TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2009, Helsinki


Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2009, Helsinki

Сообщений 81 страница 100 из 100

81

Tantes jau nav tik svarīgas, bet nu vakar man tiešām somietes patika ;)

0

82

Nolēmu sīkāk izplūst par paraugdemonstrējumiem šeit, kur arī Krista lasa :p

Neko daudz gan nevaru pateikt... Kerrus vnk nav iespējams nemīlēt! :love:  es nepamanu tās tehnsikās nepilnības un uz emocijām viņi spēlē fantastiski!!
Un Brians ar ir foršs, nu ir :P

Labākais sākās pēc paraugdemonstrējumiem - vispirms es mammai parādīju Žubēra īso programmu, pēc tam viņa man vienu deju pāri no 84 gada un vienu sporta pāri no 76. :D A deju pāris bija pat diezgan ok! Kas man radīja vēlmi paskatīties tās kasetes kas man no apmēram tiem gadiem kopš rudens sākuma ir :D Kāda negrib pieteikties kompānijā uz vecajiem daiļslidošanas ierakstiem? :D

Nu vot.. un pēc tam parādīju viņai Jagudinu (un pati beidzot paskatījos, kauns ka agrāk nebiju to darījusi) - viņa olimpisko spēļu programmu. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! :love: :love: :love:  nobāl visi Žubēri un pārējie!!! :love:  tik.. tik.. faaaaaantastiski slidoja!! Un kā pēc tam sajūsmā bija ka izpildīja visu, skūpstīaj ledu, nometās uz ledus ceļos Tarasovas prieksā, apksāvās ar viņu, tad atzīmes gaidīja ar sarām... un liela daļa droši vien sāpju asaru :S un vispār.. akkk!! :love: 

Ok,hm, tā, kur es paliku? :blush: Ak jā, un vēl Tihonovu un Petrovu parādiju :P nu jā - Rokotovs un Kozarevs no Zharkij led :P

0

83

es piesakos uz vecajām kasetēm! Varētu būt interesanti.

Žēl, ka šovakar neskatījāmies kopā paraugdemonstrējumus, bet nu saprotu, jau, ka svētdiena.

Tāks, ko gribēju teikt - vēl pirms LTV7 saka rādīt, pa Eurosport redzēju Karolīnu, Yuka un Aleksandru un Briana pirmo to I'm Yopurs un dievīgi bija kā Eurosport komentēja, ka tipa sirds - nu, kam ta viņš to sirdi dos - skatītajiem metīs? A šis nomet uz ledus - hahaha - Briana sirds pieder ledum un viņam pašam - nevienam citam.

Dievīgs bija Yannicks ar slepēm - satriecoši. Un pēc tam tie supernesaderīgie šortiņi un krekls - pludmale zens. Bet saulenes viņam tik ļoti piestak. Šaku iemīlēties - nav uz labu.

Poikio - ak, viņa ir tiiiiik skaista. Saku jau prātot, ka jāatsak man rakstīt PUG un viņa tur iekša jaiepin.

Karo mana Karo - nu patīk man viņa jau sen un viņa ir lieliska. Un izvelās lillā. :D

Tā ēgiptiešu deja bija iespaidīga. Super.

Yaka un Aleksandra iepatikās vel vairak - nu smuki viņi un lielsiki viņiem viss sanak. Vācieši man nav ne uz pusi tik mīļi.

Samuels - nu jā - piedevu beidzot vizuālo līdzību ar Stefanu un nomierinājos - nu mīļums viņ š vispār ir un īsts aktieris un džentlmenis.

Brians - jau runāju par viņa sirdi. Atliek pateikt - nav ko izlikties par romantisko džeku, ja esi krutais siržu lauzējs - respektīvi ta otra prieksnesuma puse man patika daudz vairak. Ak, stilīgais zens un viņa ašās kajas - satriecoši skrejieni pa ledu. Mīļums.

Nu nesajūsmina mani Lepisto un viss.

Kerri. Nu jā - Kerri - ah - es saprotu Kristiku beidzot.  :D

Tāks, vai kādu aizmirsu. Protams Kevušku. Mr Jumping Machine. 3+3+3.... Malacītis. Viņs vispār daiļslidošanas vestulē pirmais ko tadu izleca. Paldies viņam - viņš tiesam ir varonis. Un lai gan nebija atsevišķs priekšnesums tieši priekš paraugdemonstrejumiem - es vienalga varu tikai priecāties, ka viņš bija, palēkāja tik viegli ka tikai viņš to promt un pamaja publikai. Super.

Man galīgi nepietrūka Vernera, bet mezonīgi pietrūka Krisiņa.

Tas laikam arī viss.

0

84

Hihi, nu tad tik jāsarunā, kad! Kas... varētu būt problēma. Hm. Nu varbūt nākamsvētdien var... vai sestdien pēcpusdienā. Redzēs, jādomā. Hmmm. Bet gribas. :D

Ak jā - slēpes bija satriecošas! :D

0

85

albalonga написал(а):

Man galīgi nepietrūka Vernera, bet mezonīgi pietrūka Krisiņa.

:rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Ak jūs manas :D Es ar piesakos uz vecajām kasetēm, varētu būt labs  :flag:

Par šodienu, ņu ko lai sak - man teikt kaut ko par Braienu, vai nē? Man jau šķiet, ka jums tāpat šajā sakara par mani viss ir zināms, nu mīlu es viņu, ĻOTI, ĻOTI UN LEPOJOS, KA JAU VAIRĀK KĀ TRĪS GADUS ESMU UZTICĪGA VIŅA ATBALSTĪTĀJA :) Mīlu viņu pašu, viņa mūžīgo cīņas sparu un lielisko slidošanu. Es par viņu varu teikt kā Santoss par Mariselu - MI SOL!!!!

Janniks arī vnk burvīgs šovakar bija :D Tās slēpes, :D Joks tāds, man it īpaši patika tā viņa dejošana programmas beigu daļā :D

KERRI, KERRI, KERRI, KERRI, KERRI - VIŅI RULĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒ!!!!! Te man ar vairs nav ko piebilst :D

Lepisto man patika, un joprojām esmu priecīga par viņas uzvaru :) (Piedod alby :blush: )

Vēl varu teikt, ka somiem bija izdomāts smuks nobeigums ar tiem mazulīšiem. Nu dikti mīļi, un kā visi pieci džeki pieslidoja un paklanījas - nu super vnk!!! :) Nemaz jau nerunāšu par to laimīgo, ko Džons paņema opā, ahh, cik gan ideālām sajūtām jābut, kad tevi tā paņem opā smukais Kerrs :D

Vispār, kopumā varu teikt, žēl, ka nebiju šogad klātienē, bet nu, gan jau - TALLINNA, MĒS JAU NĀKAM!!!!! :shine:

0

86

Biudes no šovakara :)
http://www.daylife.com/search/photos/all/1?q=Gala of the European Figure Skating Championships in Helsinki January 25, 2009.

0

87

Tā, izskatās, ka nākamajās brīvdienās nekas nesanāks, varam domāt uz 7. vai 8. februāri slidošanas skatīšanos! ^^

Mjā, es pašas beigas nenoskatījos paraugdemonstrējumiem, izslēdzu un ķēros pie youtubes :P

0

88

:D

njaaa, nu sarunaasim. mosh es 7. briivu dabuushu, ja veiksies....

0

89

Man ar tie datumi būtu labāki, jo es jau šo 7dien braucu uz Valmieru projām, mājās būšu tikai 6. februāra (5diena) pēcpusdienā :) Būtu forši tad uz tiem datumiem kaut ko sarunāt :)

0

90

a sho 3dien

0

91

nu 3dien Krista nebūs, es ta jau varētu.. Man ta brīvdiena. :) Nu man patīk variants par 7., ja labi paveicas, varbūt varēsiet pa nakti palikt, nu tas jārunā ar mammu :)

Kkad jāpārbauda vsp vai tās kasetes normāli iet! :D

0

92

nu es 7 strādāšu, ap 19 varētu pie tevis tik būt.

Bet nu ev, tiešām Krista netiek, ja? es tā arī neiebraucu, jo viņa rakstīja, ka šo svētdien brauc uz Valmieru.

0

93

Aaaa, šosvētdien... Ok, man jau visas dienas jūk :D

Hm, nu tad moš var trešdien, jo man it kā nekas nav darāms! :) visa diena brīva mājās :) ja kko neuzgrūdīs pēkšni :D

0

94

Raxtu tā, es netieku 1.februārī - šo svētdien, jo braucu uz Valmieru :D Varu 7. februārī ;) Par šo trešdienu īsti vēl nezinu, jaāskatās, jo šobrīd esmu pie draudzenes. Nezinu cikos rīt būšu mājās un  vai uzreiz nākamā dienā gribēsies atkal laist kaut kur :(

0

95

Nu 1.februārī es nemaz nevaru uzņemt - mammai vārda diena. :D

Nu padomā, padomā par rītdienu!!! :)

Bet ja nu ne, tad pēc tam, nākamajā nedēļas nogalē :)

0

96

rīt būtu ideāli, ja varētu. Nu bet ja tikai 7., tad nu patiešām jālūdz Palo mamma pa nakti. Kaut vai tad 12 iesim gulēt, bet nu tad vismaz vakarā varēsim pasēdēt...

0

97

Nu es tik tagad mājās ierados :( Tā ka rīt laikam nebūs gribēšana kaut kur doties. Varētu tad uz to 7.?

0

98

Kerri:
http://photo.fsonline.ru/main.php?g2_vi … ;g2_page=2

:love:

0

99

Eeeeh, nu laaabi, tad uz 7. :( es jau cerēju rīt jūs satikt.. īpaši manā šobrīdējā daiļslidošanas noskaņojumā :D

cravey, varbūt tomēr?  :flirt:

Tikko vēl noskatījos dokumentālo filmu par Ekaterinu Gordeevu un Sergeju Grinkovu.. eh, skumji un skaisti :)

Отредактировано Paloma (27.01.2009 21:23)

0

100

nu žēl, ka rīt nē. Nu 7.kā jau teicu - varu būt ap 19 tikai, ja paspēsu uz autiņu 18.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2009, Helsinki