TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 8. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


8. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 21 страница 40 из 84

21

Julia написал(а):

jāāāā... piedodiet...

Es jau nejau par Tevi runāju! ;)
Mēs (es albalonga un Ilze) gājām klārēt mūsu plānu LNT "Likmes" forumā, kur tik daudzi cilvēki žēlojas, bet izskatās, ka nav nekādas atsaucības...

0

22

missy написал(а):

Atstāstītāju jau nekad nav par daudz. 
albalongai jau maģis saplīsa, vai varbūt jau sataisīts?
Jauki, ka piedāvājies.  A nez', daudzi cilvēki te nāk lasīt?

Man maģis jau ir ok. Šodien mājā pārveda, tā, ka rīt varēšu noskatīties!!!!!!!!! :dance:  :dance:  :dance:  Bet atstāstītāju protams nekad nav par daudz - tas nav viegls darbiņš un ir labi, ka kāds palīdz un nav vienam pašam tas jādara katru dienu!!!! :D

0

23

missy написал(а):

Es jau nejau par Tevi runāju!
Mēs (es albalonga un Ilze) gājām klārēt mūsu plānu LNT "Likmes" forumā, kur tik daudzi cilvēki žēlojas, bet izskatās, ka nav nekādas atsaucības...

Njaa tieshi taa...nekaadas atsauciibas :( Zheel, ka taa :(

0

24

Julia написал(а):

nedomāju ka pārāk daudz cilvēku, bet nu pāris ir... varam vēl uz tiem wwwlnt.lv uzrakstīt, lai cilveki nāktu... vispār man patīk šis portāls, ļoti daudz te visa kā ir... un tas liels nopelns arī albalongai!!!

Jap, man arī šeit patīk. Šeit ir vairāki sakarīgi "Likmes" skatītāji :D ;) un vispār portāls kā tāds ir baigi OK. albalonga jau laikam te viena no galvenajām. Viņai protams ir vislielākie nopelni! ;) Malcis, jā. :)

Njā, vajadzētu to tautu kkā sapurināt. No zila gaisa jau vecais "Likmes" raidlaiks nenokritīs! :D

0

25

Julia написал(а):

nedomāju ka pārāk daudz cilvēku, bet nu pāris ir... varam vēl uz tiem wwwlnt.lv uzrakstīt, lai cilveki nāktu... vispār man patīk šis portāls, ļoti daudz te visa kā ir... un tas liels nopelns arī albalongai!!!

Paldies!!!!! Tas ir kā medus manām ausīm!!!! Jo šim forumam jau ir vēsture. Izdomāju forumu taisīt jau oktobrī. Tad tapa foruma pirmā versija invisionfree saitā. (Ja kādam interesē, var pirmo versiju apskatīt šeit http://z10.invisionfree.com/Telenoveles/index.php ). Be tur bija problēma - latviešu garumzīmes un mīkstinājuma zīmes nevarēja rakstīt. Tur nekas īsti nenotika. Bet tad atnāca Drogada. Viņai ideja par telenoveļu forumu Latvijas faniem iepatikās. Viņa veica centīgu pētniecības darbu un atrada šo hostu (wwwmybb.ru). Te garumzīmes attēlojas ok. Un konkrēti šis forums tika reģistrēts jau 12. novembrī, bet tik tauta te kā nenāca, tā nenāca un es jau zaudēju visas cerības un nodomāju, ka tā arī nekādas dzīvības te nebūs. Bet tad atnāca Irun4ik, HuLia, Deyalit un pēc tam jūs visi citi.... Jūs pat iedomāties nevarat kāds man prieks, ka jums te patīk un ka jūs te pļapājat!!!!! :)

0

26

albalonga написал(а):

Man maģis jau ir ok. Šodien mājā pārveda, tā, ka rīt varēšu noskatīties!!!!!!!!!       Bet atstāstītāju protams nekad nav par daudz - tas nav viegls darbiņš un ir labi, ka kāds palīdz un nav vienam pašam tas jādara katru dienu!!!!

Māģis kārtībā-ideaļņiks. :D
Rīt solās būt laba sērija, Tev veicas. ;)

Jā tā atstāstīšana nav viegla! :D Šodien vsp ievilkās. Solīju pa stundiņu, sanāca ilgāk un vēl kkas pa vidu bija jaizdara... Tā kā tiešām ir labi ja ir palīgi. ;)

0

27

missy написал(а):

Jap, man arī šeit patīk. Šeit ir vairāki sakarīgi "Likmes" skatītāji   un vispār portāls kā tāds ir baigi OK. albalonga jau laikam te viena no galvenajām. Viņai protams ir vislielākie nopelni!  Malcis, jā.

Paldies, missy!!!

missy написал(а):

Njā, vajadzētu to tautu kkā sapurināt. No zila gaisa jau vecais "Likmes" raidlaiks nenokritīs!

Cik zinu, tad daži cilvēki no LNT lapas tos meilus tomēr nosūtīja. Bet vienalga maz... :(

0

28

Es kad tikko uzzinaaju , ka sheit ir kaut kas par '' Likmi ''  uzreiz skreeju regisreeties, jo man shis seriaals ljoti patiik ;) Tikliidz  saaku, te dazhus komentaarus rakstiit sapratu , ka sheit ir ljoti jauka vieta, kur var apspriesties ar jaukiem cilveekiem, kuriem ir taadas pashas intereses kaa man !  No taa briizha es te ieieju katru dienu, kad vien varu :)

0

29

albalonga написал(а):

Cik zinu, tad daži cilvēki no LNT lapas tos meilus tomēr nosūtīja. Bet vienalga maz...

es vispār brīnos! Tur tiešām katru dienu uzrodas kāds jauns neapmierinātais, bet tad, kas Tu tur publicēji to textu, kas jāsūta man nelikās, ka visi būtu tik aktīvi kā izskatās. Nesaprotu tos ļautiņus...

0

30

missy написал(а):

es vispār brīnos! Tur tiešām katru dienu uzrodas kāds jauns neapmierinātais, bet tad, kas Tu tur publicēji to textu, kas jāsūta man nelikās, ka visi būtu tik aktīvi kā izskatās. Nesaprotu tos ļautiņus...

Ir kaa , ir !! Es arii nesaprotu  vinjus , kaapeec vinji nemeegina kaut ko dariit lietas labaa , bet tikai suudzeejas, no taas vieniigaas suudzeeshanas nekas nebuus ! Vajag arii buut aktiiviem !

0

31

missy написал(а):

es vispār brīnos! Tur tiešām katru dienu uzrodas kāds jauns neapmierinātais, bet tad, kas Tu tur publicēji to textu, kas jāsūta man nelikās, ka visi būtu tik aktīvi kā izskatās. Nesaprotu tos ļautiņus...

Nu jā, tā dīvaini ir ar tiem ļautiņiem. Kliedz kliedz tur vienu un to pašu, vai arī lūdzās, bet pārējos komentārus it kā vispār nelasa!!! :blink:

0

32

albalonga написал(а):

Nu jā, tā dīvaini ir ar tiem ļautiņiem. Kliedz kliedz tur vienu un to pašu, vai arī lūdzās, bet pārējos komentārus it kā vispār nelasa!!!

Jaa, laikam taa ir  !! Vinji tik varaas un varaas , bet pashi jau  ne tik daudz dara, kaa gribeetos ...

0

33

albalonga написал(а):

Nu jā, tā dīvaini ir ar tiem ļautiņiem. Kliedz kliedz tur vienu un to pašu, vai arī lūdzās, bet pārējos komentārus it kā vispār nelasa!!!

Ļautiņi-tiešām savādi. :D
_________

Nūū,, kurš rītdien raksta atstāstu? :D :)

0

34

Jaa atstaastiijums ir ļoti jauks un man prieks ka vareesu kautkur visu uzinaat kas notiek likmee!!! Šonedeel neesu tikai pirmdien redzeejusi seeriju bet 2-dien nobastoju pirmaas stundas bet šiis dienas teeloju slimu un riit arii netaisos iet uz skolu es prieciiga ka varu redzeet sso filmu!!! Naakoss nedeell jau gan buus jaajiet uz skolu un tad jau buus jaanaak sseit izlasiit kas notiek likmee jo programaa jau lloti maz raksta un daudz reiz galveno nepasaka!!!! LIELS PALDIES PAR ATSTĀSTIIJUMU UN KA ESI TIK AKTIIVA!!!! :)

0

35

Taa LNT panaaks , ka daudzi saaks bastot skolu filmas deelj !!! :D :D :D

0

36

Jolanta написал(а):

Jaa atstaastiijums ir ļoti jauks un man prieks ka vareesu kautkur visu uzinaat kas notiek likmee!!! Šonedeel neesu tikai pirmdien redzeejusi seeriju bet 2-dien nobastoju pirmaas stundas bet šiis dienas teeloju slimu un riit arii netaisos iet uz skolu es prieciiga ka varu redzeet sso filmu!!! Naakoss nedeell jau gan buus jaajiet uz skolu un tad jau buus jaanaak sseit izlasiit kas notiek likmee jo programaa jau lloti maz raksta un daudz reiz galveno nepasaka!!!! LIELS PALDIES PAR ATSTĀSTIIJUMU UN KA ESI TIK AKTIIVA!!!!

Jolanta, var redzēt, ka esi īsta "Likmes" fane, ja esi gatava skolu bastot. Tiešām žēl, ka Tu vairs nevarēsi redzēt "Likmi", bet apraksti šeit vienmēr būs atrodami gan no manis, gan no albalongas, Julia arī pieteicās kādreiz uzrakstīt. Vienmēr centīšos aprakstos uzrakstīt pēc iespējas vairāk. ;)
Man prieks, ka apraksti tiek novērtēti un vēl lielāks prieks, ka šajā forumā parādās jauni cilvēki! :)

Отредактировано missy (08.02.2007 21:26)

0

37

Ilze написал(а):

Taa LNT panaaks , ka daudzi saaks bastot skolu filmas deelj !!!

Tiešām, uz to tas velk...
Skolā prasa: "Kur biji pirmās 2 (vai3) stundas?" > "Ai, "Likmi" skatījos" :D :D

0

38

Ilze написал(а):

Taa LNT panaaks , ka daudzi saaks bastot skolu filmas deelj !!!

Jā, nu tas jau gan vairs nav labi, ka cilvēki sāk bastot skolu!!!!! Un pie visa LNT vainīgs!!! Bet jā - pievienojos missy - vismaz smalkus sēriju aprakstus šeit noteikti varēsi atrast!!!! :D

0

39

missy написал(а):

Tiešām, uz to tas velk...
Skolā prasa: "Kur biji pirmās 2 (vai3) stundas?" > "Ai, "Likmi" skatījos"

:rofl:  Man ar laikam vajadzēs sākt bastot pirmo lekciju un arī darbu sākt kavēt!!!! ^_^

0

40

neapsolu pagaidām, bet varbūt rīt varēšu uzrakstīt sērijas aprakstu... (tikai kam? gan Ilze, gan missy, gan albalonga redzēs, ari Jolanta) :D ha ha... nu labi, varbūt kāds tomēr atnāks kurš nebūs redzējis.....  :blink:  pamēģināšu..  :beee:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 8. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts