TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » My Girl (Korejas)


My Girl (Korejas)

Сообщений 1 страница 20 из 38

1

[реклама вместо картинки]
Detaļas:

* Nosaukums: 마이걸 / Ma-i-geol (My Girl)
* Žanrs: Romance, Comedy
* Sērijas: 16
* Raidītājs: SBS
* Raidīšanas periods: 2005-Dec-14 to 2006-Feb-02
* Raidīšanas laiks: Trešdienā un Ceturdienā 21:55
* Galvenā dziesma: Mario & Nesty - Never Say Goodbye

Apraksts:

Kad Gong Chan (Lee Dong Wook) satiek dzīvīgo un skaisto Yu Rin (Lee Da Hae), viņs atklāj, ka viņai ir saistība ar viņa pazudušo māsīcu, kuru viņa vectēvs jau ilgi meklē. Viņs palūdz Yu Rin, lai viņa melotu vectēvam par to, ka ir zudusī māsīca, kamēr viņš atrod īsto.Viņs piekrīt, bet drīz abu jūtas sāk stāties plānam ceļā. Gong Chan's draugs Jung Woo (Lee Joon Ki) iemīlas Yu Rin kamēr Gong Chan's bijusī draudzene, Seo Hyun (Park Si Yeon), provesionāla Tenisa spēlētāja, mēģina viņu atgūt. Vai viņi abi atklās vienam otram savas patiesās jūtas? Will Gong Chan jebkad atradīs savu īsto māsīcu? My Girl bija 2006.gadā Korejas top 10 hīts, noturēts pateicoties jaunajai zvaigznei, Lee Joon Ki.

Lomās:

* Lee Dong Wook as Seol Gong Chan
* Lee Da Hae as Joo Yoo Rin
* Lee Joon Ki as Seo Jung Woo
* Park Si Yeon as Kim Seo Hyun

Pārējās lomās:

* Jo Kye Hyung as Ahn Jin Kyu
* Hwang Bo Ra as Ahn Jin Shim
* Lee Eon Jeong as Yoon Jin Kyung
* Byun Hee Bong as Seol Woong (Gong Chan's grandfather)
* Kim Yong Rim (김용림) as Jang Hyung Ja (Seo Jung Woo's mom, 53)
* Ahn Suk Hwan as Jang Il Do
* Choi Ran as Bae In Sun
* Jung Han Hyun as Joo Tae Hyung
* Han Chae Young as Choi Ha Na (the real granddaughter)
* Jae Hee as Lee Mong Ryong (Choi Ha Na's husband)

Production Credits:

* Galvenais Producents: Kim Young Sup (김영섭)
* Producents: Bae Tae Sup (배태섭)
* Scenārtists: Hong Jung Eun / Hong Mi Ran
* Direktors: Jun Ki Sang
* Direktora asistents: Park Soo Chul (박수철)

0

2

[реклама вместо картинки]
My girl

This is one of the series I love the most. This 16-episode serie is extremely funny and sometimes very emotional. There are 4 main characters ( as usual in most Korean movies):

[реклама вместо картинки]
Joo Yoorin (Lee Da Hae) is a tour guide in a small company in charge of running mini tours in the Jeju Island of South Korea. Her father is a gambling addict, but despite all the debts that he runs up, Yoorin always finds a way to help repay them. She leads a below-average life but is happy as long as she has her dad around her. Because of her father's gambling ways, she has had to move from country to country whenever her father runs from one place to another to avoid their debtors. This has in turn brought her the ability to converse fluently in Chinese and Japanese, which are of great help as a tour guide whenever she has to entertain tourists from China and Japan.

[реклама вместо картинки]
Seol Gongchan (Lee Dong Wook) is the only heir of the owner of L'Avenuel Hotel, which is one of the top hotels in Korea. His grandfather, Seol Woong, charges him with the duty of finding his granddaughter, who is also Gongchan's cousin. Seol Woong had disowned his own daughter, Gongchan's aunt, when she decided to marry a man not of his choice. However, when Seol Woong had a change of heart and wished to accept his daughter back, an earthquake struck where his daughter lived, and since then, he has lost all contact with his kin and perhaps the chance to make amends for his own stubbornness, to take care of his granddaughter and hopefully make things right.

[реклама вместо картинки]
Kim Seohyun (Park Si Yeon) is the girlfriend of Seol Gongchan. A rising star in the tennis world, she returns to Korea to look for Gongchan as she cannot forget him.

[реклама вместо картинки]
Seo Jung Woong (Lee Jun Ki) is the son of one of the main shareholders of L'Avenuel Hotel and also the best friend of Seol Gongchan. Unlike Gongchan who is responsible and hardworking, Jung Woong is a flirt who is known to have many girlfriends.

0

3

woooww, es gribu shito noskatiities, bet nevaru nekur atrast kur noskatiities tu nezini? :(
veelams krievu val? :)
paldies ka ieliki, ja ne nezinaatu ka taads seriaals eksistee :)
ljooti bumerbmw patiik tavs paraksts....diefiigs  :love:  :love:  :love:

Отредактировано Marlena Favela (15.12.2008 15:58)

0

4

Es varu atrast ar angļu subtitriem, bet ar krievunez !
A tu kaut kur atrodi krievu val sos seriālus?

0

5

bumerbmw написал(а):

Es varu atrast ar angļu subtitriem, bet ar krievunez !

anglju es pati varu atrast, bet tikuntaa paldies  :glasses:

A tu kaut kur atrodi krievu val sos seriālus?
es dazjus skatosar krievu subiem intv.ru un myvi.ru kaa piem. tagad skatos tur wwl un arii dby skatiishos tur :) :jumping:
veel liekas bija, samekleeshu, tad pateikshu :)

0

6

Marlena Favela написал(а):

es dazjus skatosar krievu subiem intv.ru un myvi.ru kaa piem. tagad skatos tur wwl un arii dby skatiishos tur :) :jumping:

vajadzēs paskatīties, jo es ar mīļu dažbrīd krievu val paskatīties, tad es vismaz sīkāk saprotu tos visus vārdus un tātalāk. Es biju ar vienā vietā atradusi ar krievu subtitriem, nez varbūt tas pats būs jāpaskatās un ar angļu subtitriem var skatīties crunchyroll un mysoju

0

7

bumerbmw написал(а):

jo es ar mīļu dažbrīd krievu val paskatīties, tad es vismaz sīkāk saprotu tos visus vārdus un tātalāk.

es arii!  :yep:
anglju val vispaar man pagruuti iet :(

bumerbmw написал(а):

angļu subtitriem var skatīties crunchyroll un mysoju

paldies  :yep:  :jumping:

0

8

Marlena Favela написал(а):

paldies  :yep:  :jumping:

lūdzu lūdz, ja kas prasi! :)

0

9

Starp citu viena sērija ir ielikta  šeit
Bet pagaidām viena, jo pārējās nevarot pagaidām ielikt!

0

10

bumerbmw написал(а):

Starp citu viena sērija ir ielikta  šeit

paldies  :jumping:

0

11

Marlena Favela написал(а):

paldies  :jumping:

tur tieši nesen sāka likt sēriju un tur tik daudzas filmas ir un seriāli tajā saitā un es pat atradu interesantu filmu! Yeee! :D

0

12

bumerbmw написал(а):

tur tieši nesen sāka likt sēriju un tur tik daudzas filmas ir un seriāli tajā saitā

aha ir ir!  :love:
taa kas izlika pirmo seeriju My girl teica ka peectam kad izliks visas seerijas, ieliks arii  ''Piedot es tewi miilu''  :jumping:  :cool:

bumerbmw написал(а):

un es pat atradu interesantu filmu! Yeee! :D

kaadu tu atradi? :D  :blush:

0

13

Marlena Favela написал(а):

taa kas izlika pirmo seeriju My girl teica ka peectam kad izliks visas seerijas, ieliks arii  ''Piedot es tewi miilu''  :jumping:  :cool:

ak dievs! Man ir bail skatīties to seriālu, ja tas protams patiešām ir I'm sorry I love You, jo ja tā es nez! Man ir bail!

Marlena Favela написал(а):

kaadu tu atradi? :D  :blush:

Es jau ieliku aprakstu sadaļā āzijas kino un TV takā apskati, tur tas aprakst par ko ir gan krieu gan angļu valodā, jo sākumā atradu krievu! :D LAba filma tik beigas varēju būt labākas, bet viņas nav nelaimīgas viņas ir labas!

0

14

bumerbmw написал(а):

ja tas protams patiešām ir I'm sorry I love You, jo ja tā es nez! Man ir bail!

jap tieshi to vinja saka ka peectam izliks, a kaapeec tew bail :(?

bumerbmw написал(а):

Es jau ieliku aprakstu sadaļā āzijas kino un TV takā apskati, tur tas aprakst par ko ir gan krieu gan angļu valodā, jo sākumā atradu krievu! :D LAba filma tik beigas varēju būt labākas, bet viņas nav nelaimīgas viņas ir labas!

okic paskatiishos :D

0

15

Marlena Favela написал(а):

jap tieshi to vinja saka ka peectam izliks, a kaapeec tew bail :(?

jo tur laikam bij nelaimīgas beigas, ka galvenais varonis nomirs. ESmu dzirdējusi labas atsauksmes, bet man ir bail, ka pieķeršos un asarās mirkšu pēc tam!

0

16

bumerbmw написал(а):

jo tur laikam bij nelaimīgas beigas, ka galvenais varonis nomirs. ESmu dzirdējusi labas atsauksmes, bet man ir bail, ka pieķeršos un asarās mirkšu pēc tam!

nju tad es laikam neskatiishos, jo man buus tieshi taapat ja es piekjershos  :dontknow:  :'(

0

17

Marlena Favela написал(а):

nju tad es laikam neskatiishos, jo man buus tieshi taapat ja es piekjershos  :dontknow:  :'(

Man liekas, ka brīvlaikā tomēr būs jāsaņemās un jānoskatās, lai nebūtu jāocās tomēr, jo gribās un ainas esmu redzējusi labās! :D

0

18

bumerbmw написал(а):

Man liekas, ka brīvlaikā tomēr būs jāsaņemās un jānoskatās, lai nebūtu jāocās tomēr, jo gribās un ainas esmu redzējusi labās! :D

es pagaidaam nevaru izlemt vai skatiities vai nee :D
bet nju man jau ir tik daudz ka tas jau buus tikai pavasarii ja skatiishos :D

0

19

Marlena Favela написал(а):

es pagaidaam nevaru izlemt vai skatiities vai nee :D
bet nju man jau ir tik daudz ka tas jau buus tikai pavasarii ja skatiishos :D

vienubrīd man saraksts arī bija garš, bet tagad viņš ir tukšs! Jāpaskatās vai man nav kaut kas palicis, ko gribēju noskatīties, bet vēl nav sanācis!

0

20

bumerbmw написал(а):

vienubrīd man saraksts arī bija garš, bet tagad viņš ir tukšs! Jāpaskatās vai man nav kaut kas palicis, ko gribēju noskatīties, bet vēl nav sanācis!

paskaties gan obligaati  :yep:  :yep:  :yep:  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » My Girl (Korejas)