TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 84. - 88.


Pasion 84. - 88.

Сообщений 21 страница 36 из 36

21

Norkys написал(а):

nē, nē! viņš tikai aptraipītu pirātu vārdu!

nju tādā ziņā jā.. bet tajā pat laikā ir arī riebīgi pirāti! ne visi ir tādi kā Antilietis!  :love:

0

22

aNgeL написал(а):

aha.. nabaga Salamandra 
un tomēr man liekas aizdomīgi, ka viņi tā sadalījās un ka Mario palika uz cita kuģa.. kkam tur jāslēpjas, ka Mario nav ar Rikardo šajā brīdī..

Jā, man ar tas tā aizdomīgi likās....gaidu ar nepacietību turpinājumu :)

Norkys написал(а):

aNgeL написал(а):
tagad no viņa lielisks pirāts sanāktu - viena kāja, viena acs!!!nē, nē! viņš tikai aptraipītu pirātu vārdu!

Jā, iespējams :P Skatoties šo seriālu sākumā var rasties iespaids, ka visi pirāti tur baigi lādzīgie, sākot jau ar Rikardo un viņa vīri, tad vēl Ķīnietis, Lauciniece un Džons...bet tomēr, kad bija tie uzbrukumi, nu nez, pārējie pirāti likās tādi mežoņi tomēr :D

0

23

aNgeL написал(а):

bet tajā pat laikā ir arī riebīgi pirāti! ne visi ir tādi kā Antilietis!

es zinu, bet Antilietis ir pirātu etalons! :D

sigsaster написал(а):

Lauciniece

man vienreiz patika, ka viņai jautā kāds ir viņas īstais vārds. Viņa saka, ka Lauciniece :D

0

24

sigsaster написал(а):

Jā, iespējams  Skatoties šo seriālu sākumā var rasties iespaids, ka visi pirāti tur baigi lādzīgie, sākot jau ar Rikardo un viņa vīri, tad vēl Ķīnietis, Lauciniece un Džons...bet tomēr, kad bija tie uzbrukumi, nu nez, pārējie pirāti likās tādi mežoņi tomēr

nu pašā sākumā viņi neradīja labu iespaidum, nozogot Kamillu un izvarojot visas tās sievietes... bet šie atsevišķie varoņi Ķīnietis , Džons , Lauciniece, Pablo, Mario utt.. tie kas Rikardo mājā strādāja .. njaa. rada labu iespaidu, kgan ir spējīgi uz daudz ko..  :D ej nu saproti pirātus :D

0

25

aNgeL написал(а):

nu pašā sākumā viņi neradīja labu iespaidum, nozogot Kamillu un izvarojot visas tās sievietes... bet šie atsevišķie varoņi Ķīnietis , Džons , Lauciniece, Pablo, Mario utt.. tie kas Rikardo mājā strādāja .. njaa. rada labu iespaidu, kgan ir spējīgi uz daudz ko..   ej nu saproti pirātus

Vot šito sākuma momentu biju piemirsusi, aNgeL  :shine: ...sākumā es arī domāju, ka nu visi uz Salamandras, izņemot Antilieti un Mario, ir tādi ne visai, bet vēlāk tieši ar savu uzticību utt viņi kļuva simpātiski :)

0

26

Norkys написал(а):

man vienreiz patika, ka viņai jautā kāds ir viņas īstais vārds. Viņa saka, ka Lauciniece

Jā, tas bija labs moments :)

0

27

sigsaster написал(а):

sākumā es arī domāju, ka nu visi uz Salamandras, izņemot Antilieti un Mario, ir tādi ne visai, bet vēlāk tieši ar savu uzticību utt viņi kļuva simpātiski

mhm... tas gan! man dikti patīk viņu uzticība Antilietim :) un paklausība! kgan ik pa brīdim uzrodas nodevēji..ak, kad gan viņi iemācīsies, ka nav jēgas cīnīties ar Antilieti? :D

0

28

Paldies Dievam,ka dons Husto atjēdzās daudz ātrāk,kā varēja gaidīt,jo tas,ka viņš Kamilas apsūdzību neuztvēra kā drudža izraisītus murgus,liecina,ka viņš saprot,ko ir izdarījis,to pierāda arī tālāko sēriju notikumi,ka dons Husto necentās Kamilu par katru cenu piespiest apprecēties ar Santjago.Tas,ka no visiem slēpt Kamilas grūtniecību,bija bezjēdzīgi,apliecina Ursulas un Fortunatas saruna-,ja jau viņas tik ātri nojauta Kamilas prombūtnes iemeslu,tad ir ļoti ticams,ka viņas nav vienīgās Sanfernando iedzīvotājas,kas tā domā, tāpēc,ja Kamila būtu atgriezusies mājās ar mazuli,neviens nebūtu ticējis,ka tas nav viņas dēls,vai arī,ja Kamila tomēr būtu padevusies tēva spiedienam atteikties no mazuļa,un piekritusi viņu nodot adopcijai,pat tad cilvēki būtu pārliecināti,ka kaut kur pasaulē dzīvo Kamilas ārlaulības bērns,jo pa šo laiku,ko Kamila pavadīja ārpus Sanfernando,viņa varēja iznēsāt un laist pasaulē bērnu.Santjago pēc visa notikušā joprojām lolo ilūzijas,ka ''pēc visa,kas noticis,un pēc tā,kas viņiem bija jāpārdzīvo'',viņiem ar Kamilu jābūt kopā-tad jājautā-,kas tad ir tas,ko viņi ir kopīgi ''pārdzīvojuši''?-Vai Santjago bija tas,kurš ar Kamilu slepus salaulājās,lai izvairītos no dona Horhes uzmācības,vai viņš bija tas,kurš devās meklēt Bernabi,lai atgūtu ārsta vēstuli,tāpat kā vēlāk ielauzās Alberto mājā,un pat dona Horhes pilī,cerībā atrast to pašu vēstuli,vai Santjago nolēma kļūt par atbildētāju tiesā,vai viņš nomaksāja parādu?-Kad Kamila no Santjago uzzināja par Ritas nāvi,viņu nemaz neaizskāra ziņa,ka bijušas līgavainis ir kļuvis atraitnis,likās,ka viņš nekad nav bijis Kamilas mīļotais vīrietis,Santjago noteikti gaidīja,ka uzzinot par māsas nāvi,Kamila metīsies viņam ap kaklu,sakot,ka nu viņai vairs nav nozīmes arī turpmāk apgalvot,ka viņu vairs nemīl,jo nu visi šķēršļi ceļā uz viņu laimi nu ir nojaukti,un nekas vairs nekavē abiem būt kopā.Tas,ka Kamila devās meklēt Rikardo,jau zinot,ka Santjago jau ir atraitnis,pilnīgi un galīgi apstiprina,ka Santjago cerības atjaunot attiecības ar Kamilu,ir un paliek ilūzijas.

0

29

Terēze написал(а):

Kad Kamila no Santjago uzzināja par Ritas nāvi,viņu nemaz neaizskāra ziņa,ka bijušas līgavainis ir kļuvis atraitnis,likās,ka viņš nekad nav bijis Kamilas mīļotais vīrietis,Santjago noteikti gaidīja,ka uzzinot par māsas nāvi,Kamila metīsies viņam ap kaklu,sakot,ka nu viņai vairs nav nozīmes arī turpmāk apgalvot,ka viņu vairs nemīl,jo nu visi šķēršļi ceļā uz viņu laimi nu ir nojaukti,un nekas vairs nekavē abiem būt kopā.

pat ja Kamila viņu mīlētu, man šķiet, viņa diezvai uz ko tādu parakstītos. Viņa noteikti izjustu cieņu pret mirušo māsu, lai kāda tā bijusi pret viņu. Pieņemot versiju, ka Kamila tiešām vēl mīlētu Santjago, Kamila noteikti kādu laiku nogaidītu, es neticu, ka viņa tā vienkārši ņemtu un apprecētos ar māsas vīru! Kamila nav tāda.. bezgode. Tāds ir Santjago, kurš it nemaz, man šķiet, nepārdzīvo sievas nāvi, jo viņam ir tikai viena doma - dabūt Kamillu. Un Kamilai, protams, ir nospļauties, jo viņa mīl tikai Rikardo. Brīdī, kad viņš aizveda Kamilu no Sanfernando, viņam vajadzēja iedomāties, ka tā arī ir pēdējā nagla zārka vākā un ka Kamila ar divtik lielu sparu gribēs doties līdzi Rikardo, nedomājot par to, ka tur paliek viņas ģimene. Plus, doma par mirušo bērnu, kas, ja arī nebūtu nekādu Lisabetas-Lafonta-vecmātes mahināciju, patiešām varēja iet bojā, bet, redz, Santjago svarīgāk bija domāt par to, lai Rikardo nekad neredzētu Kamilu, viņš pat niedomājās, ka Kamila pati arī varētu iet bojā! Šajā brīdī rodas jautājums - viņš viņu tiešām mīlēja? Vai tikai gribēja paturēt sev. Jo Rikardo nekad nepakļautu Kamilu tādām briesmām, manuprāt, viņam būtu veselais saprāts sievieti tādā stāvoklī ne kur nekādās karietēs projām nevest. Rikardo viņu ar savu dzīvību censtos nosargāt, nevis pakļaut briesmām mirkļa iegribu iespaidā. Sanjago zaudēja cīņu brīdī, ka pieļāvās pierunāties apprecēt Ritu, tik drīz. Viņš nevar apvainoties uz Rikardo, kas iemīlēja, teiksim tā, brīvu sievieti.

oj, jopcik, atkal memuārs iznāca.

0

30

Protams,ka patiesi mīlošs vīrietis prastu zaudēt ar godu,nevis mēģinātu mīļoto sievieti iegūt par katru cenu.Vai Santjago ''vizīte'' bordelī,ir ''pierādījums tam,cik ļoti viņš mīl'' Kamilu?Un tas ir tas pats ''godīgais un dievbijīgais'' Santjago,kurš tik ļoti ievēro morālās vērtības,kurš uzskata,ka nevar mīlēt vīrieti,''kurš melo,slepkavo un pārkāpj baušļus''?Te nu ir vietā stāsts par baļķa neredzēšanu savā acī,kā gan alkohola lietošanā,prostitūtu pirkšanā un uzdzīvē izpaužās Santjago dievbijība un tikumiskums.Kā krass pretstats Santjago dubultajai morālei,bija Rikardo un viņa komandas brīvprātīgā palīdzības sniegšana mēra epidēmijas upuriem,vai cilvēki kuriem it kā nekā nav svēta,tik pašaizliedzīgi darbotos sabiedrības labā?

0

31

Terēze написал(а):

Kā krass pretstats Santjago dubultajai morālei,bija Rikardo un viņa komandas brīvprātīgā palīdzības sniegšana mēra epidēmijas upuriem,vai cilvēki kuriem it kā nekā nav svēta,tik pašaizliedzīgi darbotos sabiedrības labā?

nūūūū, Rikardo jau no sākta gala atšķīrās no visiem citiem pirātiem, jo bija saglabājis  cilvēciskumu  kaut kur dvēselē. Ja viņš būtu tāds nelietis, viņš taču nemūžam nebūtu iedevis naudu tam tur (es pēkšņi aizmirsu vārdu), lai izsolē nopērk Kamilu un Himenu, kā arī Klaudio un viņa brāli.
Un, jā, dievticīgā Santjago atrašanās bordelī mani arī pārsteidza (es jau biju aizmirsusi, ka viņš tur pabija). Un vēl Kamilu viņš sauca par pagrimušu sievieti...

0

32

Rikardo par pirātu kļuva nelaimīgas apstākļu sakritības dēļ,gan jau arī pārējie pirāti par tādiem ne jau sava prieka dēļ.To pirātu,kuru Rikardo nosūtīja uz vergu tirgu izglābt Klaudio un viņa brāli,sauca Lasaro.Rikardo vienmēr ir piemitusi cilvēcība un izteikta taisnīguma izjūta.Toreiz,kad Rikardo nolēma nenodot Klaudio gvardei,man viņa rīcība šķita pilnīgi saprotama,ne jau lai vēl vairāk izceltos Kamilas acīs,viņš tā darīja,Rikardo ļoti labi saprata,ka Klaudio nav nekāds noziedznieks šā vārda vispārpieņemtajā nozīmē,bet gan tikai nelaimīgs jauns zēns,kuram tika ļoti smagi nodarīts pāri,turklāt no paša brālēna un mātes vīra vienā personā puses,jo kā mēdz teikt, pat čigāns savās mājās nezog,bet Alvaro izpostīja savu tuvāko dzīves-nogalināja savu sievu un izpostīja savu brālēnu,kuriem viņam bija jābūt tēva vietā,dzīves,lai tikai piesavinātos viņu bagātības.Varēja just cik ļoti Rikardo jūt atbildību par Klaudio,ka viņam nav vienalga,kas ar Klaudio notiek tālāk,esmu pārliecināta,ka vēlāk Klaudio būs Rikardo par šo sarunu ļoti pateicīgs,jo viņam tā noteikti palīdzēja saņemties un dzīvot tālāk.Rikardo ir no tiem,kam nekas cilvēcisks nav svešs,kā arī nekad nekas nebūs tikai balts un melns.

0

33

Terēze написал(а):

Toreiz,kad Rikardo nolēma nenodot Klaudio gvardei,man viņa rīcība šķita pilnīgi saprotama,ne jau lai vēl vairāk izceltos Kamilas acīs,viņš tā darīja,Rikardo ļoti labi saprata,ka Klaudio nav nekāds noziedznieks šā vārda vispārpieņemtajā nozīmē

tieshi taa! Tas, ko nespēja saprast neviens cits, vēl izņemot Kamilu & Co, kas zināja rūgto patiesību, savukārt pārējiem pat īsti nerūpēja, kas ir slepkava, jo bija svarīgi vispār kādu dabūt cietumā. Vienalga - ja nevarēja sadzīt pēdas Klaudio, tad liksim cietumā Kamilu, jo Klaudio dzīvoja pie Kamilas. Brīžiem, domājot tieši par šo seriāla pavērsienu, šķiet, ka ne jau vaimnīgo bija tik svarīgi atrast, svarīgi bija kādu iebāzt cietumā, kas, protams, tur nevienam neizdevās, jo atkal ieradās Rikardo, kurš uzstāja, ka viņam kā Kamilas topošajam vīram, ir tiesības būt viņai līdzās. Vēl viens iemesls, kadēļ Santjago varēja kost sev pirkstos, jo bija kāds, kas tai mirklī varēja visu, kamēr viņš varēja tikai no malas noskatīties un sev teikt 'Kaut es nebūtu precējies ar Ritu..'

Jebkurā gadījumā, atceroties šos notikumus, gribas piebilst un paslavēt, cik labi ir aktieri, kas tik ļoti iedzīvina šos tēlus. Vienkārši perfekti - Rikardo gadījumā es pat nevienu citu kā tikai Kolungu nespēju iedomāties - tā iznesība, kādu Rikardo piešķir Kolunga, ir vienkārši neizsakāma. It sevišķi, kur viņš kā Kamilas glābējs parādās. Citos seriālos šādi izgājieni man liek pasmaidīt vai pat pasmieties, jo tas ir kaut kā ne līdz galam, vai nu aktieris nespēj iznest tēlu vai varbūt režijā ir vaina un konkrētā aina nav līdz galam izdomāta un pārdomāta, bet šeit... patiešām tas tēls liekas svarīgs, ietekmīgs un pat skatītājam gribas domāt - viņš var visu. Tāpat arī Santjago atveidotājs - tas, cik perfekti viņš var notēlot to naidu un dusmas, sakot gvardiem, ka jāizķer pirāts. Tas nekas, ka man gribas ar tupeli mest pa televizoru no dusmām, bet, jā, viņš neatstāj vienaldzīgu. Arī Ritas atveidotāju man gribas pieminēt - tā nu tēloja tādu raganu, tādas greizsirdības scēnas viņai bija jānotēlo. Man pat grūti iedomāties vēl kādu, kas varētu būt viņas vietā un tēlot Ritu... Nu, jā, šo sarakstu varētu turpināt un turpināt, bet šie bija tie, ko man gribējās atzīmēt visvairāk. xD

0

34

Piekrītu,ka Fernando Kolungam Rikardo loma bija kā radīta,nudien pieļauju iespēju,ka Marija Saratīni Rikardo lomu ir rakstījusi tieši viņam,jo Fernando tēlojums ir izcils jebkurā epizodē.Arī Susana Gonsalesa Kamilu spēlē ar pilnu atdevi,tāpat kā Tevis pieminētie Sebastjans Rulji un Maite Embīla,kuriem arī bija jāatveido kaislību plosīti varoņi,kuri nespēj atšķirt realitāti no savām iedomām,kā piemēram Santjago,kurš svēti tic,ka tā tikai taisnīgi,ja Kamila pie viņa atgrieztos,tagad viņš pat neuzskata sevi par vainīgu Kamilas bērna ''nāvē'',vēl vairāk-uzskata,ka tā bija likumsakarība,ka bērns ''piedzima nedzīvs'',te nu vietā jautājums,ko es reiz jau uzdevu- vai tiešām Santjago vēlāk nebūtu satraucis tas,ka saskaņā ar majorāta tradīcijām,Pedro kā jau pirmdzimtajam dēlam,būtu jākļūst par nākamo Sanfernando lordu,it sevišķi vēl,ja abiem ar Kamilu vēlāk piedzimtu pašiem savs dēls,vai tiešām Santjago negribētos labāk redzēt lorda amatā paša miesīgo dēlu?Protams,Migels Markess atstāja smēdi Santjago īpašumā,bet mantot smēdi,nav tas pats,kas mantot lorda amatu,turklāt kā atceramies,tad Migelam ar Ofēliju nebija pašiem sava dēla,bet gan meita.Savukārt Maitei Embīlai tēlot slimīgi greizsirdīgo Ritu,kura visu laiku bija pārliecināta,ka Kamila un Santjago ir mīļākie,lai gan viņai nebija neviena lietiskā pierādījuma tam,ka viņiem tiešām ir romāns,nudien gribējās Ritai pavaicāt,ja viņa par to ir tik pārliecināta,tad lai pasaka kad un kur Kamila un Santjago tiekās.

0

35

Terēze написал(а):

Arī Susana Gonsalesa Kamilu spēlē ar pilnu atdevi

nu, jā, man Kamilas faktors likās pašsaprotams. Jā, arī Kamilas lomai nevienu citu nevaru iztēloties, liekas gluži loģiski, ka viņu spēlē tieši Susana, lai gan sākumā, kā jau minēju, šī aktrise man galīgi nezkādēļ nepatika. :D Visa seriāla laikā (arī 2. reizi skatoties) man nevienā brīdī neienāk prātā jautājums "Kamila, idiote tāda, kādēļ tu darīji tā, kādēļ tu pateici tā?" Bet tas jau laikam vairāk ir scenārija autora darbs, jo aktrises uzdevums bija padarīt ticamu Kamilas tēlu. Katrā ziņā seriāla situācijas nebija stulbas un bezjēdzīgas kā tas seriālos mēdz būt. Un vēl jo vairāk, ja runā tieši par Kamilu, jo reizēm tik tiešām, skatoties seriālus, nav izprotamas galveno varoņu rīcības - tā vietā, lai atrisinātu situāciju, seriāls tiek pastiepts par 20 sērijām garāks, izdomājot kādu tizlu situāciju, kas pat dzīvē ir neiespējama, ja nu vienīgi cilvēki patiešām ir muļķi un nespēj domāt ar galvu (tagad visu laiku prātā nāk stulbais Villijs :D ) Protams, šad tad aizdomājos par "Kaislību" personāžiem kā tādiem, un tad vairāk liekas, ka tāds Rikardo prototips nemaz neeksistē, jo pēc būtības man grūti ir noticēt, ka pasaulē ir kāds tāds cilvēks (vīrietis!), kurš nu būtu gatavs kādas sievietes dēļ riskēt ar dzīvību un šo sievieti likt visos sarakstos pirmajā vietā un tikai pēc tam sevi. Bet nu tad atkal šķiet, ka tieši kaut kādos laikos, kas nav 20.-21. gs., tas bija reāli iespējams vienkārši tad bija citi tikumi un citas vērtības. Tieši visu šo lietu dēļ man gribētos dzīvot kaut kādos līdzīgos laikos, jo katru dienu sastopos ar lietām, kas nav man pieņemamas, kas man gandrīz riebjas un kuras pat skaļi atzīmēt neatļaujos, lai neizsauktu reakciju "cik tu vecmodīga! Ak, dievs, tev ir tik un tik gadi, bet tu vēl neesi paguvusi izdarīt to un to, un vēl šito arīdzan", tas nekas, varbūt es nemaz negribu pamēģināt narkotikas vai smēķēt tikai tādēļ, ka tā dara visi. Tajos laikos tāpat bija mīlestība, tāpat bija intrigas, tāpat kaut kā cilvēki dzīvoja, izklaidējās, bet kaut kādas lietas tomēr bija svarīgas, nepārkāpjamas. Nu, jā, tā nu es novirzījos no Rikardo tēla būtības un ieslīgu 21. gadsimta nicināšanā, jo man nepatīk šis gadsimts un es nepatīku viņam, un es šīs pārdomas izklāstu katram, kam nav slinkums lasīt vai klausīties manos murguļojumos. :D Jauzkonstruē beidzot laika mašīna.. :D

Terēze написал(а):

te nu vietā jautājums,ko es reiz jau uzdevu- vai tiešām Santjago vēlāk nebūtu satraucis tas,ka saskaņā ar majorāta tradīcijām,Pedro kā jau pirmdzimtajam dēlam,būtu jākļūst par nākamo Sanfernando lordu,it sevišķi vēl,ja abiem ar Kamilu vēlāk piedzimtu pašiem savs dēls,vai tiešām Santjago negribētos labāk redzēt lorda amatā paša miesīgo dēlu?

tad jau kaut ko izdomātu, kā nozūmēt Kamilas pirmo dēlu. Ņemot vērā Santjago paštaismumu un pašpārliecinātību, tas šķiet pat ļoti ticami - vēlamo panākt par esošo. Jau tagad Santjago nesaprot, kā Kamila tik ilgi spēj pārdzīvot bērna nāvi. Ja tas būtu arī viņa bērns, viņš saprastu, bet tā kā tas bija Rikardo bērns, tad viņš to drīzāk uztver kā atpestīšanu un Dieva zīmi, ka viņi ar Kamilu būs kopā, lai gan Kamila neizrāda nekādu interesi un ir skaidri pateikusi, ka pat ja Rikardo neatgriezīsies, tad Santjago vienalga nebūs tas, kuru viņa precēs. Ohh, kkāds apburtais loks.

Terēze написал(а):

(..) ja viņa par to ir tik pārliecināta,tad lai pasaka kad un kur Kamila un Santjago tiekās.

diemžēl tas nevienam neienāca prātā. :D Tiešām - ko viņa tad teiktu? Nevar jau teikt, ka redzēja, jo tā jau nebija. Bet visu laiku varēja aizbildināties, ka, ja Santjago kkur dodas, tad taču noteikti pie Kamilas! Beigu galā Santjago pašā sākumā varbūt arī centās sadzīvot ar šo lietu, bet tā greizsirdība, kas ir tik nejēdzīgi slimīga, nobeigtu jebkuru cilvēku. Plus - Kamila taču beigās acīmredzami bija kopā ar Rikardo - es tiešām nesaprotu, par ko domāja Rita, ja bija skaidri redzams, ka Kamila mīl to otru, nevis to pirmo. Aj, te jau arī var daudz dikti diskutēt.

0

36

Tieši tas,ka seriāla darbība norisinās 18.gadsimtā,padara to tik ticamu,piekrītu,ka no mūsdienās tik mīloši un augstsirdīgi vīrieši,uz kuriem jebkurā situācijā var paļauties,kā Rikardo,diemžēl nav sastopami,jo diemžēl mūsdienu vīrieši ir pārāk gļēvi memmesdēliņi,kuri gluži kā balodis pietaisot ligzdu,nespējot paciest smirdoņu,to pamet,tā arī negribot atzīt,ka paši jau vien bija tie,kuri šo smaku palaida, un sievietēm atliek vien paļauties tikai uz sevi,lai ar visu tiktu galā,tieši tāpēc es nekad neesmu varējusi saprast kā var tik ļoti dievināt ''Nopirkto mīlu'',es nudien nenovēlu meitenēm,kuras jūsmo par šo seriālu,saistīt savas dzīves ar tādu vīrieti kā Villijs,jo viņš nu nebūs tas,uz kuru varēs paļauties grūtā dzīves brīdī.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 84. - 88.