TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Izpildiet lūdzu šito - jautri :D


Izpildiet lūdzu šito - jautri :D

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

bet tikai, lūuudzu, ielieciet pēc tam, kas sanāca!!! :D

http://www.home.lv/jayart/

Отредактировано angelina (06.01.2009 23:01)

0

2

Vēstule Ziemssvētku vecītim

Sveicināts mīļo, Ziemssvētku vecīt!
Mans vārds ir Laura. Man ir tikai 14 gadiņi! Ne daudz ne maz, bet es ticu un ceru, ka Tu eksistē un pašlaik lasi manējo vēstuli.
Mana mamma ir ļoti barga tante. Viņa man neatļauj rakstīt vēstuli Tev, un tāpēc es sēžu pazemē un rakstu šo vēstuli. Mamma izlaiž mani pastaigāties tikai līdz pulksten 00.00. Kad es viņu neklausu, tad viņa parasti sviež man ar maizi un bieži trāpa taisni pa aci =( Reiz man nervi neizturēja un es viņai pateicu: bla bla bla!
Manējais tētis ir ārsts, atnākot no darba ar sliktu garastāvokli, viņš uz mani kliedz: bļeg!!! Un liek man remontēt viņa krūzi. Bet es nemāku nenieka remontēt, un tāpēc man sanāk pārtikas produkti. Tad viņš dusmojas vēl vairāk, un aizliedz man ar draugiem spēlēt paslēpes. Vēl tētis izdomāja man iesauku, un tagad sauc mani nevis Laura, bet gan par par Reksi! Sākumā tas likās forši, bet vēlāk totāli pieriebās.
Visā visumā, Ziemassvētku vecīt, ja Tu nēsi Aelita, tad Tu sapratīsi cik man ir slikti. Dārgo Ziemassvētku, vecīt - pūkainais suns Tu tāds! Paņem mani pie sevis vai arī atsūti man maizi. Vēl izdari tā, lai tuvinieki mani mīlētu un biežāk dotu naudu priekš gulēšanai. Mīļo ,Ziemassvētku vecīt, Tu esi mans pēdējais glābiņš. Ceru ka Ziemassvētkos, zem eglītes es atradīšu laimi. Ziemassvētku vecīt, saproti cik man ir slikti. Ja Tu neizlasīsi šo vēstuli, vai arī tā nenonāks līdz galamērķim, tad es nositīšos.
Atceraties ka es ticu Tev maita!
Ziemassvētku vecītim! Laura.

0

3

ok, tagad arī savu ielikšu :D

Sveicināts mīļo, Ziemssvētku vecīt!
Mans vārds ir Elīna. Man ir tikai 16 gadiņi! Ne daudz ne maz, bet es ticu un ceru, ka Tu eksistē un pašlaik lasi manējo vēstuli.
Mana mamma ir ļoti barga tante. Viņa man neatļauj rakstīt vēstuli Tev, un tāpēc es sēžu mandarīnu laukā un rakstu šo vēstuli. Mamma izlaiž mani pastaigāties tikai līdz pulksten 23:00. Kad es viņu neklausu, tad viņa parasti sviež man ar nazi un bieži trāpa taisni pa muti =( Reiz man nervi neizturēja un es viņai pateicu: svētās agaves!
Manējais tētis ir aktieris, atnākot no darba ar sliktu garastāvokli, viņš uz mani kliedz: maldita piruja!!! Un liek man remontēt viņa spoguļus. Bet es nemāku nenieka remontēt, un tāpēc man sanāk saldumi. Tad viņš dusmojas vēl vairāk, un aizliedz man ar draugiem spēlēt Monopolu. Vēl tētis izdomāja man iesauku, un tagad sauc mani nevis Elīna, bet gan par Finu! Sākumā tas likās forši, bet vēlāk totāli pieriebās.
Visā visumā, Ziemassvētku vecīt, ja Tu nēsi ļaundaris, tad Tu sapratīsi cik man ir paģiraini. Dārgo Ziemassvētku, vecīt - pūkainais kaķis Tu tāds! Paņem mani pie sevis vai arī atsūti man nazi. Vēl izdari tā, lai tuvinieki mani mīlētu un biežāk dotu naudu priekš slinkošanas. Mīļo ,Ziemassvētku vecīt, Tu esi mans pēdējais glābiņš. Ceru ka Ziemassvētkos, zem eglītes es atradīšu končas. Ziemassvētku vecīt, saproti cik man ir paģiraini. Ja Tu neizlasīsi šo vēstuli, vai arī tā nenonāks līdz galamērķim, tad es salauzīšu kaulus.
Atceraties ka es ticu Tev Odijmatīte!
Ziemassvētku vecītim! Elīna.

0

4

Vēstule Ziemssvētku vecītim

Sveicināts mīļo, Ziemssvētku vecīt!
Mans vārds ir albalonga. Man ir tikai 25 gadiņi! Ne daudz ne maz, bet es ticu un ceru, ka Tu eksistē un pašlaik lasi manējo vēstuli.
Mana mamma ir ļoti barga tante. Viņa man neatļauj rakstīt vēstuli Tev, un tāpēc es sēžu skapī un rakstu šo vēstuli. Mamma izlaiž mani pastaigāties tikai līdz pulksten 2. Kad es viņu neklausu, tad viņa parasti sviež man ar ar tv pulti un bieži trāpa taisni pa acīm =( Reiz man nervi neizturēja un es viņai pateicu: vienalga kāda frāze!
Manējais tētis ir kultūrists, atnākot no darba ar sliktu garastāvokli, viņš uz mani kliedz: pajāt!!! Un liek man remontēt viņa ledu. Bet es nemāku nenieka remontēt, un tāpēc man sanāk mušas. Tad viņš dusmojas vēl vairāk, un aizliedz man ar draugiem spēlēt domino. Vēl tētis izdomāja man iesauku, un tagad sauc mani nevis albalonga, bet gan par Bekoniņu! Sākumā tas likās forši, bet vēlāk totāli pieriebās.
Visā visumā, Ziemassvētku vecīt, ja Tu nēsi ļaunulis, tad Tu sapratīsi cik man ir piedzērusies. Dārgo Ziemassvētku, vecīt - pūkainais ruksis Tu tāds! Paņem mani pie sevis vai arī atsūti man ar tv pulti. Vēl izdari tā, lai tuvinieki mani mīlētu un biežāk dotu naudu priekš labām beigām. Mīļo ,Ziemassvētku vecīt, Tu esi mans pēdējais glābiņš. Ceru ka Ziemassvētkos, zem eglītes es atradīšu vīrietis. Ziemassvētku vecīt, saproti cik man ir piedzērusies. Ja Tu neizlasīsi šo vēstuli, vai arī tā nenonāks līdz galamērķim, tad es nomiršu.
Atceraties ka es ticu Tev kretīns!
Ziemassvētku vecītim! albalonga.

0

5

šo lasot es pārsmējos :D:D:D:D:D

Vēstule Ziemssvētku vecītim

Sveicināts mīļo, Ziemssvētku vecīt!
Mans vārds ir aija. Man ir tikai 18 gadiņi! Ne daudz ne maz, bet es ticu un ceru, ka Tu eksistē un pašlaik lasi manējo vēstuli.
Mana mamma ir ļoti barga tante. Viņa man neatļauj rakstīt vēstuli Tev, un tāpēc es sēžu peles alā un rakstu šo vēstuli. Mamma izlaiž mani pastaigāties tikai līdz pulksten 24.00. Kad es viņu neklausu, tad viņa parasti sviež man ar ar dīvānu un bieži trāpa taisni pa par seju =( Reiz man nervi neizturēja un es viņai pateicu: dievinu grāmatu "krēsla"!
Manējais tētis ir menedžeris, atnākot no darba ar sliktu garastāvokli, viņš uz mani kliedz: bļin!!! Un liek man remontēt viņa vāzi. Bet es nemāku nenieka remontēt, un tāpēc man sanāk ēdieni. Tad viņš dusmojas vēl vairāk, un aizliedz man ar draugiem spēlēt paslēpes. Vēl tētis izdomāja man iesauku, un tagad sauc mani nevis aija, bet gan par par Robi! Sākumā tas likās forši, bet vēlāk totāli pieriebās.
Visā visumā, Ziemassvētku vecīt, ja Tu nēsi ļauns, tad Tu sapratīsi cik man ir sūdīgi. Dārgo Ziemassvētku, vecīt - pūkainais suns Tu tāds! Paņem mani pie sevis vai arī atsūti man ar dīvānu. Vēl izdari tā, lai tuvinieki mani mīlētu un biežāk dotu naudu priekš labam portatīvajam. Mīļo ,Ziemassvētku vecīt, Tu esi mans pēdējais glābiņš. Ceru ka Ziemassvētkos, zem eglītes es atradīšu nekas. Ziemassvētku vecīt, saproti cik man ir sūdīgi. Ja Tu neizlasīsi šo vēstuli, vai arī tā nenonāks līdz galamērķim, tad es salauztu kaut ko.
Atceraties ka es ticu Tev ideots!
Ziemassvētku vecītim! aija.

0

6

aijux007 написал(а):

tad viņa parasti sviež man ar ar dīvānu un bieži trāpa taisni pa par seju

nabadzīte :rofl:

aijux007 написал(а):

Reiz man nervi neizturēja un es viņai pateicu: dievinu grāmatu "krēsla"!

:rofl: ar labs

0

7

Vēstule Ziemssvētku vecītim

Sveicināts mīļo, Ziemssvētku vecīt!
Mans vārds ir Diāna. Man ir tikai 19 gadiņi! Ne daudz ne maz, bet es ticu un ceru, ka Tu eksistē un pašlaik lasi manējo vēstuli.
Mana mamma ir ļoti barga tante. Viņa man neatļauj rakstīt vēstuli Tev, un tāpēc es sēžu meža mājiņā un rakstu šo vēstuli. Mamma izlaiž mani pastaigāties tikai līdz pulksten vienos. Kad es viņu neklausu, tad viņa parasti sviež man ar telefonu un bieži trāpa taisni pa rokām =( Reiz man nervi neizturēja un es viņai pateicu: carpe diem!
Manējais tētis ir filozofs, atnākot no darba ar sliktu garastāvokli, viņš uz mani kliedz: ***!!! Un liek man remontēt viņa pacietību. Bet es nemāku nenieka remontēt, un tāpēc man sanāk rāpošanas. Tad viņš dusmojas vēl vairāk, un aizliedz man ar draugiem spēlēt tautas bumbu. Vēl tētis izdomāja man iesauku, un tagad sauc mani nevis Diāna, bet gan par Tobiku! Sākumā tas likās forši, bet vēlāk totāli pieriebās.
Visā visumā, Ziemassvētku vecīt, ja Tu nēsi nožēlojamais, tad Tu sapratīsi cik man ir lieliski. Dārgo Ziemassvētku, vecīt - pūkainais runcis Tu tāds! Paņem mani pie sevis vai arī atsūti man telefonu. Vēl izdari tā, lai tuvinieki mani mīlētu un biežāk dotu naudu priekš viņam. Mīļo ,Ziemassvētku vecīt, Tu esi mans pēdējais glābiņš. Ceru ka Ziemassvētkos, zem eglītes es atradīšu suņa. Ziemassvētku vecīt, saproti cik man ir lieliski. Ja Tu neizlasīsi šo vēstuli, vai arī tā nenonāks līdz galamērķim, tad es piezemēšos.
Atceraties ka es ticu Tev maita!
Ziemassvētku vecītim! Diāna.

0

8

Norkys написал(а):

Manējais tētis ir ārsts

šī profesija man wsp ir pirmā kas ienāk prātā :) par daudz ārstu pazīstamu :D

Norkys написал(а):

Ceru ka Ziemassvētkos, zem eglītes es atradīšu laimi.

aaww..

Norkys написал(а):

Atceraties ka es ticu Tev maita!

dod 5 :D

angelina написал(а):

Kad es viņu neklausu, tad viņa parasti sviež man ar nazi un bieži trāpa taisni pa muti

vuuuuj..šausmas!!!!

angelina написал(а):

dotu naudu priekš slinkošanas

:D :D :D labais

albalonga написал(а):

Manējais tētis ir kultūrists, atnākot no darba ar sliktu garastāvokli, viņš uz mani kliedz: pajāt!

albalonga написал(а):

Vēl tētis izdomāja man iesauku, un tagad sauc mani nevis albalonga, bet gan par Bekoniņu!

albalonga написал(а):

Ziemassvētku, vecīt - pūkainais ruksis Tu tāds!

:D :D forši

albalonga написал(а):

Ceru ka Ziemassvētkos, zem eglītes es atradīšu vīrietis.

šis wsp pats labākais  :D :D :D

0

9

Sveicināts mīļo, Ziemssvētku vecīt!
Mans vārds ir Madara. Man ir tikai 18 gadiņi! Ne daudz ne maz, bet es ticu un ceru, ka Tu eksistē un pašlaik lasi manējo vēstuli.
Mana mamma ir ļoti barga tante. Viņa man neatļauj rakstīt vēstuli Tev, un tāpēc es sēžu pagrabā un rakstu šo vēstuli. Mamma izlaiž mani pastaigāties tikai līdz pulksten 24. Kad es viņu neklausu, tad viņa parasti sviež man ar ar āmuru un bieži trāpa taisni pa aci =( Reiz man nervi neizturēja un es viņai pateicu: sūkā ķieģeli!
Manējais tētis ir celtnieks, atnākot no darba ar sliktu garastāvokli, viņš uz mani kliedz: fu**!!! Un liek man remontēt viņa krūzi. Bet es nemāku nenieka remontēt, un tāpēc man sanāk baigie sūdi. Tad viņš dusmojas vēl vairāk, un aizliedz man ar draugiem spēlēt 'Kas dārzā'. Vēl tētis izdomāja man iesauku, un tagad sauc mani nevis Madara, bet gan par par Džoni! Sākumā tas likās forši, bet vēlāk totāli pieriebās.
Visā visumā, Ziemassvētku vecīt, ja Tu nēsi baigais maita, tad Tu sapratīsi cik man ir pohaini. Dārgo Ziemassvētku, vecīt - pūkainais ēzelis Tu tāds! Paņem mani pie sevis vai arī atsūti man āmuru. Vēl izdari tā, lai tuvinieki mani mīlētu un biežāk dotu naudu priekš pistācijām. Mīļo ,Ziemassvētku vecīt, Tu esi mans pēdējais glābiņš. Ceru ka Ziemassvētkos, zem eglītes es atradīšu mājdzīvnieku. Ziemassvētku vecīt, saproti cik man ir pohaini. Ja Tu neizlasīsi šo vēstuli, vai arī tā nenonāks līdz galamērķim, tad es būs liela trauma.
Atceraties ka es ticu Tev nodevējs!
Ziemassvētku vecītim! Madara.

0

10

aNgeL написал(а):

šis wsp pats labākais

:blush:

0

11

GaBy написал(а):

Reiz man nervi neizturēja un es viņai pateicu: sūkā ķieģeli!

Gaby!!!!!! :D :D :D bet kopumā Tava vēstule izklausās riktīgi.. :D :D

0

12

:D

0

13

nu bet , Alby, vai tas nebūtu kkas riktīgs ieraudzīt vīrieti zem eglītes? :D :D :D

0

14

aNgeL написал(а):

Gaby!!!!!!

Nu kas?! :D Tas man no filmas 'Viens pats mājās' pielipa.. :D:D:D

aNgeL написал(а):

bet kopumā Tava vēstule izklausās riktīgi..

Dankē.. :D

Tur visas vēstules lieliskas.. :D:D:D Pārsmējos.. :D

0

15

GaBy написал(а):

Ziemassvētku vecīt, saproti cik man ir pohaini.

:rofl:

GaBy написал(а):

Reiz man nervi neizturēja un es viņai pateicu: sūkā ķieģeli!

es... neeeeeevaru  :rofl:  :rofl:  :rofl:

GaBy написал(а):

ēl izdari tā, lai tuvinieki mani mīlētu un biežāk dotu naudu priekš pistācijām.

:D

0

16

angelina написал(а):

es... neeeeeevaru

:rofl: Da labi, es pati par sevi pārsmējos.. :rofl:

0

17

:D :D :D Ļoti interesanti!

Vēstule Ziemssvētku vecītim

Sveicināts mīļo, Ziemssvētku vecīt!
Mans vārds ir Elvija. Man ir tikai 19 gadiņi! Ne daudz ne maz, bet es ticu un ceru, ka Tu eksistē un pašlaik lasi manējo vēstuli.
Mana mamma ir ļoti barga tante. Viņa man neatļauj rakstīt vēstuli Tev, un tāpēc es sēžu bēniņos un rakstu šo vēstuli. Mamma izlaiž mani pastaigāties tikai līdz pulksten 00.00. Kad es viņu neklausu, tad viņa parasti sviež man ar tosteri un bieži trāpa taisni pa galvu =( Reiz man nervi neizturēja un es viņai pateicu: mieru, tikai mieru!
Manējais tētis ir grāmatvedis, atnākot no darba ar sliktu garastāvokli, viņš uz mani kliedz: bļin!!! Un liek man remontēt viņa pulksteni. Bet es nemāku nenieka remontēt, un tāpēc man sanāk rāpot. Tad viņš dusmojas vēl vairāk, un aizliedz man ar draugiem spēlēt cirks. Vēl tētis izdomāja man iesauku, un tagad sauc mani nevis Elvija, bet gan par Poga! Sākumā tas likās forši, bet vēlāk totāli pieriebās.
Visā visumā, Ziemassvētku vecīt, ja Tu nēsi ļaundaris, tad Tu sapratīsi cik man ir slikti. Dārgo Ziemassvētku, vecīt - pūkainais suns Tu tāds! Paņem mani pie sevis vai arī atsūti man tosteri. Vēl izdari tā, lai tuvinieki mani mīlētu un biežāk dotu naudu priekš apels;inam. Mīļo ,Ziemassvētku vecīt, Tu esi mans pēdējais glābiņš. Ceru ka Ziemassvētkos, zem eglītes es atradīšu nauda. Ziemassvētku vecīt, saproti cik man ir slikti. Ja Tu neizlasīsi šo vēstuli, vai arī tā nenonāks līdz galamērķim, tad es sasitīšos.
Atceraties ka es ticu Tev ļnodevējs!
Ziemassvētku vecītim! Elvija.

0

18

Miranda написал(а):

Ceru ka Ziemassvētkos, zem eglītes es atradīšu nauda.

:D :D :D kurš ta necer? :D

0

19

Miranda написал(а):

Kad es viņu neklausu, tad viņa parasti sviež man ar tosteri un bieži trāpa taisni pa galvu

:D

Miranda написал(а):

Ceru ka Ziemassvētkos, zem eglītes es atradīšu nauda.

jāa, tas gan būtu cuperīgi :D

0

20

Vēstule Ziemssvētku vecītim

Sveicināts mīļo, Ziemssvētku vecīt!
Mans vārds ir Ieva. Man ir tikai 17 gadiņi! Ne daudz ne maz, bet es ticu un ceru, ka Tu eksistē un pašlaik lasi manējo vēstuli.
Mana mamma ir ļoti barga tante. Viņa man neatļauj rakstīt vēstuli Tev, un tāpēc es sēžu šķūnī un rakstu šo vēstuli. Mamma izlaiž mani pastaigāties tikai līdz pulksten 12:00. Kad es viņu neklausu, tad viņa parasti sviež man ar skapi un bieži trāpa taisni pa kājām =( Reiz man nervi neizturēja un es viņai pateicu: ej tu nost,tas bija labi!!
Manējais tētis ir Dārznieks, atnākot no darba ar sliktu garastāvokli, viņš uz mani kliedz: Tu smirdīgais parazīt ej meklē citu muļķi!!!! Un liek man remontēt viņa traukus. Bet es nemāku nenieka remontēt, un tāpēc man sanāk mēsli. Tad viņš dusmojas vēl vairāk, un aizliedz man ar draugiem spēlēt Monopolu. Vēl tētis izdomāja man iesauku, un tagad sauc mani nevis Ieva, bet gan par Bonito! Sākumā tas likās forši, bet vēlāk totāli pieriebās.
Visā visumā, Ziemassvētku vecīt, ja Tu nēsi ļauns, tad Tu sapratīsi cik man ir tizli. Dārgo Ziemassvētku, vecīt - pūkainais Kamieli Tu tāds! Paņem mani pie sevis vai arī atsūti man skapi. Vēl izdari tā, lai tuvinieki mani mīlētu un biežāk dotu naudu priekš usb vada. Mīļo ,Ziemassvētku vecīt, Tu esi mans pēdējais glābiņš. Ceru ka Ziemassvētkos, zem eglītes es atradīšu fotoaparātu. Ziemassvētku vecīt, saproti cik man ir tizli. Ja Tu neizlasīsi šo vēstuli, vai arī tā nenonāks līdz galamērķim, tad es nositīšos.
Atceraties ka es ticu Tev nožēlojamais dirsēj!
Ziemassvētku vecītim! Ieva.

:crazyfun:   :rofl:   :crazyfun:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Izpildiet lūdzu šito - jautri :D