TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 8. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


8. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 41 страница 60 из 84

41

missy написал(а):

Tiešām, uz to tas velk...
Skolā prasa: "Kur biji pirmās 2 (vai3) stundas?" > "Ai, "Likmi" skatījos"

Njaa...unj taa arii visi teiks '' LNT jau paarceela uz 9:05, taakaa kameer nebeigsies filma naakshu uz 3 stundu !! '' :D

0

42

Julia написал(а):

neapsolu pagaidām, bet varbūt rīt varēšu uzrakstīt sērijas aprakstu... (tikai kam? gan Ilze, gan missy, gan albalonga redzēs, ari Jolanta)  ha ha... nu labi, varbūt kāds tomēr atnāks kurš nebūs redzējis.....    pamēģināšu..

Manīju, ka diezgan daudzi nāk lasīt, bet nereģistrējas. Šodien jau vismaz 10 nereģistrējušies un apmēram tikpat reģistrētie lietotāji šo tēmu lasīja, tā, ka lasītāji noteikti atradīsies. Bet es mājās rīt atkal būšu ļoti vēlu, tāpēc nepiesakos rīt rakstīt...

0

43

Ilze написал(а):

Njaa...unj taa arii visi teiks '' LNT jau paarceela uz 9:05, taakaa kameer nebeigsies filma naakshu uz 3 stundu !! ''

Nu skolotāji par to noteikti nebūs sajūsmā... :haha:  :haha:  :haha:

0

44

Julia написал(а):

neapsolu pagaidām, bet varbūt rīt varēšu uzrakstīt sērijas aprakstu... (tikai kam? gan Ilze, gan missy, gan albalonga redzēs, ari Jolanta)  ha ha... nu labi, varbūt kāds tomēr atnāks kurš nebūs redzējis.....    pamēģināšu..

Jā mēs visas tā kā redzam. :D
Tāpēc jau es te prātoju cik daudzi vispār nāk lasīt... Ka tik beigās mēs te nerakstam pašu priekam! :D

0

45

albalonga написал(а):

Jā, nu tas jau gan vairs nav labi, ka cilvēki sāk bastot skolu!!!!! Un pie visa LNT vainīgs!!! Bet jā - pievienojos missy - vismaz smalkus sēriju aprakstus šeit noteikti varēsi atrast!!!!

Jaa, Vieniigi LNT ir vainiigs :D :D :D Ja piemeeram visas klase skataas '' Likmi ''(diez vai ) tad skolotaajiem buus pashiem sev jaavada stundas, jo visi skoleeni buus pie TV ekraaniem , :D Un tad visa klase kopaai atnaak uz 2 vai 3 stundu !

0

46

albalonga написал(а):

Bet es mājās rīt atkal būšu ļoti vēlu, tāpēc nepiesakos rīt rakstīt...

labi, labi... pamēģināšu..

kā sapratu man ir jāatvēr "начять новую тему" un tad uzrakstīt to "9.februāra bla bla blaa..." un sākt atstāstījumu... ;)

0

47

missy написал(а):

Jā mēs visas tā kā redzam.
Tāpēc jau es te prātoju cik daudzi vispār nāk lasīt... Ka tik beigās mēs te nerakstam pašu priekam!

:D Var jau buut, bet man liekas, ka te dazhi naak lasiit :D

0

48

Julia написал(а):

kā sapratu man ir jāatvēr "начять новую тему" un tad uzrakstīt to "9.februāra bla bla blaa..." un sākt atstāstījumu...

tieši tā, Julia. ;)
Ou, tad man rīt brīvdiena. :D
Lai veicas!

Ilze написал(а):

Var jau buut, bet man liekas, ka te dazhi naak lasiit

Nu jā, jo tas cipars, kuru rāda (nu ķipa cik reizes raksts apskatīts) ir tāds normāls...

0

49

albalonga написал(а):

Manīju, ka diezgan daudzi nāk lasīt, bet nereģistrējas. Šodien jau vismaz 10 nereģistrējušies un apmēram tikpat reģistrētie lietotāji šo tēmu lasīja, tā, ka lasītāji noteikti atradīsies. Bet es mājās rīt atkal būšu ļoti vēlu, tāpēc nepiesakos rīt rakstīt...

Ā, nu tad jau kkādi panākumi mums ir! :D ;)

0

50

missy написал(а):

Nu jā, jo tas cipars, kuru rāda (nu ķipa cik reizes raksts apskatīts) ir tāds normāls...

Aha, tagad tur ir ap 225 apmekleejumiem  :yes:

0

51

Ilze написал(а):

Aha, tagad tur ir ap 225 apmekleejumiem

Bet tāda pamatīga daļiņa no tā 225 esam mēs pašas. :D

0

52

missy написал(а):

Bet tāda pamatīga daļiņa no tā 225 esam mēs pašas.

Ja, tas gan : D :D :D

0

53

missy написал(а):

Bet tāda pamatīga daļiņa no tā 225 esam mēs pašas.

Nu jā, jo viņš jau pieskaita katru reizi, kad lapu kāds atver!!!! Bet vienalga - tauta nāk lasīt un ar katru dienu arvien vairāk nāk lasīt. Šodien piemēram daudzi lasīja arī iepriekšējo dienu sērijas - tas nozīmē, ka atnāca šodien pirmoreiz... :D

0

54

Nevaru un  nevaru vien sagaidiit riitdienas seeriju !!! :D missy vai albalonga juus nezinat cik shim seriaalam ir seeriju ?

0

55

albalonga написал(а):

Nu jā, jo viņš jau pieskaita katru reizi, kad lapu kāds atver!!!! Bet vienalga - tauta nāk lasīt un ar katru dienu arvien vairāk nāk lasīt. Šodien piemēram daudzi lasīja arī iepriekšējo dienu sērijas - tas nozīmē, ka atnāca šodien pirmoreiz...

Nu ja nāk, tad ir forši! :)
Cerams, ka tādu lasītāju kļūs arvien vairāk un arī tādu, kas nosūta LNT vēstulīti ar savu pers. kodu nenāktu par sliktu... :D
Laikam mums to serveri neizdevās uzkārt... :D
Žēl... :D

0

56

missy написал(а):

Nu ja nāk, tad ir forši! 
Cerams, ka tādu lasītāju kļūs arvien vairāk un arī tādu, kas nosūta LNT vēstulīti ar savu pers. kodu nenāktu par sliktu...
Laikam mums to serveri neizdevās uzkārt...
Žēl...

Tieshaam, neuzkaraas vinjiem tas servers!!! :( :D :D :D ,nju nekas , gan jau kaut kad uzkaarsies :D

0

57

Ilze написал(а):

Nevaru un  nevaru vien sagaidiit riitdienas seeriju !!!  missy vai albalonga juus nezinat cik shim seriaalam ir seeriju ?

Tože nevaru sagaidīt! :D

Man liekas kkādas 125 sērijas, kkur lasīju. ;)
Tātad "Likme" ir tieši pusē pašlaik...

0

58

missy написал(а):

Tože nevaru sagaidīt!
Man liekas kkādas 125 sērijas, kkur lasīju.
Tātad "Likme" ir tieši pusē pašlaik...

Skaidrs, nju taa LNT ir pusee paartraucis ... :swoon:

0

59

Ilze написал(а):

Skaidrs, nju taa LNT ir pusee paartraucis ...

Tas jau pats stulbākais! Kad sākas pats interesantākai šie ņem un nogriež. knikt. Un redz tikai tie kas ierakst vai basto skolu. Ā un apslimušie arī. :D

0

60

missy написал(а):

Tas jau pats stulbākais! Kad sākas pats interesantākai šie ņem un nogriež. knikt. Un redz tikai tie kas ierakst vai basto skolu. Ā un apslimušie arī.

Tieshi taa !!! Kapeec vinji nevareeja pabeigt sho seriaalu raadiit un tad to Amuletu saakt !!!??!!!  :mad:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 8. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts