TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Krievijas komēdijseriāli


Krievijas komēdijseriāli

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Nolēmu salikt visus 1 tēmā.. nezinu , cik pareizi nodomāju, bet iespējams tā būs jēdzīgāk!

Гуманоиды в Королёве

http://s58.radikal.ru/i160/0902/28/1bacbca58b4a.jpg

Счастливы вместе

http://s41.radikal.ru/i094/0902/20/cad423cdf711.jpg

Кто в доме хозяин?

http://s57.radikal.ru/i156/0902/a5/815d6c377200.jpg

Папини дочки

http://s47.radikal.ru/i115/0902/3b/c1fce3ed7b16.jpg

Ieliku pēdējos, kurus rādīja nesen vai tagad vēl rāda. Par tiem citplanētiešiem - galīgi glups seriāls, bet pasmieties tajā ar bij par ko! Laimīgi kopā - arī glups, bet ne tik.. wnk pārspīlēts bišķīt viss, bet tajā pat laikā es diezgan daudz atradu līdzīga ar savu ģimeni (pozitīvā nozīmē ) . Tētuka meitas..sākumā kkā negribēju skatīties, bet šobrīd jau esmu pieradusi un man patīk! Katra meita ir pilnīgi savādāka! Uzreiz varu teikt, ka man nepatīk, ka Maša nokrāsoja matus! bet viņa man viena no mīļākajām meitām..2. ir Daša - goti ir interesanti, manuprāt.. Tā mazā Pugovka mani bieži kaitina, kaut gan piemīlīga meitenīte! Un Galinā Sergejevnā man patīk paklausīties - patīk gudri cilvēki :D kaut gan viņa ir pārāk gudra! :D un patīk man Sergeja sekretāre - tipiska sieviete :D un suns viņai vēl foršāks! un Oksanas vīrs man patīk :) nu un pati Oksana arī diezgan patīkama :)
Bet no šiem visiem seriāliem man mīļākais ir "Kas mājās ir saimnieks? " Man ļoti patīk aktieru sastāvs, sižets un wsp šis seriāls! Dievināju vērot Darjas atveidotājas tēlošanu - jo viņas varone tika parādīta ļoti dažādās situācijās, un manuprāt, aktrisei lieliski izdevās! un Arī viņas māte forša! iemīlēju arī šo aktrisi, kura turklāt pilnīgi citās lomās parādās "Montekristo" un "Karstajā ledū"
nju, tas ievadam..īsumā viss :D
sorry.. neiedziļinājos seriālu aprakstu likšanā, jo meklējot tos noķēru kkādu vīrusu, pēc kura ilgi nevarēju neta lapu aizvērt, tāpēc vairs negribu rakties netā pagaidām..

0

2

aNgeL написал(а):

Гуманоиды в Королёве

Šis nu toč bija galīgi glups seriāls.. :D

aNgeL написал(а):

Счастливы вместе

Mammai šitas seriāls kaitināja, bet man traki patikās.. :D Diezgan forši joki, smējos brīžam ne pa jokam.. :D

aNgeL написал(а):

Кто в доме хозяин?

Nu šis tik tiešām ir traki foršs seriāls! ^^ Ļoti patika Ņikitas un Darjas attiecības! :) Un tā Darjas mamma nu vsp tik forša.. :D Tā smējos par viņu. :D:D:D Tas pats, kas savulaik par Viktorijas mammu (Mūžīgā aukle).. :D

aNgeL написал(а):

Папини дочки

Šis man arī patīk, kgan tas papiņš brīžiem stulbs. :D Dažreiz kaitina Maškas blondums un Gaļinas Sergejevnas pārliekas gudrums.. Pugovka tik forša meitenīte, Daška arī forša.. :D Žeņa vsp sākumā likās, ka ir čalis.. :D Patīk tas Sergeja kolēģis, zobārsts Antonovs.. :D Oksana arī forša. ^^ Domāju, ka Oksana beigās būs kopā ar Sergeju! ^^

0

3

GaBy написал(а):

Nu šis tik tiešām ir traki foršs seriāls!  Ļoti patika Ņikitas un Darjas attiecības!  Un tā Darjas mamma nu vsp tik forša..  Tā smējos par viņu.  Tas pats, kas savulaik par Viktorijas mammu (Mūžīgā aukle)..

aha! es arī bieži esmo domājusi par , ka foršas gan Viktorijas mamma , gan Darjas mamma! un šie abi seriāli ir baigi forši! wsp forši, kad vīrietis gatavo! un tik smieklīgi parasti bija, ka Darjai nekas nesanāca virtuvē.. :D un dikti forši bij tas, ka viņas māte tik stilīga, klausījās modernu mūziku°utt :D Man baigi patika, kad Darja piedzērusies bija - jautri :D un vēl man dikti patika, kad viņa ar Nikitu bija restorānā "Parīze" vai kkas tml un viņus apkalpoja tas tur no citplanētiešu seriāla un vislaik mēģināja viņus savest kopā :D

GaBy написал(а):

Šis man arī patīk, kgan tas papiņš brīžiem stulbs.  Dažreiz kaitina Maškas blondums un Gaļinas Sergejevnas pārliekas gudrums.. Pugovka tik forša meitenīte, Daška arī forša..  Žeņa vsp sākumā likās, ka ir čalis..  Patīk tas Sergeja kolēģis, zobārsts Antonovs..  Oksana arī forša.  Domāju, ka Oksana beigās būs kopā ar Sergeju!

nju tā jau veido šos komēdijseriālus pārspīlējot kaut kādas cilvēka īpašības.. tomēr Sveta no Laimīgi kopā bija daaaudz blondāka par Mašu :D Žeņa mānuprāt ir diezgan neizcelta varone..viņai kkā bišk trūkst, lai parādītu sevi par tikpat vērtīgu varoni kā viņas māsas.. man arī likās, ka Oksana būs kopā ar Sergeju..lai gan man patīk arī tas oligarhs Vasīlijs.. (īpaši patika kad viņš ar Pugovku skatījās multenes kopā :D )

0

4

aNgeL написал(а):

un dikti forši bij tas, ka viņas māte tik stilīga, klausījās modernu mūziku°utt

Neesmu gan šitos redzējusi, bet vienalga rēcīga tā mamma viņai.. :D Nu tik forša, stilīga.. :D

aNgeL написал(а):

Sveta no Laimīgi kopā bija daaaudz blondāka par Mašu

Nu tas ir vairāk kā skaidrs.. :D

aNgeL написал(а):

Žeņa mānuprāt ir diezgan neizcelta varone..

Tas gan..

aNgeL написал(а):

nju tā jau veido šos komēdijseriālus pārspīlējot kaut kādas cilvēka īpašības.

Jā, un tas ir forši, bet tai pat laikā blondi.. :D

0

5

Hmmm esmu redzējusi dažas sērijas no Счастливы вместе  un Папини дочки.. Dažas sērijas tā neko,bet vispār citas atkal tiešām kaitinošas viss jau kaut kur citur redzēts un nedaudz pārspīlēts,bet nu tās tik manas domas. :)
Man tad jau ļoti patika seriāls Простые истины (latv. Vienkāršās patiesības, ļoti patika,jo par skolu,visādām nepatikšanām,jautrs..:) )

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/b/3/22/144/22144289_x_3990dd1a.jpg

un Моя прекрасная няня :) ( rēcīgs gabals) :)

http://i84.beon.ru/62/14/81462/70/2529070/0.jpeg

abi zināmi un paveci,bet tieši šie arī liekas pagaidām labākie ko esmu redzējusi. :)

+1

6

Adrianna написал(а):

Простые истины

Šis man arī ļoti patika! :) Ar māsu abas skatījāmies ļoti bieži! :) Diezgan jautrs seriāls par skolēnu ikdienas dzīvi.. ^^ Baigi patika Grinderss.. :D

Adrianna написал(а):

Моя прекрасная няня

Nu šisi seriāls man laikam mīļākais! ^^ Patika Konstantīna kasīšanās ar Žannu.. :D Vikai un Maksimam forša ķīmija.. :) Un Vikas mamma ar savu 'Ņe mamkaj'.. :D

+1

7

GaBy написал(а):

Šis man arī ļoti patika!  Ar māsu abas skatījāmies ļoti bieži!  Diezgan jautrs seriāls par skolēnu ikdienas dzīvi..  Baigi patika Grinderss..

aham,man liekas,ka pat tagad iet kaut kādās dienās no rītiem tik nezinu kurās. :D varbūt arī nē,bet kaut kad nesen brīvlaikā redzēju.. ^^ o,jā tas rižiks rēcīgs. :D es tik zinu ka bija Ljusja,Ksenija,Grinderss pārējiem vārdus neatceros. :D :)

GaBy написал(а):

Nu šisi seriāls man laikam mīļākais!  Patika Konstantīna kasīšanās ar Žannu..  Vikai un Maksimam forša ķīmija..  Un Vikas mamma ar savu 'Ņe mamkaj'..

Tā Vikas mamma vispār cepuri nost. :D Vispār katrā varonī rozīnīte it īpaši Vikā. :D  - A šo? :D :)

0

8

nju Mana mīļā aukle vispār seriāls ārpus konkurences :D šeit neliku to, jo tam jau bija atsevišķa tēma, bet tas nav tik būtiski! Jāa. starp galvenajiem varoņiem tiešām bij jūtama jūtu ķīmija un rozīnītes katram varonim tik tiešām bija! īsti pat nezinu ko teikt, jo šajā seriālā man patika viss!!!

0

9

aNgeL написал(а):

Кто в доме хозяин?

GaBy написал(а):

Папини дочки

Adrianna написал(а):

Vienkāršās patiesības

Adrianna написал(а):

Моя прекрасная няня

man shie visi patiik(a), ljoti labie  :yep:  :D  :love:

0

10

atklāti sakot vienmēr kā tik uzzināju ka kaut kāda filma un tml ir Krievijas ražojums, tā uzreiz neskatījos.. bet pēdējā laikā..(nu pasenā laikā) kad sāku Manu mīļo aukli skatīties u.c komēdijseriālus.. un dažus Krievijas seriālus kā "Bijusī", "Ciema ragana" vai tie paši rimeiki "Montekristo", "Nepiedzimsti skaista" , mans viedoklis mainījās! patiesībā viņiem sanāk jēdzīgi! tikai joprojām man nepatīk Krievijas filmas.. kaut gan arī ir patrāpījušās dažas jēdzīgas.

0

11

aNgeL написал(а):

Счастливы вместе
Папини дочки

šos divus skatos. Tētuka meitiņas gan labāk patīk.

GaBy написал(а):

Tas pats, kas savulaik par Viktorijas mammu (Mūžīgā aukle)..

Mana mīļā aukle bija lielisks seriāls!  ^^

aNgeL написал(а):

tomēr Sveta no Laimīgi kopā bija daaaudz blondāka par Mašu

:yep:

aNgeL написал(а):

Žeņa mānuprāt ir diezgan neizcelta varone

to arī nesen pamanīju

aNgeL написал(а):

īpaši patika kad viņš ar Pugovku skatījās multenes kopā

:D Aligators :D

Adrianna написал(а):

Простые истины

es arī brīvlaikos skatījos un arī pāris gadus atpakaļ

aNgeL написал(а):

"Nepiedzimsti skaista

manas mammas apsēstība :D

0

12

Nu tā - liela daļa šie seriāli veidoti pēc amerikāņu seriālu parauga un atceros vēl oriģinālus, kuri patika labāk, bet...

Man patīk Gumanoīdi Karaļovā - bet Amarikāņu versija BIJA stipri, stipri labāka.

Sčasļivi meste laikam vismīļākais no šiem krievu seriāliem un vienaīgais laikam, kas labāk par oriģinālu patīk. Oriģinālā blondā meita Krištīnas Eplgeitas atveidojumā man vislabāk patik, a tagad tā krievu blondīne man nepatīk. Zinu, ka aNgeL patīk, bet man galīgi nē.

Papuča meitiņas man nepatīk. Nezinu - kāpēc, bet reāli nepatīk.

Kto v dome Hozajin ļoti, ļoti patīl. Ņikita atgādina vienu manu bijušo mīlestību - nežēlīgi - tam laikam arī liela nozīme.  :D

Ņaņa Vika ļoti patika.

Vienkāršās patiesības agrāk skolas laikā vēl skatījos. Sākumā bija labs, bet vēlāk, kad varoņi mainījās un jauni visādi radās - ar vairs nepatika. Viens mīļākais bija tas skolas āksts, kurš vienu brīd tur skaistulē bija iemīlējies un nespēja atzīties.

0

13

albalonga написал(а):

liela daļa šie seriāli veidoti pēc amerikāņu seriālu parauga

Jā, es savulaik pa Igaunijas TV3 skatījos aukles amerikāņu variantu. Teikšu godīgi, ka krievu variants man patika vairāk. Sākot jau ar aktieru izskatu...

0

14

albalonga написал(а):

liela daļa šie seriāli veidoti pēc amerikāņu seriālu parauga

mja, neesmu redzējusi nevienu originālu, tāpēc pat ja redzētu, tad salīdzinātu ar krievu variantu, kuru pirmo esmu redzējusi..

albalonga написал(а):

blondā meita Krištīnas Eplgeitas atveidojumā man vislabāk patik, a tagad tā krievu blondīne man nepatīk. Zinu, ka aNgeL patīk, bet man galīgi nē.

aha, to mēs pirms laiciņa noskaidrojām jau :D

albalonga написал(а):

Kto v dome Hozajin ļoti, ļoti patīl. Ņikita atgādina vienu manu bijušo mīlestību - nežēlīgi - tam laikam arī liela nozīme.

hmm..interesanti.. mja, būtu jauki, ja mūsdienu vīriešiem būtu vairāk kopīga ar Ņikitu.

0

15

aNgeL написал(а):

atklāti sakot vienmēr kā tik uzzināju ka kaut kāda filma un tml ir Krievijas ražojums, tā uzreiz neskatījos.. bet pēdējā laikā..(nu pasenā laikā) kad sāku Manu mīļo aukli skatīties u.c komēdijseriālus.. un dažus Krievijas seriālus kā "Bijusī", "Ciema ragana" vai tie paši rimeiki "Montekristo", "Nepiedzimsti skaista" , mans viedoklis mainījās! patiesībā viņiem sanāk jēdzīgi! tikai joprojām man nepatīk Krievijas filmas.. kaut gan arī ir patrāpījušās dažas jēdzīgas.

Man gluži tāda pati nostāja :) īstenībā arī tagad. :) Patika,kā jau teicu tie divi iepriekšējie. Esmu skatījusies arī Brigada un Turisti,nebija slikti,bet vispār pēdējā laikā nav redzēts tāds normāls. Detektīvi krievu izpildījumā arī nevisai,parāk daudz kriminālo rajonu un kautiņu. :) ir protams normāli,bet vispār kaut kā neskatos krievu seriālus. Pagaidām ir ko skatīties. :D :)

0

16

Šīs visas foršas filmiņas!!!!
var rightīgi uzlabot  garīgo tās skatoties!!!!

Tētuka meitiņās man šķiet, ka Oksana paliks kopā ar Oligarhu - viņa ir stāvoklī un tagad atrgriezusies  pie vīra un smieklīgi bija kā oligarhs suņa tērpā dejoja ar Oksanu. Es no tā oligarha pārsmieties varu īpaši patika moments, kad viņš ar Podziņu multenes skatījās :)

0

17

aNgeL написал(а):

"Bijusī"

Gribēju tik pateikt, ka šī arī ir rīmeiks Kolumbiešu novelei "La Ex".  :D Esu biki oriģinālu redzējusi, kurš daudz vairāk patīk un ir tāds reāli komisks. Krieviem tas nav sanācis un galvenās aktrises nomaiņa visu vēl vairāk sabojāja, jo tā otrā aktrise pilnīgi citādāka un galīgi citādāk atveidoja to varoni - garlaicīgi.

0

18

mmaarriiaa написал(а):

Tētuka meitiņās man šķiet, ka Oksana paliks kopā ar Oligarhu - viņa ir stāvoklī un tagad atrgriezusies  pie vīra un smieklīgi bija kā oligarhs suņa tērpā dejoja ar Oksanu. Es no tā oligarha pārsmieties varu īpaši patika moments, kad viņš ar Podziņu multenes skatījās

jap, vakar skatījos un arī domāju, ka Oksana drīzāk ar oligarhu paliks, jo tak tiešā,m - stāvoklī no viņa..turklāt tas oligarhs ir foršs :)

albalonga написал(а):

Gribēju tik pateikt, ka šī arī ir rīmeiks Kolumbiešu novelei "La Ex".

ak tāa :D :D :D Alby visu zina vienmēr!

albalonga написал(а):

Krieviem tas nav sanācis un galvenās aktrises nomaiņa visu vēl vairāk sabojāja, jo tā otrā aktrise pilnīgi citādāka un galīgi citādāk atveidoja to varoni - garlaicīgi.

mjāa. galvenās aktrises nomaiņa man riktīgi nepatika - diez vai tāds var patikt.. nju nez..sākumā man likās, ka viņa ļoti līdzīgi atveido to varoni ar iepriekšējo, bet vēlāk..nu jāa. kā 2 atšķirīgas varones

0

19

aNgeL написал(а):

turklāt tas oligarhs ir foršs

ir, ir :)

Adrianna написал(а):

Esmu skatījusies arī Brigada un Turisti

Es dažreiz paskatos Izmeklēšanas noslēpumus

0

20

Jāsaka, ka vairākus no seriāliem esmu skatījusies un man šķita tīri labi, piemēram, par to aukli bija ļoti smieklīgs. Un vienkāršās patiesības ļoti patika. ^_^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Krievijas komēdijseriāli