TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 84. - 88.


Pasion 84. - 88.

Сообщений 1 страница 20 из 36

1

no 16.02. plkst 16:05

84. sērija.

Kamila apsūdz Santjago par to, ka tas liedzis viņai ārsta aprūpi, ka viņu interesē tikai viens – nepieļaut, lai Rikardo to atrastu. Tieši tāpēc viņas bērns esot piedzimis nedzīvs. Taču Kamila vēlētos, kaut drīzāk pati būtu mirusi. Dons Husto pastāsta Kamilai par Ritas atzīšanos, ka tā reiz iznīcināja no Kamilas saņemto vēstuli, ka māsa pirms nāves lūgusi piedošanu, mudinājusi to apprecēties ar Santjago un audzināt viņas meitiņu kā pašas bērnu. Kamila gan piekrīt rūpēties par bērnu, taču paziņo, ka nemūžam neprecēsies ar Santjago. Rikardo ir izmisis – epidēmijas dēļ ir slēgta osta un viņš nevar doties meklēt Kamilu. Kamila paziņo tēvam, ka piedod tam, jo nevēlas naidoties, taču lūdz cienīt tās tiesības pašai izlemt, kā dzīvot – ja Rikardo atgriezīsies, viņa sekos tam līdzi kaut līdz pasaules malai. Vecmāte prasa Končitai atdot bērnu. Bērns tiek nodots Lisabetai. Santjago atsakās precēties ar Manuelu un donam Horhem paziņo, ka nerimsies, kamēr Kamila nepiekritīs kļūt par viņa sievu. Dons Horhe iesaka Alberto ļaut Manuelai precēties ar Askanio. Alberto izgāž dusmas pār Manuelu.

85. sērija

Alberto ne tikai paceļ roku pret Manuelu, bet nolīgst cilvēkus, kas nogalinātu Askanio. Par to uzzina Santjago, kas mudina tēvu nepieļaut noziegumu. Taču dons Horhe mēģina attaisnot Alberto. Donja Sofija liek vīram saprast, ka viņam jāizvēlas starp savu paša dēlu un Alberto. Bet, ja viņš nevar atbrīvoties no Alberto tāpēc, ka tam ir zināmi kādi viņa noslēpumi, tad Alberto ir jānogalina. Dons Horhe brīdina Alberto turpmāk nepieļaut kļūdas, jo viņš tam sāk apnikt. Santjago pūlas pierunāt Kamilu atsākt attiecības, pārliecināt par savu mīlestību. Saņēmis atraidījumu, Santjago kļūst uzstājīgs un pat rupjš – viņš tagad, tāpat kā tēvs, varot dabūt katru sievieti, ko vien vēlēsies! Donja Sofija uzaicina Kamilu pievienoties viņai ceļojumā. Kamila piekrīt un lūdz aizbraukt uz vietu, kur varētu būt Rikardo. Donja Sofija piekrīt palīdzēt Kamilai. Dons Horhe piedāvā Askanio vienošanos – ja tas piespiedīs Santjago neturpināt dokumentu pētīšanu, tad pats dons Horhe parunās ar Alberto, lai tas ļauj precēties ar Manuelu.

86. sērija

Lisabeta saka donam Horhem, ka Alberto nepiekrīt nokristīt viņas kalpones bērnu, bāreni, ja viņa pati nebūs tā krustmāte. Horhe saka Alberto, ka viņa sievai jau tā ir pārāk daudz krustbērnu, tāpēc Santjago labprāt kļūšot par bērna krusttēvu, bet Lisabeta būs krustmāte. Alberto dusmīgs iesit Lisabetai pļauku, kliedzot, ka kristīs pats savus, nevis kalpones bērnus. Donja Sofija iecerējusi Kamilai nākamajā dienā braucienu uz Iguanu, meitene pateicas par visu, ko tā viņas labā darījusi. Rikardo, Formens un liels skaits viņu vīru ierodas ostā un uzsāk cīņu. Sievietes, to ieraugot, ir izbiedētas. Kalpone saka, ka tur uzbrukuši pirāti un viņām tāpēc jābēg.

87. sērija

Kamilas dēļ Rikardo cīnās uz dzīvību un nāvi ar pirātiem, par laimi, veiksme ir viņa pusē. Palikuši vienatnē, abi steidzas apliecināt, cik ļoti ilgojušies viens pēc otra. Kamila pastāsta, ka viņu bērniņš piedzima nedzīvs. Lai arī viņai šķiet, ka dzirdējusi bērna raudas piedzimstot, vecmāte apgalvojusi, ka bērns ir miris. Donja Sofija iesit meitai pļauku, kad uzzina, ka Ursula gulējusi ar Formenu. Rikardo lūdz Kamilu atgriezties tās ģimenē un sola jau pavisam drīz doties viņai pakaļ, lai tad nekad vairs nešķirtos. Inesa izstāsta Vasko, ka dzirdējusi, kā viņš saka Ursulai, ka apprecējies bez mīlestības, bet nu ļoti mīl sievu. Vasko apliecina, ka ir pateicīgs par to, ka viņa tēvs un Santjago to piespieda apprecēties, jo Inesa patiešām ir lieliska sieviete. Santjago cer, ka Kamila atgriezīsies no ceļojuma atpūtusies un tad abi varēs parunāt, jo ne ar vienu citu viņš nepiekritīs precēties. Alberto trako, jo bērns nokristīts Pedro de Salamankas vārdā. Viņš grib šo vārdu anulēt, taču tēvs Augustīns saka, ka nekas vairs nav maināms. Rikardo pastāsta Mario, ka viņa bērns piedzimis nedzīvs un liela tiesa atbildības par to jāuzņemas Santjago.

88. sērija

Rikardo zvēr, ka nevēlas nodarīt neko ļaunu Formenam, viņam vajadzīgi tikai dokumenti, kas pierāda, ka Alberto Lafonts un dons Horhe ir kroņa sudraba zagļi, jo tas varētu palīdzēt viņam atgūt savu labo vārdu. Alberto, Marko, Uriels un viņu ļaudis uzbrūk karavānai. Uriels tiek ievainots, Alberto viņu nošauj. Pats Alberto gūst kājas savainojumu un aizbēg, kad saprot, ka tās bijušas lamatas. Alberto ir izmisumā, kad viņam paziņo, ka kāja būs jāamputē, citādi viņš var nomirt. Tēva ārkārtīgi sliktā noskaņojuma dēļ Manuela nolēmusi bēgt kopā ar Askanio – viņai ir apnicis dzīvot pastāvīgās bailēs. Auklīte gan lūdzas, lai viņa tā nedara, jo Askanio tad tiktu nogalināts, un ierosina pagaidīt donjas Sofijas atgriešanos. Askanio parāda Santjago dokumentus, kas apsūdz donu Horhi un Alberto krāpšanā un lūdz sākt izmeklēšanu. Dons Horhe atzīst, ka Alberto, Marko un Uriels ir karavānu aplaupītāji, taču apgalvo, ka nav saistīts ar viņu noziegumiem. Rikardo kuģim uzbrūk un to aizdedzina.

0

2

aNgeL написал(а):

Dons Husto pastāsta Kamilai par Ritas atzīšanos, ka tā reiz iznīcināja no Kamilas saņemto vēstuli, ka māsa pirms nāves lūgusi piedošanu, mudinājusi to apprecēties ar Santjago un audzināt viņas meitiņu kā pašas bērnu.

jā, Kamilla ir labsirdīga.. vienīgais ko atbildēja, ka Rita esot ļoti mīlējusi Santjago..nu būtībā, viņa jau nevar turēt ļaunu uz mirušo māsu.. un turklāt tomēr pateicoties šai Ritas rīcībai, Kamilla iemīlējās Rikardo :)

aNgeL написал(а):

Rikardo ir izmisis – epidēmijas dēļ ir slēgta osta un viņš nevar doties meklēt Kamilu.

brr.. baisi.. nabaga tie visi cilvēki.. un Rikardo - tāds melns klaiņo, bet palīdz.. ah, kāāds vīrietis :) tik mīļi, ka nolēma par to puisīti parūpēties :)

aNgeL написал(а):

Kamila paziņo tēvam, ka piedod tam, jo nevēlas naidoties, taču lūdz cienīt tās tiesības pašai izlemt, kā dzīvot – ja Rikardo atgriezīsies, viņa sekos tam līdzi kaut līdz pasaules malai.

man tomēr prieks, ka viņi salaba.. njāa, Husto saprata, ka nav jēgas nostāties pret Kamillu, kaut gan viņam smagi, ka iespējams Kamilla dosies prom..ah, bet tik skaisti, ka Kamilla gatava iet līdzi visur..un kā Dievmātei lūdzās , lai Rikardo atgriežas - tik skaisti :)  :love:

aNgeL написал(а):

Bērns tiek nodots Lisabetai

mjāa. Lisabeta apmāta..bet man prieks, ka viņai šis bērns vajadzīgs , teiksim ta, labiem nolūkiem, nevis lai atriebtos un nodarīt pāri..

aNgeL написал(а):

Dons Horhe iesaka Alberto ļaut Manuelai precēties ar Askanio. Alberto izgāž dusmas pār Manuelu.

tas bija vēl baisāk!!  tas Alberto..... man vārdu trūkst...nabaga Manuela.. :S bet es jau nojautu, ka Santjago iegāzīs viņu un Askanio pats to nesaprotot..

patiesībā , manuprāt, glups bija tas brīdis, kad Kamilla savu bērnu ciemā ieraudzīja.. wnk..tas bij tāa. tikpat kā nekā.. 1 sekundes emocija.. un viss.. tas bērns varēja sākt piemēram kliegt un pievērst Kamillas uzmanību.. nu lab..gan jau ne pēdējo reizi viņi tiekas :)
un Kamilla arī melnajā izskatās skaista :)

Отредактировано aNgeL (16.02.2009 17:22)

+1

3

aNgeL написал(а):

Kamila gan piekrīt rūpēties par bērnu

tik mīļi viņa rūpējas par bērniņu un vispār viņas attieksme pret bērniem...

aNgeL написал(а):

Bērns tiek nodots Lisabetai

tā sieviete ir jukusi. vēl par Rikardo nosaukt...

0

4

Norkys написал(а):

tik mīļi viņa rūpējas par bērniņu un vispār viņas attieksme pret bērniem...

jāa.. :) Vispār Kamilla tik mīļi izskatījās ar Annu Mariju.. :) tiiik foršī :)  :love:
un skatoties Kamillas un Sofijas sarunu, man uznāca kkāds nostaļgisms :D Man tā patīk, ka Sofija tik svarīga persona.. svarīgākā pec Horhes, un tā atbalsta Kamillas ģimeni un vispār..ciematu :)

0

5

aNgeL написал(а):

Alberto ne tikai paceļ roku pret Manuelu, bet nolīgst cilvēkus, kas nogalinātu Askanio.

Tas bija vienkārši briesmīgi kā Alberto izrīkojās...kā var būt tāds niknums un ļaunums vienā cilvēkā...visus tik savam prātam ar varu pakļaut  :angry:

aNgeL написал(а):

Santjago pūlas pierunāt Kamilu atsākt attiecības, pārliecināt par savu mīlestību. Saņēmis atraidījumu, Santjago kļūst uzstājīgs un pat rupjš – viņš tagad, tāpat kā tēvs, varot dabūt katru sievieti, ko vien vēlēsies!

Un tas Santjago, jo dienas jo tiešām neprātīgāks kļūst...kā cilvēks var tik ātri un viegli mainīties?!  :dontknow:

Patika, ka donja Sofija kā tāds eņģelis turpina izpalīdzēt Kamillai :) Un pārsteidza tas viņas ieteikums, ka Alberto jānogalina...kaut ko tādu nebiju no viņas gaidījusi  :rolleyes:
Ā un vēl forši bija, ka Husto piedraudēja Alberto...es nez...bet man liekas, ka ar katru reizi Husto maz pamazām parādās labākā gaismā un beigās izrādās, ka nemaz nav tik slikts un ir tīri lādzīgs vīrs :P

0

6

Šausmas kā tie pirāti uzbruka un izlaupīja pilsētu, kā tādi mežoņi uzvedās :( Rikardo nācās pārbaudīt savu pacietību redzot šo vardarbību visapkārt, knapi nabags valdījās, bet kā princis baltā zirgā izglāba Kamillu, Sofiju un Ursulu...gadījās īstajā laikā, īstajā vietā...  :rolleyes:  Forši, ka Kamilla satikās beidzot ar Rikardo un redzēja, ka viņam viss kārtībā :) Bet kā man bija viņu žēl, kad Kamilla pateica par bērniņa nāvi  :'(  Bet gan jau drīz viņi uzzinās patiesību...
Ā, un tā Rikardo cīņa ar pirātiem...briesmīgi, vai tad viņš ir tik vesels....un nabaga Kamillai atkal nākas pārdzīvot Rikardo dēļ :(

0

7

vēl neesmu redzējusi ne vakardienas, ne šodienas sēriju, bet nespēju sagaidīt..tas būs pirmais , ko darīšu rīt atnākot mājās :) tad arī izlasīšu un nokomentēšu, Sigsaster :)

0

8

:) gaidīšu ar nepacietību, es arī atnāku vakarā mājās un noskatos spāņu val...tāpēc interesanti padalīties ar domām, jo varbūt šo to ne tā esmu sapratusi  :P

0

9

Beeiidzot noskatījos!!!

aNgeL написал(а):

Alberto ne tikai paceļ roku pret Manuelu, bet nolīgst cilvēkus, kas nogalinātu Askanio. Par to uzzina Santjago, kas mudina tēvu nepieļaut noziegumu.

kādas man dusmas, niknums uz šo ķēmu!! grr!!! nu kā var uzbrukt Askanio?? un puspilsētas stāv un skatās.. baigie.. bet vismaz laiku piesteidzās gan tie dvīņi, gan Vasko :) un Santjago :) man gan likās, ka tie paši atkāpsies, jo Santjago tak baigā persona...bet nu lab..Santjago nogalināja - kļuva bišķīt tuvāks Rikardo..
bet nu kā tā.. kā ļaunais varonis Alberto ir lielisks - tik ļauns un pretīgs

aNgeL написал(а):

Bet, ja viņš nevar atbrīvoties no Alberto tāpēc, ka tam ir zināmi kādi viņa noslēpumi, tad Alberto ir jānogalina.

forši :D un kad vēlāk Horhe pateica Alberto par Sofijas vārdiem.. :D :D xe, tā arī vajag šim..

aNgeL написал(а):

Donja Sofija uzaicina Kamilu pievienoties viņai ceļojumā. Kamila piekrīt un lūdz aizbraukt uz vietu, kur varētu būt Rikardo.

ah, kāda uzticība starp Rikardo un Kamillu :) :)  :love:  nekas nespēj mainīt viņu domas, ticību!! tiik foršīī!!.. un kā Kamilla vēstuli vēlāk lasīja..tik jauki... un arī kad tēvam teica, ka nemūžam Santjago neprecēs.. nu tāāds pāris!!!

aNgeL написал(а):

Horhe saka Alberto, ka viņa sievai jau tā ir pārāk daudz krustbērnu, tāpēc Santjago labprāt kļūšot par bērna krusttēvu, bet Lisabeta būs krustmāte.

:D :D geniāli..Santjago moš kļūs par Kamillas un sava ienīstā Rikardo bērna krustēvu. :D

sigsaster написал(а):

nācās pārbaudīt savu pacietību redzot šo vardarbību visapkārt, knapi nabags valdījās, bet kā princis baltā zirgā izglāba Kamillu, Sofiju un Ursulu

man jau likās, vai tik tas uzbrukums nenotiks turpat kur Kamilla.. un tad skatoties visu to cīņu ilgo..utt.. bij tāda sajūta, ka blusas manī sasēušās, tak skaidrs, ka viņiem jāsatiekas un nekādi nevarēju sagaidīt!! un man jau likās, ka Rikardo glābs Kamillu - tas jau foršākais veids atkal satikties! ak, bet Rikardo skaistākais pirāts - viss melnajā, tik izskatīgs, spēcīgs un iekšā viņā tāda mīlestība pret Kamillu! kā viņš viņu aizstāvēja un kā Kamilla turas pie viņa muguras, wsp pie viņa!! nu tik dievīgi!!!!!!  :love:  vārdu trūkst, tikai milzīga dievināšanas sajūta!!!

sigsaster написал(а):

Bet gan jau drīz viņi uzzinās patiesību...
Ā, un tā Rikardo cīņa ar pirātiem...briesmīgi, vai tad viņš ir tik vesels....un nabaga Kamillai atkal nākas pārdzīvot Rikardo dēļ

jā, kad Kamilla pateica par bērnu..tas bija smags brīdis..bet emocionāli..tik....joprojām trūkst vārdu par viņiem!  :love:
mjāa.. es arī skatījos uz Kamillu...es viņas vietā nobeigtos, ja būtu tā jānoskatās uz mīļotā cīņu..turklāt ka jātur emocijas sevī..nedŗīkst kliegt utt.. :S baisi..ak, bet Rikardo ir tāāāds!!!

tā, vēl kas.. kad ieraudzīju, ka pirāts pielika zobenu pie Sofijas kakla, manī arī tāāds niknums radās!! nu kā var Sofiju aiztikt?? un Ursula bišķīt kaitinoša..gan savā garlaicībā, gan bailēs - nu par to 2. var saprast..
āa, un vēl - cik super bija, ka Inese noklausījās Vasko un Ursulas sarunu  :love:  un cik laimīga vēlāk metās Vasko ap kaklu ..foršīīī!!!!

hmm..bet Kamilla varēja Himenu līdzi paņemt.. gan 1 vietu karietē atrastu..un tad MArio izglābtu arī Himenu..
aww.. bet dievinu, dievinu!!!!! un pēc dažām minūtēm pa TV turpinājums būs :D

0

10

aNgeL написал(а):

āa, un vēl - cik super bija, ka Inese noklausījās Vasko un Ursulas sarunu

jā, tas tiešām bija jauki.

prieks, ka Kamilla tik jauki reaģēja, kad uzzināja, ka Rikardo ir pieņēmis puisīti! :)

0

11

aNgeL написал(а):

Kamilas dēļ Rikardo cīnās uz dzīvību un nāvi ar pirātiem, par laimi, veiksme ir viņa pusē.

ūū..tā tik cīņa bija! un galvenais, ka Formenam bij ļoti jautri uz to visu noskatīties..ak, bet Antilietis ir super!!! kgan žēl protams, ka viņam bija jānogalina tie cilvēki.. un ka Kamillai bija tā jāpārdzīvo un jāredz tas viss. bet tik forši, ka viņa gribēja rauties palīdzēt viņam :)

aNgeL написал(а):

Kamila pastāsta, ka viņu bērniņš piedzima nedzīvs. Lai arī viņai šķiet, ka dzirdējusi bērna raudas piedzimstot, vecmāte apgalvojusi, ka bērns ir miris.

mjāa.. laikam saprotams, ka viņa nav  droša, vai tiešām dzirdēja bērna raudas, ja jau jutās tā slikti utt.. eh..bet drīz jau uzzinās patiesību :) cik patīkami apzināties, ka šeit neko nevelk pusseriāla garumā, izņemot viņu abpusējās jūtas , to aizstāvēšanu visa seriāla garumā, kopš sagāja kopā :)  :love:

aNgeL написал(а):

Alberto trako, jo bērns nokristīts Pedro de Salamankas vārdā. Viņš grib šo vārdu anulēt, taču tēvs Augustīns saka, ka nekas vairs nav maināms.

mjāa. nepatīk man vārds Pedro..bet tā sauca Rikardo tēvu, tā ka gan jau arī Kamilla tā nosauktu bērnu.. jauki, ka bērns tika kristīts ar tādu vārdu un uzvārdu, ar kādu vajag :) bet tas Alberto..nevaru sagaidīt, kad viņu nobeigs!!!!

aNgeL написал(а):

Rikardo pastāsta Mario, ka viņa bērns piedzimis nedzīvs un liela tiesa atbildības par to jāuzņemas Santjago.

eh..viņš tik skumjš izskatījās.. :( nu toties kāds prieks būs kad uzzinās patiesību!! :) un protams awww, par visām ainām ar Kamillu un Rikardo! cik skumji, ka atkal jāšķiras, bet toties tik skaistas atvadas..tik ar emocijām pilnas :)
un beidzot Mario vismaz lūdza nodot kādu vēsti Himenai :)

Norkys написал(а):

prieks, ka Kamilla tik jauki reaģēja, kad uzzināja, ka Rikardo ir pieņēmis puisīti!

kā gan citādi? :) ak, mīļi :)

0

12

aNgeL написал(а):

awww, par visām ainām ar Kamillu un Rikardo!

nevis vienkārši awww, bet... tas ir tiiiik romantiski! 

aNgeL написал(а):

bet tas Alberto..nevaru sagaidīt, kad viņu nobeigs!!!!

tieši tā! preteklis!

0

13

Norkys написал(а):

nevis vienkārši awww, bet... tas ir tiiiik romantiski!

nu rakstiski no manis sanāca wnk awww...bet patiesībā es tak kusu ekrāna priekšā un sajūsmā!

0

14

aNgeL написал(а):

kādas man dusmas, niknums uz šo ķēmu!!

es labāk neizteikšos.. labāk rikardo šim abas acis būtu izdūris, vismaz nebūtu spējīgs vairs nevienam pāri darīt. Un saskanētu ar sieviņu... divi cimdi no pāra, bilan...

aNgeL написал(а):

man jau likās, vai tik tas uzbrukums nenotiks turpat kur Kamilla.. un tad skatoties visu to cīņu ilgo..utt.. bij tāda sajūta, ka blusas manī sasēušās, tak skaidrs, ka viņiem jāsatiekas un nekādi nevarēju sagaidīt!! un man jau likās, ka Rikardo glābs Kamillu - tas jau foršākais veids atkal satikties! ak, bet Rikardo skaistākais pirāts - viss melnajā, tik izskatīgs, spēcīgs un iekšā viņā tāda mīlestība pret Kamillu! kā viņš viņu aizstāvēja un kā Kamilla turas pie viņa muguras, wsp pie viņa!! nu tik dievīgi!!!!!!    vārdu trūkst, tikai milzīga dievināšanas sajūta!!!

šeit... jā, man patika, ka izglāba, bet... ak, nu man gribējās druuuuscītiņ iespaidīgāku mirkli, kad Kamilla ierauga Rikardo.. Nu kaut ko.. nu druuuscītiņ.. nez. :D bet tāpat bija skaisti. ^^

aNgeL написал(а):

jā, kad Kamilla pateica par bērnu..tas bija smags brīdis..bet emocionāli..tik....joprojām trūkst vārdu par viņiem!

Ah, nu jā, pēc tam šī viņu saruna bija dieeevīga!! Ak, beeeidzot viņi abi kopā! Viņi tā saskan, tik skaisti, mīļi!!! :love:

aNgeL написал(а):

mjāa.. es arī skatījos uz Kamillu...es viņas vietā nobeigtos, ja būtu tā jānoskatās uz mīļotā cīņu..turklāt ka jātur emocijas sevī..nedŗīkst kliegt utt.. :S baisi..ak, bet Rikardo ir tāāāds!!!

uj.. i nerunā... šausmīgi :S bet malacis, ka klausīja Rikardo. Bet tas super, ka tā uzticejās, paļāvās, klausīja...!!! :)

aNgeL написал(а):

āa, un vēl - cik super bija, ka Inese noklausījās Vasko un Ursulas sarunu    un cik laimīga vēlāk metās Vasko ap kaklu ..foršīīī!!!!

Ahaaaa, tas bija super! :) beidzot šie arī patiešām laimīgi! :)

diemžēl šodienas sēriju skatījos ar nedaudz apgaismotu ekrānu, kas bik bojāja redzamībum, bet nu tomēr...

aNgeL написал(а):

ūū..tā tik cīņa bija! un galvenais, ka Formenam bij ļoti jautri uz to visu noskatīties..ak, bet Antilietis ir super!!! kgan žēl protams, ka viņam bija jānogalina tie cilvēki.. un ka Kamillai bija tā jāpārdzīvo un jāredz tas viss. bet tik forši, ka viņa gribēja rauties palīdzēt viņam

ahaa, tā ciņa bija fantastiska!! Ak, dievinu tādās noskatīties! Kā viņs vēl ar to lustru izdarījās, un augšā uzlaidās un vsp... ak! :D :love: :love: :love:  viņam tā piestāv būt pirātam!!! :love:  ūn šīs pirāta drēbes noteikti daudz labāk piestāv kā tās augstmaņu! :love:

aNgeL написал(а):

mjāa. nepatīk man vārds Pedro..bet tā sauca Rikardo tēvu, tā ka gan jau arī Kamilla tā nosauktu bērnu.. jauki, ka bērns tika kristīts ar tādu vārdu un uzvārdu, ar kādu vajag

mjā.. man ar nepatīk.. bet tass tik... tik... nejauki uzjautrinoši.. :D ka Lisabeta ar saviem nejaukajiem plāniem patiesībā tādu pakalpojumu izdarīja Rikardo un Kamillai - nokristīja bērnu pareizā vārdā :D

aNgeL написал(а):

eh..viņš tik skumjš izskatījās..  nu toties kāds prieks būs kad uzzinās patiesību!!  un protams awww, par visām ainām ar Kamillu un Rikardo! cik skumji, ka atkal jāšķiras, bet toties tik skaistas atvadas..tik ar emocijām pilnas

Ak, nu tā viņu saruna tur bija vispār.... man trūkst vārdu!!!!!!!!!!! :love: :love: :love:  es skatījos vnk plīstot no plata smaida un aizkustinājuma - cik viņi ir lielisks pāris!! :love:  un beidzot atkal kopā! (es to jau teicu? :D ) Tik fantasstiski uz viņiem abiem kopā skatīties! Uz tādu mīlestību! :love:

aNgeL написал(а):

un beidzot Mario vismaz lūdza nodot kādu vēsti Himenai

ahaa, bet tas tā forši bija.. ka viņš tomēr domā.. ek, gaidu, kad šie abi ar beidzot satiksies :P

0

15

Paloma написал(а):

ak, nu man gribējās druuuuscītiņ iespaidīgāku mirkli, kad Kamilla ierauga Rikardo..

man patiesībā arī..bet nu tobrīd viņai droši vien nebija līdz tam.. bet es jau biju iedomājusies to visu no sava viedokļa..nez, ka piem.. viņa izbēg no tā pirāta, viņš viņai pakaļ dzenas un viņa ieskrien tieši Rikardo skavās kkā tāa..  bet tas, ka Rikardo pieķēra to pirātu mēģinām nodarīt pāri Kamillai , radīja vairak emociju no Rikardo puses - tās dusmas, vēlmi aizstāvēt..utt

Paloma написал(а):

divi cimdi no pāra, bilan...

nu nevajag! Lisabeta ir daaaudz labāka par Alberto.. nav viņi nema viens otra vērti.

Paloma написал(а):

ka Lisabeta ar saviem nejaukajiem plāniem patiesībā tādu pakalpojumu izdarīja Rikardo un Kamillai - nokristīja bērnu pareizā vārdā

nūu..bet viņa taču arī gribēja , lai bērnam ir Rikardo vārds un uzvārds..kaitēt jau ar to negribēja :P

Paloma написал(а):

ek, gaidu, kad šie abi ar beidzot satiksies

jaaa,..es arī!! Himena varēja tomer doties līdzi Kamillai meklēt Mario.

Paloma написал(а):

ūn šīs pirāta drēbes noteikti daudz labāk piestāv kā tās augstmaņu!

ak, man viņš patīk visās drēbēs!!  :love:  wnk melnajā man vīrieši vairāk patīk :P

0

16

aNgeL написал(а):

Rikardo zvēr, ka nevēlas nodarīt neko ļaunu Formenam, viņam vajadzīgi tikai dokumenti, kas pierāda, ka Alberto Lafonts un dons Horhe ir kroņa sudraba zagļi, jo tas varētu palīdzēt viņam atgūt savu labo vārdu.

ak, kā man patīk ka pirāti ir viens par otru!!! īpaši , ka Džons un Rikardo ir viens par otru..haa, tā tam Lafontam un Horhem vajag..a to domā, ka baigie.. Rikardo ir baigāāks! viņam svarīgāki sakari :D :D :D

aNgeL написал(а):

Alberto, Marko, Uriels un viņu ļaudis uzbrūk karavānai. Uriels tiek ievainots, Alberto viņu nošauj. Pats Alberto gūst kājas savainojumu un aizbēg, kad saprot, ka tās bijušas lamatas. Alberto ir izmisumā, kad viņam paziņo, ka kāja būs jāamputē, citādi viņš var nomirt.

°
brr.. tas cirtiens kājā bij baiss.. mjāa. bet patiesībā šim Alberto ir izdomāts lielisks dzīves sods.. tāds lēns ..un ..baiss..

aNgeL написал(а):

Tēva ārkārtīgi sliktā noskaņojuma dēļ Manuela nolēmusi bēgt kopā ar Askanio – viņai ir apnicis dzīvot pastāvīgās bailēs. Auklīte gan lūdzas, lai viņa tā nedara, jo Askanio tad tiktu nogalināts, un ierosina pagaidīt donjas Sofijas atgriešanos.

hmm..bet Manuela nezina, ka tēvs jau bija sūtījis nogalināt Askanio? ..laiks uzzināt.. vismaz auklītei izdevās pierunāt!

aNgeL написал(а):

Rikardo kuģim uzbrūk un to aizdedzina.

nabaga, nabaga kuģis!!!!! un Rikardo..- kāda velna pēc viņš nepamet kuģi?? bet nu..pēc viņa skatiena , viņš kko mēģina izdomāt.. ak, gribu turpinājumu!!!!!!
ak, un forši ka viņš tāds attapīgs - cer, ka bērns dzīvs :)

0

17

aNgeL написал(а):

īpaši , ka Džons un Rikardo ir viens par otru..haa

tas tiešām :D

0

18

aNgeL написал(а):

ūū..tā tik cīņa bija! un galvenais, ka Formenam bij ļoti jautri uz to visu noskatīties..ak, bet Antilietis ir super!!! kgan žēl protams, ka viņam bija jānogalina tie cilvēki.. un ka Kamillai bija tā jāpārdzīvo un jāredz tas viss. bet tik forši, ka viņa gribēja rauties palīdzēt viņam

Piekrītu :) Vēl man likās, ka tad, kad cīņa bija galā Rikardo drusku tā kā pie sevis domāja, ko Kamilla par viņu padomās pēc šitādas cīņas noskatīšanās...nu kā viņš nogalina utt...Bet kad viņi palika divatā, viss atrisinājās...tas bija tiik mīļi....  :love: Tik žēl, ka viņiem tik ātri atkal bija jāšķiras.
Man ar baigo prieku sagadāja tas, ka Mario beidzot lika nodot kaut kādu ziņu Himenai, nabags izskatījās tāds drusku samulsis, kad lūdza to Sofijai :P
Vēl patika, ka starp Inesi un Vasko tāds prieks un mīlestība laužas uz āru :)

Tas Alberto kājas ievainojums gan bija drausmīgs...un kā viņš tik augstasinīgi acīs skatoties nogalināja Urielu...briesmīgi....Bet, man liekas, ka maz pamazām viņam tie visi ļaunie darbi nāks atpakaļ...

Žēl Rikardo un viņa kuģa...cerams, ka viss beigsies labi...kaut arī kuģis izskatījās nolemts...

0

19

sigsaster написал(а):

Vēl man likās, ka tad, kad cīņa bija galā Rikardo drusku tā kā pie sevis domāja, ko Kamilla par viņu padomās pēc šitādas cīņas noskatīšanās...nu kā viņš nogalina utt...

jāā!! man arī tā likās! man liekas, ka to Kolunga parādīja ļoti uzskatāmi un saprotami! ak, jauks žests :)

sigsaster написал(а):

Tik žēl, ka viņiem tik ātri atkal bija jāšķiras.

eh, jaa.. bet tik skaista tikšanās.. tik forši, kad jau atvadījās, Kamilla vēl vislaik atskatījās un Rikardo.. :)

sigsaster написал(а):

Man ar baigo prieku sagadāja tas, ka Mario beidzot lika nodot kaut kādu ziņu Himenai, nabags izskatījās tāds drusku samulsis, kad lūdza to Sofijai

xi xi.. aha :D biisķīt bij tā :D bet viņš varēja arī Kamillai to paprasīt..

sigsaster написал(а):

Bet, man liekas, ka maz pamazām viņam tie visi ļaunie darbi nāks atpakaļ...

mhm.. jau nāk.. moš vēl kkādu roku zaudēs? mjāa. bet 1 kāja tikai parāda viņa melno dabu..tagad no viņa lielisks pirāts sanāktu - viena kāja, viena acs!!!

sigsaster написал(а):

Žēl Rikardo un viņa kuģa...cerams, ka viss beigsies labi...kaut arī kuģis izskatījās nolemts...

aha.. nabaga Salamandra :(
un tomēr man liekas aizdomīgi, ka viņi tā sadalījās un ka Mario palika uz cita kuģa.. kkam tur jāslēpjas, ka Mario nav ar Rikardo šajā brīdī..

0

20

aNgeL написал(а):

tagad no viņa lielisks pirāts sanāktu - viena kāja, viena acs!!!

nē, nē! viņš tikai aptraipītu pirātu vārdu! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 84. - 88.