TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Tada, kimi wo aishiteru - Movie (Japanese)


Tada, kimi wo aishiteru - Movie (Japanese)

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

[реклама вместо картинки]
Я просто люблю тебя / Heavenly Forest / Tada, kimi wo aishiteru [2006 г., Драма, романтика, DVDRip]

Жанр: драма, романтика
Страна: Япония
Год выпуска: 2006
Субтитры: есть, русские, внешние
Режиссер: Синдзё Такэхико
В ролях: Aoi Miyazaki, Hiroshi Tamaki, Munetaka Aoki, Keisuke Koide, Meisa Kuroki
Сюжет фильма: Макото и Сизуру - первокурсники. Так получилось, что Сизуру живет у Макото, у них общее хобби - фотография, а еще Сизуру постоянно обещает Макото, что она вырастет и станет исключительно превлекательной женщиной, и тогда он, Макото, несомненно пожалеет, что в свое время обошел её своим вниманием. Они познакомились в первый день учебы, когда Сизуру никак не могла перейти через пешеходный переход, но из чистого любопытства все же стояла и ждала, остановится ли наконец перед ней какая-нибудь машина.
Макото влюблен в свою одногруппницу Миюки, и Сизуру, в свое время перенявшая у Макото любовь к фотосъемке, пытается подружиться и с Миюки. Не уставая при этом напоминать Макото о том, что это она пока еще маленькая и не очень женственная, потому что ее организм не вырабатывает гормон роста в необходимом количестве, а вот потом она вырастет и он будет очень раскаиваться, что не стал с ней встречаться!
Однажды Сизуру просит Макото поцеловать ее - для фотографии. После этого дня она исчезает из его жизни. А два года спустя Макото получает от нее письмо с приглашением на выставку в Нью-Йорке...
Продолжительность: 01:57:04

0

2

[реклама вместо картинки]
Directed by
Takehiko Shinjo

Writing credits
Takuji Ichikawa (novel)
Kenji Bando (screenplay)

Genre:Drama

Cast(Credited cast)
Aoi Miyazaki … Shizuru Satonaka
Hiroshi Tamaki … Makoto Segawa
rest of cast listed alphabetically:
Munetaka Aoki … Ryo Shirohama
Keisuke Koide … Kyohei Sekiguchi
Meisa Kuroki … Miyuki Toyama
Asae Oonishi … Yuka Yaguchi
Misa Uehara … Saki Inoue

Additional Details
Also Known As:Heavenly Forest (International: English title)
Country:Japan
Language:Japanese

Story
The story is about a photographer called Makoto (Tamaki Hiroshi), who travels to New York during Christmas to look for his best friend, Shizuru (Miyazaki Aoi). The two first met when Makoto attended his university entrance ceremony. Due to his inferiority complex, Makoto tends to shy away from other people but Shizuru managed to make him open up to her. Because of their friendship, Shizuru also ended up taking an interest in photography and the two often went to a forest to take pictures. Shizuru wants nothing else but to be by Makoto’s side so when he started liking another girl called Miyuki (Kuroki Meisa), Shizuru decided that she too will like Miyuki and becomes her friend. One day, Makoto asked Shizuru what present she’d like to receive for her birthday. Shizuru, who wanted to enter a photography competition, had an idea to take a picture of the two of them kissing in a forest. Makoto agreed to do this and the two kissed for the very first time. Ever since that day, however, Shizuru disappears from Makoto’s life.

0

3

sho es riit noskatiishos, skjiet interesanta  :cool:  :yep:

0

4

Marlena Favela написал(а):

sho es riit noskatiishos, skjiet interesanta  :cool:  :yep:

tāda nu tāda. Skatīties var!

0

5

bumerbmw написал(а):

tāda nu tāda. Skatīties var!

shodien noskatiishos, tad redzees vai man patiks  :yep:  ^^

0

6

Marlena Favela написал(а):

shodien noskatiishos, tad redzees vai man patiks  :yep:  ^^

tev nu gan daudz plānu ko šodien skatīties. Tu to vispār spēsi visu šodien noskatīties?

0

7

bumerbmw написал(а):

tev nu gan daudz plānu ko šodien skatīties. Tu to vispār spēsi visu šodien noskatīties?

paspeeshu paspeeshu, sho es jau skatos, esmu liidz pusei tagad tikusi  ^^

0

8

Marlena Favela написал(а):

paspeeshu paspeeshu, sho es jau skatos, esmu liidz pusei tagad tikusi  ^^

ooo! Noskatījies jau?

0

9

bumerbmw написал(а):

ooo! Noskatījies jau?

aha jau noskatiijos  :yep:

man patika, lai arii ne tik ljoti kaa DBY vai WWL  :love:  :dontknow:
es kautkaa aktieriem nepiekjeeros tik ljoti un lai arii beigas bija skumiigas un vinja nomira, tomeer es neraudaaju, biskuciiti raudiens naaca bet neraudaaju  :dontknow:
bet kad vinsh beigaas atnaaca uz vinjas izstaadi, un kad vish ieraudziija kaa vinja mainiijaas....  :love:
vinja kluva tik skaista :( :( :( :( ....un nomira.....tik skumji :(
bet es nezinu kaads iemesls ir tam ka es neapraudaajos....laikam taadeelj ka esmu Taivaanas darbu cieniitaaja, ne Japaanas  :dontknow:
bet kaapeec vinja nomira?kas taa par slimiibu taadu...miilestiibas deelj un vinjas braalis taapat?!
a vispaar aktieris peec izskata simpaatisks shajaa filmaa, tacju, dziivee bildees man vinsh nepatiik  :dontknow:

Отредактировано Marlena Favela (28.12.2008 19:12)

0

10

Marlena Favela написал(а):

bet kaapeec vinja nomira?kas taa par slimiibu taadu...miilestiibas deelj un vinjas braalis taapat?!
a vispaar aktieris peec izskata simpaatisks shajaa filmaa, tacju, dziivee bildees man vinsh nepatiik  :dontknow:

nu pēc idejas viņa nobriest nevarēja un takā mīlestība ir jau brieduma pazīme tad viņai tas nāca par ļaunu un tas laikam ar  hormoniem saistīts bij.
Starp citu. Nepamanīji ka aktieris dažos kadros kādam ļoti līdzinājās?

0

11

bumerbmw написал(а):

Starp citu. Nepamanīji ka aktieris dažos kadros kādam ļoti līdzinājās?

dazjos kadros vinsh bija tik izskatiigs...aaa  :love:  :love:
bet ko vinsh man atgaadina nesapratu.. :D  :love:
a kam? :D

Отредактировано Marlena Favela (29.12.2008 21:44)

0

12

Marlena Favela написал(а):

dazjos kadros vinsh bija tik izskatiigs...aaa  :love:  :love:
bet ko vinsh man atgaadina nesapratu.. :D  :love:
a kam? :D

Miku vai ta nedaudz neatgādināja?
ES palasīju sākumā komentus u atradu ka daži viņu salīdzināja ar Maiku, tam sākuā neticēju, bet toč skatoties tā likās :D

0

13

bumerbmw написал(а):

Miku vai ta nedaudz neatgādināja?

es nezinu, laikam kaartiigi neieskatiijos, nju es paskatiishos....  :yep:

0

14

Marlena Favela написал(а):

es nezinu, laikam kaartiigi neieskatiijos, nju es paskatiishos....  :yep:

:D :D :D

0

15

Šī filma ir redzēta, man ļoti patika,. Izjusta, ļoti mīļa. Beigas burvīgas, tā fotogrāfija, uz kuru jauneklis skatījās- cik gan tā meitene bija skaista! ^_^

0

16

Amira написал(а):

Beigas burvīgas, tā fotogrāfija, uz kuru jauneklis skatījās- cik gan tā meitene bija skaista! ^_^

Ja! Beigās tā bilde kāda viņa izauga un cik ļoti mainījās! Žēl ka viņai vajadzēja nomirt!

0

17

bumerbmw написал(а):

Ja! Beigās tā bilde kāda viņa izauga un cik ļoti mainījās! Žēl ka viņai vajadzēja nomirt!

Jā, tas bija ļoti skumji.

aizmirsu piebilst, ka man ļoti patīk abi galveno lomu attēlotāji, gan Tamaki Hiroshi gan Aoi Miya...ups, XD, aizmirsu kāds viņas īstais vārds ir. ^_^ Nu, jebkurā gadījumā- divi lieliski aktieri. :)

0

18

Amira написал(а):

aizmirsu piebilst, ka man ļoti patīk abi galveno lomu attēlotāji, gan Tamaki Hiroshi gan Aoi Miya...ups, XD, aizmirsu kāds viņas īstais vārds ir. ^_^ Nu, jebkurā gadījumā- divi lieliski aktieri. :)

jā aktieri bij labi, tikai TAmaki dažbrīd pēc skata man atgādināja Mike He! Nezinu kapēc, jo viņi tak ir ļoti atšķirīgi!

0

19

bumerbmw написал(а):

jā aktieri bij labi, tikai TAmaki dažbrīd pēc skata man atgādināja Mike He! Nezinu kapēc, jo viņi tak ir ļoti atšķirīgi!

Mike He? Piedod par muļķīgu jautājumu, bet kādās drāmās viņš ir spēlējis? Es neesmu Mike He dzirdējusi...lai gan es arī maz skatos drāmas, salīdzinoši. Japāņu sanāk tā vairāk.

0

20

Mikes He ir bijis Devil Beside You, Bull Fighting, Why Why Love u.c.
http://i232.photobucket.com/albums/ee123/bumerbmw/19532968_7176653.jpg
NAv tā labākā bet tas priekšstatam!

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Tada, kimi wo aishiteru - Movie (Japanese)