TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Jauns seriāls "Tēva noslēpumi"!!!


Jauns seriāls "Tēva noslēpumi"!!!

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

No 4. marta darbdienās plkst. 16.05., no 5. marta 16:30
"Tēva noslēpumi " Das Geheimnis meines Vaters. Vācija, 2006.g.

Jūle ir enerģiska un dzīvespriecīga, gatava savas dzīves lielākajam piedzīvojumam, par kuru sapņojusi tik ilgi un kam rūpīgi krājusi naudu – ceļojumam apkārt pasaulei! Tikai vispirms meitene iegriezīsies dzimtajā pilsētā uz mātes dzimšanas jubilejas svinībām. No jaukās Baltijas jūras piekrastes pilsētiņas Vīsmāras Jūle pirms gadiem bēgšus aizbēgusi. Un tikai tad meitene atklās, ka tieši tur viņu gaida pavisam cita mēroga piedzīvojumi! Viņai būs jāuzņemas atbildība un jāglābj pašas tēvs – neko tādu Jūle vēl nesen pat iedomāties nespēja! Tikai mirkli pēc atgriešanās Jūlei jau atkal tiks atgādināts, kāpēc viņa devās projām – nesaskaņas ar māti Ingrīdu un mazpilsētas intrigas uzvirmo ar jaunu spēku. Un... neizbēgamā tikšanās ar Kaju, ar kuru reiz Jūli saistīja pirmā mīlestība.
Ingrīda, kad vada ģimenes parfimērijas uzņēmumu kopā ar vīru, ir sašutusi, ka vīrs Oskars nav atgriezies uz viņas dzimšanas dienas svinībām. Taču sliktākās ziņas vēl ir priekšā – Oskara sekretāre Kristīna tiek atrasta nogalināta! Oskars kļūst par galveno aizdomās turamo. Jūle nespēj aizmirst to, cik uztraukts bija tēvs viņu pēdējā tikšanās reizē pirms divām dienām, kad parādījās pēkšņi un nodeva viņas rokās noslēpumainu bandroli, lūdzot to paglabāt. Jūle cer, ka bandrolē meklējamas atbildes uz viņas un izmeklētāju jautājumiem, taču tā tiek nozagta, pirms Jūle paspēj viņā ieskatīties...
Kristīnas nāves izmeklēšanu tiek uzticēts vadīt nevienam citam kā Kajam. Lai arī abu jūtas joprojām ir nenoliedzamas, Kajs iebilst pret Jūles nepārtraukto jaukšanos izmeklēšanā. Bet Ingrīda un Jūles brālis Torstens tikmēr ir spiesti glābt ģimenes uzņēmumu, kuram, izrādās, draud bankrots.
Ceļojums apkārt pasaulei būs jāatliek, taču tā vietā Jūli gaida cits ceļojums – tumšākajos viņas ģimenes noslēpumos un pašas dvēselē! Viņai būs jāmācās uzticēties savai mātei, vēl jāatrod patiesa mīlestība, jāstājas aci pret aci ar ienaidnieku, kurš nevilcināsies nogalināt, un jāatklāj noslēpums, kas uz visiem laikiem izmainīs viņas likteni...

Отредактировано aNgeL (23.02.2009 17:25)

0

2

Vai nav lieliski???? Telenoveles vietā atkal vācu seriāls.. Pasiona vietā!!!!!!!!! Hmm...nu, man būs vairāk brīva laika :) iespējams pat atradīšu laiku , lai noskatītos kādu telenoveli datorā!
Kaut gan.. 3. martā beidzas arī " Mīlestība ir kaut kur gaisā" , tā ka iespējams, ka kaut kur iebāzīs kādu telenoveli.. nez..

Отредактировано aNgeL (23.02.2009 17:29)

0

3

Atkal vācieši!!! Brrr....  :angry:

0

4

tiešām brr - atkal vācieši. A es naivi uz noveli ceru, lai gan tāpat jau neskatītos... :D

0

5

Kkāds sviests! :dontknow: Jau piegriezušies tie vācu murgi! :insane:  :x

0

6

fuj  :huh:

0

7

o.O   jauki, būs vairāk brīva laika. :) bet ,, bet... maitas tādi :mad:

0

8

Riebekļi!!!!!!!!!!!!!!
Tā nedrīkst
Ja ne Viktorija, kuru es diemžēl neredzu sanāk, ka atkal uziet periods, kad nerāda telenoveles. Kas gan būtu tad, ja netiktu idzomāts internets.
Ko lai saka ekonomiskā krīze piemeklē visu,bet...................žēl gan ka tā

0

9

Vo vo!! Tagad tik vien vāciešus rādīs.. :/ mjāa.. bija tik daudz telenoveļu un paliek tikai Viktorija.. nu un pa ltv7 tā todo una dama.. kā nekā telenovele :D nebrīnīšos, ja pēc Viktorijas arī kko vācisku ieliks..

albalonga написал(а):

A es naivi uz noveli ceru, lai gan tāpat jau neskatītos...

galvenā ir apziņa, ka pa TV rāda, vai ne? :D

0

10

fujjjj kaads murgs!!!
Viktoriju nesanaak skaiities....tas laikam ir vieniigaa telenovele ko veel raada? :O!
Bet sho vaacieshu murgu es tetaisos skatiities...2006 gada pie tam....pfff tik veca  :x
Es biju cereejusi uz kaadu telenoveli...biju sacereejusies...te tev nu bija...tagad TV vispaar neskatiishos!!!

0

11

Marlena Favela написал(а):

tas laikam ir vieniigaa telenovele ko veel raada? !

vēl ~toda la dama ir..mjāa...nu nākamnedēļ traicion sāksies, mēģināšu atcerēties to un skatīties -tāpat gribēju šo noskatīties :)

0

12

Latviešiem nav naudas aizokeāna novelēm :D Tapē mums būs jāskatās vāciešu blēņas atkal :sceptic:

0

13

cravey написал(а):

Latviešiem nav naudas aizokeāna novelēm  Tapē mums būs jāskatās vāciešu blēņas atkal

mhm... tā izskatās!!

pa RTVi vēl rāda El juramento.. vakar tētis nejauši ieslēdza un es tik sāku skaitīt redzētos aktierus :D bet nu skatīties neskatīšos.

0

14

aNgeL написал(а):

pa RTVi vēl rāda El juramento.. vakar tētis nejauši ieslēdza un es tik sāku skaitīt redzētos aktierus  bet nu skatīties neskatīšos.

es ar pirmo sēriju bišku redzēju. un nekādas intrigas. 1. sērija un man nebija interesanti... nu vot... Streignarde tik rēc visu laiku kā tāda jukusī...

0

15

angelina написал(а):

es ar pirmo sēriju bišku redzēju. un nekādas intrigas. 1. sērija un man nebija interesanti... nu vot... Streignarde tik rēc visu laiku kā tāda jukusī...

vakar bija pirmā sērija?? xe.. nu man liekas, ka Streignardei nepiestāv labās varones.. kgan Marija Terēza no Tormentas it kā bij tā neko..vairs neatceros..
a vēl ik pa brīdim pa citu kanālu..vai arī tie 2 dažādi kanāli arī esmu redzējusi ar acs kaktu 2 telenoveles.. 1 kkāda Adelas Noriegas veca telenovele..moš kkāda Gvadalupe.. - vismaz viņas izskats man noasociējās ar šo vārdu..
un 2. telenovelē  Alejandra Lazcano parādījās..

0

16

aNgeL написал(а):

vakar bija pirmā sērija??

nē, pirmā sērija bija pirmdien.

aNgeL написал(а):

a vēl ik pa brīdim pa citu kanālu..vai arī tie 2 dažādi kanāli arī esmu redzējusi ar acs kaktu 2 telenoveles.. 1 kkāda Adelas Noriegas veca telenovele..moš kkāda Gvadalupe.. - vismaz viņas izskats man noasociējās ar šo vārdu..
un 2. telenovelē  Alejandra Lazcano parādījās..

a kas par kanālu? un kas ir Alejandra Lazcano? :D no kurienes?

0

17

angelina написал(а):

nē, pirmā sērija bija pirmdien.

skaidrs..

angelina написал(а):

a kas par kanālu? un kas ir Alejandra Lazcano?  no kurienes?

neatceros vairs kas par kanālu..kkāds krievu..moš ntv.. Alejandra ir bijusi Dārznieka meitā kā Vanessa., Accolaradā..

0

18

Dārznieka meitu neskatījos :D

bet paskaties, kas par kanālu.

0

19

pa Ntv -mir - Tormenta de pasiones ar šo Alehandru ;) - bet man šis radīja samērā banāla seriāla iespaidu..bet nu redzēju tik kādas 20 min.. bet tas ar Noriegu - man liekas, kaut kāds sieviešu kanāls..

0

20

cerams, ka ltv7 mūs bez telenovelēm neatstās. es jau ceru, ka rādīs la trepadora

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Jauns seriāls "Tēva noslēpumi"!!!