TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 9. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


9. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 21 страница 40 из 75

21

Ilze написал(а):

Ak, nabadziite

nav jau tik traki - labi, ka darbs ir un ka vispār cilvēki grib, lai tu strādā!!!! Varbūt beidzot spēšu kļūt neatkarīga. Tētis man jau pensionārs pamatīgos gados, bet mammai jau otro audzēju izgrieza janvārī un atkal ķīmijas terapiju taisīs. Viņa grib iet prom no darba, tāpēc labi, ka man vismaz būs normāls darbs. Līdz šim strādāju uz pusslodz - tagad būs pilna slodze!!

0

22

albalonga написал(а):

nav jau tik traki - labi, ka darbs ir un ka vispār cilvēki grib, lai tu strādā!!!! Varbūt beidzot spēšu kļūt neatkarīga. Tētis man jau pensionārs pamatīgos gados, bet mammai jau otro audzēju izgrieza janvārī un atkal ķīmijas terapiju taisīs. Viņa grib iet prom no darba, tāpēc labi, ka man vismaz būs normāls darbs. Līdz šim strādāju uz pusslodz - tagad būs pilna slodze!!
Подпись автора

Jaa, taa ir , dziivee daudz jaastraadaa, jaamaacaas :)

0

23

Ilze написал(а):

Jaa, taa ir , dziivee daudz jaastraadaa, jaamaacaas

jā, bla, bla, bla... To man mamma katru dienu atkāro... :rofl:

0

24

albalonga написал(а):

jā, bla, bla, bla... To man mamma katru dienu atkāro...

:sorry:  es arii to dzirdu katru dienu ...taapeec man reiz ar taa pagadaas to atkaarot :P

0

25

Ilze написал(а):

es arii to dzirdu katru dienu ...taapeec man reiz ar taa pagadaas to atkaarot

:D Tā jau ir!!! ^_^

0

26

albalonga, Tu vēl aizvien darbā?  :swoon:

0

27

missy написал(а):

albalonga, Tu vēl aizvien darbā?

Jā!!!! Bet pēc 10 minūtēm iešu prom!!!!! :dance: Žēl, ka rīt astoņos atkal darbā jābūt... :(

0

28

albalonga написал(а):

Jā!!!! Bet pēc 10 minūtēm iešu prom!!!!!  Žēl, ka rīt astoņos atkal darbā jābūt...
Подпись автора

Trakums! Un rīt jau atkal uz darbu.
Vismaz tagad tiksi mājās un "Likmi" redzēsi! :D ;)

0

29

Jaa tas ir pluss albalongai, es labpraat veelreiz arii noskatiitos :)

0

30

missy написал(а):

Trakums! Un rīt jau atkal uz darbu.
Vismaz tagad tiksi mājās un "Likmi" redzēsi!

Jā, es nespēju sagaidīt. gribētos tā uzreiz bez iešanas uz pieturu, trolejbusa un iešanas no pieturas uzreiz būt mājās. Tā - "klikt" - un jau esmu mājās, vienā rokā pults, otrā tējas krūze un skatīties. Bet nē - vēl tak līdz tām mājām jānokļūst... :mad:

0

31

Ilze написал(а):

Jaa tas ir pluss albalongai, es labpraat veelreiz arii noskatiitos

He-hēe!!!!..... :P  Man vēl prieki priekšā, ajums jau garām!!!!! :D  Labi, es esmu prom. Mājās vēl varbūt netā ielīdīšu, a varbūt arī nē. Čau, tauta, līdz vēlākam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

32

Ilze написал(а):

Jaa tas ir pluss albalongai, es labpraat veelreiz arii noskatiitos

es jau arī ierakstu un jau 2reizes noskatījos. :D

0

33

albalonga написал(а):

He-hēe!!!!.....   Man vēl prieki priekšā, ajums jau garām!!!!!   Labi, es esmu prom. Mājās vēl varbūt netā ielīdīšu, a varbūt arī nē. Čau, tauta, līdz vēlākam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ataa, ataa ;)

0

34

missy написал(а):

es jau arī ierakstu un jau 2reizes noskatījos.

Ak, juus laimiigaas, es gan nevaru  :(

0

35

HuLiA написал(а):

malacis lielisks atstastijummmmmmmmmmssssssssssss

missy написал(а):

Julia, atstāstījums pa pirmo!

paldies... centos.. un man nelikaas tas tik gruuti... bet taapeec es nepiesakos tagad katru dienu rakstiit :P :D

0

36

Julia написал(а):

paldies... centos.. un man nelikaas tas tik gruuti... bet taapeec es nepiesakos tagad katru dienu rakstiit

:D Buutu jau gruuuti, vienai visu laiku rakstiit :)

0

37

Milzīgs paldies tev Julia!
Tā kā es nevaru skatīties "Likmi" no rītiem, tad aprakstu lasīšana man ir vienīgais veids kā uzzināt jaunumus.
Izklausījās ļoti aizkustinoši... Es ļoti vēlētos to visu redzēt.

0

38

Ragana написал(а):

Milzīgs paldies tev Julia!
Tā kā es nevaru skatīties "Likmi" no rītiem, tad aprakstu lasīšana man ir vienīgais veids kā uzzināt jaunumus.
Izklausījās ļoti aizkustinoši... Es ļoti vēlētos to visu redzēt.

Jā, žēl, ka daudziem stulbā LNT dēļ nesanāk redzēt Likmi. Man divas dienas video maģis nestrādāja un jau liekas, ka esmu tik daudz palaidusi garām...

0

39

Paldies Julia par seriāla atstāstījumu,jo diemžēl seriālu neredzu!!! :yes:

0

40

:) Labā seriālā tā arī jābūt. Katra sērija ir interesanta un negribās neko palaist garām. Un nestiepj gumiju.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 9. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts