TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Forumam nepieciešams moderators!!!!


Forumam nepieciešams moderators!!!!

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Sveika, tauta!!!! Prieks, ka jūsu forumā ar katru dienu kļūst vairāk!!! :D Lieta tāda, ka forumam ir 2 administratori - es un Drogada. Bet, tā kā Drogada ir ļoti aiņemta un pēdējā laikā reti iegriežas forumā, forumam noderētu moderators, kurš palīdzētu man uzraudzīt forumu. Bet ņemiet vērā, ka tas nav tikai tāds jauns status - tā ir arī atbildība un pienākumi. Moderatoram ir iespēja rediģēt vai dzēst citu dalībnieku ierakstus un darīt vēl citas lietas. Turklāt, es moderatoram iedošu noteiktas sadaļas, kuras būs jāpieskata, jāpalīdz citiem dalībniekiem, ja viņi kaut ko nezinās vai uzdos jautājumus u.c. Tas nosacījums ir tāds, ka principā būtu apmēram jāpārzina telenoveļu pasaule, nevis tikai kaut kāda viena telenovele un vēl forumā būtu jāiegriežas bieži (nu apmēram... katru dienu... :rofl: ), tas nozīmē, ka jums mājās jābūt datoram ar interneta pieslēgumu!!!! Cerams, ka dikti nesabiedēju. Un tik traki daudz cilvēku jau mums ar te pagaidām nav un es vairāk vai mazāk tieku ar visu galā, bet nu tomēr...!!!!! Un  tātad, ja kāds ir nopietni ieinteresējies un tiešām vēlas kļūt par šī foruma moderatoru - rakstiet šajā sadaļā, vai personīgo mesidžu man vai arī uz manu e-pastu
albalonga99@yahoo.com
vai arī uz foruma oficiālo e-pastu
telenoveleslv@inbox.lv
!!!!!

Tāpat varat rakstīj, ja ir kaut kādi jautājumi vai vienalga!!! :D

0

2

^_^ Hmm, es jau biju šajā statusā vienā forumā (un arī šodien esmu)... Internets mājās ir. Kadreiz bija arī forums mybb sistemā, taču sen, bet atmiņas palika, ko darīt. A kadas sadaļas, un kas tur ar kļūdam?

0

3

Hmmm.... Man patīk tavs CV!!!!! :D  Labi, tu būsi jainais moderators. Patiesībā pati vari izvēlēties, kurus forumus pārvaldīt un es tajos uzlikšu tevi par modu!!!!! :P

0

4

Paldies par uztīcību!  ^_^
Ne, man vienalga kurus forumus pārvaldīt. Man patīk visas telenovelas, nu luk Bjanku neskatos, un arī krievu telenovelas - ne. ;)

0

5

Deyalit написал(а):

Paldies par uztīcību!   
Ne, man vienalga kurus forumus pārvaldīt. Man patīk visas telenovelas, nu luk Bjanku neskatos, un arī krievu telenovelas - ne.

Es tevi jau pieliku vairākiem forumiem. Ja gribi, lai kaut ko izmainu - saki!!! :D

0

6

:(  :help: es jau no sakuma ludzos klut par moderu!!!! luuuuuuuuudzuuuuuuu

0

7

internets un dators man ir skanos gandrizs visas noveles ( bjanku neeee) :lol:

0

8

HuLiA написал(а):

es jau no sakuma ludzos klut par moderu!!!! luuuuuuuuudzuuuuuuu

Nu labi, kuras sadaļas gribi???? Vētru es tev piešķiršu obligāti - tur tik aicini iekšā cilvēkus un ņemies ar viņiem!!!!! Citādi šobrīd forumā ir gandrīz tikai vieni vienīgi Likmes fani!!!! :D

0

9

^_^ ak paldies es ari vetru nevienam neatdotu
ja par likmes faniem es zinu ;)
nu nezinu kuras tu gribi  turos ari dod :)

0

10

okidoki!!!!!

Nu tad pagaidām mums ar modiem pietiks. Ja kas došu ziņu. Un ja kāds nu dikti, dikti, dikti grib vēl būt mods, varam kaut ko sarunāt!!! :D

0

11

un es nesapratu  es esmu moders?? :rolleyes:

0

12

un ja esmu ..ka man sakt savu "darbu"?? :D

0

13

HuLiA написал(а):

un ja esmu ..ka man sakt savu "darbu"??

Medī telenoveļu fanus un velc viņus uz forumu!!!!! Un ja es pēkšņi kau kur pazūdu, rūpējies, lai forumā viss iet ok (kopā ar Deyalit)!! Jā, un vēl, apciemo forumu katru dienu!!! Vairs nekā tāda īpaša nav!!! Tūlīt uzlikšu tevi par modu!

0

14

ppaaaaaaaaaldies milzigzzzz tev :)

0

15

es arii ljoooti gribeetu buut moderatore, tacju ne visa foruma bet tikai kadas teemas...  :flirt:  :flirt:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Forumam nepieciešams moderators!!!!