TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Avatari un signaturi jeb paraksti


Avatari un signaturi jeb paraksti

Сообщений 41 страница 60 из 132

41

Ak!!!Vai paldies tiko ieraudzīju  ka man esi ielikusi vēl vinu pildīti!!Liels paldies tev :rose:

0

42

:D Lūdzu, nav par ko.... Man prieks, ka tev patīk!!!

0

43

Albalong es tev gribēju uzprasīt!!Es pie video gribu sākt jaunu tēmu!Nu ielikt video ar tādu nosaukumu kāda tur nav bet kad mēģinu man nesanāk???Vari palīdzēt!!!

0

44

Ieliec ķeksi apakšā, kad radi tēmu...

0

45

Parasti man likās ka tā darīju šoreiz ar tāpat un beidzot sanāca viss kārtībā!!!Albalong es baigi gribu atrast video no seriāla LaaHeredera ar Silviju Navarro un serhio Basanjesu galvenajās lomās un no Velo de noviaII ar Eduardo Santamarinu un Susanu Gonsalesu galvenajās lomās!!!Es meklēju bet esmu atradusi tikai dažus!!!!!Varbūt tev izdotos atrast jo es nezinu tik daudz mājaslapu kur varētu atrast!!Ceru ka varēsi palīdzēt!!!

0

46

Paldies albalonga..  :)

0

47

Lūdzu, man prieks, ka patik... :friends:

0

48

Parasti man likās ka tā darīju šoreiz ar tāpat un beidzot sanāca viss kārtībā!!!Albalong es baigi gribu atrast video no seriāla LaaHeredera ar Silviju Navarro un serhio Basanjesu galvenajās lomās un no Velo de noviaII ar Eduardo Santamarinu un Susanu Gonsalesu galvenajās lomās!!!Es meklēju bet esmu atradusi tikai dažus!!!!!Varbūt tev izdotos atrast jo es nezinu tik daudz mājaslapu kur varētu atrast!!Ceru ka varēsi palīdzēt!!!

0

49

Megināšu ko atrast, bet daudz negaidi - veselas sērijas neesmu manījusi neta rinkojam...

0

50

Nu neko darīt!!!!Bet paldies par centieniem!!!!!!! ;)  :bye:

0

51

Starpcitu Priecīgas Lieldienas visiem!!!!!Es nezinu kāpēc tā ir bet es no megauplod dienā varu ielādēt tikai 2 video ja mēģinu vēl kādu man rāda ka lapa nav atrasta!!!!!Albalong Vai vēl neesi atradusi nevienu video no tiem seriāliem kuriem lūdzu??????

0

52

mmaarriiaa написал(а):

Starpcitu Priecīgas Lieldienas visiem!!!!!Es nezinu kāpēc tā ir bet es no megauplod dienā varu ielādēt tikai 2 video ja mēģinu vēl kādu man rāda ka lapa nav atrasta!!!!!Albalong Vai vēl neesi atradusi nevienu video no tiem seriāliem kuriem lūdzu??????

Jā, pēdējā laikā visiem problēmas ar megaupload, cik dzirdēju... Ceru, ka megaupload to drīz atrisinās... Un šo to atradu - drīz ielikšu - bet tikai no Velo de Novia...

0

53

Labi ka no Velo de novia jo to gribētos redzēt vairāk kā to otro kuru teicu!!Liels paldies tev!!! :rose: Gaidu ar nepacietību kad ieliksi!!! ;)

0

54

Chav albalong!!!Man tev ir lūgums!!!!Vai  tu man lūdzu lūdzu varētu ielikt paraxtu!!!!!Kautko no Likmes uz mīlestību, Čigāna mīlas vai Zorro!!!!!!Ceru ka palīdzēsi jo es pati vienmēr kad atrodu kādu bildi un gribu ielikt kā parakstu man nekad nesanāk!!!!!

0

55

oki, ielikšu... :D

0

56

albalonga, tev laikam mānija uz lieliem parakstiem...
Tikai neapvainojies! ;)

0

57

Nē, par patiesību jau nav ko apvainoties... Bet nu nevaru savādāk - man šobrīd 2 mānijas - Sin Verguenza un Princese ar Fabianu - un tas nu tad visiem ir redzams...

0

58

Ak liels paldies!!!!!Man ļoti ļoti patīk!!!!tiešām baigi foršais paraksts!!!!Tie tev :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

0

59

Lūdzu! Man prieks, ka patīk!!! :blush2:

0

60

Albalonga es tev gribēju uzprasīt1!!Es vienmēr kad sev gribu ielikt parakstu paņemu iekopēju bildes url bet man kā paraxts parādās tikai adrese nevis attēls!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Avatari un signaturi jeb paraksti