TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2010, Tallina


Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2010, Tallina

Сообщений 1 страница 20 из 370

1

Zinu, ka vēl gads priekšā, tak datumi jau ir zināmi :D Eiropas čempionāts Tallinā būs no 18. - 24. janvārim!!!!! Tā ka varat jau tos datumus ieplānot, jo visticamāk, ka šajā ziņā nekas nemainīsies!

0

2

Es biju pārliecināta, ka braukšu. :) Naudu jau uzkrāju... ;) Tomēr tagad bez Lambjela kaut kā negribas braukt. :cray: Tomēr, es vēl padomāsu, jo Žubērs man arī ļoti patīk. Arī patīk Tomašs. :)

0

3

es piedalos. cravey - organize visu un dod ziņu, kad man kaut kas jādara. :D

Un lai gan man ar 50% prieka nost dēļ Lambjēla, bet vienalga braukšu - nu tada iespeja jaizmanto, jo visa daiļslidosana kopuma vienkārsi ir tā verta.

0

4

:D Jip jip, es domāt, ka pēc Helsinkiem, kaut kur pavasarī jāparādās mājaslapai :)
Biļetes pieļauju, ka būs nopērkamas www.bilesuserviss.lv , kas ir kopīga biļešu pārdošanas vieta visām 3 Baltijas valstīm. Līdz vasarai man jums visiem, kas domā braukt, ir lūgums, lūdzu uzrakstiet uz kādām sacensību programmām domājat ietun kādas ir jūsu domas par viesnīcu, es pagaidām esmu atradusi vienu labu, kas ir tuvāk arēnai, lūk links:
http://www.cityguesthouse.ee/files/en/accomodation.html
Tā ir hosteļveida viesnīca, bet var dabūt arī privātos numuriņus, bet tas būs dārgāk. Biļetes, pēc pieredzes: lielās paketes, kas ir all-event tickets, parasti jau ir pieejamas vasaras vidū, atsevišķās biļetes - ap septembri, oktobri.
Par transportu, pati braukšu ar ecolines busiņu (www.ecolines.lv. Ir 3 reisi dienā, laiks ceļā 4h 15min. Cenas, pieaugušajiem aptuveni 16Ls turp - atpakaļ, studentiem skolēniem ar ISIC kartēm atlaides + vēl ir atlaide, ja iegādājas biļetes 30 dienas iepriekš. Studentiem cena ar atlaidēm 13Ls ar kapeikām turp - atpakaļ. Protams, jārēķinās, kā tās ir šī gada cenas, nākošgad iespējams, būs augstākas. Ja kāds vēlas lidot ar lidmašīnu, tad biļetes paši pērk, es savākšu naudiņu no tiem kas brauks ar busiņu. Tā kā plānojas tāds bariņš, tad līdz tai vasarai izdomājiet arī par transportu.

Tagad par iespējām ko var apmeklēt. Šis ir saraksts ar oficiālajām sacensību programmām:

Atklāšanas ceremonija
Pāri SP
Pāri LP
Vīrieši SP
Vīrieši LP
Dejas uz ledus - obligātā deja (obligātā deja ir visiem viena, to izvēlas pirms sacensībās ISU pārstāvji, Gēteborgā tas bija valsis)
Dejas uz ledus - orģinālā deja (arī šo nosaka ISU pārstāvji, sezonas sākumā, tā katram ir sava, pagājušogad tās bija tautu dejas)
Dejas uz ledus - izvēles deja
Sievietes SP
Sievietes LP
Paraugdemonstrējumi

*SP - īsā programma; *LP - izvēles programma

**Par treniņiem vēl nezinu, bet tie, kas notiek galvenajā arēnā visi ir apmeklējami par atsevisķu samaksu ( nav dārgi ), ja pēr all-event ticket, tad tas jau ir iekļauts cenā, tāpat kā atklāšanas ceremonija. Varšavā apmeklētājiem bija pieejami arī treniņi, kas notika 2. arēnā, Gēteborgā - kā minēts augstāk, kā būs ar Tallinu, redzēs. Bet treniņus silti iesaku apmeklēt, pirkārt jau dēļ atmosfēras, vienmēr būs kāds moments jautrības, un var būt tuvāk slidotājiem. Laba vieta fotogrāfiju un autogrāfu medniekiem! :D

Tas no manis pagaidām viss :)

0

5

AAaa, vēl aizmirsu. Mēs ar draudzeni, izštukojām, ka vasarā uz pāris dienām aizbrauksim uz Tallinu visu izpētīt. Tā ka tad varēšu jums visu izstāstīt arī par vietējo transportu, utt :)

0

6

Helsinkos jau tiek piedāvāta iespēja iegādāties all-event biļetes uz Tallinu, cena 320eiro. Nezinu vai tās ir pirmās klases biļetes vai kā, bet karoč tur jau viss notiek, tā ka cerams, arī ka mājaslapa drīz būs augšā!!  :shine:
Un vēl kas, daži jau esot pasējuši uzjautāt Braienam, vai viņš brauks uz Tallinu ( nu sakarā ar visu to, ka drīz pēc tam Olimpiskās utt. ), un viņš esot atbildējis, ka jā!! :)

0

7

hahaha. Jauki. Urrrā. Jau gaidu nākamo gadu. Un cik labi, ka tu visu tā izpēti.

0

8

Cenšos turēties līmenī :D Varu jau tagad pateikt uz ko eju es ar mammuku:

Vīriešu SP un LP: 1.klases biļetes
Pāru LP: 2.kalses biļetes
Dejas - orģinālā un izvēles: 1.klases biļetes
Sievietes (pēc šodienas radās iedvesma ) - LP: 2.klases biļetes
Paraugdemonstrējumi: 1.klases biļetes

Un protams visi iespējamie treniņi džekiem un dejām, un paraugdemostrējumiem ;)

Nu tas tā pagaidām informācijai :)

0

9

Umm.. jau vasarā izlemt? Es tiešām nezinu, cravey.. man tak jāzina būs, kā man tajā laikā ar lekcijām utt.. :/

Par transportu pagaidām arī vēl grūti teikt un viesnīcu, jo mums ar mammu sanāca tāda saruna, ka uzzināja, ka nākamgad Tallinā EČ un pateica, ka tad tak jābrauc! :D Tā ka iespējams brauksim ar mašīnu. Ek, nezinu, nezinu... Sarežģīti tā. Nu, vissarežģītākais ir studijas.

Es noteikti gribētu uz vīriešu izvēles un dejām izvēles :) +ja sanāktu kādu treniņu ^^

0

10

Hmm, nu vienīgā problēma ir ar biļetēm :) Lai mēs varētu kopā sēdēt. Bet nu jebkurā gadienā uz vīriešu izvēles programmu varētu tad pirkt ofic, lai var latviešu banda kopā sēdēt :D

0

11

Gribu tik atgādināt, ka tiklīdz parādīsies biļetes domājam ātri, jo tautas būs daudz!!!!

0

12

Nu pricipā es labrāt pievienotos visai tai programmai, kur Kristiks ar mammuku. Krista, kad parādās biļetes, lai tās varētu nopirkt kopā, lai kopā sēžam - nav vienam jāpēr tās biļetes uzreiz par visiem - respektīvi tev? Man būtu ideāli to visu uzgrūzt tev - es tev piķi pārskaitītu un tu nopirktu. Tā nevar?

0

13

Njāā.. Es tgd nezinu ko darīt.. Nu laikam ar varētu pie vīriešu izvēles pierakstīties un tad ja nu kas ar mammu uz dejām braukšu... :/ ak, dumji, ka tik agri! Jo tak nevarēšu braukt, ja man eksāmens tajā laikā kāds! :D

A cik ilgi tās biļetes apmēram varētu būt pārdošanā? Nu, cik ātri izpērk? :/ grrrr...

0

14

Paloma, easy, easy, vēl jau nekas nav pārdošanā, nav pat mājaslapas vēl. Tikko kā parādīsies došu ziņu. Biļetes var arī čempja laikā uz vietas nopirkt, bet vnk vīrieši un paraugdemonstrējumi būs tie, uz kuriem visātrāk izpirks, tapē es tā uzrakstīju. Vnk vēlējos pabrīdināt :)

0

15

NU TAD, TAUTA, TIE KAS IR BRAUCĒJI, VAI DOMĀ BRAUKT. KAUT KĀDA KUSTĪBA BEIDOT IR NOTIKUSI. DODU JUMS SEKOJOŠU INFO, LAI VARAT SĀKT PLĀNOT ATVAĻINĀJUMUS VAI SESIJAS, VAI KĀ NU KURAM, KAS JĀPLĀNO!!!!!

Biļetes būs iespējams iegādāties 2009. gada rudenī, mēnesis vēl nav konkrēti minēts!

Programma:

19. janvāris:
13:30 compulsory dance;
18:45 atklāšanas ceremonija;
19:30 īsā programma pāriem

20. janvāris:
11:45 īsā programma vīriešiem
18:30 izvēles programma pāriem

21. janvāris:
13:00 oriģinālā deja - KERRI ( tas tā, atgādinājums :D )
18:45 izvēles programma vīriešiem

22. janvāris:
11:00 īsā programma sievietēm
18:40 izvēles deja - KERRI

23. janvāris:
13:30 izvēles programma sievietēm

24. janvāris:
15:30 paraugdemonstrējumi

Tā kā ir ekonomiskā krīze, tad es pati iešu tikai uz vīriešiem, vīriešu un deju treniņiem un tas viss protams par lētākajām biļetēm. Jautājums ir par izvēles deju, tas būs atkarīgs no cenām. Tie, kas vēlas iet vēl uz citām dienām, tad tas atsevišķi bez manis. Vēl pameklēšu lētākos hosteļus, ja kādam vajag ērtības, tad viesnīcas piesaka paši, es varu palīdzēt ar meklēšanu, kā arī pateikt, kas un kā jādara.

TĀTAD, LĪDZ SEPTEMBRIM VĒLAMS BRAUCĒJIEM IZDOMĀT, KAS UZ KO IET, LAI TAD, KAD BŪS BIĻETES, VARAM SAMEST NAUDU UN ES VARU NOPIRKT, TĀ LAI VISI VARAM BLAKUS SĒDĒT, KĀ ARĪ KURŠ BRAUC AR KĀDU TRANSPORTU. ES BRAUCU AR ECOLINES BUSU, CENAS IR AUGSTĀK MINĒTAJOS POSTOS :)

*Protams nekas no šī nav spiesta lieta, var visu darīt pats un atsevišķi ;)

Отредактировано cravey (18.06.2009 11:28)

0

16

cravey написал(а):

20. janvāris:
11:45 īsā programma vīriešiem
18:30 izvēles programma pāriem
21. janvāris:
13:00 oriģinālā deja - KERRI ( tas tā, atgādinājums  )
18:45 izvēles programma vīriešiem

cravey написал(а):

22. janvāris:

18:40 izvēles deja - KERRI

Es labprāt uz šito visu ietu. cravey, nu tev kaut kā jāsaspiežas un uz izvēles deju jānāk, lūdzu... Ja kas - biļeti varu uzdāvināt tuvākajā dzimšanas dienā.
Ar tevis izvēlēto hosteli esu mierā, ar ecoline busu ar. Paldies, ka ieliki info un ka visu organizē. Apbrīnoju uzņēmību.

0

17

nu kas vēl lai organizētu visu, ja ne mūsu topošā gide? :rofl:
Pagaidām grūti kaut ko teikt. Bet līdz septembrim (vismaz septembra sākumā) vajadzētu būt skakidrībai. Es ceru. Nu - man vienkārši jāzina, kad man ir sesija un kas tad būs jāliek utt. :)
Nu es obligāti gribētu uz vīriešu un deju izvēles :) pārējo.. jāskatās! :) atkarībā no cenām un tābrīža ekonomiskās situācijas. Varbūt vispār nekur nevarēšu braukt...

0

18

Hostelis pa nakti apmēram maksā 7,50Ls, ja savācamies 6 cilvēku grupiņa! Ja mazāk, tad pa latu dārgāk :)

Alby, par biļetēm vēlāk redzēs, kad cenas būs. Jācer, ka igauņi apžēlosies un neuzskrūvēs nenormālas cenas  :(

0

19

Paloma написал(а):

Varbūt vispār nekur nevarēšu braukt...

Šito aizmirsti, man ar būs ļoti grūti ar naudiņām, bet kaut kā sakapināšu. Tak Tallina tas pats kas no Rīgas līdz Liepājai, tik pat kā mājas. Grēks nebraukt :glasses:

0

20

nu... jāā. Un man jau ir šādi tādi iekrājumi, ko varētu paplucināt tāda mērķa vārdā. Nu redzēs. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2010, Tallina