TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mańana es para siempre (Televisa) » MEPS muzikālo tēmu izpildīs....


MEPS muzikālo tēmu izpildīs....

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Alehandro Fernandes, tas pats  dziedātājs  kurš izpildīja Zorro tituldziesmu. Jādomā, ka dziesmai jābūt labai.

0

2

aha, lasīju sito un biju sajūsmā. Jau gaidu.

0

3

ouuu, es arī gaidu!! Super! :)

0

4

viņš izpildīja arī La esposa virgen dziesmu, un man prātā grozās, ka vēl kkādu telenoveles dziesmu, bet kkā nenāk uzreiz prātā :) bet man ļoti patīk viņa dziesmas :) arī pievienojos dziesmas gaidīšanai :)

0

5

aNgeL написал(а):

viņš izpildīja arī La esposa virgen dziesmu,

To gan nezināju!!!!!Bet dziesmu viņš izpildīja labi, tā diezgan emocionāli.

aNgeL написал(а):

un man prātā grozās, ka vēl kkādu telenoveles dziesmu, bet kkā nenāk uzreiz prātā :) bet man ļoti patīk viņa dziesmas :)

Man ar patīk viņa dziesmas un ar domāju  ka noteikti kādai vēl ir izpildījis.

Es pievienojos visiem gaidītājiem, ar nepacietību gaidu gan pašu telenoveli, gan arī dziesmu gribas ātrāk dzirdēt. :)

0

6

Es tā cerēju, ka tieši viņš izpildīs telenoveles dziesmu. :) Bet domāju, ka tā varētu būt duets ar Lucero... :( Tik un tā, esmu sajūsmā!!! :)
Zinu, ka Alejandro Fernandes vēl dziedājā telenovelē Maria Isabel ar Fernando Kariljo un Adelu Norjegu. :) Superīga dziesma, starp citu. :)

0

7

rubi написал(а):

Zinu, ka Alejandro Fernandes vēl dziedājā telenovelē Maria Isabel ar Fernando Kariljo un Adelu Norjegu.  Superīga dziesma, starp citu.

gribēju kādreiz arī šo telenoveli noskatīties, bet nav sanācis..

0

8

rubi написал(а):

Es tā cerēju, ka tieši viņš izpildīs telenoveles dziesmu. :) Bet domāju, ka tā varētu būt duets ar Lucero... :(

Iespējams, bet varbūt arī nē.
Bet cik zinu viņiem ir bijusi dziesma duetā tā ka neko nevar zināt.

rubi написал(а):

Zinu, ka Alejandro Fernandes vēl dziedājā telenovelē Maria Isabel ar Fernando Kariljo un Adelu Norjegu. :) Superīga dziesma, starp citu. :)

Nav sanācis dzirdēt, bet paklausīšos ja jau  tu saki, ka ir laba tad tādai ir jābūt.

aNgeL написал(а):

gribēju kādreiz arī šo telenoveli noskatīties, bet nav sanācis..

Es arī

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mańana es para siempre (Televisa) » MEPS muzikālo tēmu izpildīs....