TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 8. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


8. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 61 страница 80 из 84

61

missy написал(а):

Man liekas kkādas 125 sērijas, kkur lasīju.
Tātad "Likme" ir tieši pusē pašlaik...

Dažādās vietās minēts dažāds sēriju skaits: 125 un 130!!!!!! Bet neko daudz jau tas nemaina!!! :D

0

62

Ilze написал(а):

Tieshi taa !!! Kapeec vinji nevareeja pabeigt sho seriaalu raadiit un tad to Amuletu saakt !!!??!!!

Nu tas jau ir retorisks jautājums - gudrajiem nav lemts muļķus saprast!!! :rofl:  :D  :rofl: :rofl:  :rofl:

0

63

albalonga написал(а):

Nu tas jau ir retorisks jautājums - gudrajiem nav lemts muļķus saprast!!!

Vot, vot :D

0

64

Ilze написал(а):

Tieshi taa !!! Kapeec vinji nevareeja pabeigt sho seriaalu raadiit un tad to Amuletu saakt !!!??!!!

Nu tas, ka LNT mūs smagi piekāsis jau sen ir skaidrs. :D
Nespēju es viņiem piedot. Vienīgais laiks, kad manā TV ir ieslēgts LNT ir tad, ka "Likme" ierakstās. Tiešām, es šonedēļ LNT neesmu skatījusies. :D
A tur jau tāpat bez "Likmes" neko jēdzīgu nerāda...

0

65

:rofl:  :rofl:

Ilze написал(а):

Vot, vot

Un mēs saprotams neesam muļķi.... :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

66

missy написал(а):

Nu tas, ka LNT mūs smagi piekāsis jau sen ir skaidrs.
Nespēju es viņiem piedot. Vienīgais laiks, kad manā TV ir ieslēgts LNT ir tad, ka "Likme" ierakstās. Tiešām, es šonedēļ LNT neesmu skatījusies.
A tur jau tāpat bez "Likmes" neko jēdzīgu nerāda...

Man LNT bija iesleegts, tad kad skatiijos '' Likmi '' unj mamma zinjas !!!

0

67

albalonga написал(а):

Un mēs saprotams neesam muļķi....

Nu tas ir vairāk nekā skaidrs! :D :D

0

68

Ilze написал(а):

Man LNT bija iesleegts, tad kad skatiijos '' Likmi '' unj mamma zinjas !!!

Nu jā - man ar visu laiku TV 3 ieslēgts. Tikko CSI beidzās. A pa LNT jau vispār nav ko skatīties. Tādi kaķa murgi kā Katrīnas formula vai Logi, vai arī tas pats Amults - kādreiz skatījos, bet jau sen Amulets apnika. Un Amuletu jau arī slēdza, jo pēdējās sezonās bija slikti reitingi. A LNT ņem un tādu nopērk... Nē, nu es tici, ka ir cilvēki, kuriem joprojām patīk. Pati šodien ar daļu sērijas noskatījos un gandrīz apgāzos, kad Fēbe sāka skūpstīties beigās ar to džeku, kuru tēlo Niks Lečijs... Es agrāk skatījos Amuletu tikai Fēbes un Kola dēļ... A tagad vispār nav jēgas skatīties...

0

69

albalonga написал(а):

Nu jā - man ar visu laiku TV 3 ieslēgts. Tikko CSI beidzās. A pa LNT jau vispār nav ko skatīties. Tādi kaķa murgi kā Katrīnas formula vai Logi, vai arī tas pats Amults - kādreiz skatījos, bet jau sen Amulets apnika. Un Amuletu jau arī slēdza, jo pēdējās sezonās bija slikti reitingi. A LNT ņem un tādu nopērk... Nē, nu es tici, ka ir cilvēki, kuriem joprojām patīk. Pati šodien ar daļu sērijas noskatījos un gandrīz apgāzos, kad Fēbe sāka skūpstīties beigās ar to džeku, kuru tēlo Niks Lečijs... Es agrāk skatījos Amuletu tikai Fēbes un Kola dēļ... A tagad vispār nav jēgas skatīties...

Es visspaar to Amuletu tikai kaut kaadas varbuut 5 reizes esmu redzeejusi , unj godiigi pasaku, man vinsh neliekas interesants  :/

0

70

albalonga написал(а):

Nu jā - man ar visu laiku TV 3 ieslēgts. Tikko CSI beidzās. A pa LNT jau vispār nav ko skatīties. Tādi kaķa murgi kā Katrīnas formula vai Logi, vai arī tas pats Amults - kādreiz skatījos, bet jau sen Amulets apnika. Un Amuletu jau arī slēdza, jo pēdējās sezonās bija slikti reitingi. A LNT ņem un tādu nopērk... Nē, nu es tici, ka ir cilvēki, kuriem joprojām patīk. Pati šodien ar daļu sērijas noskatījos un gandrīz apgāzos, kad Fēbe sāka skūpstīties beigās ar to džeku, kuru tēlo Niks Lečijs... Es agrāk skatījos Amuletu tikai Fēbes un Kola dēļ... A tagad vispār nav jēgas skatīties...

O-ou. Es galīgi par CSI šovakar aizmrsu!
Labas sērijas bija?

Es arī lasīju par tiem "Amuleta" sliktajiem reitingiem, bet LV jau skatītāji liekas neapjēdz, ka "Amulets" jau tāds noiets etaps. Cik tad var? Vnk tiem scenārisiem ideju pietrūkst un tāpēc tas "Amulets" ir kļuvis neinteresants, manā skatījumā. Katrā sērijā tik uzveic kādu deimonu un Fēbe puišus maina... nezinu... Man kādreiz ļoti patika, bet tas bija kādreiz... Bet par gaumi jau nestrīdās.
Tad jau labāk norāda "Likmei" 125 sērijas un miers un Dievs. Nav nekāds līgums par sezonām jaizilda.

0

71

missy написал(а):

O-ou. Es galīgi par CSI šovakar aizmrsu!
Labas sērijas bija?
Es arī lasīju par tiem "Amuleta" sliktajiem reitingiem, bet LV jau skatītāji liekas neapjēdz, ka "Amulets" jau tāds noiets etaps. Cik tad var? Vnk tiem scenārisiem ideju pietrūkst un tāpēc tas "Amulets" ir kļuvis neinteresants, manā skatījumā. Katrā sērijā tik uzveic kādu deimonu un Fēbe puišus maina... nezinu... Man kādreiz ļoti patika, bet tas bija kādreiz... Bet par gaumi jau nestrīdās.
Tad jau labāk norāda "Likmei" 125 sērijas un miers un Dievs. Nav nekāds līgums par sezonām jaizilda.

Man ir viena draudzene, kura visu laiku skolaa vien runaa par to Amuletu  ( baigi apniik ) !!! Eh, driiz laikam taisiishos prom..shodien gandriiz neaizguleejos , pieceelos kad tieshi beidzaas '' Likmes'' dziesma !

0

72

missy написал(а):

O-ou. Es galīgi par CSI šovakar aizmrsu!
Labas sērijas bija?

Maimi bija interesanta izmeklēšana, vai pareizāk - pakaļdzīšanās - tas notika purvā, kur bija sācies ugunsgrēks. Un tas noziedznieks - slepkava - beigās ugunī ieskrēja. Un atklājās, ka Horācija mirušā brāļa tai mīļākaijai, kurai ir meita (nu kurai Horācijas palīdz) - nu vot tai meitenītei - Medisonai - ir leikēmija. Un vajadzīga kaulu smadzeņu pārstādīšana. Ne mātei, ne Horācijam nav saderība. Tāpēc Hoirācijs beidzot pastāstīja tai savai kolēģei (nu, kura bija viņa brāļa Reja sieva) visu patiesību un ka Medisonu varētu glābt tikai Rejs juniors. Bet tā kolēģe pateica stingri - nē. Viņas dēls nemaksās par tēva kļūdām... A Ņujorku es tā īsti neskatījos, jo forumā tupēju!!!!! :D

0

73

Upss..es gribeju teikt aizguleejos nevis neaizguleejos :D : D :D

0

74

Ilze написал(а):

Eh, driiz laikam taisiishos prom..shodien gandriiz neaizguleejos , pieceelos kad tieshi beidzaas '' Likmes'' dziesma !

Es laikam ar gulēt taisīšos. Rīt astoņos darbā jābūt... :(
Labi, līdz rītam forumā!!!! :D

0

75

albalonga написал(а):

Es laikam ar gulēt taisīšos. Rīt astoņos darbā jābūt... 
Labi, līdz rītam forumā!!!!

Labinji , es ar eju ataa :)
Arlabunakti ;)

0

76

Ilze написал(а):

Ja nemaldos tad laikam ir kaadas 125. seerijas!!!

0

77

albalonga написал(а):

Maimi bija interesanta izmeklēšana, vai pareizāk - pakaļdzīšanās - tas notika purvā, kur bija sācies ugunsgrēks. Un tas noziedznieks - slepkava - beigās ugunī ieskrēja. Un atklājās, ka Horācija mirušā brāļa tai mīļākaijai, kurai ir meita (nu kurai Horācijas palīdz) - nu vot tai meitenītei - Medisonai - ir leikēmija. Un vajadzīga kaulu smadzeņu pārstādīšana. Ne mātei, ne Horācijam nav saderība. Tāpēc Hoirācijs beidzot pastāstīja tai savai kolēģei (nu, kura bija viņa brāļa Reja sieva) visu patiesību un ka Medisonu varētu glābt tikai Rejs juniors. Bet tā kolēģe pateica stingri - nē. Viņas dēls nemaksās par tēva kļūdām... A Ņujorku es tā īsti neskatījos, jo forumā tupēju!!!!!

Bet interesanti. Un es šitā palaidu garām tādu sēriju! sodība. :D
Es jau nu arī pateiktu nē ja piedāvāt savu dēlu ziedot sava vīra mīļākās meitai. Nākošreiz jāskatās ofic. Paldies par info. ;)

Ilze написал(а):

Man ir viena draudzene, kura visu laiku skolaa vien runaa par to Amuletu  ( baigi apniik ) !!! Eh, driiz laikam taisiishos prom..shodien gandriiz neaizguleejos , pieceelos kad tieshi beidzaas '' Likmes'' dziesma !

Ticu, ka varētu tā draudzene apnikt. A Tu viņai sāc par "Likmi" borēt. :D :D
Labi,ka visu sēriju nenogulēji. ;)

Es arī drīz došos. ;) Rīt gan jau vēl šeit tiksimies&apspriedīsim jaunākās "Likmes" ziņas. :D ;)

0

78

missy написал(а):

Ticu, ka varētu tā draudzene apnikt. A Tu viņai sāc par "Likmi" borēt. 
Labi,ka visu sēriju nenogulēji.
Es arī drīz došos.  Rīt gan jau vēl šeit tiksimies&apspriedīsim jaunākās "Likmes" ziņas.

Tieshaam , paldies par padomu, :D  pirmdien atnaakshu un tik sakshu...... :D :D  :D
Jaa riit droshi vien atkal satiksimies un apspriediisim jaunaakos notikumus '' Likmee'' !!!
Lab..nu tagad es tieshaam eju !!  :bye:

0

79

Es gribeetu jums pateikt paldies jo man apkaar ir cilveeki kas neskataas likmi un te ir vismaz man liidziigie kas skataas un ir ar ko parunaat svadaak jau citiem kriitu uz nerviem es jau saprotu ja cilveeks neskataas tad vinnam nav interesanti ka par to staasta!!!! Juus Visas Esat Labaas~!!!:);)

0

80

Jolanta написал(а):

Es gribeetu jums pateikt paldies jo man apkaar ir cilveeki kas neskataas likmi un te ir vismaz man liidziigie kas skataas un ir ar ko parunaat svadaak jau citiem kriitu uz nerviem es jau saprotu ja cilveeks neskataas tad vinnam nav interesanti ka par to staasta!!!! Juus Visas Esat Labaas~!!!

Paldies par labiem vārdiem un laipni lūgta forumā, Jolanta!!! Es vispār esmu liels telenoveļu fans, a man apkārt neviena tāda nav. Visi tikai smejās, ka esmu nojūgusies. Un man ir liels prieks, ka vismaz netā es atrodu cilvēkus ar līdzīgām interesēm. līdz šim tā bija tikai ar cilvēkiem no citām valstīm, bet tagad arī no Latvijas!!!!! :D Tas ir lieliski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 8. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts