TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural » Supernatural grāmata "Nevermore"


Supernatural grāmata "Nevermore"

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Autors Keith R.A. DeCandido

Šī ir pirmā grāmata, kas balstīta uz Supernatural seriālu. Kopā ir jau trīs un ir vēl grāmatas - Džona Vinčestera žurnāls un gramata par visiem tiem radījumiem, ar kuriem brāļi cīnījušies - respektīvi par leģendām, uz kurām galstītas Supernatural sērijas.

Pagaidām man ir tikai šī grāmata un otrā Supernatural grāmata "Bone Key", kurai ir arī šis pats minētais autors.

Nevermore notikumi risinās starp 2.sezonas sērijām "Crossroad Blues" un "Croaton".

Elēne Harveile, kurai pieder tas mednieku bārs, piezvana brāļiem un lūdz, lai viņi dodas uz Ņujorku, Bronksu, kur Eša (trakā ģēnija ar drausmīgo frizūru no mednieku bāra) draugs Manfreds netiek galā ar spoku, kas iemitinājies viņa mājā. Izrādās, ka Bronksā, kur kādu laiku pirms nāves dzīvojis slavenais amerikāņu rakstnieks Edgars Alans Po, notiek vel neparakstākas lietas - kāds nogalina pēc Po literāro darbu scenārija. Brāļi drīz saprot, ka šīs slepkavības ir daļa no augšāmcelšanas rituāla, kuru viņu tēvs Dzons savā žurnālā minējis paša aizmugurē, kur rakstīts par visu, kas nav īsts, bet tikai leģendas. Bat slepkava šķiet tic rituāla īstumam. Vai viņš nolēmis atgriezt dzīvē slaveno rakstnieku?

Grāmata ir kā paplašināta Supernatural sērija. Sanāk, ka brāļi izmeklē divas lietas. Vēl Ņujorkā viņi iepazīstas ar sievieti, kura pazinusi viņu tēvu, cenšas saprast, kāpēc tēvs viņiem tik daudz ko noklusejis par dažādām supernaturālām parādībām un arī cilvekiem, kurus savos klejojumos saticis. Grāmatā ir daudz mūzikas, jo Manfreds ir vecs rokeris un spelē grupā, kura izpilda slavenāko 60-80. gadu rokmūziku. Grāmatā minētas daudzas dziesmas, kuras skanējušas seriālos. Esmu ieinteresējusies par to mūziku, jo mans ir Supernatural soundtreki un man ļoti patīk tā mūzika. Gramatas autors grāmatas beigās norādījis, kādas dziesmas klausījies rakstot un es praktiski klausos tās pašas dziesmas lasot. Grāmatu iesaku ikvienam Supernatural fanam, lai arī no visām trim iznakušajām grāmatām, kas balstītas uz Supernatural, fani šo novertējuši viszemāk. Bet man tomēr ļoti patīk.

0

2

Vakar pabeidzu lasīt. Nu nav jau gara, bet nu nebija TIK interesanta, ka nevarētu atrauties. Turklāt bieži tur lietota sarunu valoda ar norautajiem burtiem un apostrofiem, bet kaut kā netraucēja saprast, tik biki kaitin''aja reizēm. Un reizēm kaut kādi vietu un ielu apraksti kaitināja, jo notikumi Bronksā risisnājās un autors tur dzīvo, tāpēc brīžiem pārāk aprakstīja. Tā jau ok, tik es ātrāk par brāļiem apjēdzu, kurš ir vainīgs. :D  Šorīt trolejbusā sāku lasīt Witch`s Canyon, kurā notikumi risinās uzreiz pēc "Nevermore". Autors cits un ir biki savādāks rakstīšanas stils un man kaut kā labāk patīk jau, nekā "Nevermore".

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural » Supernatural grāmata "Nevermore"