TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 74.- 78.


Pasion 74.- 78.

Сообщений 21 страница 40 из 41

21

Rrrr....tas Husto ar Santjago...Esmu vīlusies Husto, man viņš likās tāds lādzīgs vīrs...bet tagad itin nemaz nevēlējās saprast Kamillu...Pirms tam bija ļoti apmierināts ar Rikardo, uzskatīja par labu cilvēku, bet tagad uzreiz vairs ne dzirdēt par viņu negrib...vai tad tiešām viens slikts darbs (patiesības noklusēšana) pārspēj visu to labo, ko Rikardo ir darījis un cik laimīgu darījis Kamillu?
Patika, ka Kamilla teica, ka neko nenožēlo :) un kā vispār var nožēlot to, ka esi tikusi tā mīlēta un pati mīlējusi, nemaz nerunājot par bērniņu, ko viņa dāvās Rikardo... :love:

0

22

Piekrītu!! mani ar katru brīdi tas Husto kaitina arvien vairāk..un Santjago arī... galvenais, nolēmuši nevienam nestāstīt, bet visa seriāla gaitā ziņa pamazām izplatās..turklāt arvien sliktākās un sliktākās ausīs..
ak, nu vismaz tik patīkami paskatīties uz Himenas, Kamillas un Ineses  prieku par jaunumiem!! :)

sigsaster написал(а):

Patika, ka Kamilla teica, ka neko nenožēlo

mmm..tas vispār bij lieliski! :)  :love:

0

23

hello (:
es atvainojos par jautaajumu ne iisti vietaa, bet vai kaads nezina, cik shim seriaalam ir seerijas? *wasntme*

0

24

Man šķiet, ka 100 sērijas.

0

25

Nu cik es zinu, tad 95.

0

26

ā, oki - varētu būt, eņģelīt.

0

27

nu ja būtu 100, es tikai priecātos :)

0

28

hahaha.... :D

0

29

aNgeL написал(а):

Piekrītu!! mani ar katru brīdi tas Husto kaitina arvien vairāk..un Santjago arī...

mani arii vinji vnk tracina abi!  :mad:  :no:

aNgeL написал(а):

ak, nu vismaz tik patīkami paskatīties uz Himenas, Kamillas un Ineses  prieku par jaunumiem!! :)

jaa tas pagaidaam ir vieniigais, par ko var priecaaties  :jumping:  :yep:

0

30

eh..nosūtīja nabaga Kamillu prom...cik kaitinoši, ka Himenai neļāva doties viņai līdzi!! vot ķēmi! atstāt viņu vienu!!!
xe, man patīk..vakar Kamilla bij 2 mēnešus stāvoklī, šodien jau 3 :D wsp mani pārsteidz,ka Kamilla māk tā visu noteikt :P un wsp..ja jau 2 mēnešus, tad jau varēja agrāk aizdomas rasties..nu lab tas tāa..  nav būtiski! BEt cik patīkami klausīties, ka viņa dzīvos tikai Rikardo un bērna dēļ, utt.. visas tās domas par Rikardo!! ah!! vienīgais -kad Santjago pateica, ka nevar attiecības balstīt uz meliem, man tā gribējās, lai Kamillai viņam iebļauj, ka starp viņiem melu nebija! grr!! un cik kaitinoši visi šie vārdi - pēc laika tu sapratīsi, ka tā tev būs labāk utt.. grr!! ha! redzēs viņi!
Un tā Lisabeta ar savām apmātajām domām...grr! bet seriāls ir seriāls, ja skatīties no tāda viedokļa :D
ak, un arī Rikardo tā tiecas pēc Kamillas , tādus vārdus saka..aah! jāa.. tas ir pats labākais seriālā, ka pat ja visa pasaule pret viņiem, galvenais lai viņi ir viens par otru!  :love:  :love:

0

31

aNgeL написал(а):

ak, un arī Rikardo tā tiecas pēc Kamillas , tādus vārdus saka..aah! jāa.. tas ir pats labākais seriālā, ka pat ja visa pasaule pret viņiem, galvenais lai viņi ir viens par otru!

Trāpīts tieši mērķī  ;)

0

32

aNgeL написал(а):

eh..nosūtīja nabaga Kamillu prom...cik kaitinoši, ka Himenai neļāva doties viņai līdzi!! vot ķēmi!

aNgeL написал(а):

kad Santjago pateica, ka nevar attiecības balstīt uz meliem, man tā gribējās, lai Kamillai viņam iebļauj, ka starp viņiem melu nebija! grr!! un cik kaitinoši visi šie vārdi - pēc laika tu sapratīsi, ka tā tev būs labāk utt.. grr!! ha! redzēs viņi!

tagad tiešām daudz kas tur ir diezgan stulbi!  :angry:

0

33

Norkys написал(а):

tagad tiešām daudz kas tur ir diezgan stulbi

nu jāa.. varbūt..samērā banāli.. bet nu..es pārāk dievinu šo telenoveli un °Colungu ar Susanu, un mani nespēj kaitināt nekas kas notiek :D

0

34

aNgeL написал(а):

nu jāa.. varbūt..samērā banāli.. bet nu..es pārāk dievinu šo telenoveli un °Colungu ar Susanu, un mani nespēj kaitināt nekas kas notiek :D

ar mani ir taapat :D :D :D  :insane:  :yep:

0

35

Marlena Favela написал(а):

ar mani ir taapat

foršīī! Dod 5 :D hmm.. a vari aŗī visus 10 :D

Отредактировано aNgeL (06.02.2009 21:56)

0

36

Kad atkal izlasīju jau agrāk lasītos komentārus,bija sajūta,ka tie ir rakstīti tikai tagad,jo tajos skartās tēmas aizvien ir aktuālas.Pilnībā piekrītu,ka jautājumi-Ar ko kopā paliks Kamila?-liecina par skatītāju infantīlismu un nespēju iedziļināties seriāla sižetā,kā gan var neredzēt un nejust Kamilas dziļo un kaislīgo mīlestību pret Rikardo,kāds gan iemesls domāt,ka Kamila joprojām varētu mīlēt Santjago?Šodienas sērijā mani ļoti uzrunāja Rikardo paustā atziņa,ka Pats Dievs ir gribējis,lai Kamila ienāktu viņa dzīvē,un viņš būtu nepateicīgs,ja to neprastu novērtēt,un viņš nebūt nepārspīlēja,apgalvojot,ka tā tiešām bija Dieva dota iespēja satikt vienam otru,jo satikušies divi cilvēki,kuriem ir dota otrā iespēja sakārtot savu dzīvi un sākt visu no gala,tā tiešām būtu liela nepateicība noraidīt šo Debesu dāvanu-būt laimīgiem un brīviem no visiem pagātnes ievainojumiem,kas neļauj dzīvot tālāk.

0

37

Jā, patiešām , kad jau tik daudzas sērijas ir pagājušas, tik daudz kas ir noticis un pēc visa, ko abi varoņi ir piedzīvojuši, jau diez vai vispār var nākt prātā kaut doma, ka Kamilla varētu palikt ar Santjago!

0

38

Šodienas sērija izsauca pārdomas par tēmu-kā būtu,ja būtu.Vai tad,ja Klotilde nebūtu izstāstījusi Lisabetai,ka Kamila arī brauks līdzi,vai viņi būtu paspējuši aizbraukt,pirms ieradās Santjago,dons Horhe,Alberto un pārējie?Turklāt Rikardo pat ļaunākajos murgos nevarēja ienākt prātā,ka Lisabeta pat nedomās ņemt krustmāti līdzi,bet tā savukārt visu izstāstīs Alberto,nejaušības izjauc pat visrūpīgāk izplānotās ieceres-Rikardo bija pārliecināts,ka viņu bēgšana tiks atklāta tikai tad,kad viņi jau būs lielā gabalā.Bet vai tagad vispār ir jēga lauzīt galvu un domāt,kā būtu,ja būtu,jo šis jautājums-vai,ja Lisabeta nebūtu izsaukusi gvardi,Kamilu un Rikardo neaizturētu ''Santjago un Co'',nav atbildams.

0

39

Ja Santjago izturēšanos pret Kamilu var izskaidrot ar greizsirdību,tad dona Husto attieksme gan nav nav izskaidrojama ar cenšanos glābt ģimenes godu un cenšanos pasargāt Kamilu,jo viena lieta ir uzskatīt(protams-nepamatoti)Rikardo par bīstamu noziedznieku un krāpnieku,bet pavisam cita-uztvert Kamilu kā vieglprātīgu un izlaidīgu sievieti,vai viņš pats tic tam,ko runā,vai arī akli piekrīt visam ko saka Santjago?Protams,tas ir tikai normāli,ka Husto ir pateicīgs Santjago par Kamilas atbrīvošanu no verdzības,bet nevajag to no viņa puses uzskatīt par kaut kādu pārcilvēcisku varoņdarbu,jo ja Rikardo nebūtu nomaksājis parādu,tad tas nebūtu bijis iespējams,bet tas jau donam Husto neko vairs nenozīmē,turklāt Santjago vajadzēja parakstīt tikai Kamilas brīvlaišanas dokumentu,pārējo paveica Rikardo,kad atdeva parādu,un dons Horhe,atpirkdams Kamilu no Lisabetas,bet vai nu donam Husto ir laiks tagad par to domāt,viņam pašreiz jādomā par ''ģimenes goda glābšanu''.Jāsaka,ka Husto radušos situāciju krietni pārspīlē-kuru gan ziņa par Kamilas grūtniecību pārsteigtu,it sevišķi,ja vēl Husto pārliecināja visu pilsētu,ka Kamilai nebija ne jausmas par Rikardo patieso identitāti un viņa ''profesiju'' ,kurš gan ticētu,ka Kamilai ar Rikardo nebija intīmas tuvības,ja jau tāda augstākās sabiedrības dāma kā donja Sofija neredzēja nekādu problēmu apstāklī,ka Kamila gaida bērnu,tad arī pārējie tam sevišķu vērību nepiegrieztu.Turklāt vēlāk tāpat neviens neticētu, ka jaundzimušais mazulis,kuru Kamila pēc nepilna gada prombūtnes atveda sev līdzi,nav viņas bioloģiskais bērns,jo viņa pa šo laiku būtu varējusi iznēsāt un laist šo mazuli pasaulē.

0

40

njā, skatos un brīnos - lai arī seriāla gaita plus mīnus zināma, tik un tā pārdzīvoju līdzi kā pirmoreiz. Starpība tikai tā, ka tagad zinu, kas notiks tālāk, kaut gan dažas lietas nāk no jauna, ņemot vērā, ka beigu daļu šim seriālam redzēju salīdzinoši reti, jo bija skola, mākslas skola un žetonvakara mēģinājumi. Bet tik un tā - pārņem tās pašas dusmas uz Kamilas tēvu par to, ka viņš ir tik apmāts ar to ģimenes godu, ka patiesībā nemaz neredz, cik daudz laba ir darījis Rikardo un arī neievēro, ka, ja Rikardo tiešām nemīlētu Kamilu, viņš necenstos viņai palīdzēt un nekad neaizstāvētu viņu ar savu dzīvību, nekad neizpirktu Husto dzirnavas un tā tālāk un tā joprojām. Tas fakts par pirātismu tik ļoti ir aizmiglojis acis... ka aizmirstas viss labais, ko viņš izdarījis. Un, cik sirreāli - kad Kamila atgriezās un atklājās, ka Santjago ir apprecējis Ritu, tieši Kamilas tēvs bija tas, kurš Kamilai teica, ka viņai jāapprecas ar Rikardo. Viņa jau nemaz negribēja viņu precēt, bet visi taču teica, ka tā būs labāk! Un Santjago ar savu pievēršanos Dievam ir vienkārši tracinošs. Tik paštaisns, aizmirstot to, ko Kamila viņam teica, ka arī Dievs ir žēlsirdīgs. Tik, cik man viņa sākumā bija žēl, tik tagad viņš mani kaitina aizvien vairāk (atkal vēsture shajaa zinjaa atkaartojas!). Viņš ir tik privātīpašniecisks - pašam ir sieva, tomēr nespēj pieņemt, ka ir kļūdījies nelabojami un ka beigu galā viņš nav Kamilas īstais, un Kamilai sen viņš nenozīmē to, ko kādreiz, un ka kāds jau ir aizņēmis viņa vietu. Varu derēt, ka viens no iemesliem, kādēļ Santjago piekrita aizvest Kamilu, bija fakts, ka viņa gaida Rikardo bērnu, ne jau tas negods viņu tik ļoti biedēja, bet gluži vnk tas, ka tas ir tā sāncenša bērns!

aij, es te varētu vēl gari un plaši izpausties savos spriedelējumos, arī par jukušo Lisabetu, kura kārtējoreiz vaino Kamilu pie Rikardo nāves, kaut pati bija pie tās vainīga! Nu, būtu vainīga, ja viņš būtu miris..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 74.- 78.