TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Aptauja! Svarīgi!


Aptauja! Svarīgi!

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Sveikas, mīļās!
Augstskolas kursa ietvaros man jātaisa pētījums par mediju auditorijas īpatnībām!
Es būtu nudien būtu pateicīga, ja vismaz kāds veltītu nedaudz laika un aizpildītu anketu, kas atrodama pēc šīs adreses! :)
Liels paldies jau iepriekš!

http://www.visidati.lv/aptauja/215568389/

0

2

Man pēdējā laikā jauns hobijs. Pildīt draugu un paziņu aptaujas wwwvisidati.lv :)
Tūlīt tavu aizpildīšu!!!

0

3

Njā, aizpildīju un uz pedejo jautajumu atbildeju ar romānu :D

Ziņās dominē negatīva ziņas, es pat teiktu, ka negatīvajām ziņām ir monopols. Te iespejams vainīgi esam mēs paši paterētāji. Nu nez - katrā ziņa jau sen esmu pārstājusi skatīties ziņa telezīxijā - nu negribu es skatīties un klausīties par slepkavībām, kariem, arvien jaunām nāvēm utt. Tam man ir internets, kur biezi lasu tikai virsrakstu, tādā veidā gūstot prieksstatu, par pasaule notiekošo. Ja virsrakstā ir kaut kas, kas man liekas nozīmīgs, kaut kas, kas varetu ietekmēt manu dzīvi, tikai tad veru vaļā un lasu visu rakstu. Dzīve jau ta nav viegla, tapēc man svarīga ir izklaide, lietas, kas palīdz atslēgties no realitātes, arī slavenību dzīve, kuru brīžiem gribas apskaust, bet brīziem gribas vīpsnajoši pasmieties. Pa TV mēdzu skatīties filmas un seriālu, bet nu jau ar stipri retāk, jo kaitina pārak lielais reklāmu daudzums, turklāt brīnumainā kārtā viņi pamanās ielikt reklamas tadās vietās, kas izjauc visu filmas noskaņu un liek atslābt manām sakapinātajam emocijām, kuras ir sakapinātas filmas iespaidā tā teikt. Labak izvēlos filmas un seriālus skatīties internetā sev izdevīga laikā bez reklāmam un turklāt oriģinālvaloda, jo diemžēl latvijas tv kanāli ieskaņo filmas un seriālus ļoti nekvalitatīvi, tulko arī nekvalitatīvi. Vairāk pa tv mēdzu skatīties Eurosport sporta pārraižu tiešraides. Ka kabeļtelevīzijas kanalm tur nav tik daudz reklāmu, turklāt tiešraidēs vispār maz. Bet man vispār ir tas sindroms, ka mēdzu ieslēgt tv, lai fonā skan, lai gan nemaz neskatos. Tas tāpēc, ka neciesu klusumu, tas šķiet pārāk vientuļš. Runājot par Latvijas tv kanalu razoto produkciju - izklaides soviem un serialiem - tie ir ļoti nekvalitatīvi un neprofesionāli un mani drīzak kaitina, neka aizrauj. nevienas oriģinālas idejas - visu šovu formāti ir nopirkti no ārzemēm, bet izpildījums ir vājš, jau ko verti ir tie pasi sovu vadītaji, kuri neviens nemāk runāt pat pareiza latviešu valodā. Pārsteidzosi, bet vai tiesam tv nestradā neviens redaktors, kas parbaudītu uzrakstītos tekstus vadītajiem. Labi, es jau aizgaju tapu no uzdota jautajuma par tematiku - domāju, ka tematikā nav ta lielaka problema, bet gan izpildījumā. Visi strādā pavirši un šķiet tikusi strādāt ar pazīšanos, nevis zināšanu, profesionalitātes dēļ. Piemeram raidījums Neka personīga nebeidz atkārtot, ka viņu rīcības motīvos nav nekā personīga, bet viņu uzvedība, burtiska asinkāre un pasapmierinātība ar netīru lietu celšanu gaisamā ir gluzi vai atbaidoša. Nu tad lai ņem un patiesi nodarbojas ar pētniecisko zurnalistuku, tiesam mekle un liek kopa, nevis katru nedēļu izvelk kādu melnu nedarbiņu un tad pašapmierināti kliedz par to. Nu kaut kā tā.

0

4

Aizpidīju ^^ Hehe, ne pirmā aptauja... :D mums uz BA e-pastu sūta kkādi studenti lūgumus aizpildīt priekš informātikas mājas darba. :D

alby - iespaidīgi. :D es ta tā ļoti lakoniski. :D iecienītākais žurnāls??? Vai tur vispār ir kādi jautājumi ? :D

Отредактировано Paloma (19.11.2008 19:59)

0

5

es arī aizpildīju :)

0

6

ai, paldies jums liels! :jumping:

alby, nu tavs koments jau izsaka visu mūsdienu mediju situāciju :)

0

7

magone написал(а):

alby, nu tavs koments jau izsaka visu mūsdienu mediju situāciju

jā, man mēdz uznākt negaidīti iedvesmas uzplūdi, izsakot savu viedokli par lietām.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Aptauja! Svarīgi!