TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fernando Kolunga jaunā Televisas telenovelē?!


Fernando Kolunga jaunā Televisas telenovelē?!

Сообщений 21 страница 40 из 42

21

mmaaarriiaaa, tavs avatars! :love:

0

22

nu tā jau vislaik ir, ka negrib, lai tiek uztaisīts rimeiks, jo parasti pierod pie sākotnējiem aktieriem..
mjāa. nu es nemāku spriest, kurš aktieris piestāvētu vai nē.. jo seriālu neesmu redzējusi, bet tāpat šaubos, ka ir kāds kuru varētu pielīdzināt Eduardo Palomo..
vienīgais, man ar vārdu "velna" asociējas Mario Cimarro.. bet nu nemaz nedomāju, ka viņš piestāvētu.. tikai moš viņa garo pinku dēļ :D

0

23

aNgeL написал(а):

bet nu nemaz nedomāju, ka viņš piestāvētu..

nē, nē, nē!!! :D

0

24

Simarro nederētu..................tas gan nē

Norkys написал(а):

mmaaarriiaaa, tavs avatars! :love:

Tnx...............Dievinu to kadru seriālā
Tagad atkal uzgājis laiks, kad gribas šo telenoveli skatīties....................viņa ir tāda, ka var skatīties vairākas reizes un neapniks

aNgeL написал(а):

bet tāpat šaubos, ka ir kāds kuru varētu pielīdzināt Eduardo Palomo..

Nu tā nu ir taisnība.....................otra tāda nav.
Kā viņš notēloja Juanu tā neviens nenotēlos, tās manas domas, jo pārāk jau man patika šī telenovele
Vēl atceros, ka gribēja otro daļu filmēt nu nezinu, kas tur būtu, bet skatītos noteikti. Bet diemžēl tad Eduardo palomo nomira..........man bija tik ļoti žēl viņa.

0

25

mmaarriiaa написал(а):

Vēl atceros, ka gribēja otro daļu filmēt nu nezinu, kas tur būtu, bet skatītos noteikti. Bet diemžēl tad Eduardo palomo nomira..........man bija tik ļoti žēl viņa.

jap, atceros, ka to rakstīja žurnālā.. njāa. tik skumji, ka tā notika.. :(

0

26

Ak, jā, tas aviks. Awwww... Sodien to ainu skatījos. Tik skaisti. Tagad skatos 24.sēriju, kur abi jau apprecējusies, bet tūlīt saksies greizsirdība, viņi neticēs viens otram, bilan. Bet tik skaisti, ka viņs saka viņai, lai viņa strīdās pretī, lai viņai ir savs viedoklis. Ka viņs negrib verdzeni, bet gan sievu. Awwww....

0

27

albalonga написал(а):

Bet tik skaisti, ka viņs saka viņai, lai viņa strīdās pretī, lai viņai ir savs viedoklis. Ka viņs negrib verdzeni, bet gan sievu. Awwww....

mmm...izklausās ļoti forši!!! beidz tak kārdināt :D :D

0

28

hahaha, nebeigšu. gribu skatīties.

Palo un spoleru nemīlētāji - nelasiet tālāk.

Gribu tās ainas, kurš viņš cietumā un Monika kopā ar māsām par mūķeni pārģērbusies atnāks pie viņa. Viņš ievainots, tāds viss netīrs un vispār. Un ar asarām acīs viņi skūpstīties caur restēm. Ak, diems, man asaras saskrēja acīs, cik tas aizkustinoši bija. Un vispār kā viņš cietumā viņas vēstuli lasīja - tik skaisti. Un kā viņš caur balkonu ielīda, apmānot sardzi, kas pie mājas dežūrēja, un pavadīja nakti ar Moniku. Un beigas, kur Monika ilgi negrib';eja piedot, jo galu galā viņš viņu bija atgrūdis un aizsūtījis prom. Nu viņš to darīja, jo baidījās, ka Monikai draud briesmas kopā ar viņu, jo visi viņa ienaidnieki centās viņu iznīcināt. Kā viņš iezagā pie gulošās Monikas un aizspieda viņai muti. Viņu laulību grasījās anulēt un viņš negribēja to pieļaut. Ak, visas tās ainas tik dzīvē atmiņā. Un beigu sērijas, kur bija zemestrīze un abi devās viens otru meklēt. Monika bija pazudusi un gandrīz visi domāja, ka viņa mirusi un Huana sejas izteikmes, asaras acīs. Kā viņš izmisis skraidīja un meklēja Moniku. Un pie okeāna viņam uzbruka tie nleiši un viņš no kraujas ūdenī iekrita. Minika to redzēja un ielēca pakaļ. Kā viņi cem ūdens satikās un izpeldēja un pēc tam abi krastā ievainoti skūpstījās. Kūstu. Vispār paralēli arī Donu Barbaru skatos, bet man tas netraucē, jo Barbaras Edīte man ir pavisam cita Edīte ne tā, kas CS. Man ar vi;nu kā jums ar Spaniku laikam. Jā un vispār 24.sērijā Huans saka, ka Monika laikam ir ragana, jo pamazām dara viņu traku un viņš vairs nespēs dzīvot, ja Monika vi';nu nodos kā Eime. Tas tik labi bija. Ah... :D  Un protams 25.sērijā Eimes izstrādātā trika dēļ Huans nodomās, ka Monika joprojām mīl Andresu. Ak, nabadziņi mani. Raudāšu kopā ar viņiem.

0

29

Bet par tēmu - tipa Yanezs atteicies no lomas. Nezinu, kam Mejia tālāk to piedāvās. Daudzi saka, ka Islass varētu. Un vēl, ka Ana Lajevska varētu Eimi atveidot....

0

30

albalonga написал(а):

Bet par tēmu - tipa Yanezs atteicies no lomas

vismaz kāda laba ziņa.

0

31

albalonga написал(а):

Bet par tēmu - tipa Yanezs atteicies no lomas. Nezinu, kam Mejia tālāk to piedāvās. Daudzi saka, ka Islass varētu. Un vēl, ka Ana Lajevska varētu Eimi atveidot....

xe xe :D a kāpēc šis atteicies? :D mmm..Ana Lajevska man patīk  :love:
nu bet vienalga katrs aktieris savā varonī kko ieliek no sevis + tāds pats varonis 2 aktieriem nevar sanākt, tāpēc domāju, ka jebkurā gadījumā šis rīmeiks būs kā kkāda cita telenovele... nja
no vienas puses iespējams rīmeiks ir labāk, nekā jauns murgs!

Отредактировано aNgeL (23.02.2009 17:12)

0

32

aNgeL написал(а):

nu bet vienalga katrs aktieris savā varonī kko ieliek no sevis + tāds pats varonis 2 aktieriem nevar sanākt, tāpēc domāju, ka jebkurā gadījumā šis rīmeiks būs kā kkāda cita telenovele... nja
no vienas puses iespējams rīmeiks ir labāk, nekā jauns murgs!

Nu tas noteikti, ka būs kā cita telenovele.
nu bet es negribu rīmeiku, pārāk man mīļa telenovele un vispār tik perfekta visādā ziņā. Un man šķiet, ka tā ir vienīgā telenovele kurai es negribu rīmeiku, ir daudzas telenoveles kuras esmu dievinājusi, bet tām man nebūtu iebildumi uz pārfilmējumu.
Bet šai kaut kā tomēr nevēlos, gribas lai corazon salvaje ir vienīgais un oriģinālais(nu ja neskaita oriģināl filmu, bet tlenovele ir pavisam kas cits citi tomēr notikumi šajā telenovelē uzņemti, jo filmē vairāk bija idejisks paraugs)un lai nav neviena ar ko viņu salīdzināt.

0

33

mmaarriiaa написал(а):

Bet šai kaut kā tomēr nevēlos, gribas lai corazon salvaje ir vienīgais un oriģinālais

hmm.. nu jā.. ! saprotu to!! šobrīd tā kā man tas aktuāli, bet skaidri zinu, ka es esmu totāli pret piemēram Amor real, pasion, por tu amor rimeikiem.. es zibeņus laistu, ja ko tādu plānotu izdarīt - neviens neaizvietos Kolungu un Saulu Lisaso.. un ticu, ka tāpat ir ar Eduardo Palomo.... bet es piem atceros arī ecdd, kas ir rīmeiks un man milzīgs prieks, ka tas ir!! nu originālu neesmu redzējusi...
lai vai kāa.. bet mums jau neviens nejautās, gribas rimeiku vai ne..

Отредактировано aNgeL (23.02.2009 21:50)

0

34

aNgeL написал(а):

hmm.. nu jā.. ! saprotu to!! šobrīd tā kā man tas aktuāli, bet skaidri zinu, ka es esmu totāli pret piemēram Amor real, pasion, por tu amor rimeikiem.. es zibeņus laistu, ja ko tādu plānotu izdarīt - neviens neaizvietos Kolungu un Saulu Lisaso.. un ticu, ka tāpat ir ar Eduardo Palomo.... bet es piem atceros arī ecdd, kas ir rīmeiks un man milzīgs prieks, ka tas ir!! nu originālu neesmu redzējusi...
lai vai kāa.. bet mums jau neviens nejautās, gribas rimeiku vai ne..

Nu mums jau neprasīs, bet to var ietekmēt meksikāņi ,pēc manām domām, jo viņi jau ir tie lielie skatītāji. Un cik zinu liela daļa ir pret rīmeiku un vēlas protestēt pret to.
ecdd ir pavisam cita lieta :)
Betnu toč negribu corazon salvaje rīmeiku - es laikam kādu laiku vēl vārīšos pa to. jo neviens to telenoveli neaiztās.
nu zinu, ka tas būs tas rīmeiks kuru neskatīšos
jo nu tā tas ir, ka ir aktieri, kuri ir neaizvietojami

0

35

Esmu tikusi jau līdz 29.sērijai. Dievinu. :D

0

36

albalonga написал(а):

Esmu tikusi jau līdz 29.sērijai. Dievinu. :D

Es tā īsti tālu neesmu tikusi, jo sērijas lādējas drausmīgi lēni.

0

37

ev, a tu logojies iekšā ar manu lietotāju?

0

38

Pirmstam nē, bet tagad pamēģināju un man parāda, ka, lai ielādētos paies divas ar pusi stundas. Kaut kā gribētos, lai ielādējas ātrāk un gribas skatīties uzreiz. Un cik nojaušu tiem video ir normāla kvalitāte

0

39

njā, ilgi gan tev. Man ātrak - apmēram stundas laikā serija un velku kādas četras serijas vienlaicīgi.

+1

40

albalonga написал(а):

njā, ilgi gan tev. Man ātrak - apmēram stundas laikā serija un velku kādas četras serijas vienlaicīgi.

Prieks, ka vismaz tev ātri :)

Nezinu kāpēc man tik lēni
Lādējas ar 31kB sekundē

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fernando Kolunga jaunā Televisas telenovelē?!