TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Avatari un signaturi jeb paraksti


Avatari un signaturi jeb paraksti

Сообщений 101 страница 120 из 132

101

av, Manu un Angels. tik jauki, ka vēl viens msed fans forumā... :D

0

102

Kādreiz arī man šī tēma būs jāizpēta pamatīgāk,jo man šī lieta ir ķīniešu ābece,nekad ar šīm lietām neesmu saskārusies,pašai būtu interesanti sevi pārbaudīt,vai man tas izdosies, vai nē.

0

103

sveikas,es nesaprotu vel vienu lietinu,ka tur var dabut augsa kada citatu..nezinu,vai kads sapratis,ko es gribu,jo es pati nesaprotu ko es esmu uzrakstijusi  :D .Visa viena liela putra.

0

104

a to pat es vēl neesmu atklājusi :D  :blush:

0

105

Bet,tev izdevas. o.O .es domaju par to,ka paradas ...написал(а):un tad citats.

0

106

Mariposa написал(а):

Bet,tev izdevas.  .es domaju par to,ka paradas ...написал(а):un tad citats.

iezīmē tekstu, kuru gribi citēt, un tad nospied apakšā zem tā posta labajā pusē, kur rakstīts Цитировать

0

107

Mariposa написал(а):

Bet,tev izdevas.  .es domaju par to,ka paradas ...написал(а):un tad citats.

ā, es kko citu sapratu :D

0

108

Mariposa написал(а):

av, Manu un Angels. tik jauki, ka vēl viens msed fans forumā... :D

Un,vel Kads fans,es ar tik lielu nepacietibu gaidiju MSED. :love: Manu un Angels ir viens no maniem milakajiem pariem. :love:

0

109

Mariposa написал(а):

ā, es kko citu sapratu :D

Man pasai beidzot izdevas!!! :cool: ja,kads butu uzrakstijis ka es,tad es ari neko nesaprastu :D

0

110

Mariposa - tas Цитировать ir jāuzspiež tieši tam postam, kuru tu citē. savādāk šobrīd iznāk, ka sevi :D

0

111

a,paldies ,savadak es sarunatos pati ar sevi :D

0

112

:D

0

113

Nezināju kur uzrakstīt lugumu, tāpēc daru to šeit :)

Gribētu nomainīt niku uz Oleksaster :)

Vai tas ir iespējams? Luudzu :flirt:

0

114

http://s48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/deb176eccc5b2890c3292e688832c639.gif Yahooo... Muchas Gracias!!!

0

115

Vienreiz jau vaicāju par parakstiem, bet pati tā arī neiebraucu, kā to dabūt gatavu :(
vai kāda man varētu to uztaisīt? Es gribētu bildi, kur kopā salikti: rafaels nadals, Ole Einar Bjoerndalen un Emil Hegle Svendsen. Abi pēdējie ir biatlonisti, varētu klāt pielikt vankūveras 2010 logo   :)  :rolleyes:
rafa gan ar ziemu nav saistīts, bet par viņu uztraucos caru gadu :D

ja manas vēlmes pārāk sarežģītas, var vnk ielikt jebkuru foto no šiem trim  ^^

0

116

Parakstiņu es tev labprāt uztaišu,bet ielikt gan es tev laikam nemaz nevaru :D Pēc, tam, kad uztaisīšu, tad pamācīšu tevi, ja? :)

0

117

magone - izvēlies foto, kuru vēlies parakstā, tai jābūt ievietotai internetā. Nokopē bildes linku. Ieej Профиль, Подпись. Tukšajā lodziņā ieraksti --.
Izklausās man šķiet putraini, bet labāk nemāku paskaidrot :D

0

118

Būs labi? Vienīgais, tas Vankuveras logo man nekur nesanāca ielikt, tapēc vienkārši tur malā ieliku Vankuvera 2010. :)

[реклама вместо картинки]

0

119

jā, būs labi :)

0

120

šitais bišku labāks, viena iemesla dēļ, tur tā visi vienotā fon;a, nav pa vidu tas zaļais fons Rafaelam ..

[реклама вместо картинки]

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Avatari un signaturi jeb paraksti