TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 7. - 11. sērijai


Pasion 7. - 11. sērijai

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

7. sērija

Ieraudzījis donu Horhi, Santjago neslēpj savu naidu, taču kungs neļauj Alberto nekauņu pārmācīt. Fransiska palīdz Kamilai aizbēgt no Timoteo mājas un pat nopērk biļeti ceļojumam uz Verakrusu. Atklājis bēgšanu, Timoteo dusmas izgāž uz Lisabetu un Fransisku. Taču, kad Timoteo grib māsu padzīt, viņa atgādina, kā savulaik palīdzējusi tam tikt vaļā no Pedro un tā dēla Rikardo. Timoteo izdodas tomēr notvert bēgli un ieslodzīt Kamilu noliktavā. Vecis draud, ka Kamila netiks atbrīvota, pirms pati nelūgs piedošanu uz ceļiem. Taču lepnā meitene apgalvos, ka drīzāk ir gatava mirt, nekā kļūt par viņa sievu. Santjago paziņo donam Husto, ka dosies meklēt Kamilu, kaut Rita cenšas ieskaidrot, ka māsa visdrīzāk ir mirusi. Tomēr Santjago atsakās samierināties ar domu par Kamilas nāvi, kamēr nav redzējis līķi. Arī Rikardo nespēj aizmirst Kamilu.

8. sērija

Timoteo paziņo Kamilai, ka jau pārdevis viņu Džaredam, kas to nosūtīs uz bordeli, ja jau viņa atsakās precēties ar to. Raudot Kamila atbild, ka viņš var darīt, kā vēlas, taču lai viņu nepārdod.
Santjago atgriežas no sava veltīgā ceļojuma – viņam tā arī nav izdevies atrast pazudušo līgavu. Tomēr puisim ir sajūta, ka Kamila joprojām ir dzīva un kaut kur sauc pēc viņa palīdzības. Ofēlija gan domā, ka Kamila droši vien ir debesīs.
Timoteo paziņo Fransiskai un Lisabetai, ka precēsies ar Kamilu, tomēr apgalvo, ka par finansiālo situāciju abām nav jāuztraucas – viņš parāda māsai testamentu, kurā teikts, ka Lisabeta manto visu, bet, ja Kamilai piedzimst bērns – pusi viņa īpašuma. Taču, kad abas ir prom, Timoteo saplēš šo testamentu. Fransiska saka Lisabetai, ka vienmēr esot domājusi, ka nauda būtu jāatdod Rikardo, lai tas māsīcu apprecētu, tomēr tas nekad nenotiks. Taču Lisabeta ir pārliecināta, ka kādudien noteikti apprecēs Rikardo. Rita cenšas savaldzināt Santjago.

9. sērija

Uzbrukumā kuģim Mario tiek ievainots. Mersedesai par lielu nepatiku Timoteo apprec Kamilu – viņa uzskata, ka brālis to izdarījis tikai tāpēc, lai Lisabeta neko nemantotu, jo tā naudu atdotu Rikardo, ja brālēns viņu apprecētu. Timoteo paziņo Kamilai, ka tai jābūt uzticīgai sievai, tāpēc būs jāguļ viņa gultā. Un, ja viņa dzemdēs tam dēlu, tad saņems brīvību un lielu bagātību pēc vīra nāves. Bet Kamila neslēpj, ka priecātos, ka Timoteo nomirtu jau šajā naktī. Alberto ir saniknots, kad Manuela tam pastāsta, ka Ursulas jaunais mīļākais ir Vasko, tāpēc viņš mudina donu Horhi izprecināt savu meitu. Lisabeta paziņo Rikardo, ka tēvs esot viņas padzinis no sava nama jau kāzu dienā, un, ja Timoteo jaunā sieva tam dāvās dēlu, tad tā saņems lielāko daļu mantojuma. Rikardo grib zināt tēvoča jaunās sievas vārdu un ir pārsteigts, kad Lisabeta paziņo, ka tās vārds ir Kamila.

10. sērija

Mersedesa nikni saka Rikardo, ka viņam jāatgūst Timoteo nozagtā nauda.
Rikardo gan uzsver, ka šī nauda viņam nav vajadzīga, bet Mersedesa uzskata to par dēla pienākumu. Rikardo tad tiešām apciemo tēvoci Timoteo un brīdina, ka gadījumā, ja Lisabeta nebūs ieļauta viņa mantinieku sarakstā, viņš personiski parūpēsies, lai arī Timoteo atraitne neko nedabūtu. Taču Timoteo izdodas Rikardo pārliecināt, ka viņš savu meitu nekad neatstātu neaizsargātu. Tomēr tad Timoteo pavēl saviem kalpiem brīdināt apsargus, ka Mersedesas mājā atrodas pirāts Antilietis. Rikardo tiek laikus brīdināts un zvēr kādudien tēvocim atriebties. Ursula dusmojas, ka Vasko to pārmetis. Viņa grib zināt, vai viņa dzīvē ir cita sieviete. Vasko atbild noraidoši, taču atzīst, ka ļaudis trin mēles par viņiem, bet puisis nevēlas, lai tēvs uzzinātu. Alberto jautā Husto, vai Ofēlija gadījumā jau nebija stāvoklī, kad precējās ar Migelu un vai bērns tiešām ir no vīra, jo viņam ir aizdomas, ka Ofēlija meklējusi donu Horhi, lai tam pateiktu, ka Kamila būs viņa paša ārlaulības dēla nākamā sieva. Sašutušais Husto apgalvo, ka Ofēlija nekad nav teikusi, ka Santjago būtu dona Horhes dēls. Timoteo grib piespiest Kamilu uz tuvību, taču tajā pat mirklī mirst.

11. sērija

No vienas puses Kamila jūtas skumji Timoteo nāves dēļ, bet no otras – priecājas par atgūto brīvību. Meitene uzmeklē Himēnu un Klaudio, lai izpirktu tos no verdzības. Klaudio pastāsta, ka Anhels nespēja izturēt ciešanas – viņš ir miris. Izrādās, ka Kamila ir vienīgā Timoteo mantiniece. Lisabeta un Fransiska ir saniknotas, taču Kamila grib atdot naudu viņām, jo pašai svarīga ir tikai brīvlaišanas vēstule. Taču notārs publiski paziņo, ka testamenta nosacījumi aizliedz Kamilai atdot naudu citam – tādā gadījumā viss tiks atdots draudzei, bet viņas brīvlaišanas vēstule anulēta. Meitenei tad būs jāpaliek par verdzeni līdz pat nāvei. Alberto piesakās precēt Ursulu, dona Horhes meitu, taču vecais kungs labprātāk par znotu redzētu jaunāku vīrieti, kas nodrošinātu mantinieku. Pati Ursula dusmojas par to, ka viņu grib izprecināt. Kamila beidzot atgriežas Sanfernando ciematā.

LNT

Отредактировано aNgeL (27.10.2008 16:39)

0

2

ar tādu interesi skatos!!!!  :love:
nedēļa jau pagājusi, un izcelt gribu brīdi, kurš man laikam šķita visgeniālākais - Izrādās, ka Kamila ir vienīgā Timoteo mantiniece. Lisabeta un Fransiska ir saniknotas, taču Kamila grib atdot naudu viņām, jo pašai svarīga ir tikai brīvlaišanas vēstule. Taču notārs publiski paziņo, ka testamenta nosacījumi aizliedz Kamilai atdot naudu citam – tādā gadījumā viss tiks atdots draudzei, bet viņas brīvlaišanas vēstule anulēta.  :D :D tas bij tik foršs brīdis!!!
vēlāk, kad Kamilla tomēr slepus iedeva Fransiskai un Lisabetai naudu, konkrētāk, kad tika atvērta lāde ar zeltu - ah, kāds skats!!!
tik skumji, ka Anhels nomira.. kā varoni viņu slikti atceros, jo skatījos datorā ātrā variantā pirmās sērijas.
āa.. un vēēl.. man ļooti patika, kad Kamilla skrēja pie Anhela, bet tas pieskatītājs vai kas viņš ir pagrūda Kamillu un gribēja iesist viņai, bet tas (vāaks..neatceros vārdus vispār vairs :D ) dona Timoteja no cietuma atpestītais kalps aizstāvēja Kamillu, sakot , ka viņa ir īsta dāma, un neļaus viņai nodarīt pāri..   :love:  man vispār patīk Kamillas attieksme pret šo cilvēku, ka mēgina viņu iesaistīt savu draugu lokā :) :)

0

3

He, nu es šīs sērijas jau esmu redzējusi, tā ka man pagaidām vēl tā.. nekas jauns. :P Bet par Kolungu tik un tā kūstu un ģībstu! :love:

Bet tagad skatoties tv man Kamilla tiešām patīk, pēc izskata un tēlojuma un vispār. :)

0

4

Es arī skatos!!!!Ar lielu aizrautību, jo tad kad skatījos iepriekš šīs sērijas biju tinusi uz priekšu tādejādi es palaudu daudz ko garām !!!!
Man ļoti patīk :)
Un pilnīgi piekrītu par Kamillu - suzanna lieliski tēlo, tik ticami un īpāsi šodienas sērijā tās sāpes par to, ka uzin, ka Rita ir precējusies ar Santiago
Kolunga jau pats par sevi :)  kūstu viņu redzot

0

5

Jā, vot kaut kā skatoties tajā sliktajā kvalitāte tos video, nu ne tuvu nebija tādas izjūtas utt.kā tagad skaidri un skaisti pa tv. :)
Tā gaidu tālākās sērijas! Kad viņi satiksies, kad sāks veidoties attiecības, kad pienāks sērija, kuru es vairs nebūsu redzējusi, kad nezināšu kas vismaz aptuveni notiks!! :love:

0

6

Jā tās sērijas kad viņi iemīlas man patīk. Vispār man patīk visas šīs telenoveles sērijas un jā man tagad kad skatos pa tv šī telenovele patīk vēl vairāk nekā tad kad netā skatījos.

0

7

kaa mani iepriecina fakts ka Kamila iemiileesies Rikardo un otraadies......nevaru vien sagaidiit to briidi  :love:  :writing:

0

8

Marlena Favela написал(а):

kaa mani iepriecina fakts ka Kamila iemiileesies Rikardo un otraadies......nevaru vien sagaidiit to briidi

es arī nespēju sagaidīt, kad viņi atkal tiksies un sāksies kaislības un viņu mīlestība :D  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 7. - 11. sērijai