TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Lambiels beidz karjeru!


Lambiels beidz karjeru!

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Divkārtējais pasaules čempions un Turīnas olimpisko spēļu sudraba medaļnieks daiļslidošanā Stefans Lambiels 23 gadu vecumā nolēmis beigt dalību sacensībās un turpmāk uzstāties tikai profesionālos daiļslidošanas šovos.

Šādu lēmumu Šveices daiļslidotājs pieņēmis, jo viņu ilgu laiku nomocījis gurna savainojums. "Lēmumu pieņēmu pēc ilgām pārdomām. Manuprāt esmu izdarījis labu izvēli, jo mana prioritāte ir veselība," šodien preses konferencē sacīja Lambiels.

Šovasar Lambiels devās uz ASV, lai tur dzīvotu un trenētos pie 1992. gada olimpiskā čempiona ukraiņa Viktora Petrenko. Taču kā atzīst daiļslidotājs, savainojuma dēļ viņš nav spējis trenēties ar maksimālu atdevi.

"Septiņus mēnešus es apmeklēju labākos ārstus, taču joprojām jūtu sāpes. Nav iespējams šādi turpināt trenēties. Es nespēju īstenot savus mērķus – atkal kļūt par pasaules čempionu un arī par olimpisko čempionu," piebilda daiļslidotājs.

Lambiels ir astoņkārtējs Šveices un divkārtējs pasaules čempions, divkārtējs Eiropas vicečempions un olimpisko spēļu vicečempions. Pirmo reizi Lambiels olimpiskajās spēlēs startēja 16 gadu vecumā – 2002. gada Soltleiksitijas olimpiādē viņš ieņēma 15. vietu.

Lambiels atzina, ka viņš joprojām izjūt vēlmi slidot un atgriezīsies uz ledus profesionālos daiļslidošanas šovos.

/www.esports.lv/

0

2

:'(

oki, es raudu. Pa īstam raudu un nezinu, cik ātri spēšu nomierināties un samierināties. Ak, nabaga Stefans. Nu kapēc, kāpēc tie muļķīgie savainojumi.... :'(  :'(  :'(

0

3

me ir šokā.... :( :( :( cik žēl :'( 
mjā, ne jau visi var kā Jagudins ar sāpēm uzvarēt...

0

4

Biju šokā, kad uzzināju :(

0

5

kāds iemesls man tagad būs skatīties daislidošanu?

0

6

Video:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=i78h09avr7Q[/youtube]

0

7

:O :O :O cik ārkārtīgi žēl :(

viņam ir vislabākās piruetes, kādas vien esmu daiļslidošanā redzējusi!
:( jā, bet veselība pirmajā vietā... par spīti visam, ka tagad bēdājos...

0

8

Šitamajā laikam tā jaunā Tango programma :)

[youtube]http://jp.youtube.com/watch?v=V4SNYUqTSwk[/youtube]

Par programmas komponentēm noteikti būtu augstas atzīmes ;)

0

9

Es jau kopš ceturtdienas nevaru atgūties... :cray: Tikai jāsamierinās, bet tas ir pārāk grūti... :(
Šī Tango, manuprāt, ir lieliska. :) Tāpēc, kad vakar, skatoties "Zvezdnij ļed", uzzināju, ka Plušenko izvēles programma arī ir Tango, ļoti sarūgtinājos. :) Jo gribēju, lai Stefans sacensībās visiem pārādītu, kas ir īsts daiļslidošanas meistars un ar savu Tango pārādītu, kā to jādejo. :) Uz Pļušenko esmu nikna, tas ir plagiats.  :mad:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Lambiels beidz karjeru!