TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Christian Meiera jaunā draudzene ir???????????????????????????


Christian Meiera jaunā draudzene ir???????????????????????????

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Dzirdēju forumos, dzirdēju no faniem, dzirdēju te;enovļu baumu lapās un nu dzirdēju arī no visai nopietniem avotiem - Christiana Meiera jaunā draudzene esot Genesis Rodrigesa. o.O  Bija šoks ikreiz, kad to dzirdēju un joprojām ir. Nu nav tas ne apstiprināti ned roši - it kā nu pamatīgi viņi to slēpjot. Bet Genesisa tikko izšķīrā no sava drauga mūziķa Jeremias. Un Meiers pēc šķiršanās vientuļš. Nu es esu apmēram par 80% pārliecināta, ka tā ir taisnība. Visiem zināms, ke Genesisa ir maza kārdinātāja un viņai patīk vecāki vīrieši, a Kriss ta vientuļš pēc šķiršanās. Eh. Un tie, kas kaut biki no Donas Barbaras redzējuši - nu tur tāda ķīmija starp Santosu un Mariselu. Nu viņa ir samīlējusies, a viņš ir viņas tēva brālis un uztver viņu kā bērnu. Viņa tā uz viņu skatās. Njā.

0

2

albalonga написал(а):

Genesis Rodrigesa

Dies pasarg!!!!!!!  %-)   :huh:   o.O

man, protams, nekas nav pret rodrigesu (dona barbara viņa baigi labi spēlē), bet nu... ir taču sava vecuma cilvēki!!! :mad:
negribētos, lai tā būtu taisnība...

saprotu, tādam vīrietim ir grūti pretoties :love:
bet, nē......... es tā negribu :(

0

3

albalonga написал(а):

Genesis Rodrigesa

Voooouč! o.O  :huh: Ja godīgi, nedomāju, ka tas ir uz ilgu laiku.. :no:

0

4

o.O  Oho...  o.O

magone написал(а):

saprotu, tādam vīrietim ir grūti pretoties

To tu pareizi teici. :D

GaBy написал(а):

Ja godīgi, nedomāju, ka tas ir uz ilgu laiku..

Nu, slavenībām vispār, man liekas, reti kad attiecības noturas ilgu laiku.

0

5

Njāāā... man nekad viņa nav patikusi un Meiers ir pelnījis labāku. :P
Lai beidz krutitsja ap vecākiem vīriešiem.. Nekad neaizmirsīšu sačakarētās Prisoneras beigas viņas dēļ. Un vienalga, kā īsti bija un cik kura vainas, bet vainīga viņa :P

0

6

intriga bij liela izlasot virsraxtu...bet vienalga shokeejoshi uzzināt.. viņa un Meiers? kaut kā neredzu viņus kopā..un negribu redzet :/ un arī domāju, ka ja tā ir taisnība, tad ilglaicīgi tas nebūs, kaut gan nepazīstu šos aktierus kā cilvēkus..

0

7

Es esmu šokā........!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Christian Meiera jaunā draudzene ir???????????????????????????