TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Avatari un signaturi jeb paraksti


Avatari un signaturi jeb paraksti

Сообщений 61 страница 80 из 132

61

Vajag likt no abām pusēm bildes tagus. Apskaties kā es tev tur ieliku un sapratīsi...

0

62

Es nezinu!!!Vienalga nesaprotu kā tas domāts!!!!!

0

63

Nu priekšā urlam jābūt

[ img ]

un pēc urla jābūt

[ /img ]

(tikai izņem atstarpes...)

0

64

http://st.blog.cz/n/nessy-telenovely.bl … 453241.jpg  Vari man lūdzu ielikt paraxtu no šejienes!!!!!Lūdzu!!!!!!Jau tagad paldies!!!!!!

0

65

Liels paldies tev albalonga!!!!!!! :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:

0

66

Beidzot sanāca pašai arī sev ievietot paraxtu!!!Sapratu kā tas pareizi jādara!!Liels tev paldies par palīdzību albalonga!!!!!!!

0

67

sveika, albalonga! Es ar beidzot atradu parakstiņu, kas man patīk(bildi), taču nezinu kā lai ieliek :blush2: . . . Vai tu man palīdzēsi???? ;)

0

68

ieliec bildi te un es tev uzlikšu. Pēc tam savā profilā apskatīsies kā tas izskatās.

0

69

Sorry, bet es neesmu tik gudra, lai ielikt bildīti te, pietam, es jau aizsūtiju to uz tavu e-pastu. . .  .

0

70

labi, tad skatīšo e-pastu... :D

0

71

LIELS PALDIES!!!!!!!!!!!!! :rose:

0

72

Lūdzu... :D

0

73

Sveiki! ;) Albalonga, man tagad bilde (paraksts) neatveras. Ko darit?
P.S. Vai tu nevaretu man ielikt Silvijas Navarro un Serhio Basanjesa; Gabijas Espino un Kristiana Meijera kadu bildi? :)
Es aizmirsu ka to jadara... :(

0

74

eh, nu ja nu reiz tā prasi - es mēģināšu kaut ko uzmeistarot un uzlikšu tev...

A bilde neatveras, jo links droši vien zudis. Tas kurš tur bija ielādējis iespējams savas bildes izdzēsis...

0

75

Skaidrs!  :)  Liels paldies par palidzību!  :friends:  :rose: Tu kā vienmēr esi mūsu "palo4ka-viru4alo4ka" :) Es pēdējā laikā sāku turpināt skatīties Lunu La Herederu, tāpēc man ir tas Gabijas un Christiana noskaņojums... ;)

0

76

:D cik jauki. Man vienmēr ir Gabijas Christiana noskaņojums... :heart:

0

77

:O  Albalonga!  :clapping: Tu esi vnk SUPER!  :clapping: Paldies par foto!  :rose: Man ļoti patik!  :ok: Šeit ir mana miļāka no Cuando Seas Mia :) kā arī Catalina un Sebastians un protams Gabija ar Krisu arī ir brīnišķīgi! Liels Tev par to paldies!!! ;)

0

78

:D hihi... Man prieks, ka patīk. Smuki sanāca tur Mauricio ar Lunu pašā dziļumā - tā mistiski, it kā mēness viņus apspīdētu. bet galvenais, ka tev patīk. Man prieks!

0

79

Jā, tieši tā! :) Man arī iepatikās tā gaisma... :)
P.S. Man ļoti, ļoti, ļoti patīk... :D

0

80

Man ir problēma ar avatoru, jo es it kā izdzēšu iepriekšējo un ielādēju jauno, bet man parāda iepriekšējo un pietam vēl izkropļotu...Es jau otro dienu mocos, bet nekā...
Ko lai daru???? :(  :blush2:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Avatari un signaturi jeb paraksti