TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » R.Federe pret J-W.Tsonga Madrides Masters 2008 online komenti


R.Federe pret J-W.Tsonga Madrides Masters 2008 online komenti

Сообщений 41 страница 50 из 50

41

Otro Rodžs tīkla atsit. 40:40. Tsonga tīkla. Advantage Fedam.

0

42

Super. Tsonga pie tīkla visu kontrolē un apved Rodžu. Duece.

0

43

Smeš Fedam. atkal advantage. Un trapa bumba pa skatītaju uzvalciņā un brillītēm. Hahahahahaha.....

0

44

Dubultkļūda. 5:1. Feds serve uz maču. Nu 2.seta Tsonga šķiet stipri vājāks par fedu un 1.serve vispār neiet, lai arī Rodžs ir redzams, ka nespēlē ar visiem saviem spekiem, bet ta īpasi neiedziõļinoties un ļoti mierīgi. 30:0. Unķšiet tūlīt pēc diviem punktiem spele beigsies. 40:0. Eiss bija. Un pēdējais Punkts Tsonga tīklā sit. Viss. FIN.

0

45

es arī gribu tā dabūt ar Feda bumbiņu!! :D
em, es jau angy pateicu, ka ejam uz kino, aimirsu par online iespeju.

ak,, beidzās. :( tik ātri :( :( :(

Bet kā viņš parakstījās uz kameras!!! :love:  un viņa smaidi, aw, jauku'mņš!!!!

0

46

Mierīga, nesaspringta spēle. Šķiet Tsongam tik divi breikpunkti bija. Rodžs jauks, bet mierīgs. Gaidu viņam spēcīgāku pretinieku, a to sitais viņam ka treniņš bij. Viņš pat īpaši necentās. Tikai trīs patiesi skaistas izspeles pa visu spēli. Rodža autogrāfs uz kameras objektīva un intervija īsa, kuru man nerāda - rada statistiku. Rodžam 21 unforced error - tas priek°š viņa dikti daudz. Tsongam 26. Tsongam 1.serve tik 49@, Rodžam pacelās uz 61%, jo 2.setā jau biki labāk serveja. Tālāk Rodžs spēlēs ar Argentīnieti del Potro rīt. Līdz ar to arī šīs speles online komentus beidzu. Pat ja neviens nelasa, bija interesanti ta vienā loga spēle un blakus samazināts foruma logs uz minitora - vienlaicīgi skatos un rakstu mex ātri. Man šķiet, ka tīri labi sanāca.

0

47

Aha, tā kā profesionālis! :D nu es tā, padiagonāli lasīju :P vismaz pakomentēju šo to :P

0

48

Rodžs oamet laukumu ar divam sarkanām somām. Apstajās, somas nolika un paraksta bumbiņas un šveices karogu līdzjutējiem. Ilgak un centīgak nekā vakar. Smaida un ir mīļs. "Careful plese" pateica, kad viens tur visiem kārās pari un jau virsū gazās. Ļoti ilgi un aktīvi paraksta. Mīļums. Atkal rada visua korta panorāmu. Zel, vel vareja parādīt autogrāfu došanu, bet nu jau droši vien ir nost no korta. Vakar viņš ar somām mugurā tik biki autogrāfus parakstīja un prom, sodien ilgāk un centīgāk. Vispār viņš ir tāds ļoti pacietīgs, mierīgs un rūpīgs, uzmanīgs un pieklājīgs pret visiem cilvekiem. Marats atkarība nogarīga var arī garam paiet un viss.

0

49

bet ar to viņš ir tik mīļš... :)

Maratam savs valdzinājums. :D Marats vienkārši ir.. Marats. :D

0

50

Paloma написал(а):

Marats vienkārši ir.. Marats.

hahahahahahaha... Zini, es jau 2002.gada, kad saku fanot par Maratu nolēmu - ja nu notiek brīnums un man kaut kad piedzimst dēls, es viņu par Maratu nosaukšu. Tas vārds vispār šķit maģisks. Lai gan laikam nav iespējams tāds otrs Marats - viņs ir vienīgais un neatkārtojamais. Njā. A Rodžu, kops viņs vairs nav nomācoši dominējoša 1.pasaules rakete es esmu sakusi mīlēt. Un mīlu, ka viņs tik daudzus gadus uzticīgs Miroslavai jeb Milai, kā viņs viņu sauc, lai gan tak var dabūt sev miljoniem citu damu. Bet nu Mila jau sen viņu ļoti, ļoti uzmana, visu laiku līdzi braukā un par visu rūpējas. Un sava ziņā Dubultspēlē es rakstu patiesību - Rodžs ir visai kautrīgs un tāds nesaimniecisks, neprot risināt kaut kādas sadzīviskas, vienkārsas problēmas. Un Mila parūpējas, lai viņam nav jāuztraucas ne par ko citu, tikai tenisu. Tas viņam noteikti ir ļoti palīdzejis karjera. Nu Mila sodie vispār tāda nesakopta izskatījās. Viņa jau ir biki apaļīga un nekad īpaši nepucejas un nekrāsojas, vienkārša. A sodien tāda pavisam peleka bija. Nu bet njā - galvenais, ja Rodžs laimīgs, tad viss ok - prieks par viņiem.

Bļin, nu kāpēc, kāpēc tik agri speli ielikuši - es ta neredzēsu - es joprojām svinēsu rīt furšetā. Bļin, dusmas pat - kāpēc vajadzeja viņiem tik agri spēli likt. Iegrūduši protams šaja idealajā laikā abu mājinieku Nadala un Lopeza spēli un pēc tam velāk Djokoviņa spēli (nu Djokoviņa vai karloviča - tagad abi spēle, bet tomēr esu gandrīz droša, ka Djokovičs uzvarēs) un Djokovičam ta patīk velu vakaros spēlēt - tas ar nav noslepums. A Rodžam patīk pa dienu, ne vakaros spēlēt - tas ar nav noslepums. bet bļin, nu kāpēc nevareja rīt atkal 21 spele būt.... :'(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Teniss » R.Federe pret J-W.Tsonga Madrides Masters 2008 online komenti