TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mańana es para siempre (Televisa) » kas jau skatās? varbūt apspriežam? :)


kas jau skatās? varbūt apspriežam? :)

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

līdz kurienei jūs tikāt?? es pagaidām tiku līdz 7 sērijai.... :love:
wow.... man pagaidām ļoti patīk... Lucero pat nevaru aprakstīt. dievinu kā viņa spēlē..īsta dēmone :D heh, labais...bet viņai tik labi izdodās, gan itkā labā, gan uzreiz sliktā... un tas acu skatiens.. nāvējošs. īsta teroriste, bet neizskatās pēc apsēstās... viņai ir pavēle... rīkojās. īstā čūska... tā nogalināt to māti, tad apvainot meitu narkotiku lietošanā un mates nāvē...  :playful:  heh. a kā viņa ar to kalponi runā.... es laikam apsmietos, ja buutu tā kalpones vietā. kas par niknumu uziet no ķermeņa un krata un skatās un tā balss... uuh, tiešām izskatās, ka sirds ir naiduma pilna :)
bērni arī visi jauki.. gan eduardo gan fernando. ah taada mīlestība 12 gadu vecumā. sirds priecājās skatoties... tik mīļi. aaaai  :blush: un viņu tā buča klētī... :) vienīgais - nu neticēšu nepar ko, ka pēc 15 gadiem, kad viņi jau pabeidza visas savas augstskolas un megistratūru vēl joprojām domā par viens otru, īpaši eduardo. tāds vīrietis un saka draugam, ka atgrizīsies savā ciematā lai precētos ar fernandu.... ha ha haaaa... 15 gadus neredzēja, nerunāja, nesarakstījās un tāda pārliecība. nu tik naivi. un pats eduardo - neticu ka pa visiem 15 gadiem nebijaiespēja no mehiko atbraukt uz to derevnju.... bļin uz Majami un Bostonu brauca, a tur nevar, apskatīt mammu un uzzinat par savu mīļoto kaut ko :) nu pasaka.... skaista pasaka!!!

nu kas tad vēl skatās??? kādam ir vēl  piebilst vai apgāzt manas domas??? ;)

0

2

Es skatos!:) tiku līdz 9 sērijai.
Tavas domas neapgāzīšu.
Lucero tēlo tiešām ļoti, ļoti labi! Un ticami. Tāda ļaundare. Ja acu skatiens spētu nogalināt, tad viņējais to izdarītu noteikti. Tas viss, ka viņa pilda pavēles no tā galvenā bossa, tas kā tie kadri uzņemti rada tādu liela baisuma pieskaņu.
Tad,  kad viņa ieraudzīja, ka Eduardo un Fernanda skūpstijās sacēla tādu traci - visu nosūdzēja vecākiem it kā būtu noticis, ka šausmīgs, it kā tas būtu kāds noziegums. Bet viņi abi jau neko tādu nedarīja, Eduardo tika pataisīts par tādu, kas vēlas tikai to meiteni  izmantot, bet ko jau tik mazi bērnu varētu izdarīt?! Tas man likās pārāk pārspīlēts un pret bērniem netaisnīgs.
Lusero ir baigā ļaundare, nogalina Fernandas māti, bet Fernandas māsu noved līdz tam, ka tā sajūk prātā - man bija patiesi žēl skatīties uz to kā tā meitene kļūst negudra un viss tikai Barbaras dēļ(tā laikam sauc Lusero tēloto varoni).
Ak, jā un tā mīlestības, kas abu bērnu starpa izskatās tas viss tik mīļi un jauki........:) Tas kadrs kur Eduardo stāv nekustīgs nereaģē ne uz ko, bet kā hipnotizēts vēro fernandu - tāda mīlestība.

Tas gan tā, ka ar pārliecību zin, ka apprecēs Fernandu un tā tālāk it kā liekas bišķi ne pārāk ticami, ka tas tā varētu īstenībā būt, bet tomēr man liekas, ka varbūt varētu, jo parasti jau saka, ka pirmo mīlestību nekad nevar aizmirst, un ja piem. cilvēks nav dzīvē saticis ne vienu pret kuru  spēj just ko tamlīdzīgu, laikam jau naivi cer, ka ar savu pirmo mīlestību būs iespēja vēl būt kopā - nu laikam kaut kā tā.  Bet parasti man liekas, ka seriālos par tādām lietām vairāk sapņo sievietes vai arī abi divi (kaut kas tamlīdzīgs bija nunca te olvidare, kad abi zvērēja viens otram mūžīgu mīletību.) Sapņaini kā pasaka', bet dažreiz dzīvē tā reti gadās.
Šeit tas ir Eduardo(kas visu atceras) arī Fernanda pa brīžam atceras, bet ne pārāk, jo jau ir saderinājusies ar citu.
Man patika tas kadrs kad Fernando tēloja sportistu un tad kad viņš pirka saderināšanās gredzenu, tādas sapņainas acis rādīja uz to skatoties. Pa 15 gadiem jau viņš varēja uz tiek laukiem aizbraukt, bet cik sapratu viņš neatgriezās tāpēc, ka vēl nebija kļuvis par līdzvērtīgu materiālajā stāvoklī Elisaldu ģimenei, bet, protam, gan varēja tāpat apciemot. tagad gan jau viņš uz turieni dodas un šodienas sērijā Fernanda viņu jau apšļakstīs braucot ar mašīnu ar dubļiem.
Smieklīgi bija tas kā Fernanda ieguva man šķiet maģistra grādu - parasti maģistriem ir tās interesantās cepurītes, tāda laimīga un priecīga, ka to ieguvusi. Tāds aizkustinošš bija kadrs kur Fernanda pastaigājās un pie vienas strūklakas viņai atmiņā atausa kā viņa kopā ar Eduardo spēlējās un dejoja - tas tā skaisti bija.
Tas tā laikam spilgtākais kas man ataust atmiņā. Pagaudām man diezgan patīk. Eduardo un Fernandas - mīlestība :) un Lucero - tas cik viņa ir dēmoniska. Aktieri tēlojums ir baudāms , man patīk tad, ja tēlo nepārspīlēti un ticami tā, ka man liekas ka tas viss ir patiesība.

0

3

Julia написал(а):

wow.... man pagaidām ļoti patīk... Lucero pat nevaru aprakstīt. dievinu kā viņa spēlē..īsta dēmone  heh, labais...bet viņai tik labi izdodās, gan itkā labā, gan uzreiz sliktā... un tas acu skatiens.. nāvējošs. īsta teroriste, bet neizskatās pēc apsēstās... viņai ir pavēle... rīkojās. īstā čūska... tā nogalināt to māti, tad apvainot meitu narkotiku lietošanā un mates nāvē...    heh. a kā viņa ar to kalponi runā.... es laikam apsmietos, ja buutu tā kalpones vietā. kas par niknumu uziet no ķermeņa un krata un skatās un tā balss... uuh, tiešām izskatās, ka sirds ir naiduma pilna

O, prieks, ka par Lucero tēlojumu tik labas atsauksmes. :) Un tas saistošais "dēmone"... :love:

Julia написал(а):

tāds vīrietis un saka draugam, ka atgrizīsies savā ciematā lai precētos ar fernandu.... ha ha haaaa... 15 gadus neredzēja, nerunāja, nesarakstījās un tāda pārliecība. nu tik naivi. un pats eduardo - neticu ka pa visiem 15 gadiem nebija iespēja no mehiko atbraukt uz to derevnju.... bļin uz Majami un Bostonu brauca, a tur nevar, apskatīt mammu un uzzinat par savu mīļoto kaut ko

:rofl:

0

4

Beidzot 67 sērijā viņi skūpstīsies :)
Tagad interesantas sērijas :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mańana es para siempre (Televisa) » kas jau skatās? varbūt apspriežam? :)