TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Yes Man / Vienmēr jā


Yes Man / Vienmēr jā

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Yes Man

http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/Album_001/yesman-teaser-poster-full.jpg

Gads: 2008

Žanrs: Komēdija

Kompānija: Warner Bros. Pictures

Režisors: Peyton Reed

Galvenajās lomās: Jim Carrey, Zooey Deschanel, Terence Stamp u.c.

Anotācija: Lai padarītu dzīvi pozitīvāku, Karls ir metis sev izaicinājumu vienmēr teikt tikai „jā” – pat vietās, kur varētu atbildēt ar noliegumu. Tāpēc līdzās visām jaukajām izmaiņām savā dzīvē, šī apņēmība kļūst par iemeslu dažādām likstām un pārpratumiem, ar kuriem tagad jau pozītīvajam Karlam ir jātiek galā, ievērojot savas jaunās dzīves principus.

+1

2

Vakardien ar draudzeni bijām uz filmu! ^^
Filma ir ļoti laba, diezgan jautra! Priecē, ka galveno lomu spēlē Džims Kerijs! :D Viņš ir tik fooooršs.. :D Atkal ar saviem kumēdiņiem un izlēcieniem! :D
Man traki patika! (Vispār reti ir filmas, kuras man nepatīk).. :)
Iesaku noskatīties kā kādu piektdienas komēdiju, lai paceltu garīgo, jo tā tiešām spēj pacelt garīgo! ;)

0

3

Arī gribēju šādu ierakstu taisīt,bet paspēji pirmā. :D Tad tomēr uz šo aizgājāt? :D :) Es arī vakar biju uz šito filmu un biju vnk starā. :D Oriģināla,sižets neparedzams un jā varēja labi norēkties. Jim Carey vienmēr ir paticis.. ^^ Tiešām laba,turklāt to triku,lēciens no augstā tilta,viņš to darīja pats,nebija kaskadieru. Dažbrīd paspīdēja domas,kuras lika aizdomāties un tiešām jābūt atvērtākiem dzīvei,sēžot četrās sienās un atsakoties nekur tālu nevar tikt. Njāa un vēlreiz tiešām laba filma. :D ^^

P.S. Patika tā vieta ar bezpajumtnieku,HP parodiju,Red bull, un tā varētu turpināt. :D Laikam var redzēt ka man patika,ko tur daudz. :D ^^  :shine:

:D
http://images2.fanpop.com/images/photos/3700000/yes-man-poster-yes-man-3797172-270-400.jpg

+1

4

Adrianna написал(а):

Tad tomēr uz šo aizgājāt?

Jā, mums ar Emy vakar nerāva uz romantiskajām.. :D Gājām pa Rīgu un vnk rēcām un beigās nonācām pie secinājuma, ka jāiet uz komēdiju, riktīgu komēdiju.. :D Tā nu aizgājām uz šito un drīzumā plānojam iet uz Rozā Pantēru 2, jo treileris bija vnk labs.. :rofl: Pārsmējos jau pat par to.. :D:D:D

Adrianna написал(а):

Patika tā vieta ar bezpajumtnieku,HP parodiju,Red bull, un tā varētu turpināt.

Aha.. :D Man patika kā viņš ar tā Lī moci laida.. :D Nu vnk forši.. :D:D:D

0

5

GaBy написал(а):

ā, mums ar Emy vakar nerāva uz romantiskajām..

:D Pareizi darījāt! Man vēl nav bijis tā,ka uz kino gribētos iet uz romantiskajām. Vai nu komēdijas,šausmenes vai ar efektiem. :) Labi,izņēmums bija Sex and the city,bet tā arī nav īsta romantiskā. :D un Twilight,kuru tāpat kino neskatījos,bet mājās. :D :) Tā kā,tā. :) Rozajā Pantērā rādīja Parīzi ^^ njā tā džeka akcents ir graujošs. :D

0

6

Adrianna написал(а):

Man vēl nav bijis tā,ka uz kino gribētos iet uz romantiskajām. Vai nu komēdijas,šausmenes vai ar efektiem.

Es uz pāris romantiskajām esmu bijusi.. :) Šausmenes kinoteātrī - never and ever! :P Filmas ar efektiem var.. :)

Adrianna написал(а):

Rozajā Pantērā rādīja Parīzi  njā tā džeka akcents ir graujošs.

Ahh, Parīze.. :love: Akcents, hmm, nu jā.. :D Pirmajā filmā viņš mācijās angliski pateikt 'I would like to buy a hamburger'.. :D Paskaties youtube, kā sanāca, pārsmieties var.. :D:D:D

0

7

GaBy написал(а):

Šausmenes kinoteātrī - never and ever!

Aj nu beidz! :D vai tad tik traki,vēl joprojām neesmu nekā baisa redzējusi,tikai kaut ko pretīgu.. :)
P.S. Ja kāda zin norm Šausmeni,ziņojat! :D

GaBy написал(а):

Paskaties youtube, kā sanāca, pārsmieties var

esmu redzējusi vairākas reizes,tur tiešām komentāru nevajag labākā vieta filmā. :D :)

0

8

Adrianna написал(а):

Aj nu beidz!  vai tad tik traki,vēl joprojām neesmu nekā baisa redzējusi,tikai kaut ko pretīgu..

Neesmu bijusi un negribu iet.. :P Meitenes bija uz Asiņaino Valentīndienu..  :insane:

Adrianna написал(а):

Ja kāda zin norm Šausmeni,ziņojat!

Aha! :D

0

9

GaBy написал(а):

Meitenes bija uz Asiņaino Valentīndienu..

Es arī gribēju iet,bet teica ka nav vērts,nu tad izlēmu par labu "Yes Man" :D Nenožēloju. :D ^^ ^^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Yes Man / Vienmēr jā