš ir atgriezies pirātu dzīvē , tomēr viņa atsakās to darīt , bet Santiago ir mainījies. Nauda  un stāvoklis sabiedrībā ir viņu izmainījis.Kamilla dodas ceļojumā ar nolūku atrast Rikardo,bet nonāk sadursmē ar pirātiem un spāņiem.Kopā ar citām sievietēm viņa nonāk selvā,lai nekļūtu par upuri pirātiem.Drīz viņa satiek vienu no viņiem:Rikardo.Viņi izrunājas un nododas mīlestībai.Rikardo paskaidro,ka atgriezās pie pirātiem piespiedu kārtā dēļ spāņiem , bet viņi var doties uz vietu,kur viņus neviens napazīst  un izveidot ģimeni. Kamilla emociju un mīlestības pārņemta piekrīt.Kamilla atgriežas San Fernando tikmēr Rikardo izdzīvo citas avantūras.Kādu dienu Rikardo atgriežas San Fernando ar savu īsto vārdu.
Tagad viņš ir brīvs vīrs un ir ieradies pēc tā,ko vēlas:Kamillas, savas mūža mīlestības.

Vienreiz jau šo biju ievietojusi, nolēmu atkal!!!!
Protams, šajā telenovelē notiek vēl daudz citi notikumi, bet visus es nerakstīšu, savādāk nav interesanti, ja viss jau ir zināms.

Un man pat liekas, ka pareizi, ka šai lomai izvēlējās Suzannu, jo, Adela, manuprāt, nebūtu iederējusies šajā telenovelē.

0

2

Nu Adela ne, bet Silvija manuprāt būtu derējusi - lai gan maza, bet sīksts. Tomēr galu galā uzskatu, ka Sūzena bija ideali piemērota - viņa nav skaista, tomēr spēcīga un viņas raganiski sarkanie mati. Manuprāt šim telam piestāv tas, ka viņa nav tradicionāla skaistule, bet gan stipra sieviete, interesanta sieviete, ar savu enerģētiku. Adelai vispār šī speka pietrūkst - viņai piestāv maigās un raudošās varones. Nu vēsturiskā Amor Real - Matilade bija maigais, skaistais zieds, a Kamilla ir biedrs, sabiedrotais, sakumā savā ziņā Ricardo pretinieks cīņā par mantu. Nu kaut kā ta. Paldies par lielisko atstāstu, mary - satriecosi labs un visai detalizēts - man atmiņu atsvaidzināja un uzzināju arī tādas lietas, ko nebiju zinājusi.

+1

3

albalonga написал(а):

Nu Adela ne, bet Silvija manuprāt būtu derējusi - lai gan maza, bet sīksts. Tomēr galu galā uzskatu, ka Sūzena bija ideali piemērota - viņa nav skaista, tomēr spēcīga un viņas raganiski sarkanie mati. Manuprāt šim telam piestāv tas, ka viņa nav tradicionāla skaistule, bet gan stipra sieviete, interesanta sieviete, ar savu enerģētiku. Adelai vispār šī speka pietrūkst - viņai piestāv maigās un raudošās varones. Nu vēsturiskā Amor Real - Matilade bija maigais, skaistais zieds, a Kamilla ir biedrs, sabiedrotais, sakumā savā ziņā Ricardo pretinieks cīņā par mantu. Nu kaut kā ta.

Agrāk man likās, par Silviju, ka viņi nepiestāvēs viens otram, bet izrādās, ka kopā izskatās tīri labi. Par Suzannu piekrītu, jo, manuprāt, šai lomai viņa diezgan labi der, kaut arī no sākuma šaubījos.

albalonga написал(а):

Paldies par lielisko atstāstu, mary - satriecosi labs un visai detalizēts - man atmiņu atsvaidzināja un uzzināju arī tādas lietas, ko nebiju zinājusi.

:)

+1

4

palasīju sižetu.. un tagad tādas dusmas un skumjas, ka pa TV arī nesanāks skatīties šo seriālu!!! aaaa. cik netaisni un nežēlīgi :( es vislaik gaidīju šo seriālu un nu... :( bet tik interesanti izklausās!! kā iedomājos Kolungu..  :love:

0

5

mmaarriiaa написал(а):

Agrāk man likās, par Silviju, ka viņi nepiestāvēs viens otram

es tieši nesen pārlasīju diskusiju par to, ka sāks filmēt Pasion un lielākā daļa teica, ka Silvija un Fernando neder kopā. Tagad redzam, ka der gan :)

0

6

Paldies par sizeta izklastu

0

7

sizjetrs ir tik forsh, patiik  :love:
es saakumaa domaaju, ka Kamila un Santjago buus seriaala galvenais paaris, bet man gribeejaas lai vinja iemiilaas Rikardo un redz ka taa arii notiks  :rolleyes:  :love:  :blush:
aktieri ljoti patiik, manupraat sjizjets ir savaadaaks kaa parasti, vienmeer bija taa ka galvenjie varonji iemiilaas viens otraa jau pashaa saakumaa, bet sheit gan savaadaak.....seriaals ir ienjeemis top 5 manu miiljaako seriaalu izlasee  :love:  :love:  :love:

0

8

Marlena Favela написал(а):

es saakumaa domaaju, ka Kamila un Santjago buus seriaala galvenais paaris, bet man gribeejaas lai vinja iemiilaas Rikardo un redz ka taa arii notiks

tas gan būtu kaut kas, ja Kolungu atstātu 2. plānā :D :D tad es Kamillu wnk nesaprastu :D

Marlena Favela написал(а):

vienmeer bija taa ka galvenjie varonji iemiilaas viens otraa jau pashaa saakumaa, bet sheit gan savaadaak

nuu.. ne visos seriālos bija tā ka galvenie varoņi iemīlas viens otrā jau pašā sākumā, ir seriāli , kuros arī tāpat kā šajā galvenā varone sākumā mīl citu vīrieti, piemēram, Īstā mīla (xe.. Kolungu neiemīl uzreiz, bet toties uz mūžu, kā teica arī Paloma :D ) , Por tu amor , Katalina un Sebastjans... ja padomāt varbūt aŗī citus variantus var atrast..

0

9

prieksh manis tomeer shis sjizjets ir kas jauns  :love:  :cool:

0

10

Marlena Favela написал(а):

prieksh manis tomeer shis sjizjets ir kas jauns

nu tas jā! man arī ļoooti patīk sižets un aktieri :)  :love:  tiešām baudāma telenovele :)

0

11

Marlena Favela написал(а):

sizjetrs ir tik forsh, patiik  :love:
es saakumaa domaaju, ka Kamila un Santjago buus seriaala galvenais paaris, bet man gribeejaas lai vinja iemiilaas Rikardo un redz ka taa arii notiks  :rolleyes:  :love:  :blush:
aktieri ljoti patiik, manupraat sjizjets ir savaadaaks kaa parasti, vienmeer bija taa ka galvenjie varonji iemiilaas viens otraa jau pashaa saakumaa, bet sheit gan savaadaak.....seriaals ir ienjeemis top 5 manu miiljaako seriaalu izlasee  :love:  :love:  :love:

Man prieks, ka tev patīk!!!
Es pati jau esmu sajūsmā

aNgeL написал(а):

Īstā mīla (xe.. Kolungu neiemīl uzreiz, bet toties uz mūžu, kā teica arī Paloma :D

:D

aNgeL написал(а):

tas gan būtu kaut kas, ja Kolungu atstātu 2. plānā :D :D tad es Kamillu wnk nesaprastu :D

Tas gan!!!Kolunga 2. plānā būtu dīvaini. Viņu vnk nevar ielikt otrajā plānā - viņa smaids un acu skatiens.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion sižets