TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fernando Kolunga jaunā Televisas telenovelē?!


Fernando Kolunga jaunā Televisas telenovelē?!

Сообщений 1 страница 20 из 42

1

Es dažās mājaslapās biju palasījusi baumas, ka viņš varētu tēlot Juanu del Diablo slavenās corazon salvaje rīmeikā. Ļoti iespējams, ka tās ir tikai baumas, jo viņš taču iet uz Venevision.
Un man pašai atmiņā spilgti palikusi atmiņā telenovele Mežonīgā sirds - man viņa tīri labi patika.

0

2

mmaarriiaa написал(а):

Un man pašai atmiņā spilgti palikusi atmiņā telenovele Mežonīgā sirds - man viņa tīri labi patika.

Dievināju, kad pa tv rādīja un pēc tam vel divas reizes skatījos netā. Apraudāju Eduardo Palomo nāvi. Edīte Gonzalesa man šajā novelē patika - vienīga novele, kur man viņa patīk. Nu ir tur ķīmija, ir tur romantika un tiesam var noticēt, ka tas ir tajos laikos, jo viss tik lieliski uztaisīt - kā runā un uzvedas varoņi, tērpi un ēkas. Lieliski. Un es tiesām nezinu, vai spēšu pieņemt rīmeiku. Pat ar Kolungu ne. Pārak jau nu oriģinālu dievinu (nu tas protams nav oriģināls - oriģināls ir filma, bet nu labi). Nu bet no otras puses - nesaprotu, kā Televisa joprojam nav rīmeiku uztaisījusi - tāds sižetisks materiāls. Bet nu noteikti uztaisīs un es tiešam nezinu, kādiem aktieriem tur jābūt, lai cilveki, kuri atceras Corazon Salveje spētu pieņemt jaunu versiju.

0

3

mmaarriiaa написал(а):

Mežonīgā sirds

viena no pirmajām telenovelēm, kuru skatījos. joprojām pašas brīnišķīgākās atmiņas.

albalonga написал(а):

Pat ar Kolungu ne

es arī piekritīšu. nu, nepatīk man rīmeiki...

0

4

es šito arī esmu redzējusi, bet gandrīz neatceros :D no entiendo, kā Norkys var atcerēties :D

0

5

angelina написал(а):

no entiendo, kā Norkys var atcerēties

man patika, tādēļ arī atceros, lai arī ne visu. Visādas Soledadas un vēl vairākas telenoveles, kas ir bijušas pēc tam gan neatceros, kaut arī esmu redzējusi. :D

0

6

Es atceros visas telenoveles kuras esmu redzējusi, pat tās kuras gāja, kad man bija 5 gadiņi.
Nu es nezinu kā es pieņemtu Corazon salvaje rīmeiki - nu visdrīzāk kā pavisam jaunu, savādāku telenoveli. Bet ne kā Corazon salvaje, jo nu pārāk man atmiņā palicis. Un man šķiet, ka neviens no jaunajiem aktieriem labāk nenotēlos  lomas kā tie aktieri, kas spēlēja tad. tur taču gandrīz visi aktieri baigās slavenības.
nu ļoti man patika, tādas atmiņas tā telenovele uzņemta  bija 1993 gadā, bet Latvijā vispār viņu rādīja kādā 2000 gadā vai 2001.

albalonga написал(а):

Apraudāju Eduardo Palomo nāvi.

Man ar bija šausmīgi žēl viņa. Tajā laikā runāja par Corazon salvaje turpinājuma filmēšanu, daudzos žurnālos tas tika apspriests un pēkšņi izlasīju seriālos, ka viņš nomiris. Žēl bija viņa un viņa ģimenes.

albalonga написал(а):

Edīte Gonzalesa man šajā novelē patika - vienīga novele, kur man viņa patīk. Nu ir tur ķīmija, ir tur romantika un tiesam var noticēt, ka tas ir tajos laikos, jo viss tik lieliski uztaisīt - kā runā un uzvedas varoņi, tērpi un ēkas. Lieliski. Un es tiesām nezinu, vai spēšu pieņemt rīmeiku. Pat ar Kolungu ne. Pārak jau nu oriģinālu dievinu (nu tas protams nav oriģināls - oriģināls ir filma, bet nu labi). Nu bet no otras puses - nesaprotu, kā Televisa joprojam nav rīmeiku uztaisījusi - tāds sižetisks materiāls. Bet nu noteikti uztaisīs un es tiešam nezinu, kādiem aktieriem tur jābūt, lai cilveki, kuri atceras Corazon Salveje spētu pieņemt jaunu versiju.

piekrītu. lai cik man ļoti patīk Kolunga kā aktieris, bet nu kāds cits tajā lomā vairs nav tas.

0

7

Nu Mejia paziņojis, ka sava Corazon Salvaje versijā vēlas šādus aktierus:

Juan del Diablo - Eduardo Yanez
Monica - Danna Garcia
Renato - Cristian de la Fuente
Helena Rojo - Renato māte

:rofl:  Vispār ilgi un dikti smējos. Ta būtu parodija - Yanez un izmanīgais, izveicīgais Velna Huans. Mans dievs - Mejia ir nojūdzies. Pārejie aktieri vel ok, bet Yanez - nēs es galīgi nesaprotu - Mejia pratu izkūkojis vai kā. Cerams televisas vadība neļaus ko tadu taisīt. Nu novele paredzēta uz 2010.gadu.

0

8

Mjā, to seriālu neskatījos, tāpēc nekādu iespaidu nav.. Bet jūs gandrīz vai sākat kārdināt noskatīties! :O  man aktieri it kā nepatikās... bet ka jums visām tā patīk.. hmm..
bet.. bet.. Yanez??? :rofl:  man pat nav jāzina seriāls, kurā viņš filmēsies, lai jau smietos :D  nu un ko viņā atrod?? a? nu paskaidrojiet kāds man! :D

0

9

Paloma написал(а):

bet.. bet.. Yanez???   man pat nav jāzina seriāls, kurā viņš filmēsies, lai jau smietos   nu un ko viņā atrod?? a? nu paskaidrojiet kāds man!

nu nav tač tā, ka viņš neprot tēlot utt.. wnk nav tas aktieris, kuram derētu visa veida lomas..kā piemēram šis Juans del diablo!! mjaa. nesaprotu gan, kā viņš tika pie šis lomas.. aaw..bet Danna Garsija, Helena Rojo!!!!!  :love:   :love: un arī Kristians de la Fuente.. slikti atceros kā aktieri..bet tīri labi patīk viņš man :)

0

10

no coment!!!!!
Nevēlos es rīmeiku Corazon salvaje - nav vairs un nebūs vairs tā noskaņa!!!!
Mejias pēdējie veikumi ir dīvaini un Yanesam šāda veida loma nepiestāvēs - ne viņam, ja atceras kāds Juans el Diablo bija, pat nezinu kurš aktieris spētu viņu atveidot.
tāds Corazon salvaje rīmeiks - smieklīgi būtu - nu tiešām būtu :D

0

11

hmmm..bet man arī tiešām sāk gribēties mēģinat vēlreiz noskatīties Corazon salvaje.. jūs tādā sajūsmāa.. :)

0

12

nu tas ir fantastiski romantisks stāsts. Tiesam iesaku noskatīties, pat ja nepatīk Edīte Gonsalesa. Toreiz viņa bija jauna un stipri savādaka kā tagad. Galvenais, ka pēc tā stāsts galvenajai varonei Monikai nebija jābūt skaistai - viņa ir cēla, savā ziņā naiva, ļoti pieklājīga un labi audzināta, bet tajā pat laikā ļoti stipra. Un Edīte ideāli dereja lomai, jo es neuzskatu viņu par skaistu - atvainojiet. Es drīzāk Dannu Garciju pat nespētu pieņemt šaja lomā, jo viņa ir pārak skaista, lai gan viņai mazais augums un trauslums der. Kristians de la Fuente principā derētu Renato lomai (Corason Salvaje vioņu laikam savādāk man šķiet kaut kā sauca - Renato ir libretā varoņa vārds). Bet tomēr Kristians ir pārak vīrišķīgs - kādu nevīrisķāku vajadzētu, lai gan tur vel var piemēroties. Eime - nu tur jābūt ļoti skaistai, koķetai, bet reize viltīgai un gudrai sievietei, drīzāk ar izteikti sievišķīgu figūru, nevis ļoti tievai. Monikai gan jābūt ļoti tievai un nav jābūt izteikti sievišķīgai. Un nonakam līdz Huanam. Nu viņam ir jābūs stipram, bet vairak izmanīgam manuprāt. Viņs nav muskuļu kalns, bet vairāk tāds stiegrains. Un gribas, lai viņam tomēr ir gari mati - ta mežonīgi bišķi un tam laikam augstakajai sabiedrībai neierasti, jo tad jau grieza īsus matus. Viņam neapsaubāmi jābūt saulē ļoti iedegušam, vairak dabas bērnam, jo viņs ta uzauga un pats izcīnīja sev vietu virs saules, nodarbojās ar kontrabandu un ta palika bagāts. Nu sava ziņa viņš ir modernāku laiku pirāts. Nu vel Kolungu moš kaut kā spētu pieņemt lomā, bet ne Yanezu, kurs izskatās pārak bals, pārak labi paedis un atvainojos - pārak vecs.  No Televisas aktieriem pat nezinu, kurs derētu. Moš Valentīno Lanuss, ja noaudzetu garakus matus un sava smaidīga purniņa vietā spētu nopietnu, stingru un mežonīgu sejas izteiksmi rādīt. Vēl dzirdeju fanus runājam, ka Mau Islas derētu. Man gan liekas, ka ne, jo no Amor Gitano laikiem viņš tomēr ir vel apaļīgaks kļuvus un Huanam jābūt ārkārtīgi sportiskam. Tiesam grūti, jo nu nav Televisai tada aktiera, kas deretu man kaut kā liekas.

Iesaku visiem Corazon Salvaje noskatīties. 86 serijas ja nemaldos tikai, viss rit gana ātri, tiesam ticamība, ka tas notiek vesturiskā laikā ir milzīga. Dažas ainas ir neaizmirstamas. Sevišķi mīlu ap 15.seriju, kur pamazam sakas mīlestība starp abiem varoņiem, jo sākumā Monika mīl Renato ar kuru ir saderināta, bet Huans mīl Eimi, kura salaiž ar viņu, bet aiz muguras ar Renato saderinās naudas dēļ. Vispār jūs radījāt man velmi noskatīties. :D

0

13

hmm..nu Edīte man nav problēma..skatījos gan Nunca te olvidare, gan Salomi..un bišķu no Mundo de fieras.. bet nu Ana Kolčero - tā viņu sauca? man galīgi nepatīk!
kādreiz žurnālā bija šī seriāla apraksts..man liekas, ka arī pēc tā nekāda sajūsma neradās.. bet nu, hmm..jāa. jānoskatās!! :D

0

14

mjāāā.. man arī sāk gribēties noskatīties! :D tajos laikos, kad gāja, atceros vēl, ka ne man aktieri patika, ne vispār kaut kas iekārdināja kaut drusku paskatīties.. Bet ja te tādā sajūsmā visi... bāc, sarakstam pievienojas vēl viens seriāls :D saucas - 1 prom, 2 vietā :D nu līdz mūža beigām varbūt noskatīšos visus :D

0

15

mhm..arī mani visvairāk atbaidīja aktieru sastāvs..mēģināju skatīties toreiz, bet ..nepatika. bet tā kā man ir vēsturiskā dievināšanas periods... :)  :love:

0

16

nu Eduardo Polomo nevar nedievināt. Nu Ana Colčeko njā - man ar ne visai. A Edīte šaja novele ļoti patīk un Ariels Lopezs Padilja ideāls taja lomā. Tiesam brīvejiet laiku un skatieties, tik tiesam tieciet pāri tam sakumam un no kaut kādas 15.sērijas viss ir lieliski.

0

17

albalonga написал(а):

nu Eduardo Polomo nevar nedievināt.

neatceros kā aktieri, bet man pret viņu nekādas nepatikas nav, drīzāk cieņa un kkas pozitīvs ir..

albalonga написал(а):

Ariels Lopezs Padilja ideāls taja lomā.

tolaik šo aktieri slikti pazinu..bet nu jau redzēts loti daudzās telenovelēs, kā labais un ļaunais, un ir iepaticies :)

0

18

albalonga написал(а):

nu tas ir fantastiski romantisks stāsts. Tiesam iesaku noskatīties, pat ja nepatīk Edīte Gonsalesa. Toreiz viņa bija jauna un stipri savādaka kā tagad. Galvenais, ka pēc tā stāsts galvenajai varonei Monikai nebija jābūt skaistai - viņa ir cēla, savā ziņā naiva, ļoti pieklājīga un labi audzināta, bet tajā pat laikā ļoti stipra. Un Edīte ideāli dereja lomai, jo es neuzskatu viņu par skaistu - atvainojiet. Es drīzāk Dannu Garciju pat nespētu pieņemt šaja lomā, jo viņa ir pārak skaista, lai gan viņai mazais augums un trauslums der. Kristians de la Fuente principā derētu Renato lomai (Corason Salvaje vioņu laikam savādāk man šķiet kaut kā sauca - Renato ir libretā varoņa vārds). Bet tomēr Kristians ir pārak vīrišķīgs - kādu nevīrisķāku vajadzētu, lai gan tur vel var piemēroties. Eime - nu tur jābūt ļoti skaistai, koķetai, bet reize viltīgai un gudrai sievietei, drīzāk ar izteikti sievišķīgu figūru, nevis ļoti tievai. Monikai gan jābūt ļoti tievai un nav jābūt izteikti sievišķīgai. Un nonakam līdz Huanam. Nu viņam ir jābūs stipram, bet vairak izmanīgam manuprāt. Viņs nav muskuļu kalns, bet vairāk tāds stiegrains. Un gribas, lai viņam tomēr ir gari mati - ta mežonīgi bišķi un tam laikam augstakajai sabiedrībai neierasti, jo tad jau grieza īsus matus. Viņam neapsaubāmi jābūt saulē ļoti iedegušam, vairak dabas bērnam, jo viņs ta uzauga un pats izcīnīja sev vietu virs saules, nodarbojās ar kontrabandu un ta palika bagāts. Nu sava ziņa viņš ir modernāku laiku pirāts. Nu vel Kolungu moš kaut kā spētu pieņemt lomā, bet ne Yanezu, kurs izskatās pārak bals, pārak labi paedis un atvainojos - pārak vecs.  No Televisas aktieriem pat nezinu, kurs derētu. Moš Valentīno Lanuss, ja noaudzetu garakus matus un sava smaidīga purniņa vietā spētu nopietnu, stingru un mežonīgu sejas izteiksmi rādīt. Vēl dzirdeju fanus runājam, ka Mau Islas derētu. Man gan liekas, ka ne, jo no Amor Gitano laikiem viņš tomēr ir vel apaļīgaks kļuvus un Huanam jābūt ārkārtīgi sportiskam. Tiesam grūti, jo nu nav Televisai tada aktiera, kas deretu man kaut kā liekas.

Iesaku visiem Corazon Salvaje noskatīties. 86 serijas ja nemaldos tikai, viss rit gana ātri, tiesam ticamība, ka tas notiek vesturiskā laikā ir milzīga. Dažas ainas ir neaizmirstamas. Sevišķi mīlu ap 15.seriju, kur pamazam sakas mīlestība starp abiem varoņiem, jo sākumā Monika mīl Renato ar kuru ir saderināta, bet Huans mīl Eimi, kura salaiž ar viņu, bet aiz muguras ar Renato saderinās naudas dēļ. Vispār jūs radījāt man velmi noskatīties. :D

trāpīgi pateikt!!!!!
Maurisio man liekas, ka arī tagad nederētuviņš tagad jau vairs nav tādā formā un neizskatās piemērots šādai lomai.
Renato man šķiet, ka ir jātēlo citam, jo Kristians ir pārāk vīrišķīgs šai lomai. Oriģinālā viņu tēloja Anhels Lopess Padilja - viņš derēja, renato man šķiet ir jābūt kaut kā, kā lai to pasaka nevīrišķīgākam un tādam pagļēvam, mīkstam, un labi jātēlo negodīgs cilvēks, jāizskatās tādām godīgam aristokrātam, bet tajā pašā laikā jābūt tieši pretējam.
Danna ir pārāk glīta šai lomai, jo būs Eime, kurai jāizskatās spilgtākai personībai nekā Monika un man šķiet, ka blakus Dannai pelēka personība izskatīsies eime, kaut arī Eimei ir jābūt tai  pavedinātājai un izaicinātājai.
Janjes būtu pārāk parodisks -  tā būtusavā ziņā necieņa kā Juanu del Diablo ielikt viņu.
Es domāju un domāju un tā arī nevaru iedomāties kurus aktierus varētu šajās lomās ielikt. jo prototipiem kaut kā nav atbilstošu.
Kolungu es vēl pieņemtu, bet noteikti neuztvertu kā Juanu del Diablo kā pavisam citu varoni, jo viņš vnk viņam nelīdzinās pārāk liels muskuļkalns, bet Huans vairāk bija atlētisks, stiprs ne kā muskuļains milzenis.

0

19

Es te tā palasīju un cilvēkiem galīgi nepatīk, ka taisīs rīmeiku Corazon salvaje!!!! viņi  vispār tādu negrib!!!!
Un tas, ka ir izvēlēts Eduardo Janjes par Juanu Diablo - to vispār uzskata par necieņu!!!!

0

20

albalonga написал(а):

Kristians de la Fuente principā derētu Renato lomai

tam es varētu piekrist

albalonga написал(а):

Nu Ana Colčeko njā - man ar ne visai.

teikšu godīgi - man viņa nepatīk.

albalonga написал(а):

Ta būtu parodija - Yanez un izmanīgais, izveicīgais Velna Huans

o.O man smieties vai raudāt? Janjess??????

albalonga написал(а):

Nu vel Kolungu moš kaut kā spētu pieņemt lomā, bet ne Yanezu, kurs izskatās pārak bals, pārak labi paedis un atvainojos - pārak vecs.  No Televisas aktieriem pat nezinu, kurs derētu. Moš Valentīno Lanuss, ja noaudzetu garakus matus un sava smaidīga purniņa vietā spētu nopietnu, stingru un mežonīgu sejas izteiksmi rādīt. Vēl dzirdeju fanus runājam, ka Mau Islas derētu. Man gan liekas, ka ne, jo no Amor Gitano laikiem viņš tomēr ir vel apaļīgaks kļuvus un Huanam jābūt ārkārtīgi sportiskam. Tiesam grūti, jo nu nav Televisai tada aktiera, kas deretu man kaut kā liekas.

Laikam no šiem variantiem man arī Kolunga šķiet pieņemamākais, jo Lanusu nevaru ciest. Islasu arī nedievinu un viņš arī ir kļuvis vecāks.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fernando Kolunga jaunā Televisas telenovelē?!