TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 74.- 78.


Pasion 74.- 78.

Сообщений 1 страница 20 из 41

1

74. sērija

Fransiska mēģina pierunāt Lisabetu nebēgt ar Rikardo, kas nekad nav viņu mīlējis. Bet Rikardo ar saviem vīriem jau ieradies pēc Lisabetas un Kamilas. Tas, ka brauks arī Kamila, ir nepatīkams pārsteigums Lisabetai. Fransiska izsaukti, ierodas dons Horhe, Alberto un Santjago ar sargiem. Rikardo tiek smagi ievainots. Lisabeta liekulīgi apgalvo Alberto, ka Rikardo esot viņu piespiedis braukt līdzi. Alberto paziņo Lisabetai, ka Rikardo ir miris. Lisabeta vaino Fransisku Rikardo nāvē. Mario pavēl saviem vīriem doties projām no Sanfernando nekavējoties, jo viņš neuzticas ne Alberto, ne donam Horhem. Himēna paziņo viņam, ka paliks ar Kamilu, kurai nepieciešama palīdzība. Mario sola pēc viņas atgriezties. Santjago paziņo mātei, ka nolēmis pieņemt dona Horhes piedāvājumu. Kamilai izdodas nolikt pie vietas saniknoto Lisabetu. Santjago prasa, cik Lisabeta grib par Kamilas brīvlaišanas dokumentu, bet Lisabeta atbild, ka to nemūžam nepārdošot. Tikmēr Rikardo joprojām atrodas uz robežas starp dzīvību un nāvi...

75. sērija

Dons Horhe sola Santjago piešķirt Kamilai brīvību, ja tas pieņems viņa uzvārdu un kļūs par nākamo Sanfernando saimnieku. Dons Horhe pavēl Alberto piespiest Lisabetu pārdot viņam Kamilu. Alberto Lisabetai nikni paziņo, ka netic tam, ka Rikardo būtu viņu piespiedis braukt sev līdzi, un draud pārmācīt viņu, ja nepakļausies. Kamila izmisīgi lūdzas Čino palīdzēt atrast Rikardo, viņš apsola to uzzināt un atrakstīt viņai vēstuli. Dons Husto ir sašutis, kad Kamila viņam paziņo, ka Rikardo nekad nav viņai melojis, ka viņa piekrita dzīvot ar to mīlestības dēļ. Santjago tiek oficiāli atzīts par dona Horhes dēlu un mantinieku. Ofēlija skumst par to, ka Santjago aizejot paņems līdzi savu sievu un meitu un viņas māja paliks pavisam tukša. Rita izmanto katru iespēju pazemot Kamilu. Kamila pastāsta Himēnai, ka ir stāvoklī.

76. sērija

Kamila cer, ka kādudien Rikardo tomēr varēs satikt savu dēlu, par kuru viņš noteikti tā priecātos! Vasko lūdz Inesai piedošanu, taču viņa to nepieņem atpakaļ savā guļamistabā, kamēr Vasko viņu nepārliecinās, ka patiešām mīl. Dons Husto ir ļoti dusmīgs, kad uzzina, ka Kamila gaida bērnu, viņš sola padomāt, kurp varētu nosūtīt meitu, lai ģimene nekristu kaunā. Viņš lūdz Santjago palīdzību. Bet Kamila uztver to tā, ka viņu grib padarīt gluži vai par ieslodzīto. Santjago uzskata, ka viņiem ir jāpaslēpj Kamila – ja nu gadījumā Rikardo ir dzīvs un atgriežas pēc viņas. Taču Kamila nenožēlo ne to, ka mīlējusi un apprecējusi Rikardo, ne to, ka tagad gaida viņa bērnu.

77. sērija

Himēna pastāsta Askanio par Kamilas grūtniecību, savukārt Alberto – Lisabetai. Lisabeta paziņo Fransiskai, ka nolaupīs Kamilas bērnu, jo tas ir vienīgais, kas viņai atlicis no Rikardo. Ofēlija uzskata, ka viņi izturas pret Kamilu ļoti nežēlīgi – pat tad, ja Rikardo ir pirāts, viņam ir tiesības sastapt savu dēlu. Uriels, Marko, Alberto un dons Horhe sadala dārglietas, kuras nolaupīja no Rikardo. Dons Horhe paziņo Urielam, ka Ursula negrib viņu precēt, tāpēc atdod tam vēl divus briljantus. Kamila atvadās no savas ģimenes. Tikmēr Rikardo pamazām atlabst, Mario pastāsta viņam, kas noticis. Viņš neslēpj, ka tieši Lisabeta izraisīja skandālu, bet Santjago iestājās par viņiem. Dons Husto un Santjago aizved Kamilu uz vienu no dona Horhes namiem laukos. Kamila ir godīga pret Santjago – viņa nekad neaizmirsīs Rikardo.

78. sērija

Ursula pieprasa, lai Manuela viņai atrastu Formena adresi. Rikardo uzraksta vēstuli Kamilai, kā arī nosūta naudu tās brīvības nopirkšanai un nosūta to Husto. Alberto un Lisabeta apprecas, taču, kad kāzu naktī Lisabeta savu jauno vīru atraida, viņš to iegūst ar varu. Santjago dusmojas uz Ritu, kas pie vērš pārāk daudz uzmanības tērpiem un rotām, bet pārāk maz – bērnam. Donja Sofija dalās ar Ofēliju pārdomās par to, cik aizdomīgā šķiet pēkšņā Kamilas aizceļošana. Ofēlija apgalvo, ka Kamila esot devusies klosteri, viņa tikai neatceroties, kuru tieši. Bet donja Sofija neliekas mierā – viņa pieprasa, Lai Husto tai pateiktu patiesību. Husto atzīstas, ka Kamila gaida bērnu un ir aizsūtīta uz vienu no dona Horhes lauku mājām, lai izvairītos no kauna.

0

2

šoreiz pat bail lasīt anotācijas.. tāpat aptuveni šādas tādas aprises zinu kas būs, un sīkāk negribu lasīt! ak, bet jau rīt turpinājums  :love:

0

3

anotācijas tiešām bailīgas

0

4

Palasīju lnt komentārus..bieži vien kaitinoši, bet..es nevaru :D pāri 70tai sērijai un šie vēl joprojām jautā, ar ko paliks Kamilla beigās?? :D :D :D

0

5

es arī palasīju. daži ir izcili stulbi.

0

6

aNgeL написал(а):

Palasīju lnt komentārus..bieži vien kaitinoši, bet..es nevaru :D pāri 70tai sērijai un šie vēl joprojām jautā, ar ko paliks Kamilla beigās?? :D :D :D

tieshaam stuulbs jautaajums :D :D :D :D

0

7

uj...šodien bij baisa sērija.. vai tiešām visās Kolungas vēsturiskajās telenovelēs , viņš ir jāievaino?? :D mjāa. bet Rikardo visvairāk cieta.. nu kā tā var? sākumā sašauj un tad vēl tā bezjūtīgi iedur!! Maitas! bet vismaz bij tik jauki, ka Kamilla mēģināja viņu aizstāvēt, aizsegt ar sevi..bet viss..es ienīstu to veceni Francisku vai kā tur viņu!! grr!! ...uyn aww... Rikardo tik izmisīgi murgoja par Kamillu, kgan dusmas nāca, ka viņš nevar mierīgi gulēt! un Himena aizkustināja ar savu uzticību Kamillai :) kāds prieks, ka Himenai ar Mario kkas kust uz priekšu..kaut gan jautri - viņi abi tādi bez aizspriedumiem, likumiem utt, bet vēl nav bijuši kopā...kad pat Kamilla ir bijusi ar Rikardo :D 
ak, jāa.. Susana vienreizēji notēloja ciešanas, kad lūdzās, kaut Rikardo izdzīvotu utt..  man ar asariņa uznāca..
eh...un sāk skanēt "Ultimas semanas..." baisi :S

0

8

Piekrītu tev, aNgeL :) Šausmīgi bija noskatīties kā nabaga Rikardo ievaino  :'(  Sirds pat sarāvās no tā cik nežēlīgi tas bija un kā nabaga Kamilla  pārdzīvoja. Bet tā Lisabeta un Franciska...vienkārši trūkst vārdu...ta nu gan Lisabetai bija liela mīlestība, ka uzreiz varēja bļaut pa visu pilsētu, tad gan nemaz nedomāja, kas var notikt aiz savas muļķīgās greizsirdības...un Franciska arī tāda pati, pašlabuma meklētāja, aiziet un nosūdz, jo grib, lai Lisabeta apprecas ar Alberto un tad viņai būtu droša un pārtikusi dzīve
Bet tiešām prieks par Himenu un Mario...vismaz beidzot starp viņiem arī ir kaut kas jauks un mīļš.... :)

0

9

sigsaster написал(а):

...ta nu gan Lisabetai bija liela mīlestība, ka uzreiz varēja bļaut pa visu pilsētu, tad gan nemaz nedomāja, kas var notikt aiz savas muļķīgās greizsirdības...

vo vo..muļķe tāda! ka tik bļaut! kaut gan vai tad tas kko mainītu, ja viņa klusētu? Gvarde jau Franciskas dēļ uzradās..cik sapratu..

sigsaster написал(а):

Sirds pat sarāvās no tā cik nežēlīgi tas bija un kā nabaga Kamilla  pārdzīvoja.

jāa. man ar sirds sarāvās.. viens vēl ka sašāva, kgan tas jau arī bij baisi, bet kad tā iedūra viņam - es biju šokā!

0

10

aNgeL написал(а):

vo vo..muļķe tāda! ka tik bļaut! kaut gan vai tad tas kko mainītu, ja viņa klusētu? Gvarde jau Franciskas dēļ uzradās..cik sapratu..

jā, es ar tā sapratu, viņa jau aizskrēja pie Alberto un visu izstāstīja, bet varbūt Rikardo ar Kamillu būtu paspējuši aizbēgt, jo, man liekas, ka Alberto, Husto, Santjago un gvardes papildspēki ieradās tad, kad Rikardo jau bija sašauts un sadurts :(

0

11

sigsaster написал(а):

jo, man liekas, ka Alberto, Husto, Santjago un gvardes papildspēki ieradās tad, kad Rikardo jau bija sašauts un sadurts

hmm..iespējams tā arī bija.. šobrīd vairs neatceros..

0

12

:) nu tas jau nav tik svarīgi....gaidīšu ar nepacietību rītdienas sēriju :)

0

13

es jums itvisaa piekriitu!  :yep:  :yep:

0

14

aNgeL написал(а):

vai tiešām visās Kolungas vēsturiskajās telenovelēs , viņš ir jāievaino??

es tieši šodien tāpat padomāju

0

15

Marlena Favela написал(а):

es jums itvisaa piekriitu!

aw, forši :)

Norkys написал(а):

es tieši šodien tāpat padomāju

nu bet jāatzīstas, ka viņa ievainojumi rada virkni foršu pārdzīvojumu no mīļoto  puses :D

mjāa. tas Husto...viņš kaut reizi ir paskatījies uz Rikardo?? kā var aizmirst tāāādu vīrieti??? Mmm, man ļoooti patīk, kā Susana tēlo ciešanas - nemaz netracina, kā parasti citos seriālos (kgan tajos parasti varones raud savu iedomāto iemeslu dēļ.. ) un man gribas raudāt līdzi viņai :) Ak, un Kamilla jebkādās drēbēs izskatās skaista :)
pff. tā Rita gan tagad kā tāda pāviene kleitās ietērpta.. :D
aāāah, un cik foršs bij brīdis, kad Kamilla saprata, ka ir stāvoklī!!! Tik skaisti!! ahhh  :love:  Kā es priecājos!!!  :love:  :love:

0

16

aNgeL написал(а):

Rita gan tagad kā tāda pāviene kleitās ietērpta

:D

aNgeL написал(а):

cik foršs bij brīdis, kad Kamilla saprata, ka ir stāvoklī!!!

es neredzēju! man 10 minūtes pirms beigām pārslēdza!  :angry:

0

17

Norkys написал(а):

es neredzēju! man 10 minūtes pirms beigām pārslēdza!

Baigie... bet tik smuki bij - Himena un Kamilla tik laimīgas un priecīgas bij, kad Kamillai pekšņi pieleca, ka viņa stāvoklī :D nu rīt laikam visi pārejie varoņi to uzzinās! ak..kā gribu redzēt Rikardo reakciju uz ko tādu..bet viņš laikam būš pēdējais kas uzzinās.

0

18

aNgeL написал(а):

aāāah, un cik foršs bij brīdis, kad Kamilla saprata, ka ir stāvoklī!!! Tik skaisti!! ahhh    Kā es priecājos!!!

jā, baigi mīļi tas bija, tik priecīgas abas ar Himenu bija...varēja just, ka jau tagad viņa savu bērniņu dievina  :love:

Ā, un baigi forši ir, ka Kamilla tagad brīva ir :) bet vienīgi nesaprotu, kāpēc tik vienkārši to nevarēja atrisināt ātrāk, tad viņa un Rikardo būtu varējuši izvairīties no tik daudzām problēmām :S ...nu jā, tas jau tajā brīdī Husto un Alberto nebija izdevīgi....ehh...visi šie slepenie nolūki....

Отредактировано sigsaster (03.02.2009 22:27)

0

19

nu man liekas, ka ja LIsabeta domātu, ka Rikardo ir dzīvs, tad nemūžam nedotu brīvību Kamillai.

0

20

nu jā, iespējams  :blush:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 74.- 78.