TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » How I met your mother.


How I met your mother.

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

http://www.22dakika.org/imaj/azizk/how-i-met-your-mother-season-3.jpg  http://www.vpx.pl/up/20080522/25358924abad889cdb1b8f6c79949e803679bb64548.jpg
http://www.glogster.com/media/1/1/94/70/1947097.jpg      http://blog.meevee.com/photos/uncategorized/2007/12/12/96590_d0346b.jpg

In the year 2030, Ted Mosby (voiced by Bob Saget) gathers his daughter and son to tell them the story of how he met their mother.

The story begins in 2005 with Ted (Josh Radnor) as a single, 27-year-old architect living with his two best friends from Wesleyan University, Marshall Eriksen (Jason Segel), a law student, and Lily Aldrin (Alyson Hannigan), a kindergarten teacher, who have been dating for almost nine years when Marshall proposes. Their engagement causes Ted to think about marriage and finding his soul mate, much to the disgust of his friend Barney Stinson (Neil Patrick Harris) whom he met in a bathroom after a night of drinks. Barney is known as a womanizer with an unnamed corporate job. Ted begins his search for his perfect mate. He is introduced to the ambitious young reporter Robin Scherbatsky (Cobie Smulders), when Barney plays the game he invented to introduce Ted to women: "Hi, have you met Ted?" Ted quickly falls in love with Robin and thinks about settling down, but she isn't ready. However, the viewers are told that, to Ted's children, Robin is their "aunt", not their mother.

žanrs: Komēdijseriāls.(mazliet atgādina seriālu "draugi"). :)

2005.-2008. gada (4 sezonas).

Seriāls ir jauks,jautrs, viegli uztverams un skatāms,kā arī labs laika kavēklis, iesaku. ;)

Отредактировано Adrianna (08.02.2009 21:39)

0

2

izklausās jau tīri labs, bet es kaut ka pedejā laikā esmu atgājusi no komedijseriāliem - pat nezinu, kāpēc.

Oftopiks - lieliski paraksti, Adrianna. Bet tas otrais ar Čaku un Blēru man vislabāk patīk. :D

0

3

albalonga написал(а):

izklausās jau tīri labs, bet es kaut ka pedejā laikā esmu atgājusi no komedijseriāliem - pat nezinu, kāpēc.

hehheee. :D :) arī tā gadās... īstenībā,kad iesāku skatīties pati pirmā sērija bija forša,ka, gribējās skatīties tālāk. :D Vismaz man, reti gadās,ka seriāls piesaista ar pirmajām 3 minūtēm. :) Nezinu,pat kāpēc. :D :)

albalonga написал(а):

Oftopiks - lieliski paraksti, Adrianna. Bet tas otrais ar Čaku un Blēru man vislabāk patīk.

aaaaiii,paldies.. ^^ es pati šajos 3. laikam būšu "ieķērusies",kādu laiciņu nemainīšu. :D  :love:
Man patīk teksts pie Blēras un Čaka... "But I watch you like I'm made of stone as you walk away" ^^ ( ar mazajiem rozā burtiņiem :) )

0

4

nu jau kādas divas vai trīs nedēļas jau skatos un tā kā tikko vēl bija daudz brīva laika esmu tikusi jau otrajā sezonā, man gluži tā pat kā albalongai nu jau kādu laiku vairs nepiesaistīja kodolmateriāli , bet šis ir pārāk  lielisks, viņš pārtrauc visu so nepatiku .
Barney: It's gonna be legen... wait for it... dary!

0

5

hahahaha, es ar mokām izlasīju J2 fiku, kas balstīts uz pirmo šitā seriāla sezonu............ Karoč, nu jā. Ja pat J2 variants mani pārāk mežonīgi neaizrāva, tad nu sorrē.

0

6

albalonga написал(а):

hahahaha, es ar mokām izlasīju J2 fiku, kas balstīts uz pirmo šitā seriāla sezonu............ Karoč, nu jā. Ja pat J2 variants mani pārāk mežonīgi neaizrāva, tad nu sorrē.

nu jāmums jau reti kad seriāla gaumes sakrīt, iepriekš es biju baigi pret to ka šis seriāls ir tik populārs , bet tagad.

0

7

Man ar How I met your mother ļoti patīk, tāds viegls seriāls, lai atslēgtos no ikdienas.. :D
Sāku viņu skatīties pirms kāda mēneša, tagad lēnām esmu nonākusi otrās sezonas vidū, bet vasarā gan jau, ka noskatīšos visas uzņemtās, un tad varēšu pievērsties jaunai 6 sezonai...  :yep:

0

8

Siikaa написал(а):

bet vasarā gan jau, ka noskatīšos visas uzņemtās, un tad varēšu pievērsties jaunai 6 sezonai...

nu jā man ir tieši tas pats

0

9

hmm Lai gan no sākuma, kad nolēmu skatīties man nelikās nekas īpašs un pat gribēju beigt skatīties esmu pieradusi pie šī seriāl un man viņš pat ļoti patīk.
Nez pirmā sezona nav tā labākā visā šajā, bet ir vērts skatīties.

jautrs mirklis ar vienu no aktieriem no šī seriāla un praktiski tāds arī ir varonis seriālā!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » How I met your mother.