TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Virgin Snow - Movie (Korejas-Japānas)


Virgin Snow - Movie (Korejas-Japānas)

Сообщений 1 страница 20 из 24

1

[реклама вместо картинки]

Virgin Snow (첫눈 - Cheonnun) is a 2007 South Korean film directed by Han Sang-hye and starring Korean popular actor, Lee Jun Ki and Japanese actress, Aoi Miyazaki.

Plot

Min, a Korean boy, moves to Japan with his father who is a potter. One day at a local shrine, he meets Nanae, a beautiful Japanese girl with stunning eyes who is aspiring to be a painter. Min falls in love at first sight and finds out that Nanae attends the school to which he has just transferred. Their friendship develops fast despite their cultural and language difference. Yet when Min's grandmother suddenly falls ill, Min hastily returns to Korea without having the time to explain Nanae the situation. After his grandmother regains her health, Min hurries back to Japan but Nane is nowhere to be found. Had his true feelings for Nanae not been apparent to her? Why has Nanae disappeared without a word?

Cast

    * Lee Jun Ki as Kim-min
    * Aoi Miyazaki as Sasaki Nanae
    * Kimiko Yo
    * Otoha
    * Ayaka Morita
    * Shun Shioya
    * Miyu Yagyu
    * Lee-hwan as Kim Do-hyeon

0

2

sho gribu noskatiities, aktieris simpaatisks diezgan un aktrise ar izskataas jauka  :jumping:

0

3

es dievinu lee jun ki! Viņš arī ir foršs. Šo es sen jau noskatījos un īpaši neatceros, bet bija jauka filma!

0

4

bumerbmw написал(а):

es dievinu lee jun ki! Viņš arī ir foršs.

domaaju, ka ja noskatiishos kaadu projektu ar vinju, man vinsh arii iepatiksies, jo peec izskata patiik  :love:  :love:

0

5

Marlena Favela написал(а):

domaaju, ka ja noskatiishos kaadu projektu ar vinju, man vinsh arii iepatiksies, jo peec izskata patiik  :love:  :love:

ja es protams nemaldos tad viņš ir My Girl otrā plāna varonis, bet jā pēc skata saldumiņš un viens no novērtētākajiem Korejā un Japānā! :love:

0

6

bumerbmw написал(а):

viens no novērtētākajiem Korejā un Japānā!

oho....prieks par vinju...  :love:  :love:

bumerbmw написал(а):

jā pēc skata saldumiņš

aga, veel kaa  :love:

0

7

Marlena Favela написал(а):

aga, veel kaa  :love:

man ļoti patīk viņa viens krustiņš ausī! ļoti bieži parādās ar viņu un es nez! MAn tā tas piesaista arī! :D :love:

0

8

bumerbmw написал(а):

man ļoti patīk viņa viens krustiņš ausī! ļoti bieži parādās ar viņu un es nez!

jaapaskataas bildees, veel neesmu redzeejusi  :flirt:  :nope:

0

9

Marlena Favela написал(а):

jaapaskataas bildees, veel neesmu redzeejusi  :flirt:  :nope:

paskaties. Daudzās viņam ir arī abikrustiņi ausīs, bet tas vairs nav tas! :D

0

10

bumerbmw написал(а):

Daudzās viņam ir arī abikrustiņi ausīs, bet tas vairs nav tas! :D

paskatiijos, piekriitu, ja ir divaas ausiis naw tas, bet vienaa izskataas  vnk dieviigi  :D  :love:

0

11

Marlena Favela написал(а):

paskatiijos, piekriitu, ja ir divaas ausiis naw tas, bet vienaa izskataas  vnk dieviigi  :D  :love:

:love:  :love:  :love:
Protams tas nav Mikes, bet tomēr viņam ir savs šarms. Vispār daudzi  Taivāniešu un Korejiešu aktieri ir vienkārši dievīgi! :love:  Japāņu man kaut kā ne īpaši patīk, bet protams medz būt izņēmumi kā piemēram Jun Matsumoto esmu pie viņa jau pieradusi! :D

0

12

bumerbmw написал(а):

Protams tas nav Mikes

nju jaa tas naw gan  :love:  :love:  :insane: :D

bumerbmw написал(а):

bet tomēr viņam ir savs šarms. Vispār daudzi  Taivāniešu un Korejiešu aktieri ir vienkārši dievīgi! :love:

i nemaz neuzdroshinos apstriideet...  :love:  :yep:  :yep:  :love:  :insane:  :yep:  :love:

bumerbmw написал(а):

Japāņu man kaut kā ne īpaši patīk

starpcitu man arii :D

bumerbmw написал(а):

bet protams medz būt izņēmumi kā piemēram Jun Matsumoto esmu pie viņa jau pieradusi! :D

aha Jun Matsumoto ir tiiri gliits, man patiik  :yep:  :O  :D  :love:

0

13

Vāks es atradu vēl vienu cilvēku ar līdzīgu gaumi! Pilnīgi šausmas! :D
Patikāmi ka ar kādu var beidzot papļāpāt par āzieīem! :D

0

14

bumerbmw написал(а):

Vāks es atradu vēl vienu cilvēku ar līdzīgu gaumi! Pilnīgi šausmas! :D

:D :D :D

bumerbmw написал(а):

Patikāmi ka ar kādu var beidzot papļāpāt par āzieīem! :D

tieshaam patiikami!  :yep:  :yep:
ir ar ko paklacjot :D :D
a gaumes mums tieshaam ir liidziigas :D :D :D
kaadi tew veel aazieshu aktieri patiik peec izskata? :D  :love:

0

15

Marlena Favela написал(а):

kaadi tew veel aazieshu aktieri patiik peec izskata? :D  :love:

oo tas saraksts ar katru brīdi paliek aizvien garāk, pat grūti izšķirties kurš patīk labāk. Vēl jau kā daži zin fanoju par Rain, kurš tēlojis Full House un A love to Kill un vēl dažos citos! :love:  Nu es varētu pamēģināt sastādīt sarakstiņu un paskatīties kurus tu jau pati zini! :D

0

16

bumerbmw написал(а):

Nu es varētu pamēģināt sastādīt sarakstiņu

kad tew buus laiks sastaadi luudzu  :love:  :blush:  :D

0

17

Marlena Favela написал(а):

kad tew buus laiks sastaadi luudzu  :love:  :blush:  :D

Nu priekšgalā būs Mikes, Rains un arī Lee Jun Ki. Rīt sastādīšu! Tāpat nebūs ko darīt visu dienu! :D

0

18

bumerbmw написал(а):

Nu priekšgalā būs Mikes, Rains un arī Lee Jun Ki. Rīt sastādīšu! Tāpat nebūs ko darīt visu dienu! :D

ok gaidiishu ar lielu nepacietiibu :D :D :D  :jumping:  :jumping:  :jumping:

0

19

Marlena Favela написал(а):

ok gaidiishu ar lielu nepacietiibu :D :D :D  :jumping:  :jumping:  :jumping:

ok sāku veidot! :D

0

20

bumerbmw написал(а):

ok sāku veidot! :D

jeeeeeeejjjj  :jumping:  :cool:  :cool:  :cool:  :jumping:  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Virgin Snow - Movie (Korejas-Japānas)