TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Christian Meier y Genesis Rodriguez


Christian Meier y Genesis Rodriguez

Сообщений 1 страница 20 из 25

1

Kriss turpina noliegt, ka starp viņiem ir kas vairāk par kolēgu attiecībām un draudzību, Genesis kluse vai arī saka - mans draugs Kristians. Kristians atzīst, ka Edīte, Genesis un viņš dzīvo vienā mājā Bogotā šobrīd, filmējoties Donā Barbarā, lai arī te žurnāla augšpusē rakstīts, ka beidza filmēt - baumo, ka Donas Barbaras sēriju skaitu pagarina līdz 200 - joprojām turpina filmēt. Un te nu paparaci nofiksē, kā abi ierodas Maiami kopā un cenšas turēties nostatu, lai kamerām grūtāk abus dabūt vienā kadrā. Bet Genesis rokā arī Krisa pase....

http://i135.photobucket.com/albums/q147/Curly151/dona%20barb/atairportwithpassportsinhad.jpg

http://i135.photobucket.com/albums/q147/Curly151/dona%20barb/cristianygenesisavadiendoyescondien.jpg

0

2

kas tai Genesis ar tiem filmēšanās partneriem? :D

0

3

Nuu, man šķiet, ka manas domas te katrs zina :D Genesis ir mana mīļākā noveļu aktrise šobrīd ( lai arī daudzi saka, ka viņa esot iedomīga utt. ) un Kriss, nu jā Kriss vnk nevar nepatikt!!! Santicela dara mani laimīgu, bet Christianesis ir tiiik jaukiii, bez Christianesis noteikti, ka nebūtu arī tik elektrificējošās Sanicelas  :love:  Lai nu kā, vēlu viņiem abiem visu to labāko. Cerams, ka viņi vēl kādreiz spēlēs kopā kādā novelē  :flirt:

0

4

Par tām 200 sērijām, it kā Edītes forumā esot apstiprinātas šīs baumas  :sceptic: Man jau šķiet, ka tas galīgi nav vajadzīgs. Telemundo laikam baigi grib atlīdzināt Santicelas faniem, 100 sērijas Santoss bija ar Barbaru (nu aptuveni) tagad 100 sērijas grib piešķirt Santosam ar Maricelu, ir jau jauki, bet nu, šajā gadījumā kā jau teicu nevajadzīgi.

0

5

cravey - vienkārsi Telemundo nav ko rādīt.... :D

0

6

albalonga написал(а):

cravey - vienkārsi Telemundo nav ko rādīt.... :D

Es jūtu, ka mums būs jāiet strādāt uz Telemundo, jāievieš zināma kārtība :D Pietiek viņiem tur čakarēt ļautiņus :D

0

7

:rofl:

Oki, es rakstīsu sizetus, bet tu ar savam organizatores spejām organizesi filmēsanu. Aktieru atlasi veiksim kopā. :question:

0

8

albalonga написал(а):

Aktieru atlasi veiksim kopā. :question:

Ok, vīriešu lomas atveidotāji jau vismaz 2 ir točna zināmi :D

0

9

:rofl:

0

10

[реклама вместо картинки]

0

11

Alby, vari bišk sākumu patulkot? :blush:

0

12

"Sliktas mēles" ("pļāpīgi cilvēki" - spāņu izteiciens) saka ka Christians un Genesis dod brīvu darbību savai mīlestībai (nu repektīvi - ļaujas savai mīlestībai)! Apgalvo, ka pārītis savu istabiņu (vai treileri) izveidojis par mīlas ligzdiņu un ka visa DB filmēsanas grupa zina par viņu kaislīgajām tikšanās reizēm. Tāpat uzzinājmā, ka filmēšanas grupa ir neapmierināta ar abiem mīlniekiem, jo viņi atstāj nepabeigtas daudzas ainas un tāpēc visiem vēl jāturpina filmēšana svētajā Lieldienu nedēļā, lai gan bija plānots pabeigt filmēšanu jau pagājušonedēļ.

0

13

aa, nu uz to pusi es arī sapratu :D Paldies :D He he  :love:

0

14

Christians Meiers un Genesis Rodrigesa pēc DB filmēšanas beigām kopā no Kolumbijas devās uz Peru. Un tur nu paparazzi labi strādā, lai arī Chris ļoti centās slēpties - nenoslēpās. Eh...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TmKY_7F_7hc&feature=player_embedded[/youtube]

0

15

Njā, bet nabaga ļautiņi, es šitādu vajāšanu nevarētu paciest :( Dzīves nu nēkādas nav :(

P.S -Bet man prieks, ka viņi ir kopā, smuks pārīts'  :D

0

16

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Dona%20Barbara/chris_genesis.jpg

0

17

'El Puma' bendice a Génesis y Meier 

A través de un escueto, pero preciso comunicado que envió desde Miami, el cantante venezolano José Luis Rodríguez, 'El Puma', aclaró que aprueba y bendice la relación amorosa que su joven hija, Génesis, sostiene con el maduro actor Christian Meier. "Queridos amigos peruanos, a través de este corto mensaje, quiero agradecerles todas las muestras de cariño para mi hija, Génesis Rodríguez, en su primera visita a Lima. Mediante la presente les quiero decir que existe una hermosa relación entre Génesis y Christian Meier, la cual 'Yo siempre he bendecido", dice el intérprete de 'Pavo real' para luego despedirse afectuosamente de sus fans peruanos.

De otro lado, Trome tuvo información de fuentes confiables que el artista no solo aprueba la relación de su hija, sino que el popular 'Zorro' es el consentido de la familia.

"Christian ya ha visitado la casa de los padres de Génesis en Miami e, incluso, participó de algunas reuniones familiares. Es más, 'El Puma' ha referido que jamás haría o diría algo que dañe a Génesis y cuando afirmó que no hablaría del tema, es porque prefiere no inmiscuirse en la vida personal de su hija", aseveró nuestro informante.

MARISOL: QUE LE VAYA BIEN
Asimismo, Marisol Aguirre manifestó que no está mortificada por el 'ampay' de su ex, Christian Meier y Génesis Rodríguez, ya que ella sabía, desde hace tiempo, que él mantenía una relación con la joven actriz.

"Yo sabía que Christian estaba saliendo con ella, pero como son cosas muy personales no tenía por qué comentarlo", afirmó a las cámaras del bloque de espectáculos de América Televisión.

También aclaró que ambos (ella y Meier) tienen todo el derecho de rehacer sus vidas.

"Nosotros tenemos dos años separados, ahora estamos divorciados y cada uno tiene derecho a rehacer su vida", precisó.

Sobre la actual relación que tiene con el galán de telenovelas, contó que es de la mejor. "Yo estoy feliz, pasando por un lindo momento y a él (Christian) siempre le voy a desear lo mejor".

Sobre este tema, la periodista Pamela Vértiz, amiga de la familia Meier, indicó que "ella celebra el amor" y Christian y Génesis son "dos personas adultas que saben cómo llevar su relación".

0

18

Christians savu smaržu Pulso prezentācijā, runā arī par Genesis un viņas tēvu El Puma...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZVpvRn8HjR8&feature=player_embedded[/youtube]

0

19

Tā Genesis pēc izskata ir diezgan smuka, vismaz man tā šķiet :D
Nu vismaz pēc tām pirmajām bildēm tā izskatās :D
Bet vispār es pirmo reizi par tādu Genesis kautko dzirdu :D

Отредактировано Marlena Favela (23.04.2009 16:08)

0

20

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3VbQSxztjTc&feature=player_embedded[/youtube]

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Christian Meier y Genesis Rodriguez