TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mańana es para siempre (Televisa) » MEPS entrada


MEPS entrada

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://www.youtube.com/watch?v=a0GpB8N9o9w
Beidzot ir arī entrada. Man patīk :) īpaši pēdējie kadri kur Silvija un Fernando ir kopā - viņi tiešām labi izskatās viens otram blakus.

0

2

vēlu gan entrada parādījās.bet beidzot! tīri tā neko :) patīk :) Kolungas ir Silvijas ainas tik skaistas ;) :) vienīgais, kas man nepatīk, ir ka 1. parādās Lucero vārds..un kkur bišk talāk Silvijas :O

0

3

Noskatījos. :) Tīri tā neko, kā aNgeL teica, bet nevaru teikt, ka esmu sajūsmā.  :dontknow:

aNgeL написал(а):

vienīgais, kas man nepatīk, ir ka 1. parādās Lucero vārds..un kkur bišk talāk Silvijas

Un man tieši tas patika. :D

0

4

Nu bet kā? Gr, man besī šitā sistēma! Pirmajiem ir jāparādās galveno varoņu vārdiem, tikai pēc tam pārējiem - manā izpratnē ir tā.

Entrada - tīri jauka. ^^ Zirgi skaaaisti! Ak, un kad Kolunga un Silvija, tad gan vnk fantastiski! :love:  Hehe, bet vot skatos Entradu un atceros, cik redzējusi biju no Pura sangre :D labi, ka to seriālu tā raī nenoskatījos, savādāk pavisam neinteresanti būtu ^^

Ak, gribuu skatīties šo! :love:
A labas kvalitātes video vēl nav?

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Mańana es para siempre (Televisa) » MEPS entrada