TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Forumam 600 reģistrētu lietotāju!


Forumam 600 reģistrētu lietotāju!

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Nu, ceram, ka kādreiz pienāks diena, kad visi būs aktīvi :D

0

2

hahaha. Nu tas gan neiespējami. Bet eh - i nedomāju, ka kādreiz tik daudz tautas te kaut vai piereģistrēsies - dažādu iemeslu dēļ. Bet kaifīgi. Un man pat jau vairs nav svarīgi, cik daudz esam - tikai tas, ka esam draugi tie daži, kuri esam satikušies, kuri gandrīz katru dienu te iegriežas un kuri mīl viens otru. Ah, ka tā padomā - kā gan es jūs visus mīlu. Ak.

0

3

albalonga написал(а):

jau vairs nav svarīgi, cik daudz esam - tikai tas, ka esam draugi tie daži, kuri esam satikušies, kuri gandrīz katru dienu te iegriežas un kuri mīl viens otru.

jā, tas ir pats galvenais! tas, ka mums ir atkarība vienam no otra!

0

4

albalonga написал(а):

Un man pat jau vairs nav svarīgi, cik daudz esam - tikai tas, ka esam draugi tie daži, kuri esam satikušies, kuri gandrīz katru dienu te iegriežas un kuri mīl viens otru. Ah, ka tā padomā - kā gan es jūs visus mīlu. Ak.

jā, jā, jā - atceries albumu! ^^ Tomēr ir bariņš. Un nav jau svarīga kvantitāte, bet kvalitāte. ^^ Tie, kas nav aktīvi, paši vainīgi, zaudē ļoti daudz ko!!! :)

nu ko,prieks vismaz, ka daudz piereģistrējušies.. :D

0

5

njā, bet vismaz puse jau nu varēja būt aktīvi :/

enīvei - sveicieni forumam! :D

0

6

gribētos novēlēt, lai tuvākajā nākotnē šis skaitlis dubultotos... trīškāršotos un tā tālāk un tā joprojām! :)

ek, kopš es te piereģistrējos, mana dzīve nudien ir mainījusies! šis forums ir kā pozitīva atkarība :D tāds prieks, ka ir tik daudz seriālus mīloši cilvēciņi ;)

0

7

jaaa........ esam daudz.... un diezgan daudz tuvu draugu jau arii......
kad ieregistreejos, nedomaaju ka es dziivajaa kaadu iepaziishu - a iepazinu gandriiz vai visus :D (aktiivos)

uraaa... tak derzhatj! ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Forumam 600 reģistrētu lietotāju!