TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 8. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


8. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 20 из 84

1

Tātad, Gra ir šokā par to, ka Gab ir precējies. Bet nezina, ka Gab sieva ir arī stāvoklī.

Pie Hul atnākusi Sol. Hul saka, ka gribētu lai Sol arī piedzīvo grūtniecību. Sol atbild, ka jau izvēlējusies savu ceļu (klosteri). Istabā ienāk Seb lai pārbaudītu Hul. Pārbaude notiek, viss itkā kartībā. Seb atvadoties atkal piemin savu mīlestību pret Hul, bet Hul saka, ka viņi var būt Tikai draugi.

Gra pārmet Las, ka viņa neko nav teikusi par to ka Gab ir precējies.

Seb grasās doties prom, bet Gab viņam saka, ka nav lidojumam piemērots laiks un piedāvā Seb palikt pa naki "Temasonas Dimantā". Viņš piekrīt.
Ierodas Frans. Viņš vēlas runāt ar Gab. Frans jautā kas Gab ir ar Gra. Gab ir dusmīgs un saka, ka nekā nav, Gab lūdz Frans nejaukties viņa personīgajā dzīvē un atkal saka, ka netaisās krāpt savu sievu. Frans saka, ka Gab un viņa draudzība ar Gra iznīcina pēdējās uzticības paliekas, ka viņam ir pret Gab.

Nadja ieiet pie Hul istabā un apjautājas par viņas grūtniecību. Nadja sāk stāstīt, ka itkā viņas draudzenei dzemdībās bijuši lieli sarežģījumi-bērnam ap kaklu aptinusies nabas saite un viņš nav izdzīvojis. Huliju Nadjas pasaciņa ļoti satrauc.

Sol stāsta Kla par Hul&Seb attiecībām. Sol tās liekas savādas, jo viņa nekad nav redzējusi, ka Hul tā uzticas kādam vīrietim. Kla leikas, ka Sol tikai fantazē.

Seb ieiet pie Hul istabā un pasaka, ka šonakt nakšņos "Temasonas Dimantā". Atkal jau ierunājas par savu lielo mīlu pret Hul. Hul jūtas neērti. (Viņus noklausās Nadja) Seb jautā vai Hul viņu kaut mazliet nemīl. Hul atbild, ka mīl. (Nadja šokā. Bet tad nāk Iraseima un Nad ir jātinas lai viņa neredzētu, ka Nad noklausās sarunu. Nad nedzird tālāko sarunu starp Hul&Seb) Hul: "Es jūs mīlu dakter kā draugu un uzticamu cilvēku, bet nekā savādāk." Seb protams nav priecīgs. (Nadja atpakaļ pie noklausīšanās) Hul pasniedz Seb roku lai saroktos, bet Seb satver Hul roku un to noskūpsta.

Kasandra izplānojusi ceļojumu kopā ar Hulio. Viņa tam pastāsta par saviem plāniem. Bet Hulio pat nenojauš, ka ceļojuma laikā Kas plāno kā Hulio dabūt beigtu un pagalam.

Hulija ierodas virtuvē un lūdz Iraseimu pamācīt gatavot. Hul grib pagatavot vakariņas Gab.

Gab ierodas pie Gra-darbnīcā. Gra raud (šodien viņa bija extra raudulīga). Gab prasa kas noticis. Gra atzīst, ka uzzinājusi, ka Gab ir precējies un saka, ka viņu tas tik ļoti sāpina tāpēc, ka viņa ir iemīlējusies Gab. Gab saka, ka šī mīlestība nav iespējama, Gra to saprot un domā par aizbraukšanu no Sangasparas...

Hulija ir iemigusi pie vakariņu galda (acīmredzot gaidījusi Gab). Viņai rādās murgs:notiek viņas dzemdības un viņas bērniņš neizdzīvo. Hul atmostas no murga ļoti satraukta. Apskatās uz savu vēderu un ierauga, ka viss ir kārtībā un tā kā Gab vēl aizvien nav parādījies viņa pieceļas, nopūš sveci un aiziet.

Pa to laiku Gra darbnīcā: Gab stāsta Gra par derībām un visu kādēļ Hul viņu apprecējusi. Gra tikai raud un saka, ka Gab ir labs cilvēks un ja viņš neiemācīsies pats sev piedot savas kļūdas tad arī viņa sievai to būs grūti izdarīt.

Gab dodas uz bāru un paliek līdz slēgšanai. Stāsta bārmenim, ka jūtas nelaimīgs.

Gra saka Las, ka nolēmusi braukt prom. Las viņu mēģina atrunāt.

Hul pamostas no rīta un sāk kliegt, jo jūt ļoti stipras sāpes, viņa sauc Iraseimu un dakteri. Sāpes pāriet un Seb izmeklē Hul.

Tikmēr Gab atkal aizgājis pie Gra. Gra paziņo, ka tomēr nebrauks prom. Gab izskatās priecīgs.

"Temasonas Dimantā" ieradies Čepe. Iraseima viņam paziņo, ka Hul sākušās kontrakcijas un gaidāmas dzemdības. Če protams satraukts.

Gra un Gab vienojas, ka būs draugi. Gab piedāvā Grā uzsākt nelielu biznesu sakarā ar guļamtīkliem. Gra ir sajūsmā.

Tiek meklēts Gab. Mar viņu atrod. Gab lūdz likt viņu mierā, bet kad Mar paska, ka viņa sievai sākušās dzemdības, Gab sejas izteiksme uzreiz izmanās un viņš zibenīgi aizjāj (protams uz rančo).

Hul liek pazvanīt Kla, jo grib lai viņa būtu klāt dzembdībās.

Montanjo rančo: Kla negrib lai Hulio brauc ceļojumā, jo saka, ka Hulio pēdējā laikā slikti izskatās un ceļojums varētu kaitēt. Sol piekrīt Kla. Iezvanās telefons. Kla paceļ. Viņai paziņo, ka Hul sākušās dzemdības. Kla to pasaka Hul&Sol, kuri ir turpat blakus un visi kā sadeguši dodas uz "Temasonu".

Seb sazvana Meridas slimnīcu lai tur gatavojas dzemdībām un tam, ka bērniņam būs vajadzīgs inkobātors. Seb runā ar Hul (viņai tobrīd nav nekādu dzemdību sāpju). Seb saka, ka pieļāvis priekšlaicīgas dzemdības, bet tik ātri tās negaidīja. Hul liek Seb apsolīt, ja rodas kādi sarežģījumi tad lai Seb glābj bērnu nevis viņu. Hul mēģina piecelties no gultas lai dotos uz slimnīcu, bet nespēj, jo atkal sākušās pamatīgas sāpes. Seb paziņo, ka nāksies dzemdēt mājās.

Sol, Kla un Hulio ierodas "Temasonā". Če joprojām ir tur. Sol&Kla dodas pie Hulijas. Seb paziņo Kla&Sol, ka nāksies dzemdēt mājās. Hul atzīstas Kla, ka ir nobijusies, Kla viņu mierina.
Seb liek Sol pazvanīt uz Meridu lai atteiktu dzemdības un lūgtu atvest inkobatoru uz rančo. Seb atļauj Kla piedalīties dzemdībās.

Če runā ar Hulio un atzīst, ka ļoti uztraucas par Hul un viņas bērniņu. Hulio saka lai Če beidz viņu uztraukt.

Rančo ierodas Gab. Viņam pasaka, ka Hul dzemdēs mājās. Viņam tas nepatīk, bet citas izvēles nav jo dzemdības jau ir sākušās. Gab dodas pie Hul, bet Seb aizliedzis kādam ienākt istabā. Iraseima nelaiž Gab pie Hul. Gab stāv aiz durvīm un dzird kā Hul kliedz no sāpēm. Pienāk Mars un pārmet Gab par to, ka viņš vazājas apkārt (viņš sapratis, ka Gab bijis pie Gra). Gab saka lai nepārmet viņam, jo viņš jau tāpat jūtas slikti.

Nadja pazvana Kas, lai pateiktu, ka Hul sākušās dzemdības. Kas ir šokēta un dusmīga, bet pati sev nosolās, ka viņas plānus (tas noteikti sakarā ar mantojumu un pirmo mazbērnu) neviens neizjauks.

Hul notiek dzemdības. Viņai ir ļoti grūti un viņa saka Kla, ka vairs nespēj. Seb saka, ka vairs nav ilgi un lūdz Hul saņemties un te pēkšņi Hul atslēdzas...
Sērijas beigas.

Отредактировано missy (08.02.2007 22:06)

0

2

Malacis ! es jau tikai taa paarlaidu aci , bet tu laikam tieshaam neko neesi aizmirsusi !!! Es taa nevareetu  uzrakstiit ;)

0

3

Ak mans Dievs!!!!! Nu i sērija!!!! Un beigas tik mežonīgas!!!! Un Hūlija gatavoja Gabrielam - a šis muļķis - neatnāca...

0

4

albalonga написал(а):

Ak mans Dievs!!!!! Nu i sērija!!!! Un beigas tik mežonīgas!!!! Un Hūlija gatavoja Gabrielam - a šis muļķis - neatnāca...

Man Hulijas, bija ljoti zheel  , ka Gabriels neatnaaca :( Tagad nu tik tieshaam var pamaniit, ka Hulija veelas salabt !

0

5

Ilze написал(а):

Man Hulijas, bija ljoti zheel  , ka Gabriels neatnaaca  Tagad nu tik tieshaam var pamaniit, ka Hulija veelas salabt !

Vot duraks tas Durans... :rofl:  A Hulijas protams dikti žēl - sievietes stavoklī ir tik emocionālas - a maita Nadja vēl visādus šausmu stāstus sastāsta...

0

6

Ilze написал(а):

Malacis ! es jau tikai taa paarlaidu aci , bet tu laikam tieshaam neko neesi aizmirsusi !!! Es taa nevareetu  uzrakstiit

Paldies. Jā šodien bija kkā vieglāk visu atcerēties. ;)

albalonga написал(а):

Ak mans Dievs!!!!! Nu i sērija!!!! Un beigas tik mežonīgas!!!! Un Hūlija gatavoja Gabrielam - a šis muļķis - neatnāca...

Jā šodien bija sērija ne pa knapo. Tās dzemdības tādas iespaidīgas. Baigi žēl Hulijas palika, tā viņa bļāva...
Un jā, vakariņas gatavoja... a Idiots Gabriels ar Grāsiju tikmēr tērzē. psst.

0

7

Nevaru vien sagaidiit riitdienas seeriju :) diemzheel , taa buus man peedeejaa , ko redzeeshu :( Veelaaak buuus jaachaapo uz skolu :(

0

8

missy написал(а):

Hulija ir iemigusi pie vakariņu galda (acīmredzot gaidījusi Gab). Viņai rādās murgs, ka notiek dzemdības un viņas bērniņš neizdzīvo. Hul atmostas no murga ļoti satraukta. Apskatās uz savu vēderu ierauga, ka viss kārtībā un tā Gab vēl aizvien nav parādījies viņa pieceļas, nopūš sveci un aiziet.

nabaga Hūlija.... bet ja Gabriels arī atnaktu, kaut kā neticās, ka Hūlija paņemtu ta pēkšņi un atzīstos.... manuprāt, Gabriels nokristu no tāda šoka.. :D
paldies missy, par atstāstu, šodien arī es redzēju tikai pēdējās 10 minūtes... jo iznāca problēma ierakstīšanā !!! es sēdēju kā uz adatām kad vēroju, kā Hūlija mocījās ar tam dzemdībām un beigās vēl noģība, tā arī bērnam nepiedzimstot.. ;(

0

9

Ilze написал(а):

Nevaru vien sagaidiit riitdienas seeriju  diemzheel , taa buus man peedeejaa , ko redzeeshu  Veelaaak buuus jaachaapo uz skolu

Jā es arī nevaru vien sagaidīt rītdienu. Vajadzētu būt interesanti.
Žēl, ka vairāk neredzēsi, bet gan jau es un albalonga piestrādāsim ar apraktiem. :D ;) Nākošnedēļ būšu brīvāka, tā kā ja nāksies rakstīt aprakstus, tie parādīsies krietni ātrāk. ;)

Julia написал(а):

nabaga Hūlija.... bet ja Gabriels arī atnaktu, kaut kā neticās, ka Hūlija paņemtu ta pēkšņi un atzīstos.... manuprāt, Gabriels nokristu no tāda šoka.. 
paldies missy, par atstāstu, šodien arī es redzēju tikai pēdējās 10 minūtes... jo iznāca problēma ierakstīšanā !!! es sēdēju kā uz adatām kad vēroju, kā Hūlija mocījās ar tam dzemdībām un beigās vēl noģība, tā arī bērnam nepiedzimstot.. ;(

Nezinu ko Hul būtu darījusi ja Gab atnāktu. Varbūt arī beidzot atzītos... tas jau būtu jauki, bet Gab neatvilkās.
Jā tās dzemdības bija satraucošas un kā jau vienmēr sērija beidzās Tāādā momentā!

Отредактировано missy (08.02.2007 19:11)

0

10

missy написал(а):

Jā es arī nevaru vien sagaidīt rītdienu. Vajadzētu būt interesanti.
Žēl, ka vairāk neredzēsi, bet gan jau es un albalonga piestrādāsim ar apraktiem.   Nākošnedēļ būšu brīvāka, tā kā jau nāksies rakstīt aprakstus tie parādīsies krietni ātrāk.

Ja, manj pashai  paliek ljoti skumji, apzinoties, ka nevareeeshu redzeet :( Bet ,nju gaidiishu tavus un albalongas atstaastiijumus :) un tad jau buus viss ok :)

0

11

bēdīgi, ka vairs nevarēsi vērot.... bet slimot arī ir slikti... ;) varbūt kādu dienu nedēļā izdomā aiziet uz kādu trešo stundu tikai... tad paskatisies :)

es varbūt varēšu, ja kas, atstāstīt seriālu tikai pēc nākamās nedēļas.. jo pagaidām esmu diezgan aizņemta (īpaši nākamnedēļ) ... ;) bet te jau tā ir 2 cilvēki, kuri stāsta... :D :D :D ar trešo laikam jau būs par daudz... bet.. ja nu kas, tad varēšu... ;)

0

12

Ilze написал(а):

Ja, manj pashai  paliek ljoti skumji, apzinoties, ka nevareeeshu redzeet  Bet ,nju gaidiishu tavus un albalongas atstaastiijumus  un tad jau buus viss ok

Gan jau būs ok. ;)
Vēl ok'āk būtu ja kāds atbalstītu to kampaņu, kuru mēs te pirms pāris dienām aktivizējām. Man jau liekas, ka neviens bez mums tās vēstules nav aizsūtījis... Vismaz neviens neko neziņo... hmm.

0

13

LIELS LIELS PALDIES! ^_^  :friends:  Viss tik siiki aprakstiits! Malacis!

0

14

missy написал(а):

Man jau liekas, ka neviens bez mums tās vēstules nav aizsūtījis... Vismaz neviens neko neziņo... hmm.

:sorry:  :sorry:  :sorry: :sorry:  :sorry:  :sorry: :sorry:  :sorry:  :sorry: :sorry:  :sorry:  :sorry: :sorry:  :sorry:  :sorry:  jāāāā... piedodiet... :sorry:  :sorry:  :sorry: :sorry:  :sorry:  :sorry: :sorry:  :sorry:  :sorry:  :(

0

15

Julia написал(а):

bēdīgi, ka vairs nevarēsi vērot.... bet slimot arī ir slikti...  varbūt kādu dienu nedēļā izdomā aiziet uz kādu trešo stundu tikai... tad paskatisies
es varbūt varēšu, ja kas, atstāstīt seriālu tikai pēc nākamās nedēļas.. jo pagaidām esmu diezgan aizņemta (īpaši nākamnedēļ) ...  bet te jau tā ir 2 cilvēki, kuri stāsta...    ar trešo laikam jau būs par daudz... bet.. ja nu kas, tad varēšu...

Atstāstītāju jau nekad nav par daudz. :D ;)
albalongai jau maģis saplīsa, vai varbūt jau sataisīts? :)

Jauki, ka piedāvājies. ;) A nez', daudzi cilvēki te nāk lasīt?

0

16

IruN4ik написал(а):

LIELS LIELS PALDIES!     Viss tik siiki aprakstiits! Malacis!

Heh, nu prieks censties, ja kāds novērtē! :) ;)

0

17

missy написал(а):

bēdīgi, ka vairs nevarēsi vērot.... bet slimot arī ir slikti...  varbūt kādu dienu nedēļā izdomā aiziet uz kādu trešo stundu tikai... tad paskatisies
es varbūt varēšu, ja kas, atstāstīt seriālu tikai pēc nākamās nedēļas.. jo pagaidām esmu diezgan aizņemta (īpaši nākamnedēļ) ...  bet te jau tā ir 2 cilvēki, kuri stāsta...    ar trešo laikam jau būs par daudz... bet.. ja nu kas, tad varēšu...

Paldies , JUUS PILNIIGI VISAS  ESAT LIELISKAS !!!!

0

18

missy написал(а):

nez', daudzi cilvēki te nāk lasīt?

nedomāju ka pārāk daudz cilvēku, bet nu pāris ir... varam vēl uz tiem wwwlnt.lv uzrakstīt, lai cilveki nāktu... vispār man patīk šis portāls, ļoti daudz te visa kā ir... un tas liels nopelns arī albalongai!!!

0

19

missy написал(а):

Atstāstītāju jau nekad nav par daudz. 
albalongai jau maģis saplīsa, vai varbūt jau sataisīts?
Jauki, ka piedāvājies.  A nez', daudzi cilvēki te nāk lasīt?

Albalongai jau magjis ir sataisiits :D

0

20

Julia написал(а):

nedomāju ka pārāk daudz cilvēku, bet nu pāris ir... varam vēl uz tiem wwwlnt.lv uzrakstīt, lai cilveki nāktu... vispār man patīk šis portāls, ļoti daudz te visa kā ir... un tas liels nopelns arī albalongai!!!

Man arii shis portaals, ljoti patiik :)  Albalonga ir baigais malacis :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 8. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts