TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 9. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


9. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 20 из 75

1

Iepriekšējā sērija beidzās ar to, ka Hūlija atslēdzās tā arī bērnam nepiedzimstot... taču tas bija īslaicīgi un Hūlija atkal saņēmās un beidzot pēc ilgiem, mocošiem momentiem dēls piedzima. Viņš ir tikai 2 kg smags un visi raizējās par bērna dzīvību. Tajā laikā Dons Hulio un Soledada tikai uzzināja par Hūlijas slimību – anēmiju, taču Hulio neatcerās lai kādam būtu iedzimta anemija.. tikai Čepe stāvēja malā. Dakteri raizējās par bērna dzīvību, tam atveda inkubātoru, taču Sebastjans paziņoja Gabrielam, ka tik maza svara dēļ un priekšlaicīgu dzemdību dēļ, dēls var nomirt... :(
Hūlija paņēma bērnu uz rokām un istabā ienāk Gabriels, viņi abi ir tik emocionāli un jūtīgi. Gabriels ar ļoti lielu mīlestību, gandrīz ar asarām acīs skatās uz Hūliju un bērnu, skūpsta savu pirmo dēlu un arī Hūlija ir priecīga redzēt Gabrielu. Viņš apsveic Hūliju ar bērna piedzimšanu, taču Hūlija sāka smaidīt un apsveic Gabrielu ar to pašu. (ļoti patīkama un sirsnīga aina)  :P :)
Grāsija paziņo Lasarai, ka paliks San Gasparā, taču necīnīsies par Gabrielu, kaut arī viņš nav laimīgs, ka grib būt tikai draugs... taču Lasara tur atkal nav apmierināta.
Nadja paziņoja Kassandrai, ka piedzima dēls, taču ļoti vārgs un ka Hūlija jūtas labi. Protams, abas divas ir neapmierinātas. Francisko ir ļoti skumjš, kaut arī viņa bizness attīstās ļoti labi.. viņš uztraucās par Hūliju un par to ka Gabrielam ir kāda jauna sieviete...
Rančo gaisotne nav palikusi mierīgāka, Gabriels nezin kur likties no uztraukuma (gandrīz raud) un Sebastjans cenšas viņu nomierināt un likt viņam ticēt, ka viss būs labi. Taču vēl vajag sagaidīt analīžu rezultātus, bet pagaidām ir aizdomas, ka iekšējie organi var būt neattīstīti līdz galam, par to liecina ari bērna pārāk kluss raudiens. Visi pārējie ģimenes locekļi mierina Hūliju...
Atnāk Kassandra ar savu sarkatisko uztraukumu un Gabriels gandrīz dona Hulio klātbūtnē... un pēc tam kad Hūlija ieraudzīja Kassandru – sāka bļaut un dzīt prom no savām mājām „tēvs kapēc tu viņu atvedi? Tu zini ka es viņu neieredzu..!!” pēc laika Kassandra aiziet...
Lusero paziņoja Alvaro, ka Hulijai piedzima bērns. To uzzinot Alvaro ir šokā un sāka bļaut un trakot.. saka „es tevi ienīstu. Tev vajadzēja dzimt pirmai. Muļķe! Takad ir iznīcināti visi mani plāni...” Lusero raud un nesaprot tādu Alvaro reakciju.
Klāra sāk žēloties Čepem, ka bija ļoti grūtas dzemdības, ka viņa redzēja Hūlijas māti un bija ļoti nobijusies kad Hūlija noģība, Klārai likās, ka vēsture atkārtojās. Viņa ļoti pārdzīvo un raud... pēc brīža Hulio ar Čepi aizgāja pie mazdēla istabā un beigās apskāvās. Hulio ir lepns par savu mazdēlu...  :friends:
Uztraukuma dēļ Gabriels sāk gvelzt muļķības Sebastjanam, ka tā ir Hūlijas vaina, ka dēls var nomir, jo viņa nerūpējās pienācīgi... taču tas ir uztraukuma dēļ. Pēc tam Gabriels izsaka pateicību Klārai par raizēm un palīdzību. Atnāk pie Hūlijas (kad viņa guļ) un izsaka lielu  pateicību, skatās ar lielu mīlestību un raud... taču Hūlija guļ... (ai jai jai... diemžēl, būtu laba aina..)
Alvaro ir izmisis un kliedz uz Kassandru, ka visi plāni ir izgāzušies. Kassandra mēģina nomierināt Alvaro, jo kāds var izdzirdēt... taču viņš nenomierinās un saka, ka nevar ciet Lusero un viņam viss apnika, jo Kassandras plāni nenes nekādus labumus – „tēvs vēl joprojām nenomira un tagad arī pirmais mazdēls it mīļajai Hūlijai nevis man!” kassandrai izdevās nomierināt Alvaro tikai ar kārtējo piedraudēšanu...
Skolotājs atrod Evu un pasaka jaunumus, Eva grib apciemot Huliju, taču skolotājs saka, ka tas nebūtu ētiski. Eva ir dusmīga un abižota uz viņu „ Jūs esat gļēvulis, skolotāj, un ļoti sāpinājiet mani” un aizgāja...
Labas ziņas!!! Dēlam briesmas nedraud, analīžu rezultāti ir pozitīvi, bērnam jābūt uzraudzībā, taču drīz tas izveseļosies.  :D Pie Hūlijas atnāk arī Francisko, apsveic abus vecākus. Gabriels izsaka mīlīgu komplimentu Hūlijai no visas sirds „ tu paliki vēl skaistāka, piedzimstot mūsu dēlam” , Hūlija ir ļoti priecīga par šo komplimentu un nevar noslēpt smaidu un likās, ka viņa gandrīz nosarka... tad gabriels apsēdās viņai blakus.
Čepe bija veikalā un uzzināja par guļamtīkliem un ka Gabriels tai sievietei palīdz. Atnāk pie Grāsijas un pateica, ka Gabrielam ar viņa sievu piedzima bērns...
Sērijas beigas...

0

2

nezinu... itkā visu pastāstīju  :sorry:  itkā neko neaizmirsu... :) lūdzu, dārgie fani, lasiet!!! :)

0

3

Wow!!!! Super!!! Liels paldies, Julia!!!! Nespēju sagaidīt, kad to visu redzēšu. Paldies dievam, ka maģis strādā!!!! Lielisks atstāsts!!! Malacis!!!!! :yes:  :bye:

0

4

albalonga написал(а):

Lielisks atstāsts!!! Malacis!!!!!

paldies... centos. šodien bija laiks, jo viens darbiņš atkrita... ;)

0

5

Julia написал(а):

paldies... centos. šodien bija laiks, jo viens darbiņš atkrita...

Nu malacis, ka uzrakstīji. Man vismaz mierīgāks prāts gaidīt vakaru, kad tikšu mājā un noskatīšos!!! :D  Ahh, prieks par Alvaro un Kasandras sabojāto omu!!!! :P

0

6

Shodien bija jauka seerija :) Man ljoti patika kompliments ,ko Gabriels pateica HUlijai ;)

0

7

Ilze написал(а):

Shodien bija jauka seerija  Man ljoti patika kompliments ,ko Gabriels pateica HUlijai

Ahhhhhhh..... ^_^  Un Hulija kā īsta dāma gandrīz izkusa... :D

0

8

albalonga написал(а):

Ahhhhhhh.....   Un Hulija kā īsta dāma gandrīz izkusa...

Aha, un vinja taa skatiijaas uz Gabrielu  ^_^

0

9

Ilze написал(а):

Aha, un vinja taa skatiijaas uz Gabrielu

Es nespēju sagaidīt, kad varēšu noskatīties... :D

0

10

Jaa taa aina bija super es tikai nesaprotu kapeec Gabriels nesaprot ka Hulija vinnu miil nu taa jau tas ir viiriessi jau nav diezko apkkeeriigi!!!:D Vinniem var boreet un boreet bet tikuntaa vinni neko nesaprot!!!

0

11

Jolanta написал(а):

Jaa taa aina bija super es tikai nesaprotu kapeec Gabriels nesaprot ka Hulija vinnu miil nu taa jau tas ir viiriessi jau nav diezko apkkeeriigi!!! Vinniem var boreet un boreet bet tikuntaa vinni neko nesaprot!!!

Viņš vienārši ieciklējies uz to, ka nemīl un viss...

0

12

malacis lielisks atstastijummmmmmmmmmssssssssssss :P

0

13

Julia, atstāstījums pa pirmo! ;) :)

Man ļoti patika šodienas sērija, man liekas, ka vislabāk no visām šonedēļas sērijām. HuGa ainas bija perfektas, tiešām aizkustināja mani... :)

0

14

missy написал(а):

Man ļoti patika šodienas sērija, man liekas, ka vislabāk no visām šonedēļas sērijām. HuGa ainas bija perfektas, tiešām aizkustināja mani...

Ja man arii liekas, ka shodienas seerija bija vislabaakaa ;)

0

15

fani rakstiet komentarus ari lnt portala likmes komentos!!!  rakstiet lai ienaktu sheitttttt :)

0

16

missy написал(а):

Man ļoti patika šodienas sērija, man liekas, ka vislabāk no visām šonedēļas sērijām. HuGa ainas bija perfektas, tiešām aizkustināja mani...

A man vēl tie prieki priekšā!!!! :D

0

17

albalonga написал(а):

A man vēl tie prieki priekšā!!!!

Nu patīkamu skatīšanos, kurai tiešām tādai vajadzētu būt. ;)

0

18

albalonga написал(а):

A man vēl tie prieki priekšā!!!!

Atkal, shodien ljoti veelu, buusi maajas, ja ??  :(

0

19

Ilze написал(а):

Atkal, shodien ljoti veelu, buusi maajas, ja ??

Jā, tā sanāk. Visi slimo, bet es ar visām trakajām iesnām vēl turos. Un vēl man tagad piedāvāj pildīt citus pienākumus - viena kolēģe iet dekrētā. Tā, ka vēl vairāk strādāt vajadzēs...

0

20

albalonga написал(а):

Jā, tā sanāk. Visi slimo, bet es ar visām trakajām iesnām vēl turos. Un vēl man tagad piedāvāj pildīt citus pienākumus - viena kolēģe iet dekrētā. Tā, ka vēl vairāk strādāt vajadzēs...

Ak, nabadziite :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 9. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts