TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » ECDD atkal atgriežas 8)


ECDD atkal atgriežas 8)

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

tātad, ECDD ir atpakaļ tv3. jau divas dienas skatos. šodien bija divas sērijas - Izabellas māte nomirusi, bija raudošā Isabelita mana. ahh, tāda mīlule. Valērijas perrismu jau tagad var manīt. viņa samīļo Anhelu, bet ne nabaga Isabelitu. par Rebeku un Valteru es atkal varu ierēkt - šie līda tajā pagrabā meklēt slepeno eju, a Simons turvis aizsēja ar striķi  :rofl: ai, kādas jaukas atmiņas. forši skatīties vēlreiz. Abigaila, protams, tracina ārā ar to savu pareizumu. bet nu jā, to jau visi zina :D es tikai vēlējos paust savu sajūsmu :D paldies par uzmanību.

0

2

ak, Angy, mocītāja!! kad tiksi līdz sērijai, kad Izabella un Salvadors satiksies, tad tiešām būsi milzīga mocītāja!

0

3

tik tiešām mocītāja... :'(
šitā es nonāktu līdz tam, ka kādu rītu pieceltos ar un skatitos, ja vien manējie mani par to vnk nenogalinātu :D

0

4

Laikam tomēr jāpieslēdz manas istabas televizors, lai bezmiega rītos var paskatīties!

0

5

vēl viena!!! :'(

0

6

Nu, neesmu es tik fanātiska, lai speciāli celtos, jo lai arī ECDD ir manā top10, tomēr nav mīļākā telenovele, bet man bieži vien no rītiem nenāk miegs...

0

7

aNgeL написал(а):

ak, Angy, mocītāja!! kad tiksi līdz sērijai, kad Izabella un Salvadors satiksies, tad tiešām būsi milzīga mocītāja!

aha, obligāti paziņošu :P

Norkys написал(а):

bet man bieži vien no rītiem nenāk miegs...

oj, man liekas, tu katru rītu varētu netīšām mosties 5:50 :D

0

8

angelina написал(а):

aha, obligāti paziņošu

it nemaz nešaubos :P

0

9

angelina написал(а):

oj, man liekas, tu katru rītu varētu netīšām mosties 5:50

nu, parasti kaut kur ap pusseptiņiem. agrāk gandrīz katru rītu tā marijas slepeno mīlu skatījos, kad rādīja pirmās sērijas un redzēju arī dažas Zorro un FELS sērijas :D un kaut kad sen atpakaļ speciāli uz Angel rebelde cēlos

0

10

Norkys написал(а):

un kaut kad sen atpakaļ speciāli uz Angel rebelde cēlos

nuuu, tad iedomājies, ka tagad tur ir ECDD - momentā acis būs vaļā un viss :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » ECDD atkal atgriežas 8)