TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Avatari un signaturi jeb paraksti


Avatari un signaturi jeb paraksti

Сообщений 21 страница 40 из 132

21

vai kads man var palidzet ar avatoru man  rada ka neatbilst lielumam kaut viņa ir mazāka
un protams ar sinaturu

0

22

pinocchio написал(а):

vai kads man var palidzet ar avatoru man  rada ka neatbilst lielumam kaut viņa ir mazāka
un protams ar sinaturu

Avatars nedrīks būt lielāks kā 160x133 (160 platumā un 133 augstumā) un nedrīkst pārsniegt 999999 baitus (es uzliku pašu lielāko iespējamo). Varbūt ieliec bildītes, kuras gribi kā savu avataru vai sigu un ja būs par lielu - es samazināšu. Vai arī pasaki tēvu, par kuru gribi avataru un sigu un es atradīšu smukas bildītes tā, ka varēsi izvēlēties.

0

23

es viņu nemaz nevaru ielikt

0

24

pinocchio написал(а):

es viņu nemaz nevaru ielikt

Nu, re. Avataru jau ieliki, a kas ar sigu???

0

25

nezinu :dance:

0

26

pinocchio написал(а):

nezinu

Nu ieliec šiten bildi, kuru gribi sigā!!!!!!!!!!!1

0

27

nevaru

0

28

pinocchio написал(а):

nevaru

Kā - nevari???? Reku jau kaut ko ieliki!!! Vai šito bildi tev uzlikt kā sigu???????????/

0

29

ja :pig:

0

30

pinocchio написал(а):

ja

okidoki!!!!

0

31

pinocchio

A kur tavs smukais aviks pazuda???

0

32

paldues

0

33

Chav!!!Vari lūdzu palīdzēt albalonga!!!!?Man nesanāk ielikt parakstu nu ar bildīti!!Vari man ielikt lūdzu!!!!!Vēl viena lieta tāda ka neesmu izlēmusi tieši kādu vēlos, bet ir seriāli no kuriem man patiktu ja būtu piemēram no amor gitano, amor real, la usurpadora varbūt vēl no velo de novia!!Vai, ak ceru ka par daudz neprasu ar savu lūgumu!!!!Protams ka es saprotu ka no visiem seriāliem nesanāks ielikt nu bet visamz no kāda kuru tev nosaucu jo tie man tā vairāk kā citi patīk pagaidām!!!!Paļaijos ka tu izvēlēsies foršu bildi, jo cik redzu tev visu sanāk izveidot vienkārši lieliski!!!!!!Liels paldies jau tagad!!Ceru ka sanāks!!!!!!!un neprasu pardaidz arī ceru!!!!!

0

34

:clapping: Tas tev albalong!!tu tiešām esi super forš cilvēcinjš :rose: Paldies jau tagad!!

0

35

mmaarriiaa

Labi - kaut ko ielikšu, bet rīt!!!! :friends:

0

36

nu paldies jau par to ka arī tagad esi ielikusi kautko!!!!Saldus sapnjus!!Novēlu tev visu to labāko!!!!!  ;) :bye:

0

37

cerams, ka patīk... Ja ne - varu ko citu paslatīties...

0

38

Abalonga vai vari man uzlikt parakstu, saistībā ar Mežonīgajām kaislībām....??

0

39

ok

0

40

Albalong es tev gribēju uzprasīt!!Es pie video gribu sākt jaunu tēmu!Nu ielikt video ar tādu nosaukumu kāda tur nav bet kad mēģinu man nesanāk???Vari palīdzēt!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Avatari un signaturi jeb paraksti