TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Spāņu filmas spāņu valodā


Spāņu filmas spāņu valodā

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Spāņu filmas spāņu valodā

No 2009.gada 25.februāra līdz 18.martam Rīgas Ekonomikas augstskolā Strēlnieku ielā 4a tiks demonstrētas četras spāņu mākslas filmas. Visas filmas tiks demonstrētas spāņu valodā, ieeja — bez maksas.

--------------------------------------------------------------------------------

Kino tiks demonstrēts, sadarbojoties Spānijas vēstniecībai Latvijā, Rīgas Ekonomikas augstskolai, Latvijas Universitātes Moderno valodu fakultātei un Latvijas Kultūras akadēmijai. Filmu cikla atklāšana ar Spānijas vēstniecības Latvijā padomnieka kultūras jautājumos Bernardo Lopesa Lopesa—Riosa (Bernardo López López—Ríos) uzrunu un pirmās filmas seanss notiks 25.februārī plkst.18.00 Rīgas Ekonomikas augstskolā. Pirmā tiks demonstrēta Benito Zambrāno (Benito Zambrano) drāma "Vientuļie" ("Solas").
4.martā plkst.18.00 tiks demonstrēta Imanuēla Uribes (Imanuel Uribe) komēdija "Apmātais karalis" ("El Rey Pasmado").

11.martā plkst.18.00 notiks Daniela Sančesa Arevalo (Daniel Sánchez Arévalo) drāmas "Tumši zils, gandrīz melns" ("Azul Oscurocasi Negro") izrāde.
Filmu cikla pēdējā dienā 18.martā plkst.18.00 tiks demonstrēta slavenā spāņu kinorežisora Alehandro Amenabara (Alejandro Amenábar) filma "Diplomdarbs" ("Tesis").

Šis ir trešais filmu cikls, ko piedāvā Spānijas vēstniecība Latvijā, sadarbojoties ar Rīgas Ekonomikas augstskolu, Latvijas Universitātes Moderno valodu fakultāti un Latvijas Kultūras akadēmiju. Katra cikla laikā tiek demonstrētas vismaz četras spāņu režisoru filmas, kas ievērību guvušas ne tikai Spānijas kinomīļu acīs, bet arī citviet Eiropā un pasaulē.

0

2

visas tās dienas ir trešdienas??? pfff, nu ta nekā.

Отредактировано angelina (20.02.2009 18:26)

0

3

Uuuu, trešdienas? Es jau labprāt, ai, cik labprāt! Tikai 11.gan nevaru, māsai dzimšanas diena! :)

hehe, un es varēju tur mācīties... :D

0

4

Es varu nakamo trešdien 25.februārī, jo strādaju no rīta. ;)

0

5

Nu davaj! :D iesim uz Vientuļajiem :D lai gan man šķiet ka tur sanāk Vientuļās, bet nu lab :D

0

6

jā, "vientuļās" laikam tomēr sanāk. Nu lab, rīt vai parīt ar sms sarunšaim, kas un ko.

0

7

Emm.. Man tomēr nesanāk šo trešdien... '
Varbūt izdosies kādā no pārējām divām aiziet :)

0

8

njā, nu man moš ar, ja Dace gribēs vakaros strādāt. Nu ta neko - moš pati uz kādu filmu aiziešu - sen, sen neesmu kino bijusi. Jāsāk dzīve baudīt - turklāt ar senci pa mājām dzīvot smagi. Vispār ja viņam ar veselūbu būs ok, viņš no aprīļa pa laukiem dzīvos līdz kādam oktobrim. Nu reizēm jau uz Rīgu brauks, bet reti. Ak es egoiste - jau gaidu aprīl;i. Eh, tad varēsies pie manis iespējami bieži palikt. Un visu nakti varēsim ko darīt. Palo, būs jātaisa grupveida telenoveļu skatīšanās - tik jauki kopā visu nakti skatīties. Tev būs jāstipej līdz savs portatīvais. Njā, un naktīs varēs šausmenes skatīties. Bus jāsaņemas un no marta algas jāpasūta vēl kādu šausmeņu dvd... :rofl:

0

9

hm, tātad man līdz aprīlim kkā jātiek pie portatīvā somas. :D
Ak, bet kā es gaidu aprīli! Dzīvoties pie tevis, skatīties ar tevi viskautko. Aaaaaaa!!! Kur tie laiki! :love:

0

10

nu tā, mēs ar spāņu valodas grupiņu nolēmām nākamnedēļ (tātad 18. martā) aiziet uz filmu. varbūt kāds pievienosies?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Spāņu filmas spāņu valodā