TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro - romantikas simbols


Zorro - romantikas simbols

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Atradu un pārtulkoju vienu rakstiņu

Zorro - romantikas simbols

Zorro - virns no visu laiku populārākajiem leģendārajiem varoņiem, kurš nav tikai cīnītājs, bet arī mīlētāja, atgriežas pirmdien uz mazajiem ekrāniem jaunajā Telemundo telenovelē "Zorro: zobens un roze"!!!

Zorro pirmoreiz ielikts telenoveles formātā. Šī brīnišķīgais Telemundo, RTI un Sony Pictures Television International kopprojekts tika sākts filmēt jau pagājušā gada beigās Kolumbijas brīnišķīgajā piekrastes pilsētā Kartahē, bet tagad tas ir pārcējies uz galvaspilsētu Bogotu un tiek filmēts reālajā vidē, nevis tikai filmēšanas paviljonos.

Telenoveli sāks demonstrēt pirmdien 12. Februārī Telemundo kanālā un to pārraidīt deviņos vakarā katru darba dienu (deviņi ir pats labākais TV laiks!!!!!!!!!!!!). Telenovelē galvenās lomas atveido peruānis Kristians Meiers un meksikāniete Marlēne Favela.

Kristians atveido Djego de la Vegu - bagātu, izglītotu un veiksmīgu augstdzimušu vīrieti, kurš pārģērbjas melnā, lai palīdzētu un aizsargātu tos, kuriem dzīvē mazāk veicies un kurus nospiedusi valdošā vara. Marlēne atveido skaituli, kura nozagusi Djego sirdi, bet pati ir iemīlējusies noslēpumainajā varonī Zorro... Turklāt, Esmeralda ir Zorro galvenā ienaidnieka meita. Šis stāsts noris Kalifornijā kaut kad 19. gadsimtā.

Telenovelē spēlē daudzi lieliski aktieri. Ēriks Eliass (Antonio no "Mīlēt, mirt un atgriesties") atveido čigānu Renso, kurš būs Zorro konkurents cīnā par Esmeraldas mīlestību. Artūro Peniče atveido Esmeraldas tēvu - nežēlīgo San Fransisko gubernatoru Fernando Sančesu de Monkadu. Marlēne un Artūro ir Televisas labākie aktieri un viņu iekļaušana Telenovelē bija Sony Pictures noteikums. Tas tāpēc, ka Televisa pēc ekskluzīva līguma piegādā savas programmas Univision (lielākais spāņvalodīgais TV kanāls ASV), un Sony Pictures is Univision akciju turētājs!!!!!!! (Smalka varas un naudas dalīšana, vai ne!!!!!)

Tāpat zvaigžņotajā Zorro aktieru sastāvā iekļauti Natasha Klauss, Hector Suarez Gomís, Harry Geithner, Andrea Montenegro, Andrea López, Luly Bossa and Ricardo González. Telenovelē centrālais būs mīlas trijstūris Zorro, Renso un Esmeralda, bet tai pat laikā telenovele būs pilna ar spraigiem notikumiem, drosmīgiem piedzīvojumiem, lieliskiem jātniecības (jāšanas ar zirgu) demonstrējumiem un laikmetam atbilstošām zobenu cīņām!!!

"Mēs ieradāmies Kolumbijā vairākas nedēļas pirms filmēšanas sākuma, lai sagatavotos filmēšanai": atzina Artūro Peniče preses konferencē, kura tika rīkota pagājušajā nedēļā ar visiem galveno lomu atveidotājiem.

"Tā bija ļoti saspringta un grūta sagatavošanās", atzina Meiers. "Mums bija zirgu jāšanas nodarbības un bezgalīgas, nogurdinošas paukošanās stundas ar zobeniem. tas viss bija diezgan riskanti. Vienas nodarbības laikā viens no instruktoriem pamatīgi sagrieza manu cimdu."

Priekš Ērika Eliasa sagatavošanās process bija vēl grūtāks nekā citiem. "Mans varonis Renso ļoti labi spēlē vijoli. es agrāk biju nedaudz pieskāries vijolei, tomēr tagad tas man prasīja ļoti  daudz laika, lai apgūtu šo instrumentu".

Visa šī lielā gatavošanās bija nepieciešama, lai līdz mazajiem ekrāniem nonāktu Džonstona Makkallija radītais varonis, kurš parādījās viņa darbā "Kapistrāno studijas" (The Study of Capistrano) - komisks stāsts no piecam daļām, kurš tika publicēts iknedēšas stāstu žurnālā 1919. gada augustā.

0

2

Izklausās daudzsološi. Tiešām gribētu redzēt šo noveli. Jācer, ka arī pie mums kāds rādīs, droši vien ne tuvākajā laikā, bet kaut kad...
Un tādi aktieri un tā tēma pati...
Un raidlaiks: 21:00. Ideāls. :D

0

3

missy написал(а):

Izklausās daudzsološi. Tiešām gribētu redzēt šo noveli. Jācer, ka arī pie mums kāds rādīs, droši vien ne tuvākajā laikā, bet kaut kad...
Un tādi aktieri un tā tēma pati...
Un raidlaiks: 21:00. Ideāls.

Kā jau te kaut kad izteicos, man ir tāda 99% LIELA PĀRLIECĪBA, KA 2007. GADA RUDENĪ TO RĀDĪT tv3!!!!!!!!!!!!! Bet tā protams nav oficiāla info!!! :D

0

4

albalonga написал(а):

Kā jau te kaut kad izteicos, man ir tāda 99% LIELA PĀRLIECĪBA, KA 2007. GADA RUDENĪ TO RĀDĪT tv3!!!!!!!!!!!!! Bet tā protams nav oficiāla info!!!

oho, tā ir diezgan liela pārliecība. :D
Domā, ka jau tik drīz varētu pie mums rādīt?
LV jau parasti 2gadus vai vismaz gadu vecas telenoveles...
Bet kas zina. Ja rādīs, tad TV3 noteikti, viņiem ir Telemundo noveles.

0

5

missy написал(а):

oho, tā ir diezgan liela pārliecība.
Domā, ka jau tik drīz varētu pie mums rādīt?
LV jau parasti 2gadus vai vismaz gadu vecas telenoveles...
Bet kas zina. Ja rādīs, tad TV3 noteikti, viņiem ir Telemundo noveles.

Nu rēķinot pēc Vētras - Telemundo to beidza septembrī, a TV3 jau ja nemaldos oktobrī to sāka rādīt!!!!! Ar Zorro varētu būt tāpat - Telemundo to kaut kad vasaras beigās vai rudenī beigs un tad TV3 uzreiz sāks rādīt - nu protams, ja vien novelei būs bijuši labi reitingi. Bet tā pārliecība, ka būs labi reitingi man ir vispār simtsprocentīga, jo man šķiet, ka tādai novelei vienkārši nav iespējami slikti reitingi... :D

0

6

albalonga написал(а):

Nu rēķinot pēc Vētras - Telemundo to beidza septembrī, a TV3 jau ja nemaldos oktobrī to sāka rādīt!!!!! Ar Zorro varētu būt tāpat - Telemundo to kaut kad vasaras beigās vai rudenī beigs un tad TV3 uzreiz sāks rādīt - nu protams, ja vien novelei būs bijuši labi reitingi. Bet tā pārliecība, ka būs labi reitingi man ir vispār simtsprocentīga, jo man šķiet, ka tādai novelei vienkārši nav iespējami slikti reitingi...

Nu tad jau jāsāk gaidīt rudens, ja Tu tā saki. :D
Jāā... šaubos vai varētu būt slikti reitingi vēl ņemot vērā to, ka tajās valstīs ir krietni vairāk telenoveļu fani. :)

0

7

missy написал(а):

Nu tad jau jāsāk gaidīt rudens, ja Tu tā saki.
Jāā... šaubos vai varētu būt slikti reitingi vēl ņemot vērā to, ka tajās valstīs ir krietni vairāk telenoveļu fani.

Un reklamē jau ar viņu visur, kur tik var, un kā vien var... :D

0

8

es ari gaidu zorrito :D  wausmiiiiiiiiiggggggggggiiiiiiiiii

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro - romantikas simbols