TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2009, Helsinki


Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2009, Helsinki

Сообщений 1 страница 20 из 100

1

Sveikas manas mīļās!!! Šovakar skatoties youtube manu mīļo Kerru izvēles deju ( kas by the way ir vnk super ), sapratu, ka arī šosezon nevarēšu nosēdēt mājās, nu laikam ir man tā atkarības augstākā stadija :D Izlēmu, ka vismaz vīriešu izvēles programma ir jāredz. Tā nu manā galvā dzima ašais plāns/-i , bet tie takš ir tie paši labākie, ne? Un tas ir sekojošs:

Plāns A

Izlidošana 22.01 (tā sanāk ceturtdiena), pl 15:15 no Rīgas, 16:25 jau ielido Helsinkos.
No lidostas uzreiz brauciens uz Hartvall Areena, 18:45 sākas vīriešu izvēles programma.
Tā kā zināms, ka džeki slidos apmēram 4h, tad pēc tam vai nu nedaudz pastaigā pa apkārtni, vai ari braukšana uz lidostu!
Nakts lidostā uz lidostas pievilcīgajiem benķīšiem ( ietaupam naudu par viesnīcu vai hosteli)
23.01 pl 06:20 izlidošana uz Rīgu, ierašanās Rīgā pl 07:20 :) Extrēmisti var paspēt arī uz skoliņu vai lekcijām - kā nu kuram :D

Tagad plāns B

Būtībā viss tas pats, kas iepriekš, vienīgi izlidošana 22.01 jau 07:15 no Rīgas, ierašanās Helsinkos 08:25!
Braukšana uz arēnu, iespējama došanās uz kādu no treniņiem (par šito nezinu, nevaru atrast info kā var biļetes tur dabūt, bet tas šai gadienā ir sīkums)
13:00 sākas orģinālā deja deju pāriem
Pēc orģinālās dejas neliela pī pauze, 18:45 vīriešu izvēles pr.!
Tālāk viss kā plānā A

CENAS:

Lidmašīnas biļete turp un atpakaļ, kopā 51.90Ls (ar visiem nodokļiem, airbaltic)
Biļetes uz sacensābām:
Vīriešu izv.pr - 1.kategorija 69eiro, 2.kategorija 49eiro
Orģinālā deja - 1.kategorija 39eiro, 2.kategorija 19eiro
* vēl jāpaņem naudiņš priekš autobusa, kas no lidostas nogādā līdz centram ( vēl jāpačolē kā tas buss brauc, jo Hartvall Areena ir ārpus centra);
ja vajag tad vēl no centra līdz arēnai transportam
nu kā arī ko nopirkt paēst un padzert!!!

Tā kā šī brauciena mērķis ir ieekonomējot izbaudīt visforšākos mirkļus, tad es ierosinu ņemt 2.kategoriju, jo vietas ir pat ļõti labas, katrā ziņā pieņemamas :)
Kopējā summa, ierēķinot paiku un dzeramo:

Plāns A, apm 100Ls
Plāns B attiecīgi kādi 115Ls

Me ir traka, es to zinu, vnk mana ļubestība uz slidošanu ir pārāk liela :D

P.S - paskatieties arī jūs Kerru jauno izvēles deju, moš arī jums rodas iedvesma :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9Dmfg5OCXiE[/youtube]

un oficiālā čempja mājas lapa:
http://www.stll.fi/european_championshi … n_english/

Vēl par iedvesmu var kalpot mani bijušie piedzīvojumi

Eiropas čempionāts 2007 Varšavā
http://foto.inbox.lv/cravey/European-fs … arsaw-2007

Pasaules čempionāts 2008 Gēteborgā
http://foto.inbox.lv/cravey/Worlds-2008-Goteborg

0

2

nu tā bilde ar braienu mani toč iedvesmo :D :D :D

es īstenībā būtu gatava doties šajā ekstrēmajā piedzīvojumā! ja man tajā laikā nebūs eksāmenu, tad esmu ar visām četrām par!!! :)

0

3

magone написал(а):

es īstenībā būtu gatava doties šajā ekstrēmajā piedzīvojumā! ja man tajā laikā nebūs eksāmenu, tad esmu ar visām četrām par!!! :)

Bet jāizdomā tuvāko nedēļu laikā, jo lētie piedāvājumi var kuru katru brīdi beigties! Arī biļetes ātri izpērk :(

0

4

aaaaaa... kārdinātāja!!! bet laikam jau šogad izlaidīšu.... nākamo gan jāmēģina :)

0

5

hmmmm.... Nu ir viena problēma - 22.01 ir manas mammas dzimšanas diena... Tas skanēs drausmīgi, bet - ja vtam laikam nodzīvos, tad nevaru viņu ta pamest viņas dzimenē.... :(  Un arī pati morāli slikti jutīsos, ja pametīšus. Vispār smagi man šobrīd, jo mezonīgi gribas visu pasūtīt un braukt...

0

6

ES jau labprāt tik ar vecākiem ir jāparunā! Jo tomēr viņi sponsorētu!

0

7

:D Alby, Paloma, tas nekas, es vnk ieliku info, ka ir tāds plāns, ja nu sanāk, jo es pati vnk nevaru nosēdēt mājās :D

0

8

eh, nu es ceru uz nākamo gadu tomēr... :)

0

9

LTV 7 beidzot netā ir programma:

20. janvāris
19:25  Eiropas čempionāts daiļslidošanā, īsā programma pāriem

21. janvāris
11:40  Eiropas čempionāts daiļslidošanā, īsā programma vīriešiem
18:25  Eiropas čempionāts daiļslidošanā, izvēles programma pāriem

22. janvāris
12:55  Eiropas čempionāts daiļslidošanā, oriģinālā programma, dejas
18:40  Eiropas čempionāts daiļslidošanā, izvēles programma vīriešiem

23. janvāris
14:25  Eiropas čempionāts daiļslidošanā, īsā programma sievietēm
18:35  Eiropas čempionāts daiļslidošanā, dejas - izvēles programma

24. janvāris
13:25  Eiropas čempionāts daiļslidošanā, izvēles programma sievietēm

25. janvāris
19:25  Eiropas čempionāts daiļslidošanā, paraugdemonstrējumi

*Vai man ielikt arī eurosport raidlaikus?

0

10

Par pašiem slidotajiem runājot - Braienam ir jauna izvēles programma ( Mohikānis vairs nav ) un no čempionāta izstājās arī franču deju pāris Isabella un Olivers, jo Isabellai ir pleca trauma pasmaga!!

0

11

oho. njā. nu gaidīsim. Otrdien un trešdien man brīvdienas - vismaz kaut ko redzēšu.

0

12

albalonga написал(а):

oho. njā. nu gaidīsim. Otrdien un trešdien man brīvdienas - vismaz kaut ko redzēšu.

Man ienāca doma prātā, ka varētu kopistisko skatīšanos sarunāt?  :glasses: Kauč vai pie manis.

0

13

super. Es piedalos, ja tāda skatīšanās ir otrdien vai tresdien vai arī svētdien. Bet nu pie manis diemžel zināmu apstākļu dēļ nevar. Ja pie tevis, cravey, tad es būsu klāt.

0

14

principā var jau mēģināt arī pie manis, bet - būtu interesanti paciemoties beidzot arī pie cravey!!! ^^ Un es esmu tikai par! Hm, vēl skaidri nezinu, bet laikam balsotu par otrdienu :) visinteresantākās man gan šķiet 4diena un 5diena, bet tās tad varēšu pavadīt mājās noguļot visu dienu pie tv :D
Svētdien arī var! :D nopriecājos ka paraugdemsntrējumi tādā laikā, ka varēšu redzēt! :)

0

15

Būtu jau superīgi tieši džekus paskatīt kopā, vismaz trešdien. Varētu par šitādu variantu padomāt, otrdien vakarā pārus pie manis, paliek pa nakti un nākošā dienā vīriešu īso? Par svētdienu tad arī var padomāt :)

0

16

O, nu tāds variants man patīk!! ^^ Tas ir, noskatamies pie tevis pāru, palieku pa nakti un no rīta atstāju jūs skatāmie vīriešu un pati laižos prom. :D
diemžēl man nesanāks vīriešu īso redzēt, trešdien aizņemta esmu.. Vismaz izvēles programmu redzēšu! :)

0

17

oki, es piedalos. Un svētdien tad ar varētu sarunāt, ja kādam ir iespeja atkal pie sevis ieaicināt. Es ar abam rokām par.

0

18

Tāks... laikam jau te varu izteikties par 4 pāriem ko redzeju - 4 labākajiem pāriem! :)

ļoti žēl par krieviem, kuri palika 3ie (nespēju vēl uzvārdus iegaumēt). Tiešām interesanti, un tā tēma.. dāma un huligāns - man kkā atgādina ko citu ar... :D bet tiešām jauks pāris :)

Vācieši.. nu cepuri nost par slidojumu!! Tiešām super un skaisti utt.!!! Tikai... džeka tērpu es nesapratu :D man izskatījās pēc kkāda mājas tērpa :D

Ukraiņi man ļoooti patika, nu nez, tieši iespaida un emociju ziņā vislabāk. Mūzika ar skaista. Un tie pacēlieni!!! Akkk!! Ar vienu roku, tik viegli, nu vnk skaisti! Žēl, ka atkal bez medaļām palika.. :/

Un otrie krievi.. tas ir, krievs un aziāte... :P nu jā, elementi jā, izdoma jā, bet man vismaz bija iespaids, ka viņi pārāk ar tiem elementiem ņemas, un ka nenāk viņi tā viegli, kā citiem izskatījās.. Nu nejutu es harmoniju šajā pārī, nejutu un man vini ne pārāk patika. Nemaz nerunājot par to, ka šķiet tā aziātīte kritusi uz viena stila tērpiem :P

0

19

Man kādu no tiesnešiem gribas iekaustīt!!!!  :mad: Nu kā itāļiem var iedot vairāk punktu kā Kerriem!!!! AAAAA, esmu nikna :mad:

0

20

Krista, mieru tikai mieru.

Palo, tā aziāte ar to krievu ir kļuvuši par manu mīļāko prātu. Pat naktī sapņoju kaut kādu romantisku miksli par viņiem. Eh... Tāpēc neapvaino viņus. Un viņas balerīntērpi man ļoti patīk. Un viņi mīlīgi kopā.... :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2009, Helsinki