TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fernando Colunga Venevision ?!


Fernando Colunga Venevision ?!

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

http://i294.photobucket.com/albums/mm110/AngelicaAKAJelly/FernandoColunga2.png
Una fuente de la produccion de la novela MEPS,comentó sobre un viaje relámpago que hizo COLUNGA a CARACAS,donde se reunió con la escritora DE NOVELAS DORIS SEGUI:
Esta cansado,le ha entregado sus mejores años a TELEVISA,sus novelas se venden como pan caliente en todo el planeta,pero no se le cumplen sus caprichitos mas ridiculos como pasa con otros''
''En efecto'',confirman desde VENEZUELA,''no es la primera vez que Fernando Colunga recibe ofertas de otras televisoras,pero sí la primera en que hay un acercamiento...El interes de VENEVISION es que colunga se sienta a gusto con la historia,con el guion,todo lo demas se puede negociar porque sabemos de antemano que es un artista que merece cada cosa que pida,''dice otra fuente de VENEVISION.
La oferta es para que fernando se traslade a ese pais tan pronto concluyan las grabaciones de MEPS,el proximo mes de marzo....Fernando lo esta pensando seriamente!
Al pacerer el actor estaria molesto con la actitud de otros galanes con un comportamiento muy diferente al suyo..''Colunga es un señor incapaz de hablar mal de sus compañeros,pero ha visto como EDUARDO YANEZ Y PABLO MONTERO,han echo de las suyas en las grabaciones y televisa parece premiarlos con contratos de exclusividad....
VENEVISION tiene todo preparado para que FERNANDO protagonice una novela con la que esperan retomar su lugar en el mercado internacional,por lo que ya estarian negociando con CATHERINE FULLOP,JEANETTE RODRIGUEZ Y LUPITA FERRER,para que se unan al elenco...''

Es esmu bišk šokā, ka  ļoti iespējams viņš pametīs televisu, kaut arī no otras puses viņu var pilnīgi saprast!!!!!
Bet man gan tomēr Televisa patīk daudz labāk par Venevision!!!!!

0

2

nu, man ar apniktu 3 reizes pēc kārtas filmēties tikai vēsturiskājās telenovelēs :D

0

3

Ai, angy, tu vispār klusē :P Tu neko nesaproti... :P Ja man dotu vaļu, viņš filmētos ne tikai 3 vēsturiskajās, bet kaut 10!!! :D jo tajās viņš ir vnk satriecošs!!! :love:

Nu tas nav nekāds noslēpums, ka es par ne-meksikāņu telenovelēm neesmu nu ne tuvu sajūsmā... Protams, es ar to nedomāju Telemundo :D  ;) bet ja tur būs Kolunga.. tas daudz ko izsaka!!! :)

Отредактировано Paloma (31.12.2008 13:47)

0

4

Paloma написал(а):

Ai, angy, tu vispār klusē  Tu neko nesaproti...  Ja man dotu vaļu, viņš filmētos ne tikai 3 vēsturiskajās, bet kaut 10!!!  jo tajās viņš ir vnk satriecošs!!!

:O ai, kā tu man dabūsi!!!! satriecošs?? es teiktu - vienāds :P

0

5

angelina написал(а):

satriecošs?? es teiktu - vienāds

pilnīgi un kategoriski nepiekrītu :P nemaz nav vienāds!!

es ar šokā, ka viņš Televisu grib pamest :O es kāreiz biju priecājusies, ka viņš tāds uzticīgs vislaik tai, ka nepāriet citur.. un še tev.. eh, nu lab.. galvenais, lai filmējas!!! :)
ak, un viņš man šonakt arī bij sapnī :) un es viņam blakus, runāju ar viņu...lab klusēju, bet tādi sapņi ir tiiiik..  :love:  :love:  :love:

0

6

nu šitas jau sen cirkulē. Colunga jau pirms kāda mēneša, ja ne vairāk, bija atbraucis ciemos uz Venevision. Nu ta jau manīs, kas un kā. Colunga visu mūžu filmējies Televisā, viņam ir ekskluzīvs kontrakts, bet cik sapratu ar Mananu šitas kontrakts beidzas. Nu lai tak aizbrauc un pamēģina ko jaunu. Gan jau pēc tam atkal uz Televisu atpakaļ atbizos. Es gan nebrīnītos, ja Telemundo pārtrumpotu Venevision (respektīvi Univision) un nopirktu Kolungu par lielāku piķi. Es vispār jau sapņoju kaut kas, ka mana Gabija varētu ar Kolundu nofilmēties.... :D

0

7

albalonga написал(а):

Es vispār jau sapņoju kaut kas, ka mana Gabija varētu ar Kolundu nofilmēties....

Kaut ko tādu es labprāt skatītos! :D

0

8

albalonga написал(а):

Es vispār jau sapņoju kaut kas, ka mana Gabija varētu ar Kolungu nofilmēties....

:D :D :D
un man dikti gribētos, lai viņš ar Lorenu kopā nofilmējas :)

albalonga написал(а):

Gan jau pēc tam atkal uz Televisu atpakaļ atbizos

cerams :)

Отредактировано aNgeL (31.12.2008 16:01)

0

9

aNgeL написал(а):

un man dikti gribētos, lai viņš ar Lorenu kopā nofilmējas

arī labi :D

0

10

albalonga написал(а):

Es vispār jau sapņoju kaut kas, ka mana Gabija varētu ar Kolundu nofilmēties.... :D

es arii piebiedrojos jums, kko taadu es skatiishos, ja buus kaadreizz  :yep:  :cool:

0

11

Ooooj, Kolunga ar Lori tas ir vispār... tas būtu.. nāvējoši!!! :D

aNgeL - un ko nepastštīji man par šo sapni???? :O A man ar ne pārāk sen bija sapnī viņš.. pirmo reizi šitā.. un galvenais, ne īpaši par viņu domāju, ne par Pasion... vnk kkā... jocīgii. Bet tāāāds sapnis. Tik tuvu viņu redzēju :D

0

12

Paloma написал(а):

aNgeL - un ko nepastštīji man par šo sapni????

es biju aizmirsusi..man tak prātā bij tā cita sapņa daļa par kuru pirmkārt pastāstīju Tev.. vēlāk atcerējos par Kolungu :)

0

13

Fernando ar Lorenu, Gabiju būtu perfekti :)
Vēsturiskās telenoveles ar viņu es toč vēl kādas 10 skatītos!!!!
Ļoti iespējams, ka Telemundo varētu viņam piedāvāt lielāku summu - bet vienīgais pēdējā laikā telemundo tādi dīvaini seriāli sanāk, protams ne visi!!!!!!
Man gan pašai  patiktu, ja viņš paliktu Televisā!!!!!Jo Televisa tomēr skaitās kas eksluzīvāks!!!Venevision nav tik labs - Venevision ar pēdējā tādas dīvainas telenoveles - ne tādas kā man patiktu!!!!Bet nu labi beigšu būs kā būs!!!
Tas ir saprotams, ka aktieris iet tur kur viņam darbs ir nevis paliek tur kur jāgaida 2 vai 3 gadi, lai kādā telenovelē uzņemtos!!!!!!

Forši būtu, ja Fernando paliktu uzticīgs Televisai :)

Paloma написал(а):

A man ar ne pārāk sen bija sapnī viņš.. pirmo reizi šitā.. un galvenais, ne īpaši par viņu domāju, ne par Pasion... vnk kkā... jocīgii. Bet tāāāds sapnis. Tik tuvu viņu redzēju :D

aNgeL написал(а):

ak, un viņš man šonakt arī bij sapnī :) un es viņam blakus, runāju ar viņu...lab klusēju, bet tādi sapņi ir tiiiik..  :love:  :love:  :love:

Gribētos jūsu sapņus dzirdēt, kas tajos bij:) Es ar viņu nesen sapnī redzēju :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fernando Colunga Venevision ?!