TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Avatari un signaturi jeb paraksti


Avatari un signaturi jeb paraksti

Сообщений 1 страница 20 из 132

1

Ja, kāds grib, bet nezina kā uzlikt sev avatoru (bildīte pie jūsu nika, kura parādās blakus visiesm jūsus ierakstiem) vai sinaturu jeb parakstu (bildīte, kura parādās zem katra jūsu ieraksta foruma), sakiet un es jums to uzlikšu. Varat izvēlēties, kādas bildītes gribat vai arī pasakiet, par kādu tēmu - piemeram, no kādas telenoveles vai kādu aktieri, un es atradīšu kaut ko jauku un uzlikšu, bet ja nepatiks, protams noņemšu. Vienvārsakot, ja gribat , lai jūsu posti izskatītos personīgāki un atpazīstami, pamanāmi, tikai sakiet!!!! :D

0

2

:friends: sanda milzigs paldies tev tu man loti izpalidzeji

0

3

HuLiA написал(а):

sanda milzigs paldies tev tu man loti izpalidzeji

Nav par ko!!! :D  Cerams, ka petīk. Man pašai šitas gifs ļoti patīk!!!! :D

0

4

albalonga, vai tu man vari palidzeet uzlikt parakstu?? :help:  :sorry:

0

5

Kādu parakstu gribi - vai nu iedod bildīti vai arī pasaki tēmu par kuru bildīti gribi - piemēram ar kādu aktieri vai no kādas telenoveles!!!!!!!!! Un es tev uzlikšu. :D

0

6

no sejenes! :P http://s127.photobucket.com/albums/p141 … uafoto.gif

0

7

:friends:  :) liels paldies! ^_^  :friends:

0

8

IruN4ik написал(а):

liels paldies!

Nav par ko, vienmēr laipni!!!!!!!!!!! :D

0

9

6eit ir help sadala :D

0

10

HuLiA написал(а):

6eit ir help sadala

Tas ir jautājums vai kā?????????? :D

0

11

vai kāāāāā.....!!!!!  :haha:  :rofl:  :haha:  a man neko nevajag likt.... āruprāc, ja katram būs tādas milzīgas bildes zem paraksta... šausmas!!!!  :blink:  :O :blink:  :O:blink:  :O:blink:  :O :blink:

0

12

Julia написал(а):

vai kāāāāā.....!!!!!        a man neko nevajag likt.... āruprāc, ja katram būs tādas milzīgas bildes zem paraksta... šausmas!!!!

:rofl:  Vai tev bildes traucē!!???????? :D

0

13

albalonga ne ne jautajums bet vienkarshi manas domas :P

0

14

HuLiA написал(а):

albalonga ne ne jautajums bet vienkarshi manas domas

:rofl:  Bet izskatās, ka to helpu neviens nelieto!!!!!!!!! ^_^

0

15

pie mums ir visi loti gudri :P  un visi lieto to te nu ka tur vinu....aa reku  lugumus :D

0

16

HuLiA написал(а):

pie mums ir visi loti gudri   un visi lieto to te nu ka tur vinu....aa reku  lugumus

Nu, jā. Es ar atceros, kā man gāja, kad sāku pa forumiem dzīvoties tā aktīvi - tas bij 2 gadus atpakaļ. Es ar daudz ko nemācēju un nesapratu. Uzdevu adminiem un modiem visādus jautājumus. Bet lielākoties pati daudz ko apguvu vienkārši viskautko izmēģinot, visādas pogas spaidot un tā tālāk. A help sadaļas parasti ir tik teorētiskas, ka grūti viņās kaut ko saprast!!!!!1 :D

0

17

:D aga :P  manai masai kaaadreizs bija ari telenovelu saite un lai es tur kaut ko saprastu vaajdzeja 2 gadi :D

0

18

albalonga написал(а):

Vai tev bildes traucē!!????????

;) nē, netraucē....   :sorry:

0

19

Julia написал(а):

nē, netraucē....

:D  Ta jau labi, jo arvien vairāk tautas sāk sigus likt!!!!!!!!! A man patīk sigi - HuLiai ir fantastisks sigs un Irun4ikam ar dikti labs!!!!!!!!!!!!!!! ;)

0

20

man fantastisks? neeee man ir vienkarshi labs :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Avatari un signaturi jeb paraksti