TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 9. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


9. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 41 страница 60 из 75

41

Ragana написал(а):

Labā seriālā tā arī jābūt. Katra sērija ir interesanta un negribās neko palaist garām. Un nestiepj gumiju.

Jā, Likmē patiesi neko sestiepj garumā. Visu laiku kaut kas notiek!!!!!!!! Un HuGas attiecības visu laiku attīstās - it kā palēnām, bet ir jūtama attīstība, nevis kā parasti - iemīlās uzreiz un tad nevar būt kopā un tik ciešs un ciešs, un tad vēl viskautko pārprot un atkal ciešs. Šeit viņi abi paši vien ir vainīgi, ka joprojām nav kopā...

0

42

:D Ja vien jūs zinātu, cik ļoti es priecājos, ka beidzot atradu domubiedrus!
Un varu izteikties par iemīļotiem seriāliem!  Un vispār, man šeit ĻOTI patīk! Paldies saites veidotājiem!

0

43

Ragana написал(а):

Ja vien jūs zinātu, cik ļoti es priecājos, ka beidzot atradu domubiedrus!
Un varu izteikties par iemīļotiem seriāliem!  Un vispār, man šeit ĻOTI patīk! Paldies saites veidotājiem!

Paldies par labiem vārdiem!!!!!!!!!! es esmu tik priecīga, ka jums šeit patīk, ka jūs te labi jūtaties!!!!!!!!!!! :D  :friends:

0

44

Ō! mums šeit jauni draugi uzradušies. :D
Tā vien liekas, ka ar katru dienu šajā forumā parādās arvien vairāk un vairāk tautas. Forši, forši. :D ;)

0

45

missy написал(а):

Ō! mums šeit jauni draugi uzradušies.
Tā vien liekas, ka ar katru dienu šajā forumā parādās arvien vairāk un vairāk tautas. Forši, forši.

Tiešām forši!!!!!!!!!!!!! :D

0

46

Man ar prieks, ka cilveki nāk uz šo forumu... gandrīz visi no wwwlnt.lv atnāca uz šejieni ... nu tie kuri bija lielāki fani, tie iereģistrējās, tie kuri mazāki, tie tikai izlasa atstāstījumu. bet arī tas ir labi.. ;)

nu tad KURŠ RĪT RAKSTĪS SĒRIJAS ATSTĀSTĪJUMU ???? a? ;)  ^_^

0

47

Julia написал(а):

Man ar prieks, ka cilveki nāk uz šo forumu... gandrīz visi no wwwlnt.lv atnāca uz šejieni ... nu tie kuri bija lielāki fani, tie iereģistrējās, tie kuri mazāki, tie tikai izlasa atstāstījumu. bet arī tas ir labi..
nu tad KURŠ RĪT RAKSTĪS SĒRIJAS ATSTĀSTĪJUMU ???? a?

Es varu uzraktīt ap kādiem trijiem, četriem. Rīt nav jābūt darbā - tikai uz mācībām!!! :D

0

48

Jaa, forshi , forshi  ,ka te naak arvien vairaak cilveeku :D :D :D

0

49

Es rīt arī esmu diezgan brīva. :D
Tā, ka ja vajag rīt drukāt-no problems. :D
Mans atstāsts varētu tad parādīties uz kādiem 2iem, 3iem pa dienu. ;)

0

50

missy написал(а):

Es rīt arī esmu diezgan brīva.
Tā, ka ja vajag rīt drukāt-no problems.
Mans atstāsts varētu tad parādīties uz kādiem 2iem, 3iem pa dienu.

Gaidiishu atstaastiijumu  :cray:

0

51

Ilze написал(а):

Gaidiishu atstaastiijumu

Pareizi, Ilze tač' vesala un "Likmi" vairs neredzēs. Žēl, ka tā...
Nāksies Tev tagad arī kādas pirmās stundas nobastot... :D ;)

0

52

missy написал(а):

Pareizi, Ilze tač' vesala un "Likmi" vairs neredzēs. Žēl, ka tā...
Nāksies Tev tagad arī kādas pirmās stundas nobastot...

:D Bastot, es neesmu speejiiga, ja pat man ''Likme'' ljoti patiik :cray:

0

53

Ilze написал(а):

Bastot, es neesmu speejiiga, ja pat man ''Likme'' ljoti patiik

Ak, nabags. Žel man tevis...

A man ir tā, ka esmu smagi saaukstējusies. Ja izlemšu rīt palikt mājās, tas atstāstu jau agri uzrakstīšu. A ja līdz kādiem vieniem na, tad uzraksti tu, missy!!!! :D  Ok??? ^_^

0

54

Ilze написал(а):

Bastot, es neesmu speejiiga, ja pat man ''Likme'' ljoti patiik

pareizi ir, bastot nevajag. :D ;)

0

55

albalonga написал(а):

A man ir tā, ka esmu smagi saaukstējusies. Ja izlemšu rīt palikt mājās, tas atstāstu jau agri uzrakstīšu. A ja līdz kādiem vieniem na, tad uzraksti tu, missy!!!!   Ok???

āhā, Tevi arī slimība ķērusi. Man arī vakarvakarā sāka kakls sāpēt  un līdz šodienai nav pārgājis ar visām tējiņām...

Nu es domāju, ka ap kādiem pus2iem noteikti es verētu būt noskatījusies un ja es nākšu šeit un ja Tu vēl nebūsi uzklabinājusi tad es uzrakstīšu. oki doki? :D ;)

0

56

missy написал(а):

oki doki?

okidoki!!!!!! :D

0

57

albalonga написал(а):

Ak, nabags. Žel man tevis...

Paldies, par liidzjuutiibu :)  :friends: :cray:

0

58

missy написал(а):

pareizi ir, bastot nevajag.

Aha, jamaacaas kaartiigi jo peedeejais gads !!!! ;)

0

59

Ilze написал(а):

Aha, jamaacaas kaartiigi jo peedeejais gads !!!!

12. klase?

0

60

missy написал(а):

12. klase?

Jap, tieshi taa

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 9. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts