TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Un Oskarus šogad saņēma..


Un Oskarus šogad saņēma..

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

LABĀKĀ FILMA: Slumdog Millionaire - Christian Colson

LABĀKAIS REŽISORS: Danny Boyle (Slumdog Millionaire)

LABĀKĀ AKTRISE: Kate Winslet (The Reader)

LABĀKAIS AKTIERIS: Sean Penn (Milk)

LABĀKĀ OTRĀ PLĀNA AKTRISE: Penelope Cruz (Vicky Cristina Barcelona)

LABĀKAIS OTRĀ PLĀNA AKTIERIS: Heath Ledger (The Dark Knight)

LABĀKAIS ORIĢINĀLAIS SCENĀRIJS: Dustin Lance Black (Milk)

LABĀKAIS ADAPTĒTAIS SCENĀRIJS: Simon Beaufoy (Slumdog Millionaire)

LABĀKĀ ANIMĀCIJU FILMA: Wall-E - Andrew Stanton

LABĀKĀ ANIMĒTĀ ĪSFILMA: La Maison En Petits Cubes - Kunio Kato

LABĀKAIS MĀKSLNIECISKAIS NOFORMĒJUMS: Donald Graham Burt & Victor J. Zolfo (The Curious Case Of Benjamin Button)

LABĀKIE TĒRPI: Michael O'Connor (The Duchess)

LABĀKAIS GRIMS: Greg Cannom (The Curious Case Of Benjamin Button)

LABĀKĀ KINEMATOGRĀFIJA: Anthony Dod Mantle (Slumdog Millionaire)

LABĀKĀ ĪSFILMA : Jochen Alexander Freydank (Spielzeugland)

LABĀKĀ DOKUMENTĀLĀ FILMA: Man On Wire - James Marsh and Simon Chinn

LABĀKĀ DOKUMENTĀLĀ ĪSFILMA: Smile Pinki - Megan Mylan

LABĀKIE VIZUĀLIE EFEKTI: Eric Barba, Steve Preeg, Burt Dalton & Craig Barron (The Curious Case Of Benjamin Button)

LABĀKĀ MONTĀŽA: Richard King (The Dark Knight)

LABĀKAIS SKAŅU IERAKSTS: Ian Tapp, Richard Pryke & Resul Pookutty (Slumdog Millionaire)

LABĀKĀ MONTĀŽA: Chris Dickens (Slumdog Millionaire)

“JEAN HERSHOLT HUMANITARIAN” BALVA: Jerry Lewis

LABĀKĀ MŪZIKA: "Jai Ho" - Music by A.R. Rahman; Lyric by Gulzar (Slumdog Millionaire)

LABĀKĀ ĀRZEMJU FILMA: Departures: Japāna (režisors - Yojiro Takita)

0

2

Prieks par Penelopi. Kaut kāds apmierinājums par to, ka akadēmija tomēr atdeva pēdējo godu pēdējās desmitgades lielākajai kinotraģēdijai - Hīte Ledžera nāvei. Dusmas par to, ka Pens dabīja Oskaru, jo tas pienācās Mikijam Rurkam. Žēl par Bendžaminu Batonu, jo tā kļuva par totālu lūzeri. Prieks, ka visdabiskākā Holivudas aktrise Vinsleta pelnīti beidzot ieguva zelta vīriņu. Un runājot par Slamdog Millionare - tikai tāpēc, ka kļuva par šī gada lielāko uzvarētāju - noskatīšos. Un laikam jau no visām nominantēm bija visvairāk pelnījusi iegūt Oskaru.

0

3

albalonga написал(а):

Prieks par Penelopi.

albalonga написал(а):

Prieks, ka visdabiskākā Holivudas aktrise Vinsleta pelnīti beidzot ieguva zelta vīriņu.

Par viņām abām man arī liels prieks! ^^ Vakardien tieši skatījos pa TV6 Oskara pasniegšanas ceremoniju.. :) Penelope un Keita runājot vienkārši trīcēja.. :) Tiešām prieks par viņām! :)

albalonga написал(а):

Hīte Ledžera nāvei.

Kad paziņoja par Hītu Ledžeru, man vienkārši asaras sāka birt.. :'( Kad sāka runāt viņa tēvs, māte un māsa es vnk sēdēju noraudājusies.. :'( Varēja redzēt, ka zālē dauzi sēdēja ar sarkanām acīm!

albalonga написал(а):

pienācās Mikijam Rurkam

Runājot par Mikiju Rurku.. :D Es gribēju, lai viņu varāk rāda tieši Oskara ceremonijā, jo aiz viņa netālu sēdēja Roberts Pattinsons.. :D Es sēdēju un smaidīju uz viņu skatoties.. :D

0

4

Wii, Japāņi ar vienu oskaru ieguva. :) Kāds man var pateikt, kas tā par filmu- Slumdog Millionaire? Man, personīgi, pirmā dzirdēšana...mjā, laikam alā dzīvoju pārāk ilgi un nekā nezinu, XD.

0

5

albalonga написал(а):

Kaut kāds apmierinājums par to, ka akadēmija tomēr atdeva pēdējo godu pēdējās desmitgades lielākajai kinotraģēdijai

piekrītu! es biju par 90% pārliecināta, ka ledžers oskaru dabūs! cilvēki, stāvot kājās, aplaudēja! tas bija tik aizkustinoši  :'(

tāpat prieks par keitu vinsletu un penelopi krūzu!

man patika džekmens :D musicals are back :D dievinu šo vīrieti :love: :D

0

6

jeeeej, Penelope!!!!! ^^ nu, tajā filmā viņa bija dievīga :D bet viņa visur ir dievīga :D

0

7

Man prieks, ka oskaru saņēma mūžībā aizgājušai Hīts Ledžers.
Šogad graustu miljonārs saņēms milzums daudz balvu. Esmu reezējusi, bet man kaut kā ne īpaši patika - es neteikti, ka tā ir vislabākā šī gada filma. Protams tur ir ļoti attēlota nabadzīgu cilvēku dzīve graustos, attēlota reālā situācija kā cilvēki dzīvo tagad - mūsdienās, uz to skatoties man viņu ir žēl. Un tur dažas netaisnas, brutālas lietas tajā filmā bija - man vnk nepatīk tādas filmas, kas ir pārāk nežēlīgas.
Prieks par Penelopi un Keitu

0

8

ak nu teikšu atklāti nav tadssaraksts kādu vēleējos redzēt , ne pavisam ne

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Un Oskarus šogad saņēma..